Spijkernisse, Netherlands
Terug

Stoep Kids Club een groot succes!

191d958df6bd7ba079851007d6f99d95
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - De dit seizoen opgerichte Stoep Kids Club van Theater de Stoep is een groot succes met inmiddels al meer dan 800 leden! De club is opgezet om kinderen meer bij theater te betrekken en de beleving tijdens voorstellingen nog leuker te maken.

Als je lid wordt van de Stoep Kids Club dan heeft het theater verschillende verrassingen in petto, zoals leuke acties, een cadeautje op je verjaardag en een extraatje tijdens je bezoek. Nog geen lid van de Stoep Kids Club? Geef je dan snel op! 

De allereerste Stoep Kids Dag vond zondag 27 oktober plaats tijdens de Nationale Jeugdtheaterdagen. Een dag boordevol activiteiten, in de ochtend voor kinderen van 2 tot 6 jaar en in de middag voor de leeftijd 6 tot 12 jaar. Zij konden o.a. diverse workshops volgen, voorstellingen bezoeken, schminken, kleuren, telefoonbedjes maken en het Pieterpeuterpad lopen. De dag was gezellig druk met meer dan 500 kinderen. Ze zien nu dus al uit naar de volgende editie!

Lees ook

Opening_Sterrenkwartierhuis

Rode loper voor opening woonzorglocatie aan Galileïlaan

Spijkenisse – Vrijdagmorgen is het Sterrenkwartierhuis aan de Galileïlaan 9 officieel geopend. De nieuwe woonzorglocatie van Dagelijks Leven biedt een thuis aan mensen met dementie.

Avondvierdaagse Geervliet 2025

Avondvierdaagse Geervliet afgelast door verwachte weersomstandigheden

Geervliet – De organisatie van de Avondvierdaagse in Geervliet meldt via hun kanalen dat de laatste dag niet door zal gaan vanwege de verwachte weersomstandigheden. ‘Met pijn in ons hart hebben wij besloten om de laatste dag van de Avondvierdaagse af te gelasten. Na zorgvuldige afweging hebben wij daarom besloten de wandeltocht niet door te laten gaan’, schrijft de organisatie op hun Facebook-pagina.

Bulkmachine statiegeld Stadswerf Nissewaard

Bulkmachine statiegeld op Stadswerf Nissewaard op woensdag en vrijdag in vroege ochtend buiten gebruik

Nissewaard – Sinds vorig jaar november kunnen mensen gebruik maken van een bulkmachine voor statiegeldflessen en-blikjes. Door middel van de installatie is het mogelijk om in korte tijd grote hoeveelheden verpakkingen in te leveren. Reinis meldt dat er gemiddeld zo’n 20.000 verpakkingen per week worden ingeleverd. De afgelopen weken staat de machine vaker in storing en daarom neemt Reinis maatregelen.

Avondvierdaagse Spijkenisse

Avondvierdaagsen in de regio nemen maatregelen vanwege het warme weer

Regio – Deze week staan verschillende avondvierdaagsen op het programma in de regio Voorne-Putten. Vanwege het warme weer met temperaturen van meer dan 20 graden worden maatregelen genomen door de organisaties van de Avondvierdaagsen in Geervliet en Spijkenisse.

Gemeentehuis Voorne aan Zee

Inwonersavond in het Droogdok Jan Blanken over warmteprogramma Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – De gemeente Voorne aan Zee organiseert op woensdag 8 juli tussen 19:00 en 21:00 een inwonersavond in het Droogdok Jan Blanken. Op deze avond worden de plannen voor een warmteprogramma in Voorne aan Zee toegelicht. Het warmteprogramma is een plan hoe woningen en gebouwen in de toekomst worden verwarmd. ‘Dit kan gevolgen hebben voor uw woning, uw buurt en uw portemonnee. Daarom horen we graag uw mening’, roept de gemeente Voorne aan Zee op.

Spark-G-Team_Spijkenisse (2)

Zes keer goud voor SPARK tijdens Special Olympics

Spijkenisse – Het G-team van atletiekvereniging SPARK heeft met succes deelgenomen aan de Special Olympics in Haarlem. Tijdens dit grootste Nederlandse multisportevenement voor mensen met een verstandelijke beperking kwamen ruim 3.000 sporters in meer dan twintig verschillende sporten in actie.