Spijkernisse, Netherlands
Terug

Vijftig inwoners uit Heenvliet maken kans op miljoenen tijdens Miljoenenjacht

635dbfa908c781a993c8faa2c574136c
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Heenvliet - Zondag 13 oktober zijn vijftig inwoners uit Heenvliet te zien in een nieuwe aflevering van het programma ‘Miljoenenjacht’ op SBS6. De inwoners, met het postcodegebied 3218, zijn uitgekozen om in de studio plaats te nemen en om te strijden om prijzen tot wel vijf miljoen euro.

Jeanette uit Heenvliet is blij dat zij als trouwe kijker van Miljoenenjacht zelf naar de studio mag. “Ik vind het hartstikke leuk dat ik de kans krijg om mee te doen. Altijd is het spannend als het tijd is om de koffers te openen”, vertelt zij over de deelname aan het programma.

De vijftig inwoners van Heenvliet zijn niet de enige kanshebbers in de studio. Naast de postcode 3218 zijn ook negen andere wijken uit heel Nederland aanwezig om kans te maken op de prijzen. Uiteindelijk maakt 1 deelnemer kans om de bekende goude koffers te openen naast presentatrice Linda de Mol.

Het openen van de bekende gouden koffers zorgt ervoor dat de finalist kans heeft op een geldbedrag van maar liefst vijf miljoen euro, maar dit kan in een slechter geval ook veel lager uitpakken door de keuzes van de finalist. De uitzending van Miljoenenjacht met daarin de inwoners van Heenvliet is zondag 13 oktober vanaf 19:55 uur te zien bij SBS6.

Lees ook

Guy Duijm (SCO'63)

Zes ploegen Voorne Putten actief in vijfde klasse

REGIO – Maar liefst zes ploegen van het eiland Voorne-Putten strijden dit seizoen om de prijzen in de vijfde klasse. Uit deze klasse is het vaak lastig om uit te komen. Men kan niet degraderen uit de laagste klasse van het amateur voetbal, maar veel ploegen zijn aan elkaar gewaagd.

gebroedersbredius

Vijf regioploegen starten zaterdag in de vierde klasse

REGIO – Voor de ploegen in de vierde klasse start het nieuwe seizoen komende zaterdag. Het weekendvoetbal is hier nog niet ingevoerd, alleen tot en met de derde klasse is dit nu ingevoerd. Alle vijf de deelnemers in de vierde klasse van het amateurvoetbal spelen dit seizoen dus gewoon op zaterdag, al kan een tegenstander wel eens de tijd wijzigen naar het begin van de avond.

Scheuren fietspad Spijkenisse 2

Werkzaamheden aan fietspad Schenkeldijk aankomende maandag van start

Spijkenisse – Aankomende maandag 21 september gaan de werkzaamheden aan het fietspad aan de Schenkeldijk in Spijkenisse van start. Sinds eind juli is er sprake van een onveilige situatie waarbij een deel van het asfalt is verzakt en op het fietspad ernstige scheuren zijn ontstaan. Tijdens de werkzaamheden, die tot en met vrijdag 23 oktober duren, wordt volgens de gemeente aan een stevig en veilig fietspad gewerkt.

Brand Hellevoetsluis 17-09-2026

Uitslaande brand aan Oostdijk in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – In een leegstaand pand aan de Oostdijk in Hellevoetsluis is in de nacht van donderdag op vrijdag rond 04.30 uur brand uitgebroken. De brandweer schaalde ongeveer tien minuten na de eerste melding op naar middelbrand.

Ronard-Venekamp

OVV en SC Botlek klaar voor start in derde klasse

REGIO – Voor de twee derdeklassers van Voorne Putten start de competitie komende zaterdag. Oostvoorne is op het eigen complex actief tegen FC Charlois en SC Botlek moet afreizen naar Goeree Overflakkee voor het treffen met Den Bommel.

Tom den Boer

Tweedeklassers Brielle en Hellevoetsluis starten thuis, Zuidland naar Vlaardingen

REGIO – Voor de ploegen in de tweede klasse gaat het seizoen komend weekend echt van start. Ondanks een verdere doorvoering van het weekend voetbal spelen de teams van Voorne Putten dit weekend allemaal op zaterdag hun duel.