Spijkernisse, Netherlands
Terug

Storing in communicatie- en alarmeringssysteem hulpdiensten

3938c635b1736eb94530abae1137235e.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Landelijk - Sinds dinsdagavond is er een grote storing binnen de communicatie- en alarmeringssystemen van de hulpdiensten. De communicatie tussen de hulpdiensten onderling gaat hierdoor moeizaam.

NOS schrijft dat er nog geen oorzaak is gevonden voor de landelijke storing in de systemen. De storing lijkt vooral in de piepers te zitten die door hulpdiensten worden gebruikt als zij opgeroepen worden voor een noodgeval of incident.

Het noodnummer 112 is wel gewoon bereikbaar ondanks de storing. Een woordvoerder van de Veiligheidsregio meldt aan de NOS dat de storing dinsdagavond rond 22:30 uur begon en nog niet is verholpen.

Het communicatie- en alarmsysteem is bedoeld voor agenten om in verbinding te staan met de meldkamer. Andere hulpdiensten als de brandweer en de Koninklijke Marechaussee maken ook gebruik van het netwerk waar de storing op dit moment gaande is.

Lees ook

screenshot TOSS.png

Twirlvereniging TOSS bestaat 40 jaar

Spijkenisse - Twirlvereniging TOSS in Spijkenisse bestaat 40 jaar. Dat werd zaterdag 21 maart gevierd tijdens een wedstrijd met meerdere verenigingen in de sporthal Maaswijk.

EBS

Lichte stijging waardering openbaar vervoer op Voorne-Putten & Rozenburg

Voorne-Putten - Reizigers in het vervoergebied Voorne-Putten & Rozenburg beoordelen het openbaar vervoer van EBS in 2025 iets positiever dan een jaar eerder. De waardering stijgt van een 7,8 naar een 7,9, blijkt uit de OV-Klantenbarometer van CROW-KpVV.

voorne aan zee.jpg

€49 miljoen voor leefomgeving rond Maasvlakte: regio investeert in natuur, mobiliteit en economie

Voorne-Putten - Voor de verdere ontwikkeling van de regio rond de Maasvlakte is €49 miljoen beschikbaar gesteld. Dat geld is bedoeld voor projecten die de leefomgeving verbeteren en de regio toekomstbestendig maken.

20260323-JVB_1485.jpeg

A15 voorlopig dicht, weg naar verwachting pas na 19.00 uur open

Maandagmiddag heeft er op de A15 ter hoogte van Spijkenisse, in de richting van Rotterdam, een ongeval plaatsgevonden waarbij een personenauto in brand is gegaan. De inzittende is nagekeken door de ambulancedienst en overgebracht naar het ziekenhuis.

2bb24eeb38dfcd6360f6f701b84ad10c.jpg

Andrea Hazes te zien in ‘010: De mensen die Rotterdam kleur geven’

Caroline van Batenburg (Andrea Hazes) is op dit moment te zien in het televisieprogramma ‘010: De mensen die Rotterdam kleur geven’. Deze reality- en documentaireserie wordt uitgezonden op RTL 5.

WhatsApp Image 2026-03-23 at 12.30.14.jpeg

Stichting Fietsbank Voorne-Putten: 'Dankbaar werk'

Hellevoetsluis - Stichting Fietsbank Voorne-Putten, opgericht in 2018, zet zich in voor mensen met een inkomen tot 130 procent van het minimumloon die geen toegang hebben tot een eigen fiets. Adri, voorzitter van de stichting, vertelde in een interview bij radioprogramma LINQ Lunch meer over het initiatief.