Spijkernisse, Netherlands
Terug

Stem op de ‘Ondernemer van het Jaar 2024’!

5a43196ec3bcad64ac143e14a291ba81
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Vanaf vandaag kunt u stemmen op de ‘Ondernemer van het Jaar 2024’ voor Voorne aan Zee. De jury, onder leiding van wethouder Aart Jan Spoon (Economie), heeft uit 12 inzendingen drie genomineerde ondernemers gekozen.

De genomineerden zijn Bryte uit Tinte, Freudenberg uit Hellevoetsluis en We Supply Yachts uit Vierpolders. De winnaar ontvangt de prijs tijdens de Ondernemersavond op 28 november in de St. Catharijnekerk.

Rondje langs de drie genomineerden
Op 19 en 20 september bezocht Aart Jan Spoon samen met de jury de genomineerden om hen te feliciteren met hun nominatie. Als eerste ontvingen Ruud Dukker en Tom Zwinkels van Bryte felicitaties en een taart. Bryte is in 2019 ontstaan uit een fusie van de familiebedrijven Dukker Tomaten en Zwinkels Tomaten en is een belangrijke speler in de markt van tomaten en komkommers.Drs. Inga Freudenberg-van Gastel van Freudenberg ontving de jury met open armen, mede namens haar zakenpartner, Drs. Annemieke Meerstra-van Putten. Zij werken al meer dan 25 jaar aan de ontwikkeling van professionals, teams en organisaties. Hun bedrijf staat bekend om de Duurzame Inzetbaarheidsscan en de TRIMB-methode voor traumabehandeling.De jongste ondernemers van de drie, Joost en Maarten van Gorsel van We Supply Yachts, werden als laatste verrast met een taart. Sinds 2018 voorzien zij jachten wereldwijd van voedsel, interieur en technische artikelen. Ze bevoorraden veelal superjachten tot in de grootste klasse.

Diversiteit aan ondernemers
Wethouder Aart Jan Spoon is enthousiast over de drie genomineerden: ‘Deze drie verschillende ondernemers laten de diversiteit in Voorne aan Zee goed zien. Samen met hun teams werken ze hard aan het verbeteren van hun producten en diensten. Ze blijven ontwikkelen en innoveren. Tijdens de jurybezoeken merk ik pas hoeveel kennis nodig is en welke technieken worden gebruikt. En ik hoor de passie en trots als deze ondernemers over hun bedrijf en medewerkers vertellen.’

Breng uw stem uit!
Heeft u een favoriete ondernemer en wilt u uw stem laten horen? Dat kan! Stem via de volgende link: www.voorneaanzee.nl/ondernemer-van-het-jaar-prijs. Stemmen kan tot 20 oktober.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-06-12 at 12.43.45

Wisselstrook Spijkenisserbrug weer beschikbaar

Spijkenisse - De wisselstrook op de Spijkenisserbrug is sinds vanmiddag weer volledig in gebruik. Dat laat Rijkswaterstaat weten. De rijstrook kon de afgelopen periode niet worden gebruikt doordat de camera's die zicht geven op de wisselstrook niet functioneerden.

Poldersportdag Abbenbroek

22e editie van de Poldersportdag: ‘De agrarische sector in beeld brengen door middel van activiteiten’

Abbenbroek – Donderdag 11 juni stond de 22e editie van de Poldersportdag in Abbenbroek op het programma. Leerlingen van basisscholen maakten tijdens dit evenement kennis met tuinbouwbedrijven, melkveehouderijen en akkerbouw in de regio door middel van een vooraf uitgezet parcours door de polders van Voorne-Putten.

Verkeerscontrole---MediaTV

Twee aanhoudingen bij verkeerscontrole Malledijk Spijkenisse

Spijkenisse - Donderdagmiddag heeft de politie een verkeerscontrole gehouden. Bij de controle waren ook meerdere politiestudenten betrokken, zodat zij in de praktijk ervaring konden opdoen met verschillende verkeerssituaties en controlewerkzaamheden.

Waterdiertjes

Kinderen speuren naar waterdiertjes tijdens Buitenspeeldag

Spijkenisse - Woensdag 10 juni stond in het teken van buitenspelen tijdens de Nationale Buitenspeeldag. In de wijk Waterland gingen kinderen op zoek naar waterdiertjes tijdens een activiteit van Stichting Waterland Spijkenisse en het Instituut voor Natuureducatie & Duurzaamheid (IVN).

Versieringen WK-voetbal

Oproep bij ophangen WK-versiering in de straat: ‘Hou rekening met de toegankelijkheid voor hulpdiensten’

Regio – Donderdag 11 juni is het WK-voetbal van start gegaan en aankomende zondagavond speelt het Nederlands Elftal de eerste wedstrijd tegen Japan. Ook in onze regio worden steeds meer straten voorzien van WK-attributen als vlaggetjes, slingers en andere versieringen. In een oproep wordt gevraagd om hierbij wel rekening te houden met de toegankelijkheid voor hulpdiensten.

R-Net busvervoer bus

Bussen EBS rijden in de zomervakantie een aangepaste dienstregeling

Regio – De bussen van vervoerder EBS rijden in de zomervakantie een aangepaste dienstregeling. Van maandag 20 juli tot en met vrijdag 28 augustus rijden sommige buslijnen minder vaak dan normaal gesproken, doordat het in de zomerperiode volgens de vervoerder vaak rustiger is in de bussen.