Spijkernisse, Netherlands
Terug

Supercars uit het verleden bij RetroSpective

31997d5d2853f1c73762ab1e1406555c.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Brielle/Vierpolders - Afgelopen zondag 21 juli was het zover en vond het nieuwe, spectaculaire auto event van RevWorks, genaamd RetroSpective, plaats op het terrein van Van Adrighem op industrieterrein Seggelant in Brielle.

RetroSpective bracht met dit bijzondere event een ode aan supercars uit het verleden, waarbij de focus vooral was gelegd op de liefde voor auto’s van 25 jaar en ouder. Zo was er onder meer een Lamborghini Countach te zien, duidelijk één van de grote publiektrekkers en ook favoriet van de vele bezoekers.

Naast de supercars waren er ook tal van modified auto’s, klassiekers, vintage racers en zelfs lowriders te bezichtigen. Kortom, voor de ware auto- en motorliefhebbers en enthousiastelingen stond hier een collectie om van te dromen!

Het was daarbij ook echt een dagje uit voor het hele gezin, want tijdens het evenement kon je ook gezellig langs de marktkraampjes lopen waar diverse auto-gerelateerde onderdelen aangeboden werden of je kon een hapje en drankje nuttigen op het horecaplein.

De organisatie was in handen van de mannen van RevWorks; Tom de Haan, Luuk Mets en Ronald Veth in samenwerking met Marieke Klijn van Mr. Simons.

Lees ook

20260527-JB1_5152.jpeg

Auto vat vlam op Malledijk

Spijkenisse - Woensdagavond heeft een personenauto vlam gevat. De bestuurder kreeg tijdens het rijden over de Groene Kruisweg problemen met de auto.

picjumbo_com-dj-865173.jpg

DCMR voert grote controleactie uit bij horeca in het Rijnmondgebied

Regio – Komende maand start de DCMR met een grote controleactie bij horecagelegenheden in het Rijnmondgebied. In een periode van drie weken worden tientallen bedrijven in het gebied gecontroleerd op de aanwezigheid en juiste werking van geluidsbegrenzers. Hiermee wil de DCMR zich richten op het voorkomen van overlast, in plaats van pas achteraf in te grijpen.

Marie van Regterenstraat WK oranje

Straat in Spijkenisse kleurt al oranje voor WK

Spijkenisse - De Marie van Regteren Altenastraat in de Maaswijk in Spijkenisse kleurt oranje. Bewoners hebben de straat al versierd in voorbereiding op het WK voetbal dat 11 juni begint. De straat is een High Five straat, waar buren naar elkaar omkijken, en dat schept verantwoordelijkheid, vinden de bewoners.

Spijkenisserbrug 1 (1).jpg

Storing beperkt gebruik wisselstrook Spijkenisserbrug

Spijkenisse - De wisselstrook op de Spijkenisserbrug kan door een storing maar in één rijrichting worden gebruikt.

Sophie Dekker Wereldtitel Ski & Golf.jpg

Sophie uit Brielle eerste Nederlandse wereldkampioen ooit tijdens WK Ski & Golf

Brielle – De 18-jarige Sophie Dekker uit Brielle werd op zaterdag 16 mei als eerste Nederlandse ooit kampioen bij het WK Ski & Golf in Oostenrijk. Tijdens het wereldkampioenschap stond Sophie eerst op de piste om slalom te skiën en later volgden twee dagen waar golf op het programma stond. Uiteindelijk trok onze regiogenoot aan het langste eind en ging ze er met de wereldbeker vandoor.

WhatsApp Image 2026-05-26 at 20.49.30.jpeg

Brandweer zet drone in bij brand in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Dinsdagavond rond 20.00 uur is brand ontstaan in een berm aan de Schenkeldijk in Hellevoetsluis. De brandweer zette meerdere eenheden in om de brand te bestrijden.