Spijkernisse, Netherlands
Terug

Suurhoffbrug (A15) richting Maasvlakte tijdelijk afgesloten

e44aa880dba9ac04de3cafab7e8ec646
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Maasvlakte/Oostvoorne - Rijkswaterstaat voert van zaterdagmiddag 2 november 16.00 uur tot zondagochtend 3 november 06.00 uur werkzaamheden uit aan de Suurhoffbrug (A15). Hiervoor is de brug richting de Maasvlakte dicht voor het autoverkeer. Fietsers, shuttles en openbaar vervoer kunnen onder begeleiding van verkeersregelaars wel over de brug.

Autoverkeer vanuit Rotterdam richting de Maasvlakte rijdt om via de Harmsenbrug (N57), N218 en N15. Richting Rotterdam blijft de Suurhoffbrug open voor al het verkeer.Tijdens de afsluiting laat Rijkswaterstaat onder andere laswerkzaamheden uitvoeren onder de brug en wordt de verbinding tussen het brugdek en het talud aan het begin van de brug vervangen. Hiervoor is het belangrijk dat de brug zo min mogelijk belast wordt door het verkeer.De omleiding richting de N57 staat aangegeven op gele borden langs de weg . De vertraging is afhankelijk van herkomst en bestemming en bedraagt tussen 10 en 30 minuten.

Foto: RWS




Lees ook

1. Museumerf vol

Verhalen en muziek op het erf van De Duinhuisjes in Rockanje

Rockanje – Openluchtmuseum De Duinhuisjes in Rockanje staat zondag 16 augustus in het teken van verhalen en muziek. Verhalenverteller Arnie Dalkmann en muzikant Jacqueline du Mortier verzorgen vanaf 14.30 uur een voorstelling op het erf van het museum.

20260811_095601

Waterschap neemt maatregelen vanwege droogte rond Brielse Meer

Voorne-Putten – Door de aanhoudende droogte is steeds minder zoet water beschikbaar en dringt meer zout water het gebied binnen. Waterschap Hollandse Delta neemt daarom tijdelijke maatregelen om de zoetwatervoorziening van het Brielse Meer te ondersteunen.

MDB_4311

Persoon bedreigd met vuurwapen bij overval aan Nieuwstraat

Spijkenisse – Maandagmiddag rond 17.15 uur is een winkel aan de Nieuwstraat in Spijkenisse overvallen door twee verdachten. Daarbij werd een persoon in de winkel bedreigd met een vuurwapen.

JB1_0880

Auto belandt op steigerconstructie onder openstaande Botlekbrug

Botlek – Maandag is een auto van de openstaande Botlekbrug gereden en op een steigerconstructie terechtgekomen. De bestuurder wist zelfstandig uit het voertuig te komen en sloeg daarna op de vlucht.

Fokveedag_Hellevoetsluis_William van den Handel (5)

Van mooiste koe tot boerenlandfeest: Fokveedag beleeft 66e editie

Hellevoetsluis – De Fokveedag in Hellevoetsluis is zaterdag druk bezocht. Op het terrein aan de Smitsweg was tijdens de 66e editie van het evenement van alles te zien en te beleven.

DSC04754

Brommerrijder nagekeken na botsing op Middeldijk

Geervliet – Op de Middeldijk in Geervliet heeft zaterdagmiddag een aanrijding plaatsgevonden tussen een brommer en een personenauto. Door nog onbekende oorzaak reed de bestuurder van de brommer achterop de auto. De klap was dusdanig hard dat de achterruit van de auto sprong.