Spijkernisse, Netherlands
Terug

Theater Festival in BREStheater een groot succes!

2ea3fc86c6a0f1a096c915a338116daa
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Op zondag 2 februari organiseerde Stichting Kunst & Cultuur BRES het Theater Festival. Met een middag vol theateracts, improvisatietheater, verrassende typetjes en workshop in BREStheater, was het festival een groot succes. 

Cynthia Dekker, directeur van Stichting Kunst & Cultuur BRES: “Het was fantastisch, wederom een feestje voor theaterliefhebbers en we hebben alleen maar blije bezoekers gezien.” In totaal waren er 7 theateracts, variërend van een preview, een one woman show tot spoken word en improvisatietheater.

Het Theater Festival was amusant, enerverend, ontroerend en inspirerend. Het was een feestje voor de deelnemers om weer te spelen en voor het publiek was het ook geweldig om naar te kijken. Bezoeker Claudia reageert enthousiast over de preview van het theaterspektakel “Willem van Oranje Noodsprong en Noodlot”: Prachtig, een mooie teaser en de zang was geweldig”. Bezoeker Sjaak van Veen vult aan over het jonge drietal (finalisten van Show Your Talent 2025): “Alle drie lekker vrij en ze spelen goed. Ga zo door en leef je droom na”. Daarnaast viel het stuk Ellis in Kleurenland ook erg inde smaak. Een bezoeker gaf aan dat de opkomst erg gaaf was en dat ze gelijk op het puntje van haar stoel zat!

Speciaal voor deze editie was er voorafgaand een workshop “De Vloer Op”. De deelnemers vonden het een erg leuke workshop en later in de theaterzaal gingen de deelnemers van deze workshop ook echt de vloer op. In De Vloer Op gaan acteurs op zoek naar een verhaal en de regisseur stuurt ze - onvoorbereid – aan met een improvisatieopdracht. En dit leidt altijd tot hilarische, absurde of ontroerende scènes. “Heel knap hoe ze zo goed kunnen improviseren, het was leuk om naar te kijken met veel humor” aldus een enthousiaste bezoeker.

Cynthia Dekker sluit af: “We vonden het erg fijn dat we een volwaardig theaterfestival neer konden zetten en de reactie van het publiek die ik hoorde was: leuke nieuwe opzet, even wennen zonder wedstrijdelement, maar veel afwisseling en de middag vloog voorbij!”

Lees ook

kookpot2

Jeffrey, Wesley en Dominique al tien jaar aan het werk bij De Kookpot

Spijkenisse – Bij De Kookpot aan de Nieuwstraat 179/181 in Spijkenisse wordt dagbesteding aangeboden aan jongeren met een beperking. De Kookpot doet dit inmiddels tien jaar en dat betekent dat ook de eerste jubilarissen hun tienjarig jubileum vieren. Jeffrey, Wesley en Dominique zijn alle drie vanaf het begin betrokken.

Rivierabad Spijkenisse

Recreatiebad van het Rivièrabad tijdelijk gesloten vanwege technische problemen

Spijkenisse – In de periode van maandag 21 september tot en met vrijdag 2 oktober is het recreatiebad van het Rivièrabad in Spijkenisse gesloten. Technische problemen zorgen ervoor dat het recreatiebad van het zwembad in onze regio niet kan worden gebruikt.

Suurhoffbrug - Foto Rijkswaterstaat

Scheuren in hoofdliggers Suurhoffbrug: ‘Verkeer over de vluchtstrook en twee reguliere rijstroken dicht’

Regio – Rijkswaterstaat heeft tijdens een inspectie van de westelijke Suurhoffbrug scheuren gevonden. Na de inspectie zijn direct maatregelen genomen en rijdt het verkeer op dit moment over de vluchtstrook. De twee reguliere rijstroken blijven hierdoor gesloten en kan de vertraging voor weggebruikers daarom oplopen tot dertig minuten. Voor de scheepvaart onder de brug is er geen sprake van een stremming.

Transformatoren-Spijkenisse-Geervliet (1)

Drie enorme transformatoren bereiken na nachtelijk transport hoogspanningsstation

Spijkenisse – Drie gigantische transformatoren zijn in de nacht van woensdag op donderdag door Spijkenisse richting Geervliet vervoerd. De transformatoren zijn ongeveer 12 meter lang en 6 meter hoog. Langs de route stonden veel belangstellenden om het bijzondere transport te bekijken.

Sporten_dorp_Centrum_Spijkenisse (2)

Nissewaard in het teken van de Nationale Sportweek: ‘Zoveel mogelijk inwoners in beweging krijgen'

Nissewaard – Van 18 tot en met 27 september kunnen inwoners uit Nissewaard deelnemen aan een uiteenlopend sport- en beweegprogramma tijdens de Nationale Sportweek. Door middel van de Nationale Sportweek wil High Five met activiteiten, clinics en inspirerende verhalen inwoners laten ervaren hoe leuk bewegen is en hen ook na deze week te stimuleren om actief te blijven. Patrick Csanyi en Kenzie Bresser schoven in de studio van LINQ aan om meer te vertellen over de Nationale Sportweek en de activiteiten die in Nissewaard worden georganiseerd.

IMG_7936

Gigantische transformatoren rijden vannacht stapvoets door Spijkenisse richting Geervliet

Spijkenisse – De aankomst van drie grote transformatoren over het water trok eerder al veel bekijks. Langs de kant stonden belangstellenden met mobiele telefoons, camera's en videocamera's om het bijzondere transport vast te leggen. Woensdagavond 16 september begint het volgende deel van de reis: vanaf 22.00 uur worden de transformatoren over de weg naar het hoogspanningsstation Simonshaven vervoerd.