Spijkernisse, Netherlands
Terug

Under The Bridge Festival zendt het Nederlands Elftal uit op grote schermen

bad36af965b31e0c31b28821ec2c66ff
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Zaterdag 6 juli staat het Under The Bridge Festival in Spijkenisse op het programma, maar ook de EK-wedstrijd van het Nederlands Elftal tegen Turkije.

De organisatie van het festival heeft na het bereiken van de kwartfinale direct maatregelen genomen. De wedstrijd wordt tijdens het festival op twee schermen uitgezonden, maar het feest zal niet onderbroken worden.

“Op twee verschillende locaties zal de wedstrijd te zien zijn op grote schermen. Op één scherm op ons voetbalplein mét commentaar en op het andere scherm bij de mainstage zonder commentaar”, vertelt de organisatie van het festival.

Het tijdschema van het festival in Spijkenisse is iets aangepast door de wedstrijd van Oranje. Het festival gaat nu door tot de wedstrijd is afgelopen en bij verlenging of penalty’s heeft het festival een eindtijd van 00:00 uur in plaats van 23:00 uur.

Op het bijna uitverkochte festival zijn onder andere Broederliefde, Bizzey, Benny Rodrigues, Diaz & Bruno en Cynthia Spiering te vinden voor een optreden. Meer informatie en de kaartverkoop is te vinden op www.underthebridgefestival.nl.

Lees ook

BIZ Halfweg-Molenwatering maakt kennis met nieuwe wethouder

Delegatie BIZ Halfweg-Molenwatering maakt kennis met nieuwe wethouder

Nissewaard – Een delegatie van BIZ Halfweg-Molenwatering heeft deze week kennisgemaakt met de nieuwe wethouder Jan-Willem Verheij. Binnen het nieuwe college van Nissewaard heeft Verheij onder andere de bedrijventerreinen van Nissewaard in de portefeuille en was het overleg volgens het BIZ een gelegenheid om kennis te maken en direct inhoudelijk met elkaar aan de slag te gaan.

Rollervoetsluis

Eerste officiële editie van Rollervoetsluis na twee afgelaste edities: ‘Drie keer is scheepsrecht’

Hellevoetsluis – Na twee afgelaste edities staat vrijdagavond 24 juli de eerste officiële editie van dit jaar op het programma voor deelnemers van de skatetocht Rollervoetsluis. De eerste twee edities in mei en juni van dit jaar werden door slechte weersomstandigheden afgelast, maar voor vrijdag staan alle seinen op groen om een skatetocht van iets meer dan negen kilometer af te leggen door Hellevoetsluis en omgeving. De organisatie kijkt alvast vooruit naar de komende editie en is blij dat de skatetocht nu wel door kan gaan: 'Drie keer is scheepsrecht', luidt de boodschap.

Werkzaamheden Kerkweg Zuidland

Onderhoudswerkzaamheden aan de Kerkweg in Zuidland vanaf komende maandag van start

Zuidland- Vanaf maandag 27 juli worden onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd aan de Kerkweg in Zuidland. De weg heeft volgens de gemeente Nissewaard veel onderhoud nodig en daarom wordt in diverse fases aan de weg gewerkt. Na de werkzaamheden is de Kerkweg een weg waar een maximale snelheid van 30 kilometer per uur gaat gelden. De komende tijd wordt een nieuw wegdek aangelegd, komt er een veilige oversteek bij het Trambaanpad, nieuw groen en een verbeterde afvoer voor het water.

Training Reddingsbrigade Hellevoetsluis

Kinderen maken kennis met het werk van de reddingsbrigade tijdens strandtrainingen

Hellevoetsluis – De reddingsbrigade in Hellevoetsluis organiseert de hele zomervakantie op dinsdagavonden van 19:00 uur tot 20:30 uur strandtrainingen vanaf de strandpost aan de Oever. Dinsdagavond 21 juli stond de eerste strandtraining van het seizoen op het programma waar deelnemende kinderen kennis konden maken met diverse werkzaamheden die de vrijwilligers van de reddingsbrigade op dagelijkse basis uitvoeren.

WhatsApp Image 2026-07-22 at 22.00.31

Tentoonstelling Etsen van Rembrandt dwingt bezoekers tot langzaam kijken

Brielle - De tentoonstelling ‘Etsen van Rembrandt’ in Historisch Museum Den Briel trok gisteren veel bekijks. In de kleine Cornelia van der Lindenzaal staan bezoekers dicht bij de 55 prenten. Een ouder echtpaar buigt zich met een loep over de etsen. De man houdt het vergrootglas vlak boven het glas, terwijl zijn vrouw aandachtig over zijn schouder meekijkt. Af en toe wisselen ze een paar zachte woorden. Daarna zoeken ze verder naar de ragfijne lijnen van Rembrandt.

WhatsApp Image 2026-07-22 at 14.47.20

Jubileumshow Ger Vos zet ‘Gouden Generatie’ in de schijnwerpers

Spijkenisse - Op maandag 30 november 2026 staat Ger Vos voor de vijftiende keer in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam. De jubileumshow wordt een avond vol livemuziek, verrassingen en vooral veel aandacht voor zeshonderd ouderen. Hierover vertelde hij meer tijdens het radioprogramma LINQ Lunch.