Spijkernisse, Netherlands
Terug

Voormalig Politievakbondsvoorzitter Jan Struijs te gast bij de VVD

7df24a31b48dd82f7d3caf06c3980bc1
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Op vrijdag 14 maart organiseert de VVD Voorne aan Zee een bijeenkomst met Hellevoeter Jan Struijs. Hij was tot 1 december 2023 voorzitter van de Nederlandse Politiebond (NPB). Daarvoor werkte hij 33 jaar lang in verschillende functies binnen de politie, zoals als rechercheur. Hij werkte ook bij de Criminele Inlichtingendienst (CID) en gaf les aan de Politieacademie.

Recent verscheen het boek ´De vermiste vader´ van zijn hand, een zoektocht van hem naar het verhaal van zijn opa, een eigenzinnige zeeman, avonturier en vakbondsman. De afgelopen maanden was hij te gast in talloze actualiteitenprogramma´s en talkshows

Hij zal op 14 maart, naast aandacht aan zijn boek, ruim aandacht besteden aan diverse lokale en landelijke veiligheidsissues zoals de jeugdcriminaliteit, ondermijning, vuurwerkoverlast, het functioneren van de politie organisatie etc. Ook zal hij nader ingaan op het onderzoek naar de zorg rond het Vlaardingse pleegmeisje. En natuurlijk zal hij aandacht besteden aan het door hem uitgebrachte boek.

Als u geïnteresseerd bent in deze bijeenkomst dan bent u van harte welkom in Restaurant en Evenementenlocatie Duinhoek, Parkweg 1, 3221 LV Hellevoetsluis. De inloop is van 19.30 - 20.00 u. De bijeenkomst start om 20.00 u.

Lees ook

Avondvierdaagse Spijkenisse

Avondvierdaagsen in de regio nemen maatregelen vanwege het warme weer

Regio – Deze week staan verschillende avondvierdaagsen op het programma in de regio Voorne-Putten. Vanwege het warme weer met temperaturen van meer dan 20 graden worden maatregelen genomen door de organisaties van de Avondvierdaagsen in Geervliet en Spijkenisse.

Gemeentehuis Voorne aan Zee

Inwonersavond in het Droogdok Jan Blanken over warmteprogramma Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – De gemeente Voorne aan Zee organiseert op woensdag 8 juli tussen 19:00 en 21:00 een inwonersavond in het Droogdok Jan Blanken. Op deze avond worden de plannen voor een warmteprogramma in Voorne aan Zee toegelicht. Het warmteprogramma is een plan hoe woningen en gebouwen in de toekomst worden verwarmd. ‘Dit kan gevolgen hebben voor uw woning, uw buurt en uw portemonnee. Daarom horen we graag uw mening’, roept de gemeente Voorne aan Zee op.

Spark-G-Team_Spijkenisse (2)

Zes keer goud voor SPARK tijdens Special Olympics

Spijkenisse – Het G-team van atletiekvereniging SPARK heeft met succes deelgenomen aan de Special Olympics in Haarlem. Tijdens dit grootste Nederlandse multisportevenement voor mensen met een verstandelijke beperking kwamen ruim 3.000 sporters in meer dan twintig verschillende sporten in actie.

20260617-JB1_1679

Trailer met container valt op auto bij ongeval N57

Brielle – Op de N57 ter hoogte van Brielle en de Europoort is vanmiddag een vrachtwagen met container gekanteld in een bocht.

Thermometer stock

Nationaal Hitteplan vanaf donderdag in werking gesteld

Regio – Vanaf donderdag wordt in het hele land, met uitzondering van de Waddeneilanden, een Nationaal Hitteplan in werking gesteld vanwege het warme weer. Op het moment dat het KNMI vier dagen of meer temperaturen van 27 graden of meer verwacht, wordt het Nationaal Hitteplan ingezet. Tijdens een Nationaal Hitteplan worden ook maatregelen genomen vanuit de gemeenten in onze regio.

Ontmoetingsplek Oostvoorne

Nieuwe ontmoetingsplek voor jongeren in Oostvoorne wordt volgende week officieel geopend

Oostvoorne – Vorig jaar werd bekend dat het skatepark bij het Zwanenmeer is uitgekozen als nieuwe ‘chillplek’ voor jongeren in Oostvoorne. De afgelopen maanden zijn jongeren en buurtbewoners intensief betrokken geweest bij het participatietraject om volgens de gemeente te bouwen aan een veilige en levendige ontmoetingsplek voor jongeren in Oostvoorne met oog voor de buurt. Inmiddels zijn de werkzaamheden rond de nieuwe ontmoetingsplek in volle gang en staat de officiële opening op woensdag 24 juni op het programma.