Spijkernisse, Netherlands
Terug

Voormalig Politievakbondsvoorzitter Jan Struijs te gast bij de VVD

7df24a31b48dd82f7d3caf06c3980bc1
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Op vrijdag 14 maart organiseert de VVD Voorne aan Zee een bijeenkomst met Hellevoeter Jan Struijs. Hij was tot 1 december 2023 voorzitter van de Nederlandse Politiebond (NPB). Daarvoor werkte hij 33 jaar lang in verschillende functies binnen de politie, zoals als rechercheur. Hij werkte ook bij de Criminele Inlichtingendienst (CID) en gaf les aan de Politieacademie.

Recent verscheen het boek ´De vermiste vader´ van zijn hand, een zoektocht van hem naar het verhaal van zijn opa, een eigenzinnige zeeman, avonturier en vakbondsman. De afgelopen maanden was hij te gast in talloze actualiteitenprogramma´s en talkshows

Hij zal op 14 maart, naast aandacht aan zijn boek, ruim aandacht besteden aan diverse lokale en landelijke veiligheidsissues zoals de jeugdcriminaliteit, ondermijning, vuurwerkoverlast, het functioneren van de politie organisatie etc. Ook zal hij nader ingaan op het onderzoek naar de zorg rond het Vlaardingse pleegmeisje. En natuurlijk zal hij aandacht besteden aan het door hem uitgebrachte boek.

Als u geïnteresseerd bent in deze bijeenkomst dan bent u van harte welkom in Restaurant en Evenementenlocatie Duinhoek, Parkweg 1, 3221 LV Hellevoetsluis. De inloop is van 19.30 - 20.00 u. De bijeenkomst start om 20.00 u.

Lees ook

Ronard-Venekamp

OVV en SC Botlek zien kansen voor een zege

Regio – Na een week stil te hebben gestaan, gaat ook voor de ploegen in de derde klasse de competitie dit weekend verder. Voor OVV, dat de koppositie verspeelde door te verliezen bij SC Botlek met 2-1, is Slikkerveer de tegenstander. SC Botlek gaat op bezoek bij hekkensluiter COAL.

Mark van Os-2

Hellevoetsluis en Zuidland spelen derby, Koploper Brielle ontvangt CWO

Regio – In de tweede klasse van het amateurvoetbal speelt Zuidland opnieuw een derby en de vorige keer liep dat niet goed af, dit keer reist de ploeg af naar Hellevoetsluis. Koploper Brielle lijkt het op papier makkelijker te hebben, het laag geklasseerde CWO komt naar het Geuzenpark.

LOGO VV Spijkenisse

Spijkenisse zoekt kans naar eerste zege, Nieuwenhoorn blijft scherp op NSVV

Regio - Na een weekend bekervoetbal gaat zaterdag de competitie weer verder. Spijkenisse gaat in de vierde divisie op zoek naar de eerste zege tegen RKAVV. Een trede lager gaat koploper Nieuwenhoorn op bezoek bij NSVV en moet het waken voor onderschatting.

Buitenplaats Brielle (3)

Starthandeling voor nieuwe bouwfase Buitenplaats

BRIELLE - De bouw van de nieuwe woonwijk Buitenplaats in Brielle heeft woensdagmiddag een nieuwe mijlpaal bereikt. Wethouder Igor Bal verrichtte samen met vertegenwoordigers van betrokken partijen de officiële starthandeling voor de bouw van 50 koopwoningen. Veel toekomstige bewoners waren aanwezig om dit moment bij te wonen.

Kaarsjes

Ruimte voor verdriet en herinneringen tijdens Allerzielen in Oostvoorne

OOSTVOORNE- In de Dorpskerk in Oostvoorne worden begin november verschillende bijeenkomsten gehouden om overleden dierbaren te herdenken. Rond Allerzielen, op 2 november, krijgen bezoekers de gelegenheid om een kaars aan te steken, herinneringen te delen of in stilte stil te staan bij het verlies van familieleden en vrienden. De bijeenkomsten zijn toegankelijk voor iedereen, ook voor mensen die niet bij de kerk zijn aangesloten.

Spijkenisserbrug 1 (1)

Nachtelijke afsluitingen Spijkenisserbrug op 26 en 27 oktober

SPIJKENISSE - De Spijkenisserbrug is eind oktober twee nachten afgesloten voor het autoverkeer. Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de kabels van de brug. Automobilisten moeten rekening houden met omleidingen en extra reistijd.