Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spijkenisserbrug twee nachten afgesloten wegens testwerkzaamheden

9708abc902d6011557c56e9091e51ab7.jpg

Spijkenisse - Aankomende week is de Spijkenisserbrug twee nachten afgesloten wegens testwerkzaamheden. Tijdens de werkzaamheden is de brug in beide richtingen afgesloten voor het autoverkeer. Voetgangers en (brom)fietsers kunnen wel gebruik maken van de brug.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
De afsluitingen staan gepland van maandag 10 februari 21:00 uur tot dinsdag 11 februari 05:00 uur en van dinsdag 11 februari 21:00 uur tot woensdag 12 februari 05:00 uur. Het autoverkeer wordt omgeleid via de Hartelbrug en de Botlekbrug.

Rijkswaterstaat voert tijdens de afsluitingen een FIT-test aan de brug uit. Hierbij worden onder andere de elektrotechnische systemen en de installaties van de brug getest en wordt gekeken naar de veiligheid en de functionaliteit hiervan.

Dit zijn volgens Rijkswaterstaat de belangrijkste onderdelen van de brug die tijdens de werkzaamheden worden nagelopen. De opritten naar de brug kunnen vanwege de voorbereidingen 15 tot 30 minuten voor aanvang van de werkzaamheden worden afgesloten. Automobilisten wordt gevraagd rekening te houden met eventueel extra reistijd door de afsluiting van de brug.

Lees ook

Boekenberg.jpg

Extra activiteiten in de Week van de Bibliotheek

Van 1 tot en met 8 juni is het de Week van de Bibliotheek. Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden wil met de week laten zien dat een bibliotheek veel meer is dan alleen een plek om boeken te lenen. In alle vestigingen worden speciale activiteiten, workshops, lezingen en voorleesmomenten georganiseerd.

Zwembad Molengors PLONS

Zwembad 't Molengors gaat nu echt weer open

Zwembad ‘t Molengors in Zuidland gaat zondagmiddag 24 mei weer open. Het zwembad sloot 11 mei op de openingsdag uit voorzorg de deuren, nadat legionella was ontdekt in een leiding bij de kleedkamers. Een extern laboratorium heeft alle leidingen weer goedgekeurd en vanaf nu is het weer mogelijk om veilig baantjes te trekken of te spelen in de beide zwembaden in Zuidland.

Stock_politie.jpg

Politie zoekt getuigen van zware mishandeling bij Paardenmarkt

Heenvliet - Afgelopen nacht heeft bij de uitloop van de Paardenmarkt in Nissewaard een zware mishandeling plaatsgevonden. Daarbij is een 33-jarige man ernstig gewond geraakt.

Fiets naar je Werk Dag

IJsjes voor fietsers bij Spijkenisserbrug op Fiets naar je Werk Dag

Wegens de Nationale Fiets naar je Werk Dag kregen fietsers donderdag 21 mei bij de Spijkenisserbrug een gratis ijsje aangeboden. Zuid-Holland Bereikbaar heeft de dag aangegrepen om in verschillende plaatsen, waaronder Spijkenisse, de aandacht te vestigen op het voordeel van fietsen.

Stroomstoring_Spijkenisse.jpg

Stroomstoring postcodegebied 3201 in Spijkenisse grotendeels verholpen

Spijkenisse - In Spijkenisse is een stroomstoring in postcodegebied 3201. De storing begon rond 12.25 uur. Als gevolg daarvan zijn ook verkeerslichten op een kruising uitgevallen.

Jubileum Johan Heijndijk.jpg

Johan Heijndijk in het zonnetje gezet tijdens 50-jarig jubileum bij de gemeente

Voorne aan Zee – Johan Heijndijk begon op 17 mei 1976 als zeventienjarige aan zijn eerste werkdag bij de toenmalige gemeente Oostvoorne. Afgelopen maandag werd Johan in het zonnetje gezet tijdens zijn 50-jarig jubileum bij de gemeente door middel van een feestelijk ontvangst van collega’s.