Spijkernisse, Netherlands
Terug

Stationsweg Zuidland weer open voor het verkeer

fa56a7c2a879c8b9087ae83486f754e3.jpg

De Stationsweg in Zuidland is vanmiddag opnieuw opengesteld voor verkeer.

Elaine Poldervaart |  | Aangepast op
Na een periode van groot onderhoud is de weg weer veilig te gebruiken. Aannemer Ballast Nedam heeft afgelopen week de laatste asfaltlaag en belijning aangebracht. Op enkele locaties wordt nog straatwerk afgerond en vinden afrondende werkzaamheden plaats. Vanaf vrijdag 28 maart is de weg volledig toegankelijk.

In april worden de fietspaden voorzien van een rode coating en worden de fietsstroken verbreed. Tijdens deze werkzaamheden wordt een deel van de rijbaan afgezet, wat mogelijk enige verkeershinder veroorzaakt. De Stationsweg blijft echter open voor verkeer.

In de komende weken wordt de weg verder aangekleed met groenvoorzieningen. De middeneilanden krijgen vaste planten die passen bij de uitstraling van de omgeving. Ook de oversteek bij het Trambaanpad wordt voorzien van nieuwe beplanting, en op diverse plekken worden nieuwe bomen geplaatst. Bij de entree van Zuidland, aan de zijde van Abbenbroek, worden drie extra lichtmasten geplaatst.

De gemeente en Ballast Nedam spreken hun dank uit aan weggebruikers voor hun geduld en medewerking tijdens de werkzaamheden.
45f195e58b06c7d5345c6d2bc2dfc839.jpg

Lees ook

Gemeentehuis_Nissewaardjpg

Gemeente Nissewaard geeft verklaring over opvanglocatie in Spijkenisse

De gemeente Nissewaard heeft een persverklaring gepubliceerd naar aanleiding van berichtgeving over een ernstig misdrijf in de Hoeksche Waard.

20260310_121143.jpg

Raymond op pad | Nissewaard Waterland

Iedere week ga ik, Raymond Sybesma, de straat op om bewoners te vragen wat er speelt en leeft. Sinds 1 februari ben ik hoofdredacteur bij LINQ Media en op deze manier verzamel ik signalen over wat er écht speelt in de regio.

dfa7364b91e07c6c7bf9f3e86e0e9884.jpg

Voorbereidingen 1 Aprilviering Brielle in volle gang

Brielle – Over iets minder dan drie weken staat er weer een nieuwe editie van de 1 Aprilviering op het programma. De voorbereidingen door de 1 Aprilvereniging zijn inmiddels in volle gang. Voorzitter Paul Deur vertelde daarover in een interview in het radioprogramma LINQ Lunch.

ea73d1c2-0f6e-40f7-954c-c686c75d563a.jpg

Hester (89) uit Heenvliet breit al meer dan tachtig jaar: ‘Zolang het lukt, ga ik door’

Heenvliet – In een rustig huis in Heenvliet liggen bolletjes wol, breinaalden en diverse creaties. Voor de meeste mensen is breien een hobby voor af en toe, maar voor de 89-jarige Hester Bevaart-van Bergen is het al een leven lang een vertrouwde bezigheid. Al meer dan tachtig jaar lang glijden de naalden door haar handen. En stoppen? Daar denkt ze voorlopig nog niet aan. ‘Als het aan mij ligt, ga ik gewoon door zolang het lukt.’

WhatsApp Image 2026-03-02 at 20.37.27.jpeg

Alice Vermeer en Daan van Orselen (PVaZ) bij Voorne-Putten Kiest: ‘We doen wat we beloven’

Voorne aan Zee - In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan bij het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. Onlangs waren het Alice Vermeer en Daan van Orselen, duolijsttrekkers van Partij Voorne aan Zee (PVaZ), die hun visie op de gemeente deelden.

WhatsApp Image 2026-03-10 at 11.05.21.jpeg

Vrijwilligersactie NLdoet keert ook dit jaar terug op Voorne-Putten

Voorne-Putten - Op vrijdag 13 en zaterdag 14 maart staat Nederland weer in het teken van NLdoet, de grootste vrijwilligersactie van het land. Tijdens deze jaarlijkse actie, georganiseerd door het Oranje Fonds, steken duizenden mensen de handen uit de mouwen bij maatschappelijke organisaties. Ook op Voorne-Putten vinden dit weekend tal van activiteiten plaats.