Spijkernisse, Netherlands
Terug

Voormalig Politievakbondsvoorzitter Jan Struijs te gast bij de VVD

7df24a31b48dd82f7d3caf06c3980bc1.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Op vrijdag 14 maart organiseert de VVD Voorne aan Zee een bijeenkomst met Hellevoeter Jan Struijs. Hij was tot 1 december 2023 voorzitter van de Nederlandse Politiebond (NPB). Daarvoor werkte hij 33 jaar lang in verschillende functies binnen de politie, zoals als rechercheur. Hij werkte ook bij de Criminele Inlichtingendienst (CID) en gaf les aan de Politieacademie.

Recent verscheen het boek ´De vermiste vader´ van zijn hand, een zoektocht van hem naar het verhaal van zijn opa, een eigenzinnige zeeman, avonturier en vakbondsman. De afgelopen maanden was hij te gast in talloze actualiteitenprogramma´s en talkshows

Hij zal op 14 maart, naast aandacht aan zijn boek, ruim aandacht besteden aan diverse lokale en landelijke veiligheidsissues zoals de jeugdcriminaliteit, ondermijning, vuurwerkoverlast, het functioneren van de politie organisatie etc. Ook zal hij nader ingaan op het onderzoek naar de zorg rond het Vlaardingse pleegmeisje. En natuurlijk zal hij aandacht besteden aan het door hem uitgebrachte boek.

Als u geïnteresseerd bent in deze bijeenkomst dan bent u van harte welkom in Restaurant en Evenementenlocatie Duinhoek, Parkweg 1, 3221 LV Hellevoetsluis. De inloop is van 19.30 - 20.00 u. De bijeenkomst start om 20.00 u.

Lees ook

Screenshot_20260412_150706_Instagram.jpg

Kenzie Bresser over de finish bij marathon Rotterdam

Health vlogger Kenzie Bresser uit Spijkenisse heeft de medaille van de Marathon Rotterdam op zak. De content creator met bijna 28.000 volgers op TikTok deelt video’s over persoonlijke gezondheidsuitdagingen, zoals een ijsbad nemen of binnen 100 dagen in een populair mannenblad komen. Uiteindelijk kwam hij over de finish in een tijd van 03:20:38.

IMG_6926.jpg

Veel belangstelling voor open dag bij Dierenopvangcentrum Spijkenisse

Spijkenisse - Veel mensen namen zaterdag een kijkje bij Dierenopvangcentrum Spijkenisse tijdens de open dag. Er waren verschillende kraampjes en activiteiten voor kinderen. Zo konden kinderen tegen een kleine vergoeding knutselen, maar waren er ook spelletjes zoals sjoelen.

scout it out.jpg

Scouting Hellevoetsluis al bijna 75 jaar een begrip: ‘We groeien mee met onze tijd’

Hellevoetsluis - Wat bijna 75 jaar geleden begon als twee aparte groepen voor jongens en meisjes, is uitgegroeid tot een van de grootste scoutingverenigingen van Nederland. Scouting Hellevoetsluis is springlevend en blijft groeien. Sinds kort staat Eric Meerman aan het roer als voorzitter. ‘Ik zit hier al sinds mijn zesde. Eigenlijk ben ik nooit meer weggegaan.’

WhatsApp Image 2026-04-10 at 12.30.55.jpeg

Kees Aart brengt oorlogsgeschiedenis dichtbij: ‘Dan merk je dat ze het écht voelen’

Spijkenisse - Wat gebeurde er tijdens de Tweede Wereldoorlog in Spijkenisse? Wie de grote lijnen van de geschiedenis kent, denkt al snel aan de Moerdijkbrug of de Grebbeberg. Maar ook op Voorne-Putten speelden zich aangrijpende gebeurtenissen af. Kees Aart van der Meijde (71) vertelt ze in klaslokalen en in de bibliotheek.

20260411-JVB_8846.jpg

Minderjarige jongen aangehouden na bedreiging met mes

De politie Nissewaard heeft een minderjarige jongen aangehouden na bedreiging met een mes. Na de aanhouding heeft de politie meerdere keukenmessen in beslag genomen.

IMG-20260411-WA0032.jpg

FC Vlotbrug is de snelste kampioen van Nederland

FC Vlotbrug uit Hellevoetsluis is nu al kampioen geworden. Daarmee is het de eerste kampioen van Nederland. In een uitwedstrijd tegen SCO ’63 in Spijkenisse eindigde het in 1-5 en is het kampioenschap in de Vijfde Klasse E definitief binnengehaald.