Spijkernisse, Netherlands

Trap en lift in stadscentrum afgesloten tot eind oktober

De werkzaamheden aan de trap Foto: LINQ Media
Spijkenisse - De trap en lift tussen de Uitstraat en Nieuwstraat in het centrum van Spijkenisse zijn vanaf maandag 29 april tot en met oktober 2025 afgesloten. De maatregel is nodig vanwege werkzaamheden aan de zogenoemde Spijkse Trap en de uitbreiding van het Centrum voor de Kunsten.
Marvin Don | 29 april 2025 18:16 | 29 april 2025 18:16
Vanwege de afsluiting is de directe verbinding tussen de straten tijdelijk niet beschikbaar. De gemeente wijst bewoners en bezoekers op omleidingsroutes. Winkels in het gebied blijven wel bereikbaar via de Centrumpassage.

Na afronding van de werkzaamheden worden een bredere, groenere trap en een moderne lift in gebruik genomen. Onder de trap komen openbare toiletten, oefenruimtes en een multifunctionele ontmoetingsruimte.

Volgens de gemeente draagt dit bij aan een aantrekkelijker en beter toegankelijk stadscentrum. 'Het mooie van dit project is dat we samen met vastgoedeigenaren verschillende uitdagingen in het centrum tegelijkertijd aanpakken,' zegt wethouder Martijn Hamerslag.

De werkzaamheden maken deel uit van een grootschalige renovatie van het Centrum voor de Kunsten, dat tot na de zomer van 2025 gesloten blijft. Lopende cursussen en activiteiten worden tijdelijk op andere locaties voortgezet.

Meest gelezen

Wietteler uit Hellevoetsluis wordt verkocht aan cannabisbedrijf uit Canada

Perry van Brandwijk | 10 december 2025

Verlichting kerstboom op het Ruggeplein voor het eerst officieel ontstoken

Marieke van Abswoude | 9 december 2025

Ondergrondse containers Nissewaard gaan vanaf 1 januari in fases open

Perry van Brandwijk | 15 december 2025

Lees ook

Nieuwe naam Centrum voor de Kunsten beke...

Spijkenisse – Het Centrum voor de Kunsten in Spijkenisse gaat vanaf het voorjaar van 2026 verder o...

25.000e zeevarende verwelkomd bij zeeman...

Oostvoorne – Een feestelijk moment bij International Seafarers’ Center The Bridge. Op woensdag 9...

Dick bezoekt de LINQ Media studio in Spi...

Gisteren de laatste SOVP met een terugblik van trainers, bestuursleden en verslaggevers op de eerst...

SUN Nissewaard bestaat 5 jaar: ‘Als an...

Nissewaard - Vijf jaar geleden ontstond SUN Nissewaard: een plaatselijk noodhulpfonds speciaal voor ...

Vernieuwd platform Nissewaardvoorelkaar ...

Spijkenisse - In Bibliotheek de Boekenberg in Spijkenisse werd gisteravond het vernieuwde platform N...

Koos Smeding (Nissewaard Lokaal): ‘Nie...

Nissewaard – Binnen een half jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale po...