Spijkernisse, Netherlands
Terug

Storing in communicatie- en alarmeringssysteem hulpdiensten

3938c635b1736eb94530abae1137235e.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Landelijk - Sinds dinsdagavond is er een grote storing binnen de communicatie- en alarmeringssystemen van de hulpdiensten. De communicatie tussen de hulpdiensten onderling gaat hierdoor moeizaam.

NOS schrijft dat er nog geen oorzaak is gevonden voor de landelijke storing in de systemen. De storing lijkt vooral in de piepers te zitten die door hulpdiensten worden gebruikt als zij opgeroepen worden voor een noodgeval of incident.

Het noodnummer 112 is wel gewoon bereikbaar ondanks de storing. Een woordvoerder van de Veiligheidsregio meldt aan de NOS dat de storing dinsdagavond rond 22:30 uur begon en nog niet is verholpen.

Het communicatie- en alarmsysteem is bedoeld voor agenten om in verbinding te staan met de meldkamer. Andere hulpdiensten als de brandweer en de Koninklijke Marechaussee maken ook gebruik van het netwerk waar de storing op dit moment gaande is.

Lees ook

Fiets naar je Werk Dag

IJsjes voor fietsers bij Spijkenisserbrug op Fiets naar je Werk Dag

Wegens de Nationale Fiets naar je Werk Dag kregen fietsers donderdag 21 mei bij de Spijkenisserbrug een gratis ijsje aangeboden. Zuid-Holland Bereikbaar heeft de dag aangegrepen om in verschillende plaatsen, waaronder Spijkenisse, de aandacht te vestigen op het voordeel van fietsen.

Stroomstoring_Spijkenisse.jpg

Stroomstoring postcodegebied 3201 in Spijkenisse grotendeels verholpen

Spijkenisse - In Spijkenisse is een stroomstoring in postcodegebied 3201. De storing begon rond 12.25 uur. Als gevolg daarvan zijn ook verkeerslichten op een kruising uitgevallen.

Jubileum Johan Heijndijk.jpg

Johan Heijndijk in het zonnetje gezet tijdens 50-jarig jubileum bij de gemeente

Voorne aan Zee – Johan Heijndijk begon op 17 mei 1976 als zeventienjarige aan zijn eerste werkdag bij de toenmalige gemeente Oostvoorne. Afgelopen maandag werd Johan in het zonnetje gezet tijdens zijn 50-jarig jubileum bij de gemeente door middel van een feestelijk ontvangst van collega’s.

Mobielecamera_Politie_Gemeente.JPG

Bewoner Crocusstraat krijgt voorlopig weer toegang tot woning

Spijkenisse - De verlenging van de sluiting van de woning aan de Crocusstraat in Spijkenisse is voorlopig geschorst door de rechtbank. De sluiting was per 20 mei door de burgemeester opgelegd.

auto rijdt tuin in bij rotonde Hellevoetsluis

Automobilist verliest macht over het stuur en rijdt door hek voor een woning heen

Hellevoetsluis – Donderdagmiddag heeft een eenzijdig ongeval plaatsgevonden aan de Rijksstraatweg in Hellevoetsluis. Een automobilist is hierbij door een hek voor een woning heengereden. Bij het ongeval raakte niemand gewond, maar de schade aan het hek en het voertuig was groot.

Botlektunnel 3.jpg

Botlektunnel vanwege onderhoudswerkzaamheden in beide richtingen afgesloten voor het verkeer

Regio – Vanwege onderhoudswerkzaamheden is de Botlektunnel van donderdag 21 mei 22:00 uur tot vrijdag 22 mei 05:00 uur in beide richtingen afgesloten voor het verkeer. Tijdens de werkzaamheden worden omleidingen ingesteld en wordt de vertraging op minder dan 10 minuten geschat door Rijkswaterstraat.