Spijkernisse, Netherlands
Terug

Storing in communicatie- en alarmeringssysteem hulpdiensten

3938c635b1736eb94530abae1137235e
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Landelijk - Sinds dinsdagavond is er een grote storing binnen de communicatie- en alarmeringssystemen van de hulpdiensten. De communicatie tussen de hulpdiensten onderling gaat hierdoor moeizaam.

NOS schrijft dat er nog geen oorzaak is gevonden voor de landelijke storing in de systemen. De storing lijkt vooral in de piepers te zitten die door hulpdiensten worden gebruikt als zij opgeroepen worden voor een noodgeval of incident.

Het noodnummer 112 is wel gewoon bereikbaar ondanks de storing. Een woordvoerder van de Veiligheidsregio meldt aan de NOS dat de storing dinsdagavond rond 22:30 uur begon en nog niet is verholpen.

Het communicatie- en alarmsysteem is bedoeld voor agenten om in verbinding te staan met de meldkamer. Andere hulpdiensten als de brandweer en de Koninklijke Marechaussee maken ook gebruik van het netwerk waar de storing op dit moment gaande is.

Lees ook

Xavi Wuijster (nieuwenhoorn)

Nieuwenhoorn maakt half dozijn vol, punt voor Zuidland

Nieuwenhoorn kwam zaterdag in de eerste klasse in actie tegen nieuwkomer DVV’09 uit Dirksland. De mannen van Oussama Bekkaoui verdedigde de koppositie, die ze samen met Halsteren hadden. Het werd aan de Rijksstraatweg 6-0, een stand die bij rust al was bereikt.

Daveyvelzen foto Marjolein Nijmeijer

Missie van Spijkenisse bij SC Feyenoord niet geslaagd

Rotterdam – De missie van VV Spijkenisse was vooraf duidelijk, om niet te veel achterop te geraken moest de ploeg van Davey van Velzen zaterdag winnen van SC Feyenoord, dat vorige week haar eerste driepunter behaalde in de competitie. Het werd op sportpark Varkenoord 3-1 (0-1) voor de Rotterdammers.

andrelinger(peter)

Derby voor Hekelingen en Simonshaven, SCO'63 hoopt op eerste zege

Regio – De zes ploegen die in de vijfde klasse spelen dit seizoen gaan zaterdag weer proberen om een zege te pakken Twee ploegen van het eiland spelen tegen elkaar, de rest speelt tegen ploegen van Goeree Overflakkee of de Hoeksche Waard.

WhatsApp Image 2026-10-29 at 19.15.23

Vermoeden van drugsproductie na vreemde lucht bij pand aan Marconiweg

HELLEVOETSLUIS - Een vreemde, zurige lucht bij een pand aan de Marconiweg heeft donderdagmiddag geleid tot een onderzoek door de politie. Ook Handhaving, milieudienst DCMR, de brandweer en de Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO) kwamen ter plaatse. Volgens de politie bestaat het vermoeden dat in het pand verdovende middelen zijn geproduceerd. Tijdens het onderzoek zijn echter geen verdovende middelen aangetroffen.

gebroedersbredius

Vierdeklassers proberen weg omhoog te vinden

Regio – In de vierde klasse gaan de ploegen de weg omhoog zien te vinden komend weekend. GHVV’13 staat op dit moment het hoogste op plek drie. In de middenmoot is Rozenburg met FC Vlotbrug te vinden. Iets verder omlaag Zwartewaal en OHVV sluit de lijst in de vierde klasse E.

Halloween Brielle - Foto Facebook Halloween in Brielle

Binnenstad van Brielle maakt zich klaar voor Halloweenoptocht

Brielle – Vrijdag 30 oktober staat de binnenstad van Brielle weer geheel in het teken van Halloween. Onder het thema ‘Brielle Bewitched’ komen deelnemers van deze griezelige optocht langs diverse straten die volledig zijn veranderd in Halloween-thema. We blikten met Kirsten Kok van de activiteitencommissie van de Brielse Belangenvereniging vooruit op de meest huiveringwekkend avond van het jaar in Brielle.