Spijkernisse, Netherlands
Terug

Waarschuwing voor nepbrieven over compensatie geuroverlast

2b992f3483e5c42675c21107628d6112

Voorne aan Zee – Op dit moment zijn er volgens de gemeente Voorne aan Zee nepbrieven in omloop die op verschillende adressen zijn bezorgd waar inwoners een compensatie voor geuroverlast wordt beloofd. De nepbrief verwijst naar de situatie rondom de geuroverlast van de cannabisteeltlocatie in Hellevoetsluis.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Het gaat over klachten die bij de DCMR binnen blijven komen ondanks diverse maatregelen. De afzender van de brief zegt dat het niet langer zo kan met de overlast en wil naar eigen zeggen een compensatie bieden in de vorm van twee gratis voorgedraaide joints en een Hotel Welness Voucher met een tegoed van 124,95 euro.

In de brief wordt gevraagd om een QR-code te scannen, zodat mensen de voucher op een mailadres meer informatie zullen ontvangen. Ook wordt gevraagd om 20 euro borg te betalen ter bescherming van de hotelvouchers. In de nepbrief wordt afgesloten met de naam van de wietteler in Hellevoetsluis, maar dit bedrijf heeft niets met deze verzonden brieven te maken. De gemeente Voorne aan Zee geeft het dringende advies om de QR-code niet te scannen en de brief direct weg te gooien.

Lees ook

FNV Havens overhandiging De Hofstee

Havenwerkers van FNV Havens halen 2700 euro op voor De Hofstee tijdens jaarlijks voetbaltoernooi

Spijkenisse – Tijdens het jaarlijkse voetbaltoernooi van de havenwerkers van FNV Havens is een bedrag van 2700 euro opgehaald voor De Hofstee in Spijkenisse. De bewoners van de locatie voor mensen met een beperking namen het bedrag woensdagavond in ontvangst tijdens een feestelijke bijeenkomst. Eerder dit jaar werd het geldbedrag bij elkaar gespeeld tijdens het voetbaltoernooi bij VV Hekelingen.

Sequence 02.00_00_52_16.Still001

Jasper den Bakker vertelt bij LINQ Lunch over de Aziatische hoornaar

Spijkenisse – Vrijdagmiddag was plaagdierbestrijder Jasper den Bakker te gast in het radioprogramma LINQ Lunch. Presentator Perry van Brandwijk ging met hem in gesprek over de Aziatische hoornaar.

Botlekbrug

Botlekbrug dit weekend 24 uur lang afgesloten vanwege onderhoudswerkzaamheden

Regio – De Botlekbrug is van zaterdagavond tot zondagavond afgesloten voor al het verkeer vanwege onderhoudswerkzaamheden die aan de brug worden uitgevoerd. De brug is van zaterdag 11 juli 22:00 uur tot zondag 12 juli 22:00 uur niet toegankelijk voor het wegverkeer, (brom)fietsers en voetgangers.

FC Vlotbrug Kampioen

Voorlopige indelingen van eerste klasse tot en met vijfde klasse van het amateurvoetbal in de regio bekend

Regio – De voorlopige indelingen voor de eerste klasse tot en met de vijfde klasse van clubs uit het amateurvoetbal in de regio Voorne-Putten zijn bekend. Na de spannende promotie- en degradatiewedstrijden is door middel van de voorlopige indeling bekend tegen wie de clubs uit onze regio het komende seizoen zullen strijden in de competitie.

Reinis Punt Spijkenisse

Tweede Reinis Punt wordt binnenkort geopend in Winkelcentrum De Struytse Hoeck

Hellevoetsluis – Binnenkort wordt een Reinis Punt geopend in Winkelcentrum De Struytse Hoeck in Hellevoetsluis. Vorige maand opende de afvalinzamelaar al een locatie in Spijkenisse waar inwoners verschillende materialen kunnen inleveren die opnieuw als grondstof gebruikt kunnen worden. Bij het Reinis Punt kun je onder andere statiegeldverpakkingen, blikjes, flesjes en kleine elektrische apparaten inleveren.

09-07 Nissewaardpenning voor juffrouw Hanneke-4

Hanneke Keetelaar ontvangt Nissewaardpenning voor jarenlange inzet als vrijwilliger

Nissewaard – Hanneke Keetelaar heeft op donderdag 9 juli een Nissewaardpenning ontvangen als waardering voor haar jarenlange inzet als vrijwilliger in de gemeente Nissewaard. Ze kreeg de gemeentelijke onderscheiding uit handen van wethouder Hanneke Stengs tijdens een feestelijke bijeenkomst op sbo De Catamaran in Spijkenisse.