Spijkernisse, Netherlands
Terug

Suurhoffbrug (A15) richting Maasvlakte tijdelijk afgesloten

e44aa880dba9ac04de3cafab7e8ec646
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Maasvlakte/Oostvoorne - Rijkswaterstaat voert van zaterdagmiddag 2 november 16.00 uur tot zondagochtend 3 november 06.00 uur werkzaamheden uit aan de Suurhoffbrug (A15). Hiervoor is de brug richting de Maasvlakte dicht voor het autoverkeer. Fietsers, shuttles en openbaar vervoer kunnen onder begeleiding van verkeersregelaars wel over de brug.

Autoverkeer vanuit Rotterdam richting de Maasvlakte rijdt om via de Harmsenbrug (N57), N218 en N15. Richting Rotterdam blijft de Suurhoffbrug open voor al het verkeer.Tijdens de afsluiting laat Rijkswaterstaat onder andere laswerkzaamheden uitvoeren onder de brug en wordt de verbinding tussen het brugdek en het talud aan het begin van de brug vervangen. Hiervoor is het belangrijk dat de brug zo min mogelijk belast wordt door het verkeer.De omleiding richting de N57 staat aangegeven op gele borden langs de weg . De vertraging is afhankelijk van herkomst en bestemming en bedraagt tussen 10 en 30 minuten.

Foto: RWS




Lees ook

793257591_18622766014040801_5931875514926992917_n

Jeugd maakt kennis met sport en cultuur tijdens Kick-off: ‘Kom gewoon een kijkje nemen’

Brielle - Klimmen in de bomen, drummen, BMX’en, schilderen of een balletje trappen in de pannakooi. Op vrijdag 11 september staat Jongerencentrum Bravo in Brielle tijdens de Kick-off opnieuw in het teken van sport, creativiteit en talentontwikkeling. Kinderen en jongeren uit de hele gemeente Voorne aan Zee zijn tussen 14.00 en 16.30 uur welkom om verschillende activiteiten uit te proberen.

EBS

FNV over OV-staking: ‘Een sociaal vangnet moet er zijn’

Regio - Treinen, metro’s, trams en veel bussen staan woensdag stil door een landelijke 24-uursstaking in het openbaar vervoer. Met de actie protesteren vakbonden tegen voorgenomen bezuinigingen op de sociale zekerheid. De FNV maakt zich onder meer zorgen over plannen rond de WW, arbeidsongeschiktheid, pensioenen en zorg. ‘Een sociaal vangnet moet er zijn’, zegt Hans Erkens van FNV.

Faure Verbrugge - foto studioflitsend (rechtevrije foto)

Kinderpopkoor in Brielle zoekt nieuwe stemmen: ‘Plezier staat altijd voorop’

Brielle – Samen zingen, nieuwe nummers leren en uiteindelijk optreden op bijzondere plekken in de regio. Het Kinderpopkoor in Brielle biedt kinderen van 7 tot en met 12 jaar de mogelijkheid om kennis te maken met zingen. Op woensdag 30 september houdt het koor een gratis en vrijblijvende proefles in jeugdcentrum De Bravo van Stichting PUSH.

798884264_18073359896728796_1677363998810749284_n

Bernissebad sluit jubileumseizoen feestelijk af

Heenvliet - Het Bernissebad in Heenvliet heeft afgelopen zondag het zwemseizoen afgesloten. Na de laatste zwemdag kwamen toezichthouders en vrijwilligers bijeen voor een barbecue. Van de gemeente Nissewaard ontving het zwembad bovendien een cheque van 550 euro ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan.

WhatsApp Image 2026-09-09 at 08.59.29

Drukke ochtendspits na ongeval op de Hartelbrug

Spijkenisse – Op de Hartelbrug heeft woensdagochtend een ongeval plaatsgevonden. Hierdoor was de brug afgesloten voor verkeer dat Spijkenisse uit wilde. De afsluiting zorgde voor flinke files in en rond Spijkenisse. Rond 09:00 uur werd de weg weer vrijgegeven en nam de drukte op de weg geleidelijk af.

IMG_7765

Traumahelikopter ingezet na ongeval met fatbike op Akkersweg

Spijkenisse – Op de kruising van de Akkersweg met de Akkersvoorde in Spijkenisse heeft dinsdagmiddag een ongeval plaatsgevonden tussen een auto en een fatbike. De opzittende van de fatbike raakte daarbij gewond.