Spijkernisse, Netherlands
Terug

Sportverenigingen Geuzenpark Brielle verzelfstandigen

1a7dad3b822f396089e5f35717b49c40.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - De drie sportverenigingen op het Geuzenpark in Brielle gaan verzelfstandigen. De gemeenteraad van Voorne aan Zee stemde afgelopen donderdag in met het voorstel hiervoor.

Het voorstel van het college van burgemeester en wethouders is tot stand gekomen na een positief traject de afgelopen jaren tussen de gemeente en de drie sportverenigingen. Het besluit tot verzelfstandigen is in lijn met het aankomende Sport- en Beweegbeleid Voorne aan Zee.

Door de verzelfstandiging zijn de verenigingen zelf verantwoordelijk voor hun eigen voorzieningen op het sportpark en het waarborgen van de kwaliteit ervan. Wethouder Daan van Orselen (sport): “Hierdoor ontstaat meer ruimte voor nieuwe maatschappelijke samenwerkingsverbanden. Verenigingen kunnen inzetten op zelfwerkzaamheid, gezamenlijk slimmer inkopen, het organiseren van het onderhoud en het onderverhuren van de sportaccommodatie aan bijvoorbeeld scholen. Zo geven we de verenigingen meer toekomst perspectief.”

De gemeente blijft actief de kwaliteit van de velden en de juiste besteding van onderhoudsvergoedingen en subsidies monitoren.

Lees ook

20260203_21164261_1000003979.jpg

Wegwerkzaamheden Oostvoorne–Rockanje: wat betekent dit voor de bereikbaarheid?

Op dinsdag 3 februari organiseerde Waterschap Hollandse Delta een inloopbijeenkomst in de Welkomkerk in Rockanje. Bewoners en ondernemers konden daar terecht voor informatie over het groot onderhoud dat dit jaar plaatsvindt aan de wegen tussen Oostvoorne en Rockanje.

IMG_7669.JPG

Oefening verkeersregelaars op kruising Hekelingseweg – Heemraadlaan

Spijkenisse - Op 5 en 6 februari, tussen 09.00 en 15.00 uur, oefenen verkeersregelaars op de kruising Hekelingseweg – Heemraadlaan in Nissewaard.

76902f66-b234-4e83-ba0c-ac32b231fe8d.jpg

Valpreventiecursus In Balans voor ouderen

Voorne aan zee - Voor veel mensen van 65 jaar en ouder is het risico op vallen een terugkerend aandachtspunt. Onzekerheid bij het lopen of eerdere valincidenten kunnen gevolgen hebben voor de zelfstandigheid. De valpreventiecursus In Balans richt zich op het verminderen van dat risico.

20260201 - Speelparasol Bernisse.jpg

Uitverkochte zaal voor De Speelparasol Bernisse

Vier keer per jaar verandert de gymzaal van het dorpshuis in Abbenbroek in een kindertheater. Vrijwilligers huren een theatergezelschap in doen alles zelf, van de kaartverkoop tot het inrichten van de zaal.

9fefab1c-4da1-49a2-a77d-e74594dc4d62.jpg

Na brand in Rockanje veel steun en ingezamelde spullen

Rockanje – Na de grote uitslaande brand aan de Groene Kruisstraat op maandag 1 februari is er in korte tijd veel hulp op gang gekomen voor de getroffen gezinnen. Er zijn tientallen tassen met kleding, boodschappen en verzorgingsproducten ingezameld. De hoeveelheid spullen is inmiddels zo groot dat er meer dan voldoende kleding aanwezig is.

d5a7630c-deaa-4b5f-87ac-45e9557cec5e.jpg

Ontbijtclub in het Bolwerk goed bezocht

Brielle – In het Bolwerk is op woensdag 21 januari de Ontbijtclub van start gegaan. De eerste ochtenden werden goed bezocht. Bezoekers konden er samen ontbijten in een rustige en leuke sfeer.