Spijkernisse, Netherlands
Terug

Under The Bridge Festival zendt het Nederlands Elftal uit op grote schermen

bad36af965b31e0c31b28821ec2c66ff
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Zaterdag 6 juli staat het Under The Bridge Festival in Spijkenisse op het programma, maar ook de EK-wedstrijd van het Nederlands Elftal tegen Turkije.

De organisatie van het festival heeft na het bereiken van de kwartfinale direct maatregelen genomen. De wedstrijd wordt tijdens het festival op twee schermen uitgezonden, maar het feest zal niet onderbroken worden.

“Op twee verschillende locaties zal de wedstrijd te zien zijn op grote schermen. Op één scherm op ons voetbalplein mét commentaar en op het andere scherm bij de mainstage zonder commentaar”, vertelt de organisatie van het festival.

Het tijdschema van het festival in Spijkenisse is iets aangepast door de wedstrijd van Oranje. Het festival gaat nu door tot de wedstrijd is afgelopen en bij verlenging of penalty’s heeft het festival een eindtijd van 00:00 uur in plaats van 23:00 uur.

Op het bijna uitverkochte festival zijn onder andere Broederliefde, Bizzey, Benny Rodrigues, Diaz & Bruno en Cynthia Spiering te vinden voor een optreden. Meer informatie en de kaartverkoop is te vinden op www.underthebridgefestival.nl.

Lees ook

Julièn Gret

Bekerloting levert een aantal pittige potjes op

Zeist – De loting voor de eerste knock-out fase levert een aantal pittige potjes op. In Zeist werden de zes nog overgebleven deelnemers van Voorne Putten gekoppeld aan soms veel hoger spelende teams.

OuderenVoorneaanZeeDeel2-32

Nissewaard start met cursus valpreventie: ‘Vallen lijkt onschuldig, maar kan ernstige gevolgen hebben’

Spijkenisse - Na bijna twee jaar wachten gaat in Nissewaard de valpreventiecursus InBalans van start. De cursus is bedoeld voor zelfstandig wonende 65-plussers met een verhoogd valrisico. De belangstelling is groot: binnen twee weken meldden zich 31 mensen aan bij fysiotherapiepraktijk Fysio & Fit de Brug.

Oudenhoorn (13)

Tractor Pulling Oudenhoorn pakt groots uit tijdens 25e editie

Oudenhoorn – Brullende motoren, krachtige tractoren en duizenden bezoekers. Tractor Pulling Oudenhoorn beleeft zaterdag 19 september zijn 25e editie. Voor het jubileum blijft de wedstrijd op de kleibaan het middelpunt, maar pakt de organisatie daarnaast extra uit met kermisattracties en demonstraties van YouTuber MasterMilo.

NIS gevel Hennie Kleijwegt

Eerste cursussen van start in nieuwe NIS: ‘Het moet hier een bruisend geheel worden’

Spijkenisse - Na de feestelijke opening van het nieuwe NIS, Plek voor Cultuur en Creatie, gaan deze week de eerste cursussen van start. Van dans en toneel tot muziek, schilderen en ruimtelijke vormgeving: vanaf gisteren vullen de lokalen aan de Nieuwstraat 83 zich met cursisten. Belangstellenden kunnen bij cursussen die nog niet vol zitten eerst een vrijblijvende proefles volgen.

Kunst&CultuurBRES-20

BREStheater opent nieuw seizoen met breed programma: ‘Publiek vindt weg naar theater weer terug’

Brielle – Het BREStheater in Brielle begint vrijdag aan een nieuw theaterseizoen. Met muziek, cabaret, dans, jeugdvoorstellingen en lokaal talent wil het theater opnieuw een breed publiek uit de regio aanspreken. De belangstelling lijkt alvast goed: de kaartverkoop loopt iets voor op vorig seizoen en volgens directeur Cynthia Dekker is het bezoekersaantal inmiddels weer terug op het niveau van voor de coronaperiode.

IMG_6767

Museumwoning blikt met expositie terug op 25 jaar

Spijkenisse - De Open Monumentendag zit erop en ook het 25-jarig jubileum van Museumwoning Back to the Sixties is inmiddels gevierd. Wie de jubileumactiviteiten heeft gemist, kan de komende weken toch nog een kijkje nemen. De tijdelijke overzichtsexpositie over 25 jaar Museumwoning blijft tot en met 10 oktober te zien.