Spijkernisse, Netherlands
Terug

Voormalig Politievakbondsvoorzitter Jan Struijs te gast bij de VVD

7df24a31b48dd82f7d3caf06c3980bc1.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Op vrijdag 14 maart organiseert de VVD Voorne aan Zee een bijeenkomst met Hellevoeter Jan Struijs. Hij was tot 1 december 2023 voorzitter van de Nederlandse Politiebond (NPB). Daarvoor werkte hij 33 jaar lang in verschillende functies binnen de politie, zoals als rechercheur. Hij werkte ook bij de Criminele Inlichtingendienst (CID) en gaf les aan de Politieacademie.

Recent verscheen het boek ´De vermiste vader´ van zijn hand, een zoektocht van hem naar het verhaal van zijn opa, een eigenzinnige zeeman, avonturier en vakbondsman. De afgelopen maanden was hij te gast in talloze actualiteitenprogramma´s en talkshows

Hij zal op 14 maart, naast aandacht aan zijn boek, ruim aandacht besteden aan diverse lokale en landelijke veiligheidsissues zoals de jeugdcriminaliteit, ondermijning, vuurwerkoverlast, het functioneren van de politie organisatie etc. Ook zal hij nader ingaan op het onderzoek naar de zorg rond het Vlaardingse pleegmeisje. En natuurlijk zal hij aandacht besteden aan het door hem uitgebrachte boek.

Als u geïnteresseerd bent in deze bijeenkomst dan bent u van harte welkom in Restaurant en Evenementenlocatie Duinhoek, Parkweg 1, 3221 LV Hellevoetsluis. De inloop is van 19.30 - 20.00 u. De bijeenkomst start om 20.00 u.

Lees ook

deborah.png

Deborah Kooning zet volgende stap na The Voice

Na haar avontuur bij The Voice of Holland zit Deborah Kooning allerminst stil. De zangeres uit Rozenburg, bekend van coverband Uncle Fester, heeft bekendgemaakt dat ze een nieuwe Pink-tributeband opricht onder de naam F**kin Perfect. Met dit nieuwe project wil ze grote festivals bestormen en haar droom najagen om van muziek haar werk te maken.

IMG_6670.JPG

Stolpersteine in Zuidland schoongemaakt door basisschool leerlingen

Zuidland -Woensdag werden in Zuidland meerdere Stolpersteine schoongemaakt. Stolpersteine, sinds 1992 gemaakt door kunstenaar Gunter Demnig, zijn messing steentjes waarmee de slachtoffers van het nationaal-socialisme rond en tijdens de Tweede Wereldoorlog worden herdacht.

3. Poezie op Maria Rust.jpg

Maria Rust bewaart dorpsgeschiedenis van Rockanje

Rockanje - Wat bijna tweehonderd jaar geleden begon als een stuk weiland, is uitgegroeid tot een plek waar de geschiedenis van Rockanje tastbaar blijft. Begraafplaats Maria Rust, ooit buiten de bebouwde kom aangelegd, ligt tegenwoordig midden in het dorp en fungeert als een groen dorpspark vol verhalen.

3788d542-15a9-443b-ab93-520743c57895.jpeg

Jongerenwerkers de straat op voor campagne tegen vapen: ‘Zelfs kinderen uit groep 7 doen het al’

Voorne aan Zee - Onlangs verruilden jongerenwerkers Thomas en Jasmijn van Stichting PUSH hun vertrouwde werkzaamheden voor een camera en microfoon. In het kader van de campagne Niet in Rook gingen zij in Gemeente Voorne aan Zee de straat op om jongeren te bevragen over hun kennis en ervaringen met vapen.

20260408-JVB_6834.jpeg

Fietser gewond na botsing met auto op kruispunt in Spijkenisse

Spijkenisse - Aan de Akkersvoorde in Spijkenisse is een oudere persoon op een elektrische fiets gewond geraakt bij een verkeersongeval. De fietser werd op een gelijkwaardig kruispunt aangereden door een auto.

foto.jpg

Steunouder in Voorne aan Zee: ‘Om ouders even op adem te laten komen’

Voorne aan Zee - Tijdens een interview bij LINQ Lunch vertelde coördinator Romy van der Harg over het initiatief Steunouder in de gemeente Voorne aan Zee. Dit landelijke initiatief richt zich op gezinnen die tijdelijk of voor langere tijd moeite hebben met de opvoeding van hun kinderen en daarbij weinig tot geen mensen hebben om op terug te vallen.