Spijkernisse, Netherlands
Terug

Vijftig inwoners uit Heenvliet maken kans op miljoenen tijdens Miljoenenjacht

635dbfa908c781a993c8faa2c574136c.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Heenvliet - Zondag 13 oktober zijn vijftig inwoners uit Heenvliet te zien in een nieuwe aflevering van het programma ‘Miljoenenjacht’ op SBS6. De inwoners, met het postcodegebied 3218, zijn uitgekozen om in de studio plaats te nemen en om te strijden om prijzen tot wel vijf miljoen euro.

Jeanette uit Heenvliet is blij dat zij als trouwe kijker van Miljoenenjacht zelf naar de studio mag. “Ik vind het hartstikke leuk dat ik de kans krijg om mee te doen. Altijd is het spannend als het tijd is om de koffers te openen”, vertelt zij over de deelname aan het programma.

De vijftig inwoners van Heenvliet zijn niet de enige kanshebbers in de studio. Naast de postcode 3218 zijn ook negen andere wijken uit heel Nederland aanwezig om kans te maken op de prijzen. Uiteindelijk maakt 1 deelnemer kans om de bekende goude koffers te openen naast presentatrice Linda de Mol.

Het openen van de bekende gouden koffers zorgt ervoor dat de finalist kans heeft op een geldbedrag van maar liefst vijf miljoen euro, maar dit kan in een slechter geval ook veel lager uitpakken door de keuzes van de finalist. De uitzending van Miljoenenjacht met daarin de inwoners van Heenvliet is zondag 13 oktober vanaf 19:55 uur te zien bij SBS6.

Lees ook

Mobielecamera.jpg

Mobiele camera geplaatst na explosies in Crocusstraat

Spijkenisse - Na twee explosies in de Crocusstraat in Spijkenisse is er tijdelijk een mobiele camera geplaatst. De politie stond vanmorgen met de wijkbus in de straat vanwege mogelijke onrust, zoals de politie het zelf op sociale media omschreef.

20260504_113735.jpg

Zwanengroep: voer jonge vogels niet

Zwanengroep Zuid-Holland geeft opnieuw uitleg over het niet voeren van jonge vogels, zoals meerkoeten, ganzen en zwanen. Het voeren van de dieren is niet nodig. Bovendien kan het ongedierte naar het nest lokken en het nest verstoren.

Luchtalarm

Luchtalarm per ongeluk geactiveerd

Regio - Het luchtalarm is een geluidssignaal om de bevolking te waarschuwen voor gevaarlijke situaties. Iedere eerste maandag van de maand om 12.00 uur is het luchtalarm te horen. Ook vandaag klonk de sirene.

A7404993.jpeg

Kwalificatie Gouden Televizier-Ring voor content creator Tim Tygran: ‘Een enorme eer’

Regio – De afgelopen jaren is Tim Tygran uitgegroeid tot een bekende content creator op onder andere YouTube en TikTok. Op zijn eigen online kanalen timmert hij flink aan de weg met meer dan 220.000 abonnees op YouTube en meer dan 190.000 volgers op TikTok. Tim maakt verschillende soorten video’s, waaronder zijn eigen serie ‘Avonturen in het Buitenland’. Met deze serie is onze regiogenoot gekwalificeerd voor de Gouden Televizier-Ring Online-videoserie 2026.

20260504_120320.jpg

Overzicht: hier wordt op 4 mei herdacht in de regio

Regio - Op 4 mei wordt in Voorne aan Zee en Nissewaard op verschillende plekken stilgestaan bij de slachtoffers van oorlog en geweld. Hieronder staat een overzicht van de herdenkingen.

Explosie---Media_TV.png

Tweede explosie in Crocusstraat, dit keer bij andere woning

Spijkenisse - Bij een woning aan de Crocusstraat in Spijkenisse is opnieuw een explosief afgegaan. Het gaat om een tweede explosie in dezelfde straat, dit keer bij een andere woning.