Spijkernisse, Netherlands
Terug

Under The Bridge Festival zendt het Nederlands Elftal uit op grote schermen

bad36af965b31e0c31b28821ec2c66ff
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Zaterdag 6 juli staat het Under The Bridge Festival in Spijkenisse op het programma, maar ook de EK-wedstrijd van het Nederlands Elftal tegen Turkije.

De organisatie van het festival heeft na het bereiken van de kwartfinale direct maatregelen genomen. De wedstrijd wordt tijdens het festival op twee schermen uitgezonden, maar het feest zal niet onderbroken worden.

“Op twee verschillende locaties zal de wedstrijd te zien zijn op grote schermen. Op één scherm op ons voetbalplein mét commentaar en op het andere scherm bij de mainstage zonder commentaar”, vertelt de organisatie van het festival.

Het tijdschema van het festival in Spijkenisse is iets aangepast door de wedstrijd van Oranje. Het festival gaat nu door tot de wedstrijd is afgelopen en bij verlenging of penalty’s heeft het festival een eindtijd van 00:00 uur in plaats van 23:00 uur.

Op het bijna uitverkochte festival zijn onder andere Broederliefde, Bizzey, Benny Rodrigues, Diaz & Bruno en Cynthia Spiering te vinden voor een optreden. Meer informatie en de kaartverkoop is te vinden op www.underthebridgefestival.nl.

Lees ook

FNV Havens overhandiging De Hofstee

Havenwerkers van FNV Havens halen 2700 euro op voor De Hofstee tijdens jaarlijks voetbaltoernooi

Spijkenisse – Tijdens het jaarlijkse voetbaltoernooi van de havenwerkers van FNV Havens is een bedrag van 2700 euro opgehaald voor De Hofstee in Spijkenisse. De bewoners van de locatie voor mensen met een beperking namen het bedrag woensdagavond in ontvangst tijdens een feestelijke bijeenkomst. Eerder dit jaar werd het geldbedrag bij elkaar gespeeld tijdens het voetbaltoernooi bij VV Hekelingen.

Sequence 02.00_00_52_16.Still001

Jasper den Bakker vertelt bij LINQ Lunch over de Aziatische hoornaar

Spijkenisse – Vrijdagmiddag was plaagdierbestrijder Jasper den Bakker te gast in het radioprogramma LINQ Lunch. Presentator Perry van Brandwijk ging met hem in gesprek over de Aziatische hoornaar.

Botlekbrug

Botlekbrug dit weekend 24 uur lang afgesloten vanwege onderhoudswerkzaamheden

Regio – De Botlekbrug is van zaterdagavond tot zondagavond afgesloten voor al het verkeer vanwege onderhoudswerkzaamheden die aan de brug worden uitgevoerd. De brug is van zaterdag 11 juli 22:00 uur tot zondag 12 juli 22:00 uur niet toegankelijk voor het wegverkeer, (brom)fietsers en voetgangers.

FC Vlotbrug Kampioen

Voorlopige indelingen van eerste klasse tot en met vijfde klasse van het amateurvoetbal in de regio bekend

Regio – De voorlopige indelingen voor de eerste klasse tot en met de vijfde klasse van clubs uit het amateurvoetbal in de regio Voorne-Putten zijn bekend. Na de spannende promotie- en degradatiewedstrijden is door middel van de voorlopige indeling bekend tegen wie de clubs uit onze regio het komende seizoen zullen strijden in de competitie.

Reinis Punt Spijkenisse

Tweede Reinis Punt wordt binnenkort geopend in Winkelcentrum De Struytse Hoeck

Hellevoetsluis – Binnenkort wordt een Reinis Punt geopend in Winkelcentrum De Struytse Hoeck in Hellevoetsluis. Vorige maand opende de afvalinzamelaar al een locatie in Spijkenisse waar inwoners verschillende materialen kunnen inleveren die opnieuw als grondstof gebruikt kunnen worden. Bij het Reinis Punt kun je onder andere statiegeldverpakkingen, blikjes, flesjes en kleine elektrische apparaten inleveren.

09-07 Nissewaardpenning voor juffrouw Hanneke-4

Hanneke Keetelaar ontvangt Nissewaardpenning voor jarenlange inzet als vrijwilliger

Nissewaard – Hanneke Keetelaar heeft op donderdag 9 juli een Nissewaardpenning ontvangen als waardering voor haar jarenlange inzet als vrijwilliger in de gemeente Nissewaard. Ze kreeg de gemeentelijke onderscheiding uit handen van wethouder Hanneke Stengs tijdens een feestelijke bijeenkomst op sbo De Catamaran in Spijkenisse.