Spijkernisse, Netherlands
Terug

Stem op de ‘Ondernemer van het Jaar 2024’!

5a43196ec3bcad64ac143e14a291ba81.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Vanaf vandaag kunt u stemmen op de ‘Ondernemer van het Jaar 2024’ voor Voorne aan Zee. De jury, onder leiding van wethouder Aart Jan Spoon (Economie), heeft uit 12 inzendingen drie genomineerde ondernemers gekozen.

De genomineerden zijn Bryte uit Tinte, Freudenberg uit Hellevoetsluis en We Supply Yachts uit Vierpolders. De winnaar ontvangt de prijs tijdens de Ondernemersavond op 28 november in de St. Catharijnekerk.

Rondje langs de drie genomineerden
Op 19 en 20 september bezocht Aart Jan Spoon samen met de jury de genomineerden om hen te feliciteren met hun nominatie. Als eerste ontvingen Ruud Dukker en Tom Zwinkels van Bryte felicitaties en een taart. Bryte is in 2019 ontstaan uit een fusie van de familiebedrijven Dukker Tomaten en Zwinkels Tomaten en is een belangrijke speler in de markt van tomaten en komkommers.Drs. Inga Freudenberg-van Gastel van Freudenberg ontving de jury met open armen, mede namens haar zakenpartner, Drs. Annemieke Meerstra-van Putten. Zij werken al meer dan 25 jaar aan de ontwikkeling van professionals, teams en organisaties. Hun bedrijf staat bekend om de Duurzame Inzetbaarheidsscan en de TRIMB-methode voor traumabehandeling.De jongste ondernemers van de drie, Joost en Maarten van Gorsel van We Supply Yachts, werden als laatste verrast met een taart. Sinds 2018 voorzien zij jachten wereldwijd van voedsel, interieur en technische artikelen. Ze bevoorraden veelal superjachten tot in de grootste klasse.

Diversiteit aan ondernemers
Wethouder Aart Jan Spoon is enthousiast over de drie genomineerden: ‘Deze drie verschillende ondernemers laten de diversiteit in Voorne aan Zee goed zien. Samen met hun teams werken ze hard aan het verbeteren van hun producten en diensten. Ze blijven ontwikkelen en innoveren. Tijdens de jurybezoeken merk ik pas hoeveel kennis nodig is en welke technieken worden gebruikt. En ik hoor de passie en trots als deze ondernemers over hun bedrijf en medewerkers vertellen.’

Breng uw stem uit!
Heeft u een favoriete ondernemer en wilt u uw stem laten horen? Dat kan! Stem via de volgende link: www.voorneaanzee.nl/ondernemer-van-het-jaar-prijs. Stemmen kan tot 20 oktober.

Lees ook

IMG_1944.jpeg

Tientallen zwerfdieren per jaar opgevangen op Voorne-Putten

Voorne-Putten - Vandaag is het Wereld Zwerfdierendag (World Stray Animals Day), een internationale dag die in 2010 in Nederland werd geïnitieerd om aandacht te vragen voor de honderden miljoenen zwerfdieren wereldwijd. De dag staat in het teken van het lot van honden, katten en andere dieren zonder thuis en roept op tot medeleven, sterilisatie en concrete actie om dierenleed terug te dringen.

IMG_5850.JPG

Dieren4u ontvangt nieuwe dierenambulance voor hulp aan dieren in nood

Spijkenisse - Op woensdag 1 april ontvingen medewerkers van Dierenambulance Dieren4u een nieuwe dierenambulance van Stichting Dierenlot. Dat was hard nodig, want de huidige dierenambulance had al ruim 400.000 kilometer gereden.

PHOTO-2024-04-06-16-29-46.jpg

Kom in de Kas keert terug op 11 april met 12 deelnemende bedrijven

Voorne-Putten - Op zaterdag 11 april is het zover: voor de 48e keer doen de boeren en tuinders van Voorne-Putten mee aan het landelijke evenement Kom in de Kas. Na een afwezigheid vorig jaar vanwege te weinig animo, openen dit jaar maar liefst 12 bedrijven hun deuren voor lokale inwoners om een kijkje te nemen achter de schermen van de agrarische wereld.

Zwaan_Spijkenisse-Verplaatsen (1).jpg

Zwanennest bij skatepark verplaatst en later toch teruggezet

Spijkenisse - Bij een skatepark in Spijkenisse hebben twee zwanen een nest met inmiddels behoorlijk wat eieren. Vrijdagmiddag is het nest verplaatst na meldingen van overlast en verstoring door jeugdigen.

IMG_0751.jpeg

Schoolvoetbal Voorne-Putten: 'Voorrondes een groot succes'

Voorne-Putten - De voorronden van het schoolvoetbal voor basisscholieren in Voorne-Putten zijn de afgelopen weken succesvol afgerond. Leerlingen van groep 5 tot en met 8 konden bij vijf lokale verenigingen genieten van sport en spel in de buitenlucht.

Schermafbeelding 2026-04-02 221836.png

Spanjaarden op 1 april opnieuw verjaagd uit Den Briel

Brielle - Op 1 april veranderde het centrum van Brielle in een middeleeuwse vesting. Mensen en gebouwen transporteren voor een dag naar 1572 om de bevrijding van De Briel door de Watergeuzen te herdenken.