Spijkernisse, Netherlands
Terug

Welzijn Ouderen Brielle Dementie Vriendelijk

03b03e628a85610be7deffd0d5bfdd70
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle/Rockanje - Welzijn Ouderen zet zich in om, ook voor mensen met dementie, een fijne ontmoetingsplek te zijn. Zowel op hun locatie in Brielle als in Rockanje bent u van harte welkom.

Beide locaties zijn een fijne ontmoetingsplek waar je met buurtbewoners kunt praten, koffiedrinken of activiteiten kunt ondernemen. Een plek die voor iedereen toegankelijk is. Dit betekent veel voor mensen met dementie en dat vond ook Welzijn Ouderen. Zij deden mee aan het programma van Alzheimer Nederland en mogen zich nu dementievriendelijk noemen.

Afgelopen woensdag heeft de tweede groep vrijwilligers en buurtbewoners met succes deelgenomen aan de training: “Samen Dementie Vriendelijk”.  De volgende training vindt plaats op 30 oktober in Rockanje. Deze training is al helemaal volgeboekt.

Mocht u, buurtbewoner of vrijwilliger, toch een training willen volgen? Neem dan contact op met Welzijn Ouderen. Bereikbaar tussen 9.30 en 13.00 uur op telefoonnummer:0181-728281 of mail naar welzijnouderen@catharina.nl.

Lees ook

img_1609

Time2linedance maakt zich op voor 15-jarig jubileum: ‘Linedance is echt niet alleen country’

Spijkenisse - Wie bij linedance meteen denkt aan cowboyhoeden, laarzen en uitsluitend countrymuziek, heeft volgens Joran van der Noll maar een deel van het verhaal te pakken. Bij Time2linedance wordt net zo makkelijk op moderne muziek gedanst. De dansgroep, actief op meerdere locaties in en rond Spijkenisse, bestaat in maart vijftien jaar. Dat jubileum wil de organisatie groots vieren.

WhatsApp Image 2026-10-05 at 14.30.55

Met een dreun komt de geschiedenis van Hellevoetsluis tot leven

Hellevoetsluis – Een harde knal, een meterslange steekvlam en een flinke rookwolk. Wie een demonstratie van de kanonniers in de vesting van Hellevoetsluis bijwoont, krijgt een klein voorproefje van het militaire verleden van de stad. De Stichting Kanonniers Hellevoetsluis houdt de geschiedenis van het eeuwenoude geschut levend. Eind september lieten de kanonniers tijdens verschillende demonstraties in de regio opnieuw van zich horen.

IMG_4915-scaled

Fort Noorddijk opent hek voor Nacht van de Nacht

Hellevoetsluis – Normaal gesproken blijft het hek van Fort Noorddijk grotendeels gesloten voor publiek. Tijdens de Nacht van de Nacht komt daar verandering in. Op zaterdag 24 oktober kunnen bezoekers in het donker het forteiland ontdekken, dwaallichten zoeken en kennismaken met de militaire geschiedenis van de bijzondere plek.

261010 - Gesneden koek © Wilbert Eerland LIGGEND 2 KLEIN

Kinderboekenbal in BREStheater zet jonge bezoekers in de schijnwerpers

Brielle – De rode loper gaat uit en de spotlights gaan aan tijdens het Kinderboekenbal van Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden. Op 10 oktober staat BREStheater in het teken van boeken, theater en verbeelding. Als feestelijke afsluiting is de nieuwste productie van theatergezelschap Gesneden Koek te zien: 'De voorstelling die niet gezien wil worden'.

Politie_spoed

Ruzie tussen twee 14-jarige jongens eindigt in steekincident bij metrostation Spijkenisse

Spijkenisse – Twee 14-jarige jongens uit Rozenburg hebben dinsdagochtend ruzie gekregen bij metrostation Spijkenisse Centrum. Tijdens de ruzie stak een van de jongens met een mes in de richting van de ander.

Nieuwjaarsproost op het dorpsplein

Voorne aan Zee trekt 50.000 euro uit voor vuurwerkvrije jaarwisseling

Voorne aan Zee – Verenigingen, stichtingen en ondernemers in Voorne aan Zee kunnen tot 5.000 euro subsidie krijgen voor het organiseren van een vuurwerkvrije activiteit tijdens de komende jaarwisseling. De gemeente stelt in totaal 50.000 euro beschikbaar om inwoners gezamenlijk Oud en Nieuw te laten vieren. Aanvragen kunnen tot en met 30 november worden ingediend.