Spijkernisse, Netherlands
Terug

Stem op de ‘Ondernemer van het Jaar 2024’!

5a43196ec3bcad64ac143e14a291ba81.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Vanaf vandaag kunt u stemmen op de ‘Ondernemer van het Jaar 2024’ voor Voorne aan Zee. De jury, onder leiding van wethouder Aart Jan Spoon (Economie), heeft uit 12 inzendingen drie genomineerde ondernemers gekozen.

De genomineerden zijn Bryte uit Tinte, Freudenberg uit Hellevoetsluis en We Supply Yachts uit Vierpolders. De winnaar ontvangt de prijs tijdens de Ondernemersavond op 28 november in de St. Catharijnekerk.

Rondje langs de drie genomineerden
Op 19 en 20 september bezocht Aart Jan Spoon samen met de jury de genomineerden om hen te feliciteren met hun nominatie. Als eerste ontvingen Ruud Dukker en Tom Zwinkels van Bryte felicitaties en een taart. Bryte is in 2019 ontstaan uit een fusie van de familiebedrijven Dukker Tomaten en Zwinkels Tomaten en is een belangrijke speler in de markt van tomaten en komkommers.Drs. Inga Freudenberg-van Gastel van Freudenberg ontving de jury met open armen, mede namens haar zakenpartner, Drs. Annemieke Meerstra-van Putten. Zij werken al meer dan 25 jaar aan de ontwikkeling van professionals, teams en organisaties. Hun bedrijf staat bekend om de Duurzame Inzetbaarheidsscan en de TRIMB-methode voor traumabehandeling.De jongste ondernemers van de drie, Joost en Maarten van Gorsel van We Supply Yachts, werden als laatste verrast met een taart. Sinds 2018 voorzien zij jachten wereldwijd van voedsel, interieur en technische artikelen. Ze bevoorraden veelal superjachten tot in de grootste klasse.

Diversiteit aan ondernemers
Wethouder Aart Jan Spoon is enthousiast over de drie genomineerden: ‘Deze drie verschillende ondernemers laten de diversiteit in Voorne aan Zee goed zien. Samen met hun teams werken ze hard aan het verbeteren van hun producten en diensten. Ze blijven ontwikkelen en innoveren. Tijdens de jurybezoeken merk ik pas hoeveel kennis nodig is en welke technieken worden gebruikt. En ik hoor de passie en trots als deze ondernemers over hun bedrijf en medewerkers vertellen.’

Breng uw stem uit!
Heeft u een favoriete ondernemer en wilt u uw stem laten horen? Dat kan! Stem via de volgende link: www.voorneaanzee.nl/ondernemer-van-het-jaar-prijs. Stemmen kan tot 20 oktober.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-16 at 17.35.07.jpeg

Yasmina Jimenez (Belang van Nissewaard) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Lokale politiek raakt je elke dag’

Nissewaard - LINQ Media is sinds februari bezig met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Onlangs schoof Yasmina Jimenez aan, lijsttrekker van Belang van Nissewaard.

Stock_politie.jpg

Burgemeester sluit woning in De Vesting na vondst drugs

Hellevoetsluis - Burgemeester Arno Scheepers heeft op 16 maart 2026 een woning gesloten vanwege een drugsovertreding. Het gaat om een woning in de wijk De Vesting in Hellevoetsluis. De sluiting geldt voor drie maanden.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 15.52.33.jpeg

Anita Verweij (Hardt voor Nissewaard) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Niks doen is voor mij geen optie’

Nissewaard - LINQ Media is sinds februari bezig met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Onlangs schoof Anita Verweij aan, lijsttrekker van Hardt voor Nissewaard.

Spijk Kruis 3.jpg

Hattrick Gret leidt koploper Spijkenisse langs Kruisland

Spijkenisse – Op sportpark Jaap Riedijk had koploper Spijkenisse zaterdag weinig moeite met SC Kruisland. De ploeg van trainer Peter Wubben won uiteindelijk overtuigend met 4-0, waarbij vooral Julien Gret de hoofdrol opeiste met een hattrick. De bezoekers uit Brabant maakten het zichzelf bovendien lastig met veel kaarten en een rode prent nog voor rust. Dick van der Meer was erbij en deed verslag.

Schermafbeelding 2026-03-16 125541.png

Pubquiz en optredens bij opening Cultuurweek Voorne aan Zee

Cultuurweek Voorne aan Zee werd vrijdag 13 maart geopend bij muziekvereniging Libertatis Primitiae in Brielle. Wethouder Els Priester opende de week en er waren optredens en een CultuurPubquiz, gepresenteerd door muzikant Joost Wander.

image.png

Karateka’s Dojo Mugen Chikara winnen 19 podiumplaatsen bij clubkampioenschappen

Hellevoetsluis - Karateka’s van Dojo Mugen Chikara hebben zaterdag 14 maart sterke resultaten geboekt tijdens de clubkampioenschappen van Budokai Senshi in Sommelsdijk. Samen met sporters van Dojo Mu-Chin behaalde de afvaardiging 19 podiumplaatsen en werd bovendien een Spiritprijs gewonnen.