Spijkernisse, Netherlands
Terug

Vijftig inwoners uit Heenvliet maken kans op miljoenen tijdens Miljoenenjacht

635dbfa908c781a993c8faa2c574136c
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Heenvliet - Zondag 13 oktober zijn vijftig inwoners uit Heenvliet te zien in een nieuwe aflevering van het programma ‘Miljoenenjacht’ op SBS6. De inwoners, met het postcodegebied 3218, zijn uitgekozen om in de studio plaats te nemen en om te strijden om prijzen tot wel vijf miljoen euro.

Jeanette uit Heenvliet is blij dat zij als trouwe kijker van Miljoenenjacht zelf naar de studio mag. “Ik vind het hartstikke leuk dat ik de kans krijg om mee te doen. Altijd is het spannend als het tijd is om de koffers te openen”, vertelt zij over de deelname aan het programma.

De vijftig inwoners van Heenvliet zijn niet de enige kanshebbers in de studio. Naast de postcode 3218 zijn ook negen andere wijken uit heel Nederland aanwezig om kans te maken op de prijzen. Uiteindelijk maakt 1 deelnemer kans om de bekende goude koffers te openen naast presentatrice Linda de Mol.

Het openen van de bekende gouden koffers zorgt ervoor dat de finalist kans heeft op een geldbedrag van maar liefst vijf miljoen euro, maar dit kan in een slechter geval ook veel lager uitpakken door de keuzes van de finalist. De uitzending van Miljoenenjacht met daarin de inwoners van Heenvliet is zondag 13 oktober vanaf 19:55 uur te zien bij SBS6.

Lees ook

2408206 dansfoto

Eerste Dans4Daagse zet Voorne aan Zee vier dagen in beweging

Voorne aan Zee - Van dans als ‘medicijn’ tot een open podium en een professionele dansvoorstelling: vier dagen lang stond Voorne aan Zee in het teken van dans. Van donderdag 24 tot en met zondag 27 september vond de eerste Dans4Daagse plaats. Met het nieuwe evenement wilde Kunst en Cultuur BRES inwoners niet alleen naar dans laten kijken, maar vooral ook zelf laten ervaren wat bewegen kan betekenen.

WhatsApp Image 2026-09-28 at 09.08.46 (2)

Wielerronde brengt Abbenbroek op de been

Abbenbroek – Aanmoedigingen langs het parcours, drankjes op tafel en de geur van frituursnacks rond de Ring. Abbenbroek stond zaterdag in het teken van de 44e Wielerronde van Abbenbroek. Renners uit het dorp en de omliggende plaatsen verschenen aan de start, terwijl inwoners langs de kant voor de nodige gezelligheid zorgden. De traditionele koppeltijdrit vormde aan het einde van de middag het slotstuk van de wielerdag.

nathaliebos

Nathalie Bos ontvangt Koninklijke onderscheiding tijdens jubileum Singing Beat

Spijkenisse - Oprichtster Nathalie Bos van Popkoor Singing Beat is zaterdag tijdens het 25-jarig jubileum van het koor verrast met een Koninklijke onderscheiding. Burgemeester Cor Lamers benoemde haar in Theater de Stoep tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau vanwege haar jarenlange vrijwillige inzet.

e59780bef2ba582dac23f2239ecf5f5e

Ruim honderd karateka’s op de mat tijdens Mugen Chikara Cup in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Ongeveer honderd karateka’s kwamen zaterdag 26 september naar Hellevoetsluis voor de derde editie van de Mugen Chikara Cup. Tijdens het Kyokushin karatetoernooi namen zowel beginnende als ervaren wedstrijdsporters het tegen elkaar op in de onderdelen kata en kumite.

JB1_1940

DSI forceert deur bij inval in woning Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – De Dienst Speciale Interventies (DSI) is in de nacht van zondag op maandag een woning aan de Schar in Hellevoetsluis binnengevallen. Bij de actie werd de deur van de woning geforceerd.

JB1_1782

Hulpdiensten naar Moriaanseweg West na melding van steekpartij

Hellevoetsluis – Aan de Moriaanseweg West in Hellevoetsluis is zondagavond een gewonde persoon aangetroffen. Rond 21.10 uur kwam bij de hulpdiensten een melding binnen van een mogelijke steekpartij.