Spijkernisse, Netherlands
Terug

Suurhoffbrug (A15) richting Maasvlakte tijdelijk afgesloten

e44aa880dba9ac04de3cafab7e8ec646
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Maasvlakte/Oostvoorne - Rijkswaterstaat voert van zaterdagmiddag 2 november 16.00 uur tot zondagochtend 3 november 06.00 uur werkzaamheden uit aan de Suurhoffbrug (A15). Hiervoor is de brug richting de Maasvlakte dicht voor het autoverkeer. Fietsers, shuttles en openbaar vervoer kunnen onder begeleiding van verkeersregelaars wel over de brug.

Autoverkeer vanuit Rotterdam richting de Maasvlakte rijdt om via de Harmsenbrug (N57), N218 en N15. Richting Rotterdam blijft de Suurhoffbrug open voor al het verkeer.Tijdens de afsluiting laat Rijkswaterstaat onder andere laswerkzaamheden uitvoeren onder de brug en wordt de verbinding tussen het brugdek en het talud aan het begin van de brug vervangen. Hiervoor is het belangrijk dat de brug zo min mogelijk belast wordt door het verkeer.De omleiding richting de N57 staat aangegeven op gele borden langs de weg . De vertraging is afhankelijk van herkomst en bestemming en bedraagt tussen 10 en 30 minuten.

Foto: RWS




Lees ook

Stockfoto kerncentrales

Tweede Maasvlakte niet langer in beeld als mogelijke locatie voor bouw van nieuwe kerncentrales

Regio – In een Kamerbrief van het kabinet van 19 juni staat dat de Tweede Maasvlakte niet langer in beeld is als mogelijke locatie voor de bouw van twee nieuwe kerncentrales. ‘Voor onze inwoners, ondernemers en de regio betekent dit dat er meer duidelijkheid komt over onze leefomgeving en de ruimtelijke toekomst van ons gebied’, zegt wethouder Igor Bal van de gemeente Voorne aan Zee na het horen van dit nieuws vanuit het kabinet.

20260622_114158

Nieuw coalitieakkoord gepresenteerd in Voorne aan Zee

Voorne aan Zee - De VVD, PRO Voorne, CDA, EVV, D66 en ONS Voorne hebben hun coalitieakkoord voor de bestuursperiode 2026-2030 gepresenteerd. Het akkoord draagt de titel ‘Samen verder bouwen aan Voorne aan Zee’ en is tot stand gekomen onder leiding van formateur Ton Roerig.

Thijmen

Atleten van Voorne Atletiek verbeteren clubrecord uit 1993 in Den Haag

Regio – Afgelopen zondag kwamen de U18- en U20-atleten van Voorne Atletiek in actie tijdens de derde competitiewedstrijd bij AV Sparta in het Zuidpark in Den Haag. De ploeg hield de energie er goed in ondanks een warme dag en een vol programma. Er werd zelfs een clubrecord uit 1993 verbroken door de atleten uit onze regio.

Avond Fietsvierdaagse Nissewaard

Toerclub Voorne-Putten organiseert 49e editie van de Avond Fietsvierdaagse

Nissewaard – Van maandag 22 juni tot en met donderdag 25 juni organiseert Toerclub Voorne-Putten een nieuwe editie van de Avond Fietsvierdaagse in Nissewaard. Deelnemers kunnen tijdens de 49e editie vier dagen lang op de fiets verschillende afstanden fietsen en ontdekken wat de regio Voorne-Putten allemaal te bieden heeft.

Stock_politie

Echtpaar opgelicht door man die zich voordeed als ING-medewerker

Spijkenisse – In het regionale opsporingsprogramma Bureau Rijnmond is aandacht besteed aan een zaak waarbij een echtpaar slachtoffer is geworden van een nepbankmedewerker.

Ed van der Hoek 1

Kunstwerkroute langs museum De Duinhuisjes

Rockanje – Op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni is ook het openluchtmuseum aan de Duinstraat een aanbevelenswaardige stop langs de Kunstwerkroute. Het museum biedt dan van 11.00 uur tot 17.00 uur onderdak aan schilderijen van Esther Distelbrink en Ed van der Hoek.