Spijkernisse, Netherlands
Terug

Theater Festival in BREStheater een groot succes!

2ea3fc86c6a0f1a096c915a338116daa
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Op zondag 2 februari organiseerde Stichting Kunst & Cultuur BRES het Theater Festival. Met een middag vol theateracts, improvisatietheater, verrassende typetjes en workshop in BREStheater, was het festival een groot succes. 

Cynthia Dekker, directeur van Stichting Kunst & Cultuur BRES: “Het was fantastisch, wederom een feestje voor theaterliefhebbers en we hebben alleen maar blije bezoekers gezien.” In totaal waren er 7 theateracts, variërend van een preview, een one woman show tot spoken word en improvisatietheater.

Het Theater Festival was amusant, enerverend, ontroerend en inspirerend. Het was een feestje voor de deelnemers om weer te spelen en voor het publiek was het ook geweldig om naar te kijken. Bezoeker Claudia reageert enthousiast over de preview van het theaterspektakel “Willem van Oranje Noodsprong en Noodlot”: Prachtig, een mooie teaser en de zang was geweldig”. Bezoeker Sjaak van Veen vult aan over het jonge drietal (finalisten van Show Your Talent 2025): “Alle drie lekker vrij en ze spelen goed. Ga zo door en leef je droom na”. Daarnaast viel het stuk Ellis in Kleurenland ook erg inde smaak. Een bezoeker gaf aan dat de opkomst erg gaaf was en dat ze gelijk op het puntje van haar stoel zat!

Speciaal voor deze editie was er voorafgaand een workshop “De Vloer Op”. De deelnemers vonden het een erg leuke workshop en later in de theaterzaal gingen de deelnemers van deze workshop ook echt de vloer op. In De Vloer Op gaan acteurs op zoek naar een verhaal en de regisseur stuurt ze - onvoorbereid – aan met een improvisatieopdracht. En dit leidt altijd tot hilarische, absurde of ontroerende scènes. “Heel knap hoe ze zo goed kunnen improviseren, het was leuk om naar te kijken met veel humor” aldus een enthousiaste bezoeker.

Cynthia Dekker sluit af: “We vonden het erg fijn dat we een volwaardig theaterfestival neer konden zetten en de reactie van het publiek die ik hoorde was: leuke nieuwe opzet, even wennen zonder wedstrijdelement, maar veel afwisseling en de middag vloog voorbij!”

Lees ook

Spijkenisserbrug 1 (1)

Spijkenisserbrug vanwege regulier onderhoud begin augustus twee nachten afgesloten voor het verkeer

Spijkenisse – Rijkswaterstaat voert in de eerste week van augustus regulier onderhoud uit aan de Spijkenisserbrug. De brug is daarom twee nachten afgesloten voor het verkeer. De afsluitingen staan gepland voor maandag 3 augustus 22:00 uur tot dinsdag 4 augustus 05:00 uur en dinsdag 4 augustus 22:00 uur tot woensdag 5 augustus 05:00 uur.

Gemeentehuis Voorne aan Zee

Voordracht ‘Ondernemer van het Jaar’ in Voorne aan Zee van start

Voorne aan Zee - Ieder jaar wordt voor ondernemers uit Voorne aan Zee een ondernemersavond georganiseerd. Tijdens deze avond worden prijzen uitgereikt voor ‘Ondernemer van het Jaar’ en ‘Jong Talent van het Jaar’. De voordracht voor deze prijzen is van start gegaan en het is tot en met 30 augustus mogelijk om een ondernemer hiervoor voor te dragen.

Matties Spijkenisse Festival 2025

Timo en Devin sluiten dit jaar als DJ-duo Matties het Spijkenisse Festival af: ‘Bizar om te beseffen’

Regio – Samen lachen, dansen en herinneringen delen. Onder dit motto draaien Timo en Devin al jaren als DJ-duo ‘Matties’ op verschillende feesten en partijen door heel Nederland. Het duo noemen zich de vrienden van het feest met hun krachtige mix van energie en diverse muzikale genres die tijdens optredens voorbijkomen. Dit jaar hebben Timo en Devin de eer om het Spijkenisse Festival op vrijdagavond 28 augustus voor duizenden bezoekers af te sluiten.

WhatsApp Image 2026-02-22 at 23.11.24

Aanhoudingen na ladingdiefstal aan de Malledijk in Spijkenisse

Spijkenisse – De politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag twee mannen aangehouden na een melding over meerdere personen die bezig waren met het stelen van een lading uit een voertuig op het industrieterrein aan de Malledijk in Spijkenisse.

BIZ Halfweg-Molenwatering maakt kennis met nieuwe wethouder

Delegatie BIZ Halfweg-Molenwatering maakt kennis met nieuwe wethouder

Nissewaard – Een delegatie van BIZ Halfweg-Molenwatering heeft deze week kennisgemaakt met de nieuwe wethouder Jan-Willem Verheij. Binnen het nieuwe college van Nissewaard heeft Verheij onder andere de bedrijventerreinen van Nissewaard in de portefeuille en was het overleg volgens het BIZ een gelegenheid om kennis te maken en direct inhoudelijk met elkaar aan de slag te gaan.

Rollervoetsluis

Eerste officiële editie van Rollervoetsluis na twee afgelaste edities: ‘Drie keer is scheepsrecht’

Hellevoetsluis – Na twee afgelaste edities staat vrijdagavond 24 juli de eerste officiële editie van dit jaar op het programma voor deelnemers van de skatetocht Rollervoetsluis. De eerste twee edities in mei en juni van dit jaar werden door slechte weersomstandigheden afgelast, maar voor vrijdag staan alle seinen op groen om een skatetocht van iets meer dan negen kilometer af te leggen door Hellevoetsluis en omgeving. De organisatie kijkt alvast vooruit naar de komende editie en is blij dat de skatetocht nu wel door kan gaan: 'Drie keer is scheepsrecht', luidt de boodschap.