Spijkernisse, Netherlands
Terug

Supercars uit het verleden bij RetroSpective

31997d5d2853f1c73762ab1e1406555c
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Brielle/Vierpolders - Afgelopen zondag 21 juli was het zover en vond het nieuwe, spectaculaire auto event van RevWorks, genaamd RetroSpective, plaats op het terrein van Van Adrighem op industrieterrein Seggelant in Brielle.

RetroSpective bracht met dit bijzondere event een ode aan supercars uit het verleden, waarbij de focus vooral was gelegd op de liefde voor auto’s van 25 jaar en ouder. Zo was er onder meer een Lamborghini Countach te zien, duidelijk één van de grote publiektrekkers en ook favoriet van de vele bezoekers.

Naast de supercars waren er ook tal van modified auto’s, klassiekers, vintage racers en zelfs lowriders te bezichtigen. Kortom, voor de ware auto- en motorliefhebbers en enthousiastelingen stond hier een collectie om van te dromen!

Het was daarbij ook echt een dagje uit voor het hele gezin, want tijdens het evenement kon je ook gezellig langs de marktkraampjes lopen waar diverse auto-gerelateerde onderdelen aangeboden werden of je kon een hapje en drankje nuttigen op het horecaplein.

De organisatie was in handen van de mannen van RevWorks; Tom de Haan, Luuk Mets en Ronald Veth in samenwerking met Marieke Klijn van Mr. Simons.

Lees ook

Afscheid Ab Rollatorwerkplaats

Oprichter Rollatorwerkplaats neemt na 20 jaar afscheid

SPIJKENISSE - Ab Sierat, een van de oprichters van de Rollatorwerkplaats van SWO Spijkenisse, heeft na twintig jaar afscheid genomen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst en een lunch is hij door collega-vrijwilligers in het zonnetje gezet.

Voertuig te water

Bestuurder onder invloed belandt in sloot

GEERVLIET - Een bestuurder is in de nacht van vrijdag 5 op zaterdag 6 juni gewond geraakt nadat hij met zijn auto van de weg raakte en in een sloot belandde. Het ongeval gebeurde op de Groene Kruisweg bij Geervliet. De auto schoot door de middenberm en kwam achterstevoren in het water terecht.

Alpe D Huzes Danique

De 5 Wandelbikkels hebben de finish bereikt op de Alpe d'HuZes

Spijkenisse – Danique Neuschwanger, haar ouders en hun buren uit Spijkenisse hebben donderdag 4 juni in de 20e editie van de Alpe d'HuZes meegelopen. Onder de naam De 5 Wandelbikkels hebben ze een jaar lang getraind, met als doel zoveel mogelijk geld op te halen voor onderzoek naar kanker. Donderdagochtend verschenen zij aan de start aan de voet van de Alpe d'Huez.

035 Jos Baeten benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau-2

Jos Baeten uit Oostvoorne benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau.

OOSTVOORNE - Jos Baeten uit Oostvoorne is donderdag 4 juni benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau. Burgemeester Arno Scheepers van Voorne aan Zee reikte de Koninklijke onderscheiding uit tijdens de afscheidsreceptie van Baeten bij verzekeraar a.s.r. Nederland in Utrecht.

Rosanne Boere

Golfster Rosanne Boere pakt de winst tijdens het Nederlands Kampioenschap

Brielle – Golfster Rosanne Boere uit Brielle heeft eind vorige maand de winst gepakt tijdens het Nederlands Kampioenschap voor golfers tot en met 21 jaar. Voorafgaand behoorde Boere tot één van de favorieten en die rol maakte de speelster, die haar carrière al op jonge leeftijd begon bij Golfclub Kleiburg, meer dan waar door er met de winst vandoor te gaan.

wc rol noodpakket VRR Rijnmondveilig

Veiligheidsregio: bereid je voor met het noodpakket

Regio - Wat doe je als plotseling de stroom uitvalt? Of als er een grote storing, cyberaanval of incident in de industrie plaatsvindt? De Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond roept inwoners op om voorbereid te zijn met een noodpakket. Zeker op Voorne-Putten, vlak bij de industrie van Botlek en Europoort, kan een goede voorbereiding het verschil maken.