Spijkernisse, Netherlands
Terug

Uitverkocht Ahoy voor zanger Mike Ott met Bee Gees Forever (MainCourse)

394193fd1d1f770a015da9f66575694c
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Regio - Aankomende zondag 13 oktober krijgt het succesvolle verhaal van zanger Mike Ott uit Zuidland met zijn band Bee Gees Forever (MainCourse) een nieuw hoofdstuk. Een concert in een uitverkocht Ahoy Rotterdam staat op die dag op het programma.

Begin dit jaar won de tributeband van Bee Gees het populaire televisieprogramma ‘Tribute Battle of the Bands’. Sinds de winst van het programma gaat het hard met de band met een zomer vol festivals.

Ook kan een tour langs theaters door het hele land niet ontbreken voor Bee Gees Forever die kortgeleden een eerste eigen nummer uitbrachten onder de nieuwe bandnaam ‘MainCourse’. Het nummer is tot nu toe al bijna 25.000 keer gestreamd op Spotify.

“Er komen sinds de eerste aflevering van The Tribute alleen maar dromen uit. Toen ik Ahoy Rotterdam in onze agenda voorbij zag komen, dacht ik: wat gebeurd er hier?!”, aldus een enthousiaste Mike in eerder interview met LINQ Media.

Het optreden van Mike en zijn band in een uitverkocht Ahoy gaat zondag 13 oktober om 20:00 uur van start. In januari 2025 staat de band nog drie keer in de legendarische evenementenlocatie in Rotterdam. Ook staat Bee Gees Forever / Maincourse op dinsdag 15 oktober en woensdag 16 oktober voor een uitverkochte zaal van Theater de Stoep in Spijkenisse.

Lees ook

jeroenvanderhorst2(alex)

Oorwassing voor Abbenbroek, Hekelingen wint derby van Simonshaven

Regio – De zes ploegen van Voorne Putten in de vijfde klasse deden zaterdag weer een poging om wat hoger op de ranglijst te komen. Met uitzondering van Rockanje, die ploeg startte aan ronde zes als koploper. Voor Abbenbroek werd het een rampzalige zaterdag. Een overzicht van de resultaten.

jeroenvanderhorst2(alex)

Wisselende resultaten voor ploegen in de vierde klasse

Regio – In de vierde klasse waar vijf teams van het eiland Voorne Putten meedoen waren er zaterdag wisselende resultaten. OHVV ging naar de koploper en verloor. GHVV’13, tot op heden het best presterende team van de vierde klasse van het eiland, ontving ’s-Gravendeel en ging er met de winst vandoor. Vlotbrug ontving nummer twee Rhoon en zegevierde. Zwartewaal ging naar Vlaardingen om tegen Victoria’04 te spelen en kwam niet tot winst en Rozenburg was gastheer voor Strijen en won met ruime cijfers.

Ronard Venekamp (OVV)

Prima resultaten voor derdeklassers SC Botlek en OVV

Regio - In de derde klasse kwamen zowel SC Botlek als koploper OVV in actie. In Spijkenisse ontving SC Botlek zaterdag Groote Lindt uit Zwijndrecht, het werd 2-0. In Oude Tonge was OVV te gast bij DBGC. De mannen van Ronard Venekamp, die samen met Stellendam lijstaanvoerder was deelden de punten, het werd 1-1.

Xavi Wuijster (nieuwenhoorn)

Nieuwenhoorn maakt half dozijn vol, punt voor Zuidland

Nieuwenhoorn kwam zaterdag in de eerste klasse in actie tegen nieuwkomer DVV’09 uit Dirksland. De mannen van Oussama Bekkaoui verdedigde de koppositie, die ze samen met Halsteren hadden. Het werd aan de Rijksstraatweg 6-0, een stand die bij rust al was bereikt.

Daveyvelzen foto Marjolein Nijmeijer

Missie van Spijkenisse bij SC Feyenoord niet geslaagd

Rotterdam – De missie van VV Spijkenisse was vooraf duidelijk, om niet te veel achterop te geraken moest de ploeg van Davey van Velzen zaterdag winnen van SC Feyenoord, dat vorige week haar eerste driepunter behaalde in de competitie. Het werd op sportpark Varkenoord 3-1 (0-1) voor de Rotterdammers.

andrelinger(peter)

Derby voor Hekelingen en Simonshaven, SCO'63 hoopt op eerste zege

Regio – De zes ploegen die in de vijfde klasse spelen dit seizoen gaan zaterdag weer proberen om een zege te pakken Twee ploegen van het eiland spelen tegen elkaar, de rest speelt tegen ploegen van Goeree Overflakkee of de Hoeksche Waard.