Spijkernisse, Netherlands
Terug

Theater Festival in BREStheater een groot succes!

2ea3fc86c6a0f1a096c915a338116daa
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Op zondag 2 februari organiseerde Stichting Kunst & Cultuur BRES het Theater Festival. Met een middag vol theateracts, improvisatietheater, verrassende typetjes en workshop in BREStheater, was het festival een groot succes. 

Cynthia Dekker, directeur van Stichting Kunst & Cultuur BRES: “Het was fantastisch, wederom een feestje voor theaterliefhebbers en we hebben alleen maar blije bezoekers gezien.” In totaal waren er 7 theateracts, variërend van een preview, een one woman show tot spoken word en improvisatietheater.

Het Theater Festival was amusant, enerverend, ontroerend en inspirerend. Het was een feestje voor de deelnemers om weer te spelen en voor het publiek was het ook geweldig om naar te kijken. Bezoeker Claudia reageert enthousiast over de preview van het theaterspektakel “Willem van Oranje Noodsprong en Noodlot”: Prachtig, een mooie teaser en de zang was geweldig”. Bezoeker Sjaak van Veen vult aan over het jonge drietal (finalisten van Show Your Talent 2025): “Alle drie lekker vrij en ze spelen goed. Ga zo door en leef je droom na”. Daarnaast viel het stuk Ellis in Kleurenland ook erg inde smaak. Een bezoeker gaf aan dat de opkomst erg gaaf was en dat ze gelijk op het puntje van haar stoel zat!

Speciaal voor deze editie was er voorafgaand een workshop “De Vloer Op”. De deelnemers vonden het een erg leuke workshop en later in de theaterzaal gingen de deelnemers van deze workshop ook echt de vloer op. In De Vloer Op gaan acteurs op zoek naar een verhaal en de regisseur stuurt ze - onvoorbereid – aan met een improvisatieopdracht. En dit leidt altijd tot hilarische, absurde of ontroerende scènes. “Heel knap hoe ze zo goed kunnen improviseren, het was leuk om naar te kijken met veel humor” aldus een enthousiaste bezoeker.

Cynthia Dekker sluit af: “We vonden het erg fijn dat we een volwaardig theaterfestival neer konden zetten en de reactie van het publiek die ik hoorde was: leuke nieuwe opzet, even wennen zonder wedstrijdelement, maar veel afwisseling en de middag vloog voorbij!”

Lees ook

201637b8-4b35-4705-bb6a-155024e268b1

Uitslaande brand in chalet op vakantiepark aan de Duinweg in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Vrijdag kwam aan het einde van de middag een melding binnen van een brand in een chalet op een vakantiepark aan de Duinweg in Hellevoetsluis.

jeroenvanderhorst1

Hekelingen niet bezig met tegenstanders voorafgaand aan duels

REGIO – In de vijfde klasse van het amateurvoetbal komen de zes ploegen die het eiland Voorne Putten vertegenwoordigen zaterdag in actie en daar zit een derby bij. Zo treffen koploper Rockanje en SCO’63 elkaar. We zetten alle team alvast op een rij.

Marlon Pichel - Fotograaf Ferry Alblas

Marlon Pichel van Spijkenisse naar Paradiso: ‘Het is af en toe onwerkelijk’

Spijkenisse - Ooit stond hij als tiener in cafés in Spijkenisse, inmiddels wacht een eigen show in Paradiso. Voor Marlon Pichel begint jarenlang optreden en doorzetten zijn vruchten af te werpen. De zanger en drummer bracht eerder dit jaar een single uit met Danny Vera en timmert met zijn zevenkoppige band stevig aan de weg. ‘Het is af en toe onwerkelijk.’

Bjornjeurissen (OHVV)

Weinig derby gevoel in vierde klasse bij OHVV

REGIO – In de vierde klasse staan er voor de vijf clubs van Voorne Putten weer mooie duels op het programma. Eén ervan is de derby tussen OHVV en FC Vlotbrug. Het veld in Oudenhoorn ligt op een korte afstand van de tegenstander uit Hellevoetsluis, maar van een derby gevoel wil men bij OHVV niet spreken.

boswachterrr

Boswachter Mark neemt wandelaars mee door Voornes Duin: ‘De natuur laat zich niet regisseren’

Rockanje - Wie altijd al wilde weten wat het werk van een boswachter inhoudt, kan zaterdag 17 oktober op pad met boswachter Mark Postma van Natuurmonumenten. Tijdens een drie uur durende wandeling door Voornes Duin vertelt hij over het beheer van het natuurgebied, de gevolgen van de droogte en de bijzondere planten en dieren die er leven. ‘Er bestaat toch nog een beetje het beeld van de boswachter die lekker fluitend met zijn verrekijker door de natuur loopt, maar dat is niet zo.’

johnkleijnbotlek

Derde klasse derby Voorne Putten op zaterdagavond

Spijkenisse/Oostvoorne – De derby van de enige twee ploegen van Voorne Putten in de derde klasse tussen SC Botlek en OVV wordt zaterdag op een ongebruikelijke tijd afgetrapt. Op sportpark De Brug in Spijkenisse wordt er pas om 17.00 uur afgefloten tussen de ploegen.