Spijkernisse, Netherlands
Terug

Stationsweg Zuidland weer open voor het verkeer

fa56a7c2a879c8b9087ae83486f754e3.jpg

De Stationsweg in Zuidland is vanmiddag opnieuw opengesteld voor verkeer.

Elaine Poldervaart |  | Aangepast op
Na een periode van groot onderhoud is de weg weer veilig te gebruiken. Aannemer Ballast Nedam heeft afgelopen week de laatste asfaltlaag en belijning aangebracht. Op enkele locaties wordt nog straatwerk afgerond en vinden afrondende werkzaamheden plaats. Vanaf vrijdag 28 maart is de weg volledig toegankelijk.

In april worden de fietspaden voorzien van een rode coating en worden de fietsstroken verbreed. Tijdens deze werkzaamheden wordt een deel van de rijbaan afgezet, wat mogelijk enige verkeershinder veroorzaakt. De Stationsweg blijft echter open voor verkeer.

In de komende weken wordt de weg verder aangekleed met groenvoorzieningen. De middeneilanden krijgen vaste planten die passen bij de uitstraling van de omgeving. Ook de oversteek bij het Trambaanpad wordt voorzien van nieuwe beplanting, en op diverse plekken worden nieuwe bomen geplaatst. Bij de entree van Zuidland, aan de zijde van Abbenbroek, worden drie extra lichtmasten geplaatst.

De gemeente en Ballast Nedam spreken hun dank uit aan weggebruikers voor hun geduld en medewerking tijdens de werkzaamheden.
45f195e58b06c7d5345c6d2bc2dfc839.jpg

Lees ook

Fitheidstest voor 55 plussers senioren sport

Gratis fitheidstest voor 55-plussers in Rockanje

Stichting PUSH, Catharina, Thuis op Voorne en Fysiotherapie Rockanje organiseren op zaterdag 23 mei een gratis Fitheidstest voor 55-plussers uit de gemeente Voorne aan Zee. Tijdens de test worden onder meer kracht, lenigheid, balans en uithoudingsvermogen gemeten. Deelnemers krijgen daarna persoonlijk beweegadvies van een fysiotherapeut of beweegprofessional.

Kunstwerk Nina Valkhof Waterland Spijkenisse.jpeg

Nina Valkhoff maakt wereldwijd metershoge muurschilderingen: ‘Super dankbaar dat ik dit mag doen’

Regio – Nina Valkhof is al enkele jaren actief als muralist en reist inmiddels de hele wereld over om kunstwerken te maken. In onze regio is het werk van Nina terug te zien in de wijk Waterland in Spijkenisse. Hier maakte ze metershoge muurschilderingen die zijn geïnspireerd op de namen van de omliggende straten. Met haar werk in Spijkenisse werd ze onder andere genomineerd voor een award van Street Art Cities.

Sequence 02.00_03_00_23.Still001.jpg

Binnenkort 55 etsen van Rembrandt te zien in Historisch Museum Den Briel

Brielle - In Brielle zijn vanaf 22 mei tot en met 30 augustus 55 etsen van Rembrandt te zien in Historisch Museum Den Briel. Rembrandt van Rijn (1606-1669) wordt beschouwd als de beroemdste Hollandse kunstenaar van de Gouden Eeuw. Zijn artistieke nalatenschap omvat schilderijen, tekeningen en prenten.

Anne Frankboom Geervliet

Zaailing van Anne Frankboom bij Joodse begraafplaats Geervliet

Burgemeester Cor Lamers van Nissewaard en rabbijn Jehoeda Vorst van de Joodse Gemeente Rotterdam hebben woensdag 13 mei, samen met leerlingen van de Markenburgschool, een plaquette onthuld bij de nieuw geplante Anne Frankboom bij de Joodse begraafplaats net buiten Geervliet.

2. Opa Bram en opoe Jaantje.jpg

De Duinhuisjes openen extra op Hemelvaartsdag en Tweede Pinksterdag

Rockanje - Openluchtmuseum De Duinhuisjes is een klein museum aan de rand van de duinen. Op het terrein lijkt het alsof de tijd even heeft stilgestaan. Bezoekers kunnen de huisjes bekijken, maar ook op het groene erf plaatsnemen op een bankje en genieten van de rust en de vogels.

burgemeester traint.jpg

Burgemeester sprint naar vijfde plaats bij Voorne Atletiek

Vierpolders - Burgemeester Arno Scheepers was dinsdagavond 12 mei aanwezig bij een loopwedstrijd bij Voorne Atletiek in Vierpolders. De atletiekvereniging nam deel aan de Rijnmond Track Series, een serie baanraces op atletiekbanen in de regio Rotterdam-Rijnmond. Lopers van meerdere niveaus kwamen uit op de 1500 meter.