Spijkernisse, Netherlands
Terug

Supercars uit het verleden bij RetroSpective

31997d5d2853f1c73762ab1e1406555c.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Brielle/Vierpolders - Afgelopen zondag 21 juli was het zover en vond het nieuwe, spectaculaire auto event van RevWorks, genaamd RetroSpective, plaats op het terrein van Van Adrighem op industrieterrein Seggelant in Brielle.

RetroSpective bracht met dit bijzondere event een ode aan supercars uit het verleden, waarbij de focus vooral was gelegd op de liefde voor auto’s van 25 jaar en ouder. Zo was er onder meer een Lamborghini Countach te zien, duidelijk één van de grote publiektrekkers en ook favoriet van de vele bezoekers.

Naast de supercars waren er ook tal van modified auto’s, klassiekers, vintage racers en zelfs lowriders te bezichtigen. Kortom, voor de ware auto- en motorliefhebbers en enthousiastelingen stond hier een collectie om van te dromen!

Het was daarbij ook echt een dagje uit voor het hele gezin, want tijdens het evenement kon je ook gezellig langs de marktkraampjes lopen waar diverse auto-gerelateerde onderdelen aangeboden werden of je kon een hapje en drankje nuttigen op het horecaplein.

De organisatie was in handen van de mannen van RevWorks; Tom de Haan, Luuk Mets en Ronald Veth in samenwerking met Marieke Klijn van Mr. Simons.

Lees ook

deborah.png

Deborah Kooning zet volgende stap na The Voice

Na haar avontuur bij The Voice of Holland zit Deborah Kooning allerminst stil. De zangeres uit Rozenburg, bekend van coverband Uncle Fester, heeft bekendgemaakt dat ze een nieuwe Pink-tributeband opricht onder de naam F**kin Perfect. Met dit nieuwe project wil ze grote festivals bestormen en haar droom najagen om van muziek haar werk te maken.

IMG_6670.JPG

Stolpersteine in Zuidland schoongemaakt door basisschool leerlingen

Zuidland -Woensdag werden in Zuidland meerdere Stolpersteine schoongemaakt. Stolpersteine, sinds 1992 gemaakt door kunstenaar Gunter Demnig, zijn messing steentjes waarmee de slachtoffers van het nationaal-socialisme rond en tijdens de Tweede Wereldoorlog worden herdacht.

3. Poezie op Maria Rust.jpg

Maria Rust bewaart dorpsgeschiedenis van Rockanje

Rockanje - Wat bijna tweehonderd jaar geleden begon als een stuk weiland, is uitgegroeid tot een plek waar de geschiedenis van Rockanje tastbaar blijft. Begraafplaats Maria Rust, ooit buiten de bebouwde kom aangelegd, ligt tegenwoordig midden in het dorp en fungeert als een groen dorpspark vol verhalen.

3788d542-15a9-443b-ab93-520743c57895.jpeg

Jongerenwerkers de straat op voor campagne tegen vapen: ‘Zelfs kinderen uit groep 7 doen het al’

Voorne aan Zee - Onlangs verruilden jongerenwerkers Thomas en Jasmijn van Stichting PUSH hun vertrouwde werkzaamheden voor een camera en microfoon. In het kader van de campagne Niet in Rook gingen zij in Gemeente Voorne aan Zee de straat op om jongeren te bevragen over hun kennis en ervaringen met vapen.

20260408-JVB_6834.jpeg

Fietser gewond na botsing met auto op kruispunt in Spijkenisse

Spijkenisse - Aan de Akkersvoorde in Spijkenisse is een oudere persoon op een elektrische fiets gewond geraakt bij een verkeersongeval. De fietser werd op een gelijkwaardig kruispunt aangereden door een auto.

foto.jpg

Steunouder in Voorne aan Zee: ‘Om ouders even op adem te laten komen’

Voorne aan Zee - Tijdens een interview bij LINQ Lunch vertelde coördinator Romy van der Harg over het initiatief Steunouder in de gemeente Voorne aan Zee. Dit landelijke initiatief richt zich op gezinnen die tijdelijk of voor langere tijd moeite hebben met de opvoeding van hun kinderen en daarbij weinig tot geen mensen hebben om op terug te vallen.