Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spijkenisserbrug van 13 juni tot 16 juni afgesloten wegens werkzaamheden

20015bb8bece8519c362a4c6a90a103c.jpg

Spijkenisse – Van vrijdag 13 juni 22:00 uur tot maandag 16 juni 05:00 uur is de Spijkenisserbrug in beide richtingen voor al het verkeer wegens werkzaamheden. Rijkswaterstaat werkt tijdens de weekendafsluiting verder aan de renovatie van de brug die tot het einde van 2025 gepland staat.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
De werkzaamheden van aankomend weekend staan in het teken van het plaatsen van nieuwe camera’s en lichtmasten die worden opgehangen aan de brug. Ook worden een aantal nieuwe scheepvaartseinen geplaatst door Rijkswaterstaat.

Vanwege de werkzaamheden wordt het autoverkeer omgeleid via de Hartelbrug en de Botlekbrug. Fietsers kunnen, net als bij eerdere werkzaamheden, gebruik maken van een gratis pont die ongeveer iedere 15 minuten vaart. Op vrijdagavond 13 juni vaart de pont tussen Spijkenisse en Hoogvliet van 22:00 uur tot 23:59 uur en op zaterdag en zondag van 06:00 uur tot 23:59 uur.

De opstaphaltes voor de pont bevinden zich aan de Hongerlandsedijk in Spijkenisse en de Vuurvilinderweg in Hoogvliet. Rijkswaterstaat adviseert om de actuele verkeersinformatie in de gaten te houden en op drukke momenten rekening te houden met een extra reistijd van 30 tot 60 minuten.

Lees ook

Schermafbeelding 2026-02-13 163251.png

Voorleeshond helpt kinderen met lezen

Zuidland – In de bibliotheek van de Zuid-Hollandse Eilanden kunnen kinderen die lezen spannend of moeilijk vinden, voorlezen aan een speciaal getrainde hond. Het gaat om kinderen van ongeveer 6 tot 10 jaar die vijftien minuten lang hardop lezen in het bijzijn van de hond.

Wijkagent_Politie_Ed_van_den_Blink.jpg

Wijkbus politie bij Klokbekerkreek: laagdrempelig contact met wijkagent

Vrijdagmiddag stond de politie met de wijkbus aan de Klokbekerkreek in Spijkenisse. Deze laagdrempelige manier geeft bewoners de mogelijkheid om in contact te komen met hun wijkagent, in dit geval Ed van den Blink.

20260213_14572316_1000054569.jpg

Aanpassingen in hal gemeentehuis Nissewaard door veiligheidsincidenten

Roy Masthoff van VOOR Nissewaard stelde dinsdag 10 februari tijdens de rondvraag in de vergadering van de Commissie Bestuur een vraag over de veranderingen in het gemeentehuis. Hij wees op het al eerder wegbezuinigen van de gastvrouw en op maatregelen waardoor, volgens hem, “alle gastvrijheid” uit het gemeentehuis verdwijnt, zoals het zitje. Ook zou de beveiliging hebben aangegeven dat het koffieapparaat verwijderd wordt. Masthoff vroeg waarom dit is gebeurd.

20260109 brandweer Rockanje burgemeester.00_00_06_26.Still001.jpg

Gestolen brandweergereedschap uit kazerne Rockanje teruggevonden

Rockanje - Begin januari werd er ingebroken in de brandweerkazerne van Rockanje. Daarbij werd gespecialiseerd hydraulisch gereedschap gestolen.

Stock_Politie_Handboeien.jpg

Politie te gast in De Kleine Rietlander: tips tegen nepagenten

Wilt u meer weten over hoe doordacht oplichters te werk gaan, bijvoorbeeld bij digitale oplichting of met nepagenten? Kom dan donderdag 19 februari naar wijkcentrum De Kleine Rietlander (winkelplein Vlinderveen)

samen eten.jpg

'Samen eten' in het dorpshuis van Hekelingen: 'Een avond vol warmte'

Hekelingen – Gisteravond vond in het dorpshuis van Hekelingen weer het maandelijkse initiatief ‘Samen eten’ plaats. Een concept waarbij ouderen uit het dorp samenkomen om met zijn allen te eten met als doel ouderen van Hekelingen met elkaar in verbinding te brengen. Onder andere wethouder Hanneke Stengs schoof aan om mee te eten.