Spijkernisse, Netherlands
Terug

Voormalig Politievakbondsvoorzitter Jan Struijs te gast bij de VVD

7df24a31b48dd82f7d3caf06c3980bc1.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Op vrijdag 14 maart organiseert de VVD Voorne aan Zee een bijeenkomst met Hellevoeter Jan Struijs. Hij was tot 1 december 2023 voorzitter van de Nederlandse Politiebond (NPB). Daarvoor werkte hij 33 jaar lang in verschillende functies binnen de politie, zoals als rechercheur. Hij werkte ook bij de Criminele Inlichtingendienst (CID) en gaf les aan de Politieacademie.

Recent verscheen het boek ´De vermiste vader´ van zijn hand, een zoektocht van hem naar het verhaal van zijn opa, een eigenzinnige zeeman, avonturier en vakbondsman. De afgelopen maanden was hij te gast in talloze actualiteitenprogramma´s en talkshows

Hij zal op 14 maart, naast aandacht aan zijn boek, ruim aandacht besteden aan diverse lokale en landelijke veiligheidsissues zoals de jeugdcriminaliteit, ondermijning, vuurwerkoverlast, het functioneren van de politie organisatie etc. Ook zal hij nader ingaan op het onderzoek naar de zorg rond het Vlaardingse pleegmeisje. En natuurlijk zal hij aandacht besteden aan het door hem uitgebrachte boek.

Als u geïnteresseerd bent in deze bijeenkomst dan bent u van harte welkom in Restaurant en Evenementenlocatie Duinhoek, Parkweg 1, 3221 LV Hellevoetsluis. De inloop is van 19.30 - 20.00 u. De bijeenkomst start om 20.00 u.

Lees ook

picjumbo_com-dj-865173.jpg

DCMR voert grote controleactie uit bij horeca in het Rijnmondgebied

Regio – Komende maand start de DCMR met een grote controleactie bij horecagelegenheden in het Rijnmondgebied. In een periode van drie weken worden tientallen bedrijven in het gebied gecontroleerd op de aanwezigheid en juiste werking van geluidsbegrenzers. Hiermee wil de DCMR zich richten op het voorkomen van overlast, in plaats van pas achteraf in te grijpen.

Marie van Regterenstraat WK oranje

Straat in Spijkenisse kleurt al oranje voor WK

Spijkenisse - De Marie van Regteren Altenastraat in de Maaswijk in Spijkenisse kleurt oranje. Bewoners hebben de straat al versierd in voorbereiding op het WK voetbal dat 11 juni begint. De straat is een High Five straat, waar buren naar elkaar omkijken, en dat schept verantwoordelijkheid, vinden de bewoners.

Spijkenisserbrug 1 (1).jpg

Storing beperkt gebruik wisselstrook Spijkenisserbrug

Spijkenisse - De wisselstrook op de Spijkenisserbrug kan door een storing maar in één rijrichting worden gebruikt.

Sophie Dekker Wereldtitel Ski & Golf.jpg

Sophie uit Brielle eerste Nederlandse wereldkampioen ooit tijdens WK Ski & Golf

Brielle – De 18-jarige Sophie Dekker uit Brielle werd op zaterdag 16 mei als eerste Nederlandse ooit kampioen bij het WK Ski & Golf in Oostenrijk. Tijdens het wereldkampioenschap stond Sophie eerst op de piste om slalom te skiën en later volgden twee dagen waar golf op het programma stond. Uiteindelijk trok onze regiogenoot aan het langste eind en ging ze er met de wereldbeker vandoor.

WhatsApp Image 2026-05-26 at 20.49.30.jpeg

Brandweer zet drone in bij brand in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Dinsdagavond rond 20.00 uur is brand ontstaan in een berm aan de Schenkeldijk in Hellevoetsluis. De brandweer zette meerdere eenheden in om de brand te bestrijden.

Explosie_Snoekenveen_MediaTV.jpeg

Explosie bij woning aan Snoekenveen in Spijkenisse

Spijkenisse - Vannacht heeft er een explosie plaatsgevonden aan de Snoekenveen in Spijkenisse. Volgens de politie gebeurde dit op woensdag 27 mei tussen 04.35 en 04.50 uur.