Spijkernisse, Netherlands
Terug

Stem op de ‘Ondernemer van het Jaar 2024’!

5a43196ec3bcad64ac143e14a291ba81.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Vanaf vandaag kunt u stemmen op de ‘Ondernemer van het Jaar 2024’ voor Voorne aan Zee. De jury, onder leiding van wethouder Aart Jan Spoon (Economie), heeft uit 12 inzendingen drie genomineerde ondernemers gekozen.

De genomineerden zijn Bryte uit Tinte, Freudenberg uit Hellevoetsluis en We Supply Yachts uit Vierpolders. De winnaar ontvangt de prijs tijdens de Ondernemersavond op 28 november in de St. Catharijnekerk.

Rondje langs de drie genomineerden
Op 19 en 20 september bezocht Aart Jan Spoon samen met de jury de genomineerden om hen te feliciteren met hun nominatie. Als eerste ontvingen Ruud Dukker en Tom Zwinkels van Bryte felicitaties en een taart. Bryte is in 2019 ontstaan uit een fusie van de familiebedrijven Dukker Tomaten en Zwinkels Tomaten en is een belangrijke speler in de markt van tomaten en komkommers.Drs. Inga Freudenberg-van Gastel van Freudenberg ontving de jury met open armen, mede namens haar zakenpartner, Drs. Annemieke Meerstra-van Putten. Zij werken al meer dan 25 jaar aan de ontwikkeling van professionals, teams en organisaties. Hun bedrijf staat bekend om de Duurzame Inzetbaarheidsscan en de TRIMB-methode voor traumabehandeling.De jongste ondernemers van de drie, Joost en Maarten van Gorsel van We Supply Yachts, werden als laatste verrast met een taart. Sinds 2018 voorzien zij jachten wereldwijd van voedsel, interieur en technische artikelen. Ze bevoorraden veelal superjachten tot in de grootste klasse.

Diversiteit aan ondernemers
Wethouder Aart Jan Spoon is enthousiast over de drie genomineerden: ‘Deze drie verschillende ondernemers laten de diversiteit in Voorne aan Zee goed zien. Samen met hun teams werken ze hard aan het verbeteren van hun producten en diensten. Ze blijven ontwikkelen en innoveren. Tijdens de jurybezoeken merk ik pas hoeveel kennis nodig is en welke technieken worden gebruikt. En ik hoor de passie en trots als deze ondernemers over hun bedrijf en medewerkers vertellen.’

Breng uw stem uit!
Heeft u een favoriete ondernemer en wilt u uw stem laten horen? Dat kan! Stem via de volgende link: www.voorneaanzee.nl/ondernemer-van-het-jaar-prijs. Stemmen kan tot 20 oktober.

Lees ook

Schermafbeelding 2026-04-02 221836.png

Spanjaarden op 1 april opnieuw verjaagd uit Den Briel

Brielle - Op 1 april veranderde het centrum van Brielle in een middeleeuwse vesting. Mensen en gebouwen transporteren voor een dag naar 1572 om de bevrijding van De Briel door de Watergeuzen te herdenken.

IMG_5761.png

Overval op winkel aan Voorstraat eindigt in achtervolging en aanhouding

Spijkenisse - Vrijdagochtend rond 10.00 uur heeft er een overval plaatsgevonden bij een winkel aan de Voorstraat in Spijkenisse. Er werd een Burgernetactie uitgezet om uit te kijken naar de verdachten, die op een scooter waren gevlucht.

02042026 DansSalon Voorne.png

Voorjaarseditie DansSalon Voorne in de Stuifakkers

Rockanje - De DansSalon Voorne keert woensdag 8 april terug naar de Stuifakkers. Tussen 14.30 en 16.30 uur kunnen bezoekers opnieuw genieten van een middag vol muziek, dans en ontmoeting.

DJI_20000920024804_0593_D.00_00_03_15.Still001.jpg

Open dag bij Golfclub Kleiburg: inschrijving geopend

Brielle - In Brielle opent Golfclub Kleiburg op zaterdag 9 mei de deuren voor het publiek tijdens de jaarlijkse Open Golfdag. Geïnteresseerden kunnen zich vanaf nu aanmelden voor deze kennismaking dag met de golfsport.

WhatsApp Image 2026-04-02 at 13.45.12.jpeg

Wegwerkzaamheden zorgen voor afsluitingen

Spijkenisse - De komende periode wordt er in Nissewaard aan de weg gewerkt. Het gaat onder meer om asfalteringswerkzaamheden en het aanleggen van verkeersdrempels.

98a57b64-4636-4bf5-a139-1f3e27955642.jpg

Werkzaamheden aan rotonde Evertsenplein bijna afgerond

Hellevoetsluis - De gemeente Voorne aan Zee wil de rotonde bij het Evertsenplein veiliger maken door de oversteekplaatsen verder van de rotonde af te plaatsen. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 3 april.