Spijkernisse, Netherlands
Terug

Suurhoffbrug (A15) richting Maasvlakte tijdelijk afgesloten

e44aa880dba9ac04de3cafab7e8ec646.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Maasvlakte/Oostvoorne - Rijkswaterstaat voert van zaterdagmiddag 2 november 16.00 uur tot zondagochtend 3 november 06.00 uur werkzaamheden uit aan de Suurhoffbrug (A15). Hiervoor is de brug richting de Maasvlakte dicht voor het autoverkeer. Fietsers, shuttles en openbaar vervoer kunnen onder begeleiding van verkeersregelaars wel over de brug.

Autoverkeer vanuit Rotterdam richting de Maasvlakte rijdt om via de Harmsenbrug (N57), N218 en N15. Richting Rotterdam blijft de Suurhoffbrug open voor al het verkeer.Tijdens de afsluiting laat Rijkswaterstaat onder andere laswerkzaamheden uitvoeren onder de brug en wordt de verbinding tussen het brugdek en het talud aan het begin van de brug vervangen. Hiervoor is het belangrijk dat de brug zo min mogelijk belast wordt door het verkeer.De omleiding richting de N57 staat aangegeven op gele borden langs de weg . De vertraging is afhankelijk van herkomst en bestemming en bedraagt tussen 10 en 30 minuten.

Foto: RWS




Lees ook

Schermafbeelding 2026-02-26 174622.png

Basisschool De Maasoever wint regiofinale First Lego League

Spijkenisse - Leerlingen van basisschool De Maasoever in Spijkenisse hebben donderdag 26 februari de eerste prijs gehaald bij de regiofinale van de First LEGO League in Rotterdam. Het is een onderwijsprogramma waar kinderen in teamverband werken aan praktijkgerichte uitdagingen.

alzheimer.jpeg

20 jaar inzet voor een dementievriendelijke samenleving op Voorne-Putten en Rozenburg

Voorne-Putten - De afdeling Voorne-Putten en Rozenburg van Alzheimer Nederland bestaat dit jaar 20 jaar. In februari 2006 startte het eerste bestuur van de afdeling, kortweg VPR genoemd. Wat begon met een eenvoudige bijeenkomst voor mensen met dementie in de Rozenhoek in Hellevoetsluis, is inmiddels uitgegroeid tot een professionele en actieve belangenorganisatie in de regio.

Breeweg_Leger_des_Heils.JPG

Gemeenteraad stemt in met sociaal hostel aan de Breeweg 11

Nissewaard - De gemeenteraad van Nissewaard heeft gisteren ingestemd met het beschikbaar stellen van geld voor de aankoop van het pand aan de Breeweg 11 in Spijkenisse. In het gebouw moet een kleinschalig sociaal hostel komen voor dak- en thuislozen.

IMG_1105.jpg

Plastic bloempot smelt door peuk, woning geventileerd door brandweer

Spijkenisse – Donderdagmiddag zijn aan de Beethovenstraat meerdere brandweereenheden ter plaatse gekomen na een melding van een mogelijke woningbrand.

WhatsApp Image 2026-02-26 at 12.19.23.jpeg

Wachtlijsten voor stroomaansluitingen in Nissewaard

Nissewaard - Inwoners en ondernemers in Nissewaard krijgen vanaf 1 juli 2026 te maken met wachttijden voor nieuwe stroomaansluitingen. Het elektriciteitsnet in de gemeente raakt steeds voller doordat huishoudens en bedrijven op hetzelfde moment meer stroom gebruiken. Er is sprake van netcongestie.

Maasboulevard.png

Vernieuwde Maasboulevard feestelijk geopend

Spijkenisse - Wethouders Hamerslag en Mijnans van de gemeente Nissewaard openden woensdag 25 februari de vernieuwde Maasboulevard. Het is een plek waar voor mensen van alle leeftijden iets te doen is. Het plan voor de herinrichting kwam dan ook voor een groot deel van de inwoners zelf.