Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spijkenisserbrug twee nachten afgesloten wegens testwerkzaamheden

9708abc902d6011557c56e9091e51ab7

Spijkenisse - Aankomende week is de Spijkenisserbrug twee nachten afgesloten wegens testwerkzaamheden. Tijdens de werkzaamheden is de brug in beide richtingen afgesloten voor het autoverkeer. Voetgangers en (brom)fietsers kunnen wel gebruik maken van de brug.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
De afsluitingen staan gepland van maandag 10 februari 21:00 uur tot dinsdag 11 februari 05:00 uur en van dinsdag 11 februari 21:00 uur tot woensdag 12 februari 05:00 uur. Het autoverkeer wordt omgeleid via de Hartelbrug en de Botlekbrug.

Rijkswaterstaat voert tijdens de afsluitingen een FIT-test aan de brug uit. Hierbij worden onder andere de elektrotechnische systemen en de installaties van de brug getest en wordt gekeken naar de veiligheid en de functionaliteit hiervan.

Dit zijn volgens Rijkswaterstaat de belangrijkste onderdelen van de brug die tijdens de werkzaamheden worden nagelopen. De opritten naar de brug kunnen vanwege de voorbereidingen 15 tot 30 minuten voor aanvang van de werkzaamheden worden afgesloten. Automobilisten wordt gevraagd rekening te houden met eventueel extra reistijd door de afsluiting van de brug.

Lees ook

261010 - Gesneden koek © Wilbert Eerland LIGGEND 2 KLEIN

Kinderboekenbal in BREStheater zet jonge bezoekers in de schijnwerpers

Brielle – De rode loper gaat uit en de spotlights gaan aan tijdens het Kinderboekenbal van Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden. Op 10 oktober staat BREStheater in het teken van boeken, theater en verbeelding. Als feestelijke afsluiting is de nieuwste productie van theatergezelschap Gesneden Koek te zien: 'De voorstelling die niet gezien wil worden'.

Politie_spoed

Ruzie tussen twee 14-jarige jongens eindigt in steekincident bij metrostation Spijkenisse

Spijkenisse – Twee 14-jarige jongens uit Rozenburg hebben dinsdagochtend ruzie gekregen bij metrostation Spijkenisse Centrum. Tijdens de ruzie stak een van de jongens met een mes in de richting van de ander.

Nieuwjaarsproost op het dorpsplein

Voorne aan Zee trekt 50.000 euro uit voor vuurwerkvrije jaarwisseling

Voorne aan Zee – Verenigingen, stichtingen en ondernemers in Voorne aan Zee kunnen tot 5.000 euro subsidie krijgen voor het organiseren van een vuurwerkvrije activiteit tijdens de komende jaarwisseling. De gemeente stelt in totaal 50.000 euro beschikbaar om inwoners gezamenlijk Oud en Nieuw te laten vieren. Aanvragen kunnen tot en met 30 november worden ingediend.

DSC07652

Brandweer voorkomt overslag naar woning bij autobrand in Spijkenisse

Spijkenisse – Aan de A.M. de Jongstraat in Spijkenisse is maandagavond brand uitgebroken in een geparkeerde bestelbus. Het voertuig stond op ongeveer twee meter afstand van een carport.

Stockfoto werkzaamheden

Nieuwe ondergrondse ‘duiker’ wordt aangelegd rond de Planetenlaan in Spijkenisse

Spijkenisse – De komende periode wordt een nieuwe ondergrondse duiker aangelegd in de omgeving van de Planetenlaan in Spijkenisse. Een duiker is een waterdoorgang onder de weg die de doorstroming van de ene naar de andere kant kan verbeteren en draagt daarmee bij aan een verbeterde waterkwaliteit en leefomgeving. Gemeente Nissewaard meldt dat de werkzaamheden naar verwachting tot uiterlijk vrijdag 30 oktober zullen duren.

Kogelstoten clubkampioenschappen VA

138 atleten in actie tijdens clubkampioenschappen Voorne Atletiek

Maar liefst 138 atleten van Voorne Atletiek kwamen zaterdag 26 september in actie tijdens de jaarlijkse outdoor clubkampioenschappen. Van de jongste pupillen tot de masters werd er fanatiek gestreden om de beste prestaties. Naast sportieve strijd draaide de dag vooral om plezier, gezelligheid en het verenigingsgevoel.