Spijkernisse, Netherlands
Terug

Theater de Stoep geeft kinderen een kijkje achter de schermen

a882992a87f618552e24068750f8bfa7
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Kinderen vanaf 8 tot en met 12 jaar kunnen op zondag 9 februari een kijkje achter de schermen krijgen in Theater de Stoep. Op die dag krijgen deelnemers een workshop over de techniek in een theater.

De kinderen krijgen van de medewerkers in het theater uitleg over de techniek tijdens een voorstelling. Het doel van de workshop is om kinderen meer te leren over de technische kant van het theater en te laten zien wat er op het gebied van techniek gebeurd rond een voorstelling.

De workshop is alleen bedoeld voor kinderen tussen de 8 en 12 jaar oud, maar de ouders/begeleiders mogen wel wachten in het theater tijdens de workshop. Stoep Kids leden in deze leeftijdscategorie zijn om 13:00 uur en/of 14:30 uur van harte welkom in het theater.

Het theater in Spijkenisse waarschuwt dat er maar een beperkt aantal plekken beschikbaar zijn voor de twee workshops, dus op=op. Kinderen kunnen voor €5,- per persoon meedoen aan de workshop techniek.

Lees ook

Bus_EBS

Bussen EBS rijden vanaf maandag 31 augustus met een gewijzigde dienstregeling

Regio – De bussen van vervoerder EBS rijden vanaf aankomende maandag 31 augustus met een gewijzigde dienstregeling in de regio Voorne-Putten en Rozenburg. Buslijn 107 rijdt eerder in de ochtend tussen Spijkenisse en Hellevoetsluis en hierbij vervallen twee ritten in de late avonduren. Zondag 30 augustus rijdt strandlijn 803 voor de laatste keer dit jaar.

Happy Sound Openluchtmuseum De Duinhuisjes

Openluchtmuseum De Duinhuisjes aankomende zaterdag in het teken van muziek

Rockanje – Openluchtmuseum De Duinhuisjes in Rockanje staat op zaterdag 29 augustus in het teken van muziek. Aan de Duinstraat kun je als bezoeker letterlijk terugkijken in het verleden en kijken hoe het er vroeger aan toe ging. Dit weekend gaat het over hoe duinbewoners vroeger hielden van muziek en hoe er werd gezongen bij een accordeon of een mondharmonica. Muziekclub Happy Sound is om 14:00 uur aanwezig om een speciaal optreden te geven.

20260827_102931

Getimmer en lachende gezichten tijdens Zomerfeest in Geervliet

Geervliet – Het Geervlietse Zomerfeest is weer van start gegaan. Dit jaar is het extra feestelijk, want de organisatie bestaat 30 jaar. Het thema van deze editie is daarom verjaardag en dat is ook terug te zien bij het huttenbouwen.

PvdA Pluim van de Arbeid Huttenbouw Hekelingen

Pluim van de Arbeid voor Dorpsvereniging Hekelingen tijdens jaarlijkse huttenbouw

Hekelingen – Afgelopen zaterdag 22 augustus vond een nieuwe editie van de jaarlijkse huttenbouw in Hekelingen plaats. Kinderen vanaf 4 jaar oud konden mee komen bouwen aan hun eigen hut aan de Schoollaan op het grasveld achter de muziektent. Tijdens het evenement kregen de organisatoren van de Dorpsvereniging Hekelingen een Pluim van de Arbeid uit handen van fractieleden van PvdA Nissewaard als blijk van waardering voor de inzet van de Dorpsvereniging voor Hekelingen.

Stockfoto werkzaamheden

Werkzaamheden aan de Alardusdreef in Rockanje aankomende maandag van start

Rockanje – Vanaf aankomende maandag 31 augustus vinden werkzaamheden plaats aan de Alardusdreef in Rockanje. De werkzaamheden vinden tot en met maandag 26 oktober in drie fasen plaats bij de Alardusdreef tussen de Hoogvlietlaan en de rotonde bij de Nieuwe Achterweg.

Sport op Voorne-Putten radio

Sport op Voorne-Putten keert na een zomerstop terug op de radiozender van LINQ Media

Regio – Aankomende zaterdag 29 augustus keert het radioprogramma Sport op Voorne-Putten terug na een zomerstop. Op de radiozender van LINQ Media hoor je iedere zaterdag tussen 14:00 uur en 17:00 uur live verslag van voetbalwedstrijden van clubs uit de regio. Naast het live verslag van de voetbalwedstrijden wordt ook aandacht gegeven aan andere sporten met gasten die regelmatig aanschuiven in de radiostudio.