Spijkernisse, Netherlands
Terug

Stationsweg Zuidland weer open voor het verkeer

fa56a7c2a879c8b9087ae83486f754e3

De Stationsweg in Zuidland is vanmiddag opnieuw opengesteld voor verkeer.

Elaine Poldervaart |  | Aangepast op
Na een periode van groot onderhoud is de weg weer veilig te gebruiken. Aannemer Ballast Nedam heeft afgelopen week de laatste asfaltlaag en belijning aangebracht. Op enkele locaties wordt nog straatwerk afgerond en vinden afrondende werkzaamheden plaats. Vanaf vrijdag 28 maart is de weg volledig toegankelijk.

In april worden de fietspaden voorzien van een rode coating en worden de fietsstroken verbreed. Tijdens deze werkzaamheden wordt een deel van de rijbaan afgezet, wat mogelijk enige verkeershinder veroorzaakt. De Stationsweg blijft echter open voor verkeer.

In de komende weken wordt de weg verder aangekleed met groenvoorzieningen. De middeneilanden krijgen vaste planten die passen bij de uitstraling van de omgeving. Ook de oversteek bij het Trambaanpad wordt voorzien van nieuwe beplanting, en op diverse plekken worden nieuwe bomen geplaatst. Bij de entree van Zuidland, aan de zijde van Abbenbroek, worden drie extra lichtmasten geplaatst.

De gemeente en Ballast Nedam spreken hun dank uit aan weggebruikers voor hun geduld en medewerking tijdens de werkzaamheden.
45f195e58b06c7d5345c6d2bc2dfc839

Lees ook

Stockfoto voetbal

VV Brielle mag zich officieel partnervereniging van Sparta Rotterdam noemen

Brielle – Begin deze maand heeft VV Brielle een samenwerkingsovereenkomst getekend met Sparta Rotterdam en mag zich vanaf nu officieel partnervereniging noemen van de Eredivisieclub uit Rotterdam. ‘Met deze samenwerking zetten beide clubs een belangrijke stap in de verdere ontwikkeling van het jeugdvoetbal in de regio’, schrijft VV Brielle over de samenwerking met de club uit Rotterdam.

Stockfoto zonnebrandcreme

Zonnebrandcrème beschikbaar voor inwoners van Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – De zon schijnt de afgelopen tijd volop in de regio, maar bij een hoge zonkracht kan dit ook schadelijk zijn en het risico op huidkanker vergroten. Daarom deelt de gemeente Voorne aan Zee gratis zonnebrandcrème uit bij diverse smeerpalen en overhandigde wethouder Els Priester tubes zonnebrandcrème aan de Voedselbank om uit te delen aan klanten.

WhatsApp Image 2026-07-16 at 13.07.06

Broeibrand in mestput aan de Konneweg in Tinte

Tinte - De brandweer van Brielle is donderdag uitgerukt voor een broeibrand in een mestput aan de Konneweg in Tinte. Het incident werd in eerste instantie opgeschaald, maar al snel bleek dat een grotere inzet niet noodzakelijk was.

Scanauto Nissewaard

Scanauto controleert sinds 1 juni gebieden betaald parkeren in Nissewaard

Nissewaard – De gemeente controleert sinds 1 juni in betaald parkeergebieden in Nissewaard met een scanauto. De scanauto rijdt door de gebieden waar betaald parkeren geldt en scant de kentekens van auto’s om te controleren of er is betaald voor het parkeren. Volgens de gemeente rijdt de scanauto langs alle plekken waar je moet betalen in Spijkenisse.

20241228_192351

Industrieel Belevingsmuseum zoekt mooiste foto van mens en industrie

Spijkenisse – Het Industrieel Belevingsmuseum Nissewaard organiseert een fotowedstrijd. Het thema van de editie 2026 is ‘De Mens en Industrie’. Met de wedstrijd wil het museum de aandacht vestigen op de mensen achter de industrie. Niet alleen de fabrieken, techniek en gebouwen staan centraal, maar juist de werknemers die dagelijks bijdragen aan innovatie en de toekomst van de regio.

Schaap-dieren-weide

Zorgen om dieren in de zon? Dit kun je doen

Regio – Met het zonnige en warme weer genieten veel mensen van de zomer. Niet iedereen kan echter goed tegen de hitte en zoekt verkoeling bij een airco of in de schaduw. Voor dieren is dat niet altijd mogelijk. Verschillende dierenorganisaties roepen daarom op extra alert te zijn op huisdieren en dieren in de wei.