Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spijkenisserbrug dicht voor onderhoud

8c03141440cbd4dbcda6ff42bb14c12c
Marvin Don |  | Aangepast op
Spijkenisse - De Spijkenisserbrug is volgende week twee nachten afgesloten voor regulier onderhoud. 

Van dinsdag 17 september 21.00 uur tot woensdag 18 september 05.00 uur en van woensdag 18 september 21.00 uur tot donderdag 19 september 05.00 uur is de Spijkenisserbrug dicht voor autoverkeer. Tijdens deze afsluiting worden er werkzaamheden uitgevoerd en worden de hefkabels gecontroleerd, zodat de brug veilig kan worden bediend.  

Fietsers en voetgangers kunnen de brug wel blijven gebruiken, maar moeten rekening houden met maximaal 30 minuten extra reistijd. Autoverkeer wordt omgeleid via de Hartelbrug (N218) en de Botlekbrug (A15). 

Lees ook

Brand_Hellevoetsluis_William van den Handel (1)

Plantsoen beschadigd door brand in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Aan de Dag Hammarskjöldlaan in Hellevoetsluis heeft vrijdagmiddag korte tijd een plantsoen in brand gestaan. Volgens ooggetuigen ontstond het vuur nadat enkele jongeren vuurwerk in het plantsoen zouden hebben gegooid.

Vestingdagen

Vestingdagen 2.0: dit is er dit weekend te doen in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Dit weekend staan de Vestingdagen 2.0 op het programma in Hellevoetsluis. De afgelopen twee dagen konden bezoekers al terecht op de kermis, maar vanaf vrijdagavond beginnen de activiteiten van het festival echt.

Zwanengroep

Al 600 meldingen dit jaar: Zwanengroep wil tweede dierenambulance

Regio – Bij een zwaan of ander waterdier in nood weten steeds meer mensen Zwanengroep Zuid-Holland te vinden. Alleen dit jaar ontving de organisatie al zo'n 600 meldingen. Initiatiefnemer Edwin Vosselman begon na de olieramp in de Rotterdamse haven in 2018 met de oprichting van de organisatie.

Gemeentehuis Nissewaard

11 kandidaten solliciteren naar burgemeesterschap Nissewaard

Nissewaard – Elf kandidaten hebben gesolliciteerd naar de functie van burgemeester van Nissewaard. Het gaat om vier vrouwen en zeven mannen. Zij hebben hun belangstelling kenbaar gemaakt bij Wouter Kolff, commissaris van de Koning in Zuid-Holland.

1KV08191

Grote inzet hulpdiensten na ernstig incident in Europoort

Europoort – Bij een incident in de Europoort is donderdag rond het middaguur één persoon overleden en zijn meerdere mensen gewond geraakt. Bij een opslagtank werd een harde klap gehoord.

Affakkelen_MediaTV

GRIP 2 vanwege grote stroomstoring in Botlekgebied, bedrijven moeten affakkelen

Botlek – Donderdagochtend rond 11.00 uur heeft zich een grote stroomstoring voorgedaan bij verschillende bedrijven in het Botlekgebied. Door de storing moesten bedrijven affakkelen. Daarbij ontstonden zwarte rookwolken en grote vlammen die vanuit de wijde omgeving zichtbaar waren.