Spijkernisse, Netherlands
Terug

Vrijwilligers gezocht bij het Droogdok Jan Blanken

7625c110edcf1635ef3bb2e969019577.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Van vrijdag 16 augustus tot en met zondag 18 augustus vindt een nieuwe editie van de Vestingdagen 2.0 in Hellevoetsluis plaats.

Bezoekers kunnen onder andere terecht op een traditionele braderie, een roofvogelshow en platenbeurs bezoeken en ook kun je een rondleiding krijgen bij de Verdedigingswerken en diverse schepen.

Een groot evenement als de Vestingdagen is niet mogelijk zonder vrijwilligers. Daarom is Droogdok Jan Blanken in Hellevoetsluis op zoek naar vrijwilligers die allerlei leuke activiteiten in goede banen willen leiden.

Lijkt het je leuk om een dag (deel) te komen helpen en bezoekers te ontvangen op het Droogdok in Hellevoetsluis? Mail dan naar vrijwilligster Hetty via dejong@droogdok.nl

Lees ook

Nest_Hoornaar---Jan_Pluim.jpg

Elke gevangen koningin voorkomt mogelijk nieuw hoornaarnest

Regio - In maart werd in Abbenbroek, tegenover het Dorpshuis, de eerste val tegen de Aziatische hoornaar opgehangen. Dat was een van de 75 vallen die in Nissewaard zijn geplaatst. De val hangt op een hoogte van ongeveer 1,5 meter. Het is belangrijk dat op plekken waar eerder nesten zaten, nu vallen hangen.

IMG_8138.JPG

Koningsdag in de regio

Regio- Het is gezellig druk op straat tijdens Koningsdag in de regio. Het weer zit ook er mee tijdens de verjaardag van de Koning. De maximumtemperatuur komt uit op 17 graden, lokaal misschien wel 18 graden. Er staat weinig wind en het is bewolkt. Zo nu en dan breekt de zon door.

brielle---Dick _ vd Meer.jpg

Titelstrijd blijft spannend na gelijkspel Brielle

Twee of drie speelrondes zijn nog te gaan en in de tweede klasse D weet alleen het Zwijndrechtse VVGZ waar het aan toe is en dat is dat zij volgend seizoen wederom in de tweede klasse mogen uitkomen. De bewoners van Sportpark De Noord kunnen niet meer degraderen of promoveren en kunnen freewheelend het seizoen afmaken.

IMG_0781-2.jpg

Festival op skatebaan SPUG goed bezocht

Skatepark SPUG in Hellevoetsluis stond een dag lang in het teken van urban sports, muziek en creatieve workshops. Tijdens het evenement SPUG Lentewielen Skate Jam, georganiseerd door Rollervoetsluis in samenwerking met Stichting Skatepark SPUG, maakten tussen de 300 en 400 bezoekers kennis met skate-, step- en urban sportcultuur.

Blauwalg

Blauwalg in de Bernisse

In de Bernisse is blauwalg gesignaleerd. Dat meldt Gemeente Nissewaard op de Facebookpagina. Blauwalgen kunnen gezondheidsklachten veroorzaken, als huid- en oogirritatie, maag- en darmklachten en benauwdheid en koorts. Het is daarom belangrijk om op de hoogte te zijn van de geldende waterkwaliteit.

20260425-JB1_2231.jpeg

Gewonde bij gebouwbrand Lenteakker Spijkenisse

Op de Lenteakker in Spijkenisse heeft zaterdagavond 25 april brand gewoed op de eerste etage van een flat met drie verdiepingen. Wat de oorzaak van de brand was is nog onbekend. Een persoon is met de ambulance overgebracht naar het ziekenhuis na het inademen van rook.