Spijkernisse, Netherlands
Terug

Vijftig inwoners uit Heenvliet maken kans op miljoenen tijdens Miljoenenjacht

635dbfa908c781a993c8faa2c574136c
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Heenvliet - Zondag 13 oktober zijn vijftig inwoners uit Heenvliet te zien in een nieuwe aflevering van het programma ‘Miljoenenjacht’ op SBS6. De inwoners, met het postcodegebied 3218, zijn uitgekozen om in de studio plaats te nemen en om te strijden om prijzen tot wel vijf miljoen euro.

Jeanette uit Heenvliet is blij dat zij als trouwe kijker van Miljoenenjacht zelf naar de studio mag. “Ik vind het hartstikke leuk dat ik de kans krijg om mee te doen. Altijd is het spannend als het tijd is om de koffers te openen”, vertelt zij over de deelname aan het programma.

De vijftig inwoners van Heenvliet zijn niet de enige kanshebbers in de studio. Naast de postcode 3218 zijn ook negen andere wijken uit heel Nederland aanwezig om kans te maken op de prijzen. Uiteindelijk maakt 1 deelnemer kans om de bekende goude koffers te openen naast presentatrice Linda de Mol.

Het openen van de bekende gouden koffers zorgt ervoor dat de finalist kans heeft op een geldbedrag van maar liefst vijf miljoen euro, maar dit kan in een slechter geval ook veel lager uitpakken door de keuzes van de finalist. De uitzending van Miljoenenjacht met daarin de inwoners van Heenvliet is zondag 13 oktober vanaf 19:55 uur te zien bij SBS6.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-21 at 15.06.55 (1)

Ruim 200 lopers aan de start bij eerste Vooruitgangloop in Zuidland

Zuidland - Ruim tweehonderd hardlopers hebben gisteren meegedaan aan de eerste Vooruitgangloop in Zuidland. De routes voerden onder meer door het groene Bernissegebied. De organisatie van de Vooruitgangloop kijkt tevreden terug op de eerste editie. ‘Ik kijk terug op een geweldig evenement.’

Plogging_WorldCleanupDay2026

Bijna vijftig deelnemers ruimen zwerfvuil op tijdens World Cleanup Day

Spijkenisse - Bijna vijftig vrijwilligers hebben afgelopen zondag meegedaan aan een zwerfvuilactie van PloggingNu in Nissewaard. De actie werd gehouden in het kader van World Cleanup Day. Na anderhalf uur opruimen brachten de deelnemers een flinke hoeveelheid zwerfvuil bijeen.

spivo

Spivo Dames 1 overtuigend naar tweede ronde bekertoernooi

Dordrecht - De volleybalsters van Spivo Dames 1 hebben zich overtuigend geplaatst voor de tweede ronde van het bekertoernooi. De ploeg uit Spijkenisse won zaterdag in Dordrecht met 0-3 van het jonge vierde damesteam van Next Volley Dordrecht. Met setstanden van 11-25, 19-25 en 15-25 kwam de overwinning geen moment serieus in gevaar.

PolitieLichtbalk - stock

Echtpaar heeft babbeltruc door, 28-jarige Spijkenisser aangehouden

Spijkenisse/Capelle aan den IJssel – De politie heeft zaterdag 19 september een 28-jarige man uit Spijkenisse aangehouden na een poging tot oplichting van een echtpaar van 75 en 78 jaar uit Capelle aan den IJssel. Het echtpaar vertrouwde het verhaal van een zogenaamde bankmedewerker niet en schakelde op tijd de politie in.

Foto persbericht magazine

Magazine ‘Samen..zorgen voor later’ gelanceerd in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Het nieuwe magazine ‘Samen..zorgen voor later’ van De Goede Nieuwe Tijd Voorne aan Zee wordt sinds deze week huis-aan-huis verspreid in de gemeente. De uitgave staat vol persoonlijke verhalen, praktische informatie en inspiratie over prettig, gezond en zelfstandig ouder worden. Afgelopen dinsdag werd het magazine officieel gelanceerd bij restaurant Fortezza in Hellevoetsluis.

oussamabekkaoui(Dick)

Nieuwenhoorn opent de competitie met ruime zege op Kruisland

Kruisland – De enige deelnemer in de eerste klasse bij het amateurvoetbal, deze competitie, Nieuwenhoorn startte haar reeks op haar oude speeldag zondag in het Brabantse Kruisland, waar de plaatselijke voetbaltrots de tegenstander was van de Hellevoeters. Het werd voor de ploeg van Oussamma Bekkaoui 1-5 (1-2).