Spijkernisse, Netherlands
Terug

Welzijn Ouderen Brielle Dementie Vriendelijk

03b03e628a85610be7deffd0d5bfdd70
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle/Rockanje - Welzijn Ouderen zet zich in om, ook voor mensen met dementie, een fijne ontmoetingsplek te zijn. Zowel op hun locatie in Brielle als in Rockanje bent u van harte welkom.

Beide locaties zijn een fijne ontmoetingsplek waar je met buurtbewoners kunt praten, koffiedrinken of activiteiten kunt ondernemen. Een plek die voor iedereen toegankelijk is. Dit betekent veel voor mensen met dementie en dat vond ook Welzijn Ouderen. Zij deden mee aan het programma van Alzheimer Nederland en mogen zich nu dementievriendelijk noemen.

Afgelopen woensdag heeft de tweede groep vrijwilligers en buurtbewoners met succes deelgenomen aan de training: “Samen Dementie Vriendelijk”.  De volgende training vindt plaats op 30 oktober in Rockanje. Deze training is al helemaal volgeboekt.

Mocht u, buurtbewoner of vrijwilliger, toch een training willen volgen? Neem dan contact op met Welzijn Ouderen. Bereikbaar tussen 9.30 en 13.00 uur op telefoonnummer:0181-728281 of mail naar welzijnouderen@catharina.nl.

Lees ook

Hei - zuid 2

Nacompetitie loopt voor Zuidland af, Heinenoord naar finale

ZUIDLAND - VV Zuidland is er zaterdag niet in geslaagd de finale van de nacompetitie te bereiken. Op bezoek bij Heinenoord hield de ploeg lang stand, maar een treffer van Sansio Dietrich in de slotfase betekende het einde van het seizoen voor de Zuidlanders. Sportverslaggever Dick van der Meer was erbij en doet verslag.

Feestelijke viering start bouw dorpshart Zwartewaal

Eerste paal voor dorpshart Zwartewaal

ZWARTEWAAL - Wethouder Igor Bal van de gemeente Voorne aan Zee heeft vrijdag 5 juni samen met toekomstige bewoners en betrokken partijen met een druk op een knop het officiële startsein gegeven voor de bouw van 21 koopwoningen en 24 sociale huurwoningen in het nieuwe dorpshart van Zwartewaal.

DJ Afrojack V2

Stuk metaal vliegt door voorruit van de auto van DJ Afrojack

Spijkenisse – DJ Afrojack is tijdens het auto-evenement Gumball 3000 in Miami ternauwernood aan een ongeval ontsnapt nadat een stuk metaal door de voorruit van zijn auto heen kwam. De DJ, die werd geboren in Spijkenisse, deelt in een update op zijn Instagram-pagina dat het voorval in Amerika het engste is wat hij ooit heeft gezien.

Karateka’s van Dojo Mugen Chikara

Medailles voor karateka's Dojo Mugen Chikara

HELLEVOETSLUIS - Karateka's van Dojo Mugen Chikara hebben uitstekende resultaten behaald op het Open Noord-Nederlands Kampioenschap in Drachten. De sporters keerden huiswaarts met twee gouden medailles, een zilveren en een bronzen plak.

Nadine Doorduin Voorne Atletiek

Goede resultaten voor Voorne Atletiek

VIERPOLDERS – Het was sportief gezien een goed weekend voor de atleten van Voorne Atletiek. Tijdens verschillende wedstrijden in het land hebben de sporters afgelopen weekend goed gepresteerd. Er waren successen op het NK Masters in Vught, de landelijke SPAR Competitie in Naaldwijk en het Zeeuws Kampioenschap voor pupillen in Goes.

Ongeval Rozenlaan Spijkenisse 2

Motorblok vliegt uit auto en zorgt voor grote ravage aan de Rozenlaan in Spijkenisse

Spijkenisse – Maandagochtend rond 09:00 uur heeft een eenzijdig ongeval met een auto gezorgd voor een grote ravage aan de Rozenlaan in Spijkenisse. Het voertuig raakte door onbekende oorzaak een paaltje en kwam uiteindelijk tegen een betonnen fundering terecht. Vervolgens vloog het motorblok uit de auto en kwam het voertuig tegenover gesteld tegen een paal tot stilstand.