Spijkernisse, Netherlands
Terug

Supercars uit het verleden bij RetroSpective

31997d5d2853f1c73762ab1e1406555c
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Brielle/Vierpolders - Afgelopen zondag 21 juli was het zover en vond het nieuwe, spectaculaire auto event van RevWorks, genaamd RetroSpective, plaats op het terrein van Van Adrighem op industrieterrein Seggelant in Brielle.

RetroSpective bracht met dit bijzondere event een ode aan supercars uit het verleden, waarbij de focus vooral was gelegd op de liefde voor auto’s van 25 jaar en ouder. Zo was er onder meer een Lamborghini Countach te zien, duidelijk één van de grote publiektrekkers en ook favoriet van de vele bezoekers.

Naast de supercars waren er ook tal van modified auto’s, klassiekers, vintage racers en zelfs lowriders te bezichtigen. Kortom, voor de ware auto- en motorliefhebbers en enthousiastelingen stond hier een collectie om van te dromen!

Het was daarbij ook echt een dagje uit voor het hele gezin, want tijdens het evenement kon je ook gezellig langs de marktkraampjes lopen waar diverse auto-gerelateerde onderdelen aangeboden werden of je kon een hapje en drankje nuttigen op het horecaplein.

De organisatie was in handen van de mannen van RevWorks; Tom de Haan, Luuk Mets en Ronald Veth in samenwerking met Marieke Klijn van Mr. Simons.

Lees ook

de Capirussa van de Brielse Maskerade

Brielse Maskerade komt tot leven in nieuwe tentoonstelling Historisch Museum Den Briel

Brielle – Al honderden jaren trekken gemaskerde inwoners op 5 december door de straten van Brielle om op ludieke wijze hun mening te geven over lokale gebeurtenissen en de politiek. Vanaf 5 november staat deze bijzondere traditie centraal in een nieuwe tentoonstelling in Historisch Museum Den Briel. Met foto's, kostuums, bijzondere voorwerpen en persoonlijke verhalen krijgen bezoekers een kijkje achter de maskers.

dehaven_hellevoetsluis

Wijk De Haven in Spijkenisse maakt zich op voor griezelig halloweenfeest: ‘Het enthousiasme wordt steeds groter’

Spijkenisse – Griezelige spookhuizen, uitbundig versierde woningen en kinderen die verkleed langs de deuren trekken. Op zaterdag 31 oktober staat de wijk De Haven in Spijkenisse opnieuw volledig in het teken van Halloween. Wat vijf jaar geleden begon als een kleinschalig initiatief, is inmiddels uitgegroeid tot een buurtfeest waarbij steeds meer bewoners de handen ineenslaan.

261120 Cultuurfeest Vierpolders 3

Derde Cultuurfeest in Vierpolders: ‘Je leert elkaar op een andere manier kennen’

Vierpolders - Van traditionele gerechten en kleurrijke klederdracht tot muziek, dans en bijzondere gebruiken. Op vrijdag 20 november staat ’t Dijckhuis in Vierpolders opnieuw in het teken van culturele ontmoeting. Tijdens de derde editie van het Cultuurfeest laten inwoners met verschillende culturele achtergronden zien waar hun wortels liggen. Het evenement werd afgelopen zomer vanwege de extreme hitte uitgesteld, maar krijgt nu alsnog een vervolg.

Brug Beninger

Wandelroute Beningerslikken weer compleet dankzij nieuwe brug

Zuidland – Wandelaars kunnen weer een volledige ronde maken door natuurgebied de Beningerslikken in Zuidland. Met de plaatsing van een nieuwe voetgangersbrug over de kreek is de verbinding tussen twee delen van de wandelroute hersteld. Daarmee komt een einde aan de situatie waarin bezoekers alleen nog afzonderlijke delen van het gebied konden bewandelen.

andrelinger(peter)

Wisselende resultaten in de vijfde klasse, SCO'63 nog puntloos

Regio – In de vijfde klasse speelden zaterdag vier van de zes clubs van Voorne Putten een derby. Het treffen tussen Abbenbroek en Hekelingen eindigde in 2-2, Vierpolders won met 2-1 van Rockanje. Simonshaven deelde de punten met ZBVH, 2-2. SCO’63 is nog altijd zonder punten, de ploeg verloor thuis met 2-4 van Fortuna Be Quick.

Ferry Seton (Zwartewaal)

GHVV'13 wint van Zwartewaal, winst FC Vlotbrug en OHVV en Rozenburg delen punten

Regio – De ploegen in de vierde klasse van Voorne Putten behaalde zaterdag wisselende resultaten. De burenruzie tussen Zwartewaal en GHVV’13 werd beslist in het voordeel van de ploeg uit Heenvliet en Geervliet. De andere derby tussen OHVV en Rozenburg eindigde onbeslist en FC Vlotbrug pakte de volle winst tegen Hermes DVS.