Spijkernisse, Netherlands
Terug

Under The Bridge Festival zendt het Nederlands Elftal uit op grote schermen

bad36af965b31e0c31b28821ec2c66ff.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Zaterdag 6 juli staat het Under The Bridge Festival in Spijkenisse op het programma, maar ook de EK-wedstrijd van het Nederlands Elftal tegen Turkije.

De organisatie van het festival heeft na het bereiken van de kwartfinale direct maatregelen genomen. De wedstrijd wordt tijdens het festival op twee schermen uitgezonden, maar het feest zal niet onderbroken worden.

“Op twee verschillende locaties zal de wedstrijd te zien zijn op grote schermen. Op één scherm op ons voetbalplein mét commentaar en op het andere scherm bij de mainstage zonder commentaar”, vertelt de organisatie van het festival.

Het tijdschema van het festival in Spijkenisse is iets aangepast door de wedstrijd van Oranje. Het festival gaat nu door tot de wedstrijd is afgelopen en bij verlenging of penalty’s heeft het festival een eindtijd van 00:00 uur in plaats van 23:00 uur.

Op het bijna uitverkochte festival zijn onder andere Broederliefde, Bizzey, Benny Rodrigues, Diaz & Bruno en Cynthia Spiering te vinden voor een optreden. Meer informatie en de kaartverkoop is te vinden op www.underthebridgefestival.nl.

Lees ook

Schermafbeelding 2026-03-16 155412.png

Bier op zandplaat in zee voor jarig KNRM reddingsstation

Reddingstation Stellendam van de Koninklijke Nederlandse Reddingsmaatschappij bestaat 100 jaar. Om het jubileum te vieren, heeft een brouwer een bierrecept ontwikkeld. De opbrengst van het bier komt ten goede aan de KNRM en de jubileumviering. Het werd daarom gepresenteerd op een zandplaat in zee.

IMG_6192.JPG

Schaakvereniging Spijkenisse viert 65-jarig jubileum

Spijkenisse – Schaakvereniging Spijkenisse bestaat dit jaar 65 jaar. De club, die in 1961 werd opgericht, viert het jubileum de komende maanden met verschillende activiteiten. Bestuurslid Kees Verstraate vertelde daarover in het radioprogramma LINQ-Lunch.

Stock_politie.jpg

Kop koffie met de politie: wijkagent donderdag in gemeentehuis Nissewaard

Spijkenisse - Donderdag 19 maart is de politie tussen 11.00 en 12.00 uur aanwezig in het gemeentehuis van Nissewaard.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 16.23.12.jpeg

Tijdelijk andere veerpont op verbinding Hekelingen - Nieuw-Beijerland

Hekelingen - Nog tot en met donderdag 19 maart wordt de veerverbinding verzorgd met een vervangende veerpont. De huidige veerpont gaat is naar een scheepswerf voor keuring en onderhoud.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 17.35.07.jpeg

Yasmina Jimenez (Belang van Nissewaard) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Lokale politiek raakt je elke dag’

Nissewaard - LINQ Media is sinds februari bezig met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Onlangs schoof Yasmina Jimenez aan, lijsttrekker van Belang van Nissewaard.

Stock_politie.jpg

Burgemeester sluit woning in De Vesting na vondst drugs

Hellevoetsluis - Burgemeester Arno Scheepers heeft op 16 maart 2026 een woning gesloten vanwege een drugsovertreding. Het gaat om een woning in de wijk De Vesting in Hellevoetsluis. De sluiting geldt voor drie maanden.