Spijkernisse, Netherlands
Terug

Vijftig inwoners uit Heenvliet maken kans op miljoenen tijdens Miljoenenjacht

635dbfa908c781a993c8faa2c574136c.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Heenvliet - Zondag 13 oktober zijn vijftig inwoners uit Heenvliet te zien in een nieuwe aflevering van het programma ‘Miljoenenjacht’ op SBS6. De inwoners, met het postcodegebied 3218, zijn uitgekozen om in de studio plaats te nemen en om te strijden om prijzen tot wel vijf miljoen euro.

Jeanette uit Heenvliet is blij dat zij als trouwe kijker van Miljoenenjacht zelf naar de studio mag. “Ik vind het hartstikke leuk dat ik de kans krijg om mee te doen. Altijd is het spannend als het tijd is om de koffers te openen”, vertelt zij over de deelname aan het programma.

De vijftig inwoners van Heenvliet zijn niet de enige kanshebbers in de studio. Naast de postcode 3218 zijn ook negen andere wijken uit heel Nederland aanwezig om kans te maken op de prijzen. Uiteindelijk maakt 1 deelnemer kans om de bekende goude koffers te openen naast presentatrice Linda de Mol.

Het openen van de bekende gouden koffers zorgt ervoor dat de finalist kans heeft op een geldbedrag van maar liefst vijf miljoen euro, maar dit kan in een slechter geval ook veel lager uitpakken door de keuzes van de finalist. De uitzending van Miljoenenjacht met daarin de inwoners van Heenvliet is zondag 13 oktober vanaf 19:55 uur te zien bij SBS6.

Lees ook

Stock_Douane_twee_geel_controle.jpg

Ondermijningsactie op Maasvlakte

Maasvlakte - Op de Maasvlakte heeft de Zeehavenpolitie donderdag samen met specialistische politieteams en partners, waaronder de Belastingdienst, een gerichte ondermijningsactie uitgevoerd om criminele inmenging in de transportsector tegen te gaan. De actie ondersteunt bonafide transportbedrijven en bevordert eerlijke concurrentie in het havengebied.

IMG-20260417-WA0004.jpg

Twee zeekadetten van Korps Hellevoetsluis bij Dodenherdenking op de Dam

Hellevoetsluis - Elk jaar helpen scouts en zeekadetten uit heel Nederland bij de Nationale Dodenherdenking. Dit jaar doen er twee uit Hellevoetsluis mee. Ze komen een paar weekenden samen met andere zeekadetten en scouts uit het hele land als voorbereiding.

20260417_163545.jpg

Fluisterboot De IJsvogel vaart vanaf 18 april weer uit

Spijkenisse - Vanaf 18 april vaart fluisterboot De IJsvogel weer. Op 28 april is ook de eerste interactieve kindernatuurtocht van dit jaar. Deze tocht is speciaal voor kinderen en valt bovendien in de meivakantie.

Wijkbus_politie.jpg

Politie met wijkbus aanwezig in Maaswijk op 18 april

Spijkenisse - De wijkbus van politiebasisteam Nissewaard staat zaterdag 18 april van 13.30 tot 15.30 uur bij de parkeerplaats Groenwereld aan de Maaswijkweg. De tijden zijn onder voorbehoud.

Schermafbeelding 2026-04-17 142627.png

Kleuters en ouderen smullen samen tijdens Koningsontbijt Groenewoud

Spijkenisse - Het thema van de Koningsspelen en het Koningsontbijt van dit jaar is ‘Iedereen plezier’. De Mgr. Bekkersschool en stichting Wijkgroep Groenewoud in Spijkenisse sloegen de handen ineen om een plezierig ontbijt voor 120 leerlingen van de groepen 1 en 2 en ouderen uit de wijk te organiseren.

IMG_7211.jpg

Van 17 april tot en met 3 mei: Duin-Safari in Rockanje

Rockanje - Van 17 april tot en met 3 mei is er in Rockanje een Duin-Safari met vogelthema. Kinderen van 4 tot en met 10 jaar kunnen deelnemen aan de Duin-Safari bij bezoekerscentrum Tenellaplas.