Spijkernisse, Netherlands
Terug

Stationsweg Zuidland weer open voor het verkeer

fa56a7c2a879c8b9087ae83486f754e3.jpg

De Stationsweg in Zuidland is vanmiddag opnieuw opengesteld voor verkeer.

Elaine Poldervaart |  | Aangepast op
Na een periode van groot onderhoud is de weg weer veilig te gebruiken. Aannemer Ballast Nedam heeft afgelopen week de laatste asfaltlaag en belijning aangebracht. Op enkele locaties wordt nog straatwerk afgerond en vinden afrondende werkzaamheden plaats. Vanaf vrijdag 28 maart is de weg volledig toegankelijk.

In april worden de fietspaden voorzien van een rode coating en worden de fietsstroken verbreed. Tijdens deze werkzaamheden wordt een deel van de rijbaan afgezet, wat mogelijk enige verkeershinder veroorzaakt. De Stationsweg blijft echter open voor verkeer.

In de komende weken wordt de weg verder aangekleed met groenvoorzieningen. De middeneilanden krijgen vaste planten die passen bij de uitstraling van de omgeving. Ook de oversteek bij het Trambaanpad wordt voorzien van nieuwe beplanting, en op diverse plekken worden nieuwe bomen geplaatst. Bij de entree van Zuidland, aan de zijde van Abbenbroek, worden drie extra lichtmasten geplaatst.

De gemeente en Ballast Nedam spreken hun dank uit aan weggebruikers voor hun geduld en medewerking tijdens de werkzaamheden.
45f195e58b06c7d5345c6d2bc2dfc839.jpg

Lees ook

Paneel 612_2---Foto_Frontaal.info.jpg

Nieuwe borden vertellen oorlogsverhalen van Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Onlangs zijn er in Hellevoetsluis borden geplaatst met informatie over de Tweede Wereldoorlog. De oorlog die vanuit het oosten op ons land af kwam ligt al ruim achter ons, maar sporen van deze Wereld Oorlog zijn ook in Hellevoetsluis nog steeds zichtbaar. Over deze donkere periode heeft Stichting Verdedigingswerken een vijftal informatieborden geplaatst over gebeurtenissen in de oorlog.

Levende Geschiedenis---Foto_PR.jpg

Museum De Duinhuisjes laat de historie leven

Rockanje – Ook deze zomer laten de vrijwilligers van openluchtmuseum De Duinhuisjes de geschiedenis (her)leven. Elke eerste zondag van de maand kan iedereen daarvan komen genieten in het museum aan de Duinstraat in Rockanje.

Nest_Hoornaar---Jan_Pluim.jpg

Elke gevangen koningin voorkomt mogelijk nieuw hoornaarnest

Regio - In maart werd in Abbenbroek, tegenover het Dorpshuis, de eerste val tegen de Aziatische hoornaar opgehangen. Dat was een van de 75 vallen die in Nissewaard zijn geplaatst. De val hangt op een hoogte van ongeveer 1,5 meter. Het is belangrijk dat op plekken waar eerder nesten zaten, nu vallen hangen.

IMG_8138.JPG

Koningsdag in de regio

Regio- Het is gezellig druk op straat tijdens Koningsdag in de regio. Het weer zit ook er mee tijdens de verjaardag van de Koning. De maximumtemperatuur komt uit op 17 graden, lokaal misschien wel 18 graden. Er staat weinig wind en het is bewolkt. Zo nu en dan breekt de zon door.

brielle---Dick _ vd Meer.jpg

Titelstrijd blijft spannend na gelijkspel Brielle

Twee of drie speelrondes zijn nog te gaan en in de tweede klasse D weet alleen het Zwijndrechtse VVGZ waar het aan toe is en dat is dat zij volgend seizoen wederom in de tweede klasse mogen uitkomen. De bewoners van Sportpark De Noord kunnen niet meer degraderen of promoveren en kunnen freewheelend het seizoen afmaken.

IMG_0781-2.jpg

Festival op skatebaan SPUG goed bezocht

Skatepark SPUG in Hellevoetsluis stond een dag lang in het teken van urban sports, muziek en creatieve workshops. Tijdens het evenement SPUG Lentewielen Skate Jam, georganiseerd door Rollervoetsluis in samenwerking met Stichting Skatepark SPUG, maakten tussen de 300 en 400 bezoekers kennis met skate-, step- en urban sportcultuur.