Spijkernisse, Netherlands
Terug

Theater de Stoep geeft kinderen een kijkje achter de schermen

a882992a87f618552e24068750f8bfa7
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Kinderen vanaf 8 tot en met 12 jaar kunnen op zondag 9 februari een kijkje achter de schermen krijgen in Theater de Stoep. Op die dag krijgen deelnemers een workshop over de techniek in een theater.

De kinderen krijgen van de medewerkers in het theater uitleg over de techniek tijdens een voorstelling. Het doel van de workshop is om kinderen meer te leren over de technische kant van het theater en te laten zien wat er op het gebied van techniek gebeurd rond een voorstelling.

De workshop is alleen bedoeld voor kinderen tussen de 8 en 12 jaar oud, maar de ouders/begeleiders mogen wel wachten in het theater tijdens de workshop. Stoep Kids leden in deze leeftijdscategorie zijn om 13:00 uur en/of 14:30 uur van harte welkom in het theater.

Het theater in Spijkenisse waarschuwt dat er maar een beperkt aantal plekken beschikbaar zijn voor de twee workshops, dus op=op. Kinderen kunnen voor €5,- per persoon meedoen aan de workshop techniek.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-07-17 at 15.53.43

Kinderen reizen de wereld rond tijdens Zomerfeest De Akkers

Spijkenisse - Met een papieren vliegticket in de hand trokken honderden kinderen vandaag over de grasvelden aan de Koolzaaddreef tijdens het Zomerfeest De Akkers. Het evenement stond in het teken van ontmoeting, cultuur en plezier en vormde de feestelijke afsluiting van het schooljaar én de start van de zomervakantie.

Sint Catharijnekerk Brielle

Figuranten gezocht voor filmopnames rond theatervoorstelling ‘Angelus Merula’

Brielle – Op 19 en 20 juni 2027 wordt een theatervoorstelling onder de noemer ‘Angelus Merula’ opgevoerd in de Sint-Catharijnekerk in Brielle. Culturele Stichting Voorne, de organisatoren achter deze voorstelling, zijn op dit moment op zoek naar kinderen in de leeftijd van 6 tot en met 14 jaar die willen figureren voor filmbeelden die voor de voorstelling worden gemaakt.

17-07 taart voor de klas die er altijd is

Leerlingen klas 1E op Scala Molenwatering winnaar van ‘de klas die er altijd is’

Spijkenisse – De leerlingen van klas 1E van Scala Molenwatering in Spijkenisse zijn op hun school de winnaar van de winactie ‘de klas die er altijd is’. Team leerplicht komt niet alleen in actie als leerlingen teveel lessen missen, maar zetten juist ook klassen in het zonnetje als zij goed scoren op het gebied van aanwezigheid. Daarom werden de leerlingen van deze klas van Scala Molenwatering verrast met een taart op hun laatste schooldag van het jaar uit handen van wethouder Hanneke Stengs.

Stockfoto voetbal

VV Brielle mag zich officieel partnervereniging van Sparta Rotterdam noemen

Brielle – Begin deze maand heeft VV Brielle een samenwerkingsovereenkomst getekend met Sparta Rotterdam en mag zich vanaf nu officieel partnervereniging noemen van de Eredivisieclub uit Rotterdam. ‘Met deze samenwerking zetten beide clubs een belangrijke stap in de verdere ontwikkeling van het jeugdvoetbal in de regio’, schrijft VV Brielle over de samenwerking met de club uit Rotterdam.

Stockfoto zonnebrandcreme

Zonnebrandcrème beschikbaar voor inwoners van Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – De zon schijnt de afgelopen tijd volop in de regio, maar bij een hoge zonkracht kan dit ook schadelijk zijn en het risico op huidkanker vergroten. Daarom deelt de gemeente Voorne aan Zee gratis zonnebrandcrème uit bij diverse smeerpalen en overhandigde wethouder Els Priester tubes zonnebrandcrème aan de Voedselbank om uit te delen aan klanten.

WhatsApp Image 2026-07-16 at 13.07.06

Broeibrand in mestput aan de Konneweg in Tinte

Tinte - De brandweer van Brielle is donderdag uitgerukt voor een broeibrand in een mestput aan de Konneweg in Tinte. Het incident werd in eerste instantie opgeschaald, maar al snel bleek dat een grotere inzet niet noodzakelijk was.