Spijkernisse, Netherlands
Terug

Voormalig Politievakbondsvoorzitter Jan Struijs te gast bij de VVD

7df24a31b48dd82f7d3caf06c3980bc1.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Op vrijdag 14 maart organiseert de VVD Voorne aan Zee een bijeenkomst met Hellevoeter Jan Struijs. Hij was tot 1 december 2023 voorzitter van de Nederlandse Politiebond (NPB). Daarvoor werkte hij 33 jaar lang in verschillende functies binnen de politie, zoals als rechercheur. Hij werkte ook bij de Criminele Inlichtingendienst (CID) en gaf les aan de Politieacademie.

Recent verscheen het boek ´De vermiste vader´ van zijn hand, een zoektocht van hem naar het verhaal van zijn opa, een eigenzinnige zeeman, avonturier en vakbondsman. De afgelopen maanden was hij te gast in talloze actualiteitenprogramma´s en talkshows

Hij zal op 14 maart, naast aandacht aan zijn boek, ruim aandacht besteden aan diverse lokale en landelijke veiligheidsissues zoals de jeugdcriminaliteit, ondermijning, vuurwerkoverlast, het functioneren van de politie organisatie etc. Ook zal hij nader ingaan op het onderzoek naar de zorg rond het Vlaardingse pleegmeisje. En natuurlijk zal hij aandacht besteden aan het door hem uitgebrachte boek.

Als u geïnteresseerd bent in deze bijeenkomst dan bent u van harte welkom in Restaurant en Evenementenlocatie Duinhoek, Parkweg 1, 3221 LV Hellevoetsluis. De inloop is van 19.30 - 20.00 u. De bijeenkomst start om 20.00 u.

Lees ook

Voorne Atletiek, Essi en Valerie (l-r), liggend.jpeg

Jongste deelneemsters (5) pakken tweede en derde plek bij Voorne Atletiek

Afgelopen zaterdag organiseerde Voorne Atletiek de jaarlijkse indoorclubkampioenschappen. In een sportieve sfeer kwamen meer dan 100 leden, van mini’s tot senioren (5 tot en met 23 jaar), in actie. Iedereen ging naar huis met een medaille.

IMG_9211.jpeg

Spivo dames 1 neemt 5 belangrijke punten mee naar Spijkenisse

De dames 1 van volleybalvereniging Spivo uit Spijkenisse speelden afgelopen zaterdag de uitwedstrijd tegen VC WIK Groot-Ammers dames 1. Een team dat in de heenwedstrijd met 4-0 was verslagen.

Museumwinkel Mak.jpg

Museum Winkel Mak heropent met blik op babyzorg in de jaren vijftig

Na de wintersluiting opent Museum Winkel Mak op zaterdag 7 maart weer de deuren voor publiek. Het museum aan de Voorstraat in Spijkenisse laat zien hoe een dorpswinkel er tot ver in de jaren vijftig uitzag.

Zuidland_Koralenkoor.jpeg

Koralenkoor Zuidland repeteert voor uitvoering Johannes Passion

In de Dorpskerk in Zuidland is de afgelopen drie zaterdagmiddagen hard gewerkt aan koralen uit de Johannes Passion van Johann Sebastian Bach. Gastzangers uit Zuidland en de rest van Voorne-Putten, van Spijkenisse tot Rockanje, kwamen samen om zich voor te bereiden op de uitvoering.

260320 Inundatie Voorne Arie vd Ban 2.jpg

Lezing over inundatie Voorne-Putten in ’t Dijckhuis

Vierpolders – In ’t Dijckhuis in Vierpolders geven Arie van den Ban en Michael Eden op vrijdag 20 maart om 20.00 uur een lezing over de inundatie van Voorne-Putten in 1944. Deze bijeenkomst vormt het tweede deel in een reeks over de gebeurtenissen in het laatste oorlogsjaar.

WhatsApp Image 2026-02-27 at 13.22.57 (1).jpeg

Muziekplatform Puls: ‘Lokaal talent een kans geven’

Nissewaard – Puls, een muziekplatform uit de regio, is ondertussen uitgegroeid tot een begrip in Nissewaard. Het doel: muzikaal talent een kans geven door middel van ontmoeten, ontwikkelen en optreden. Jeffrey en Jaylynn, onderdeel van Puls, schoven aan bij radioprogramma LINQ Lunch.