Spijkernisse, Netherlands
Terug

Vuilniswagen botst tegen metroviaduct in Spijkenisse

e9ba6248fb0fa636538c340a65a34476.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Aan de Akkersweg in Spijkenisse is maandagochtend een vuilniswagen tegen een metroviaduct gebotst. De kraan van de wagen, die gebruikt wordt om ondergrondse afvalcontainers te legen, was na gebruik niet volledig naar beneden gebracht. Hierdoor raakte de kraan het viaduct waar de metro overheen rijdt.

De botsing veroorzaakte aanzienlijke schade aan zowel de kraan als het viaduct. Aan beide zijden van het viaduct kwamen stukken beton los, waardoor er een gevaarlijke situatie ontstond. De weg onder het viaduct is uit voorzorg tijdelijk afgesloten. Het is niet bekend hoe lang dit gaat duren.

Foto: Nieuws op beeld





Lees ook

Botlekbrug.jpg

Botlekbrug dicht voor onderhoud in nacht van 7 op 8 mei

Botlek - In verband met regulier onderhoud is de Botlekbrug (A15) 7 mei 22.00 uur afgesloten voor al het verkeer.

Pulletjes.JPG

Zwanengroep blij: eieren komen uit na voorzichtige verplaatsing

Spijkenisse - Begin april is een zwanennest bij een skatepark in Spijkenisse verplaatst. De broedende zwaan had last van jongeren die het nest verstoorden, maar ook van mensen die het dier goedbedoeld voerden. Dat is onwenselijk, liet Zwanengroep Zuid-Holland toen weten.

Mobielecamera_Politie_Gemeente.JPG

Burgemeester reageert na explosies in Crocusstraat

Spijkenisse - Burgemeester Cor Lamers heeft gereageerd op de derde explosie in de Crocusstraat in Spijkenisse. Volgens de burgemeester zorgen de incidenten voor veel onrust in de buurt.

VV Simonshaven Wedstrijd van je Leven.jpeg

VV Simonshaven maakt kans op de wedstrijd van hun leven: ‘Proberen iedereen achter ons te krijgen’

Simonshaven – De spelers van VV Simonshaven kunnen binnenkort mogelijk een droom uit laten komen en zichzelf voor één dag profvoetballer noemen. Voetbalzender ESPN organiseert op vrijdag 29 mei een nieuwe editie van ‘Wedstrijd van je Leven’, waarbij alle seniorenteams na aanmelding kans kunnen maken op een thuiswedstrijd tegen de oud-profs van FC de Rebellen. Deze unieke mogelijkheid komt voor VV Simonshaven steeds dichterbij nu het eerste elftal bij de laatste tien kanshebbers zit.

Beeldentuin Heenvliet.jpg

31e editie van de Beeldentuin in Heenvliet aankomende vrijdag van start

Heenvliet – Van vrijdag 8 mei tot en met zondag 31 mei wordt de 31e editie van de Beeldentuin in Ruïne Ravesteyn georganiseerd. Bezoekers kunnen in deze periode van donderdag tot en met zondag terecht om diverse kunstwerken en de historische kasteelruïne in Heenvliet van dichtbij te bekijken.

IMG_6756.JPG

Woning zwaar beschadigd door brand aan Bethlehemweg

Oostvoorne - Op de Bethlehemweg in Oostvoorne heeft een brand een woning zwaar beschadigd. De bewoners zouden op dat moment niet thuis zijn geweest.