Spijkernisse, Netherlands
Terug

Wereld Alzheimer Dag: een optocht vol Geluksmomenten!

96a6d107fd910aaed6a85c363692e622.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Rockanje - Afgelopen zaterdag was het Wereld Alzheimer Dag. Deze dag werd er wereldwijd extra aandacht gevraagd voor dementie, waaronder Alzheimer.

Omdat het thema dit jaar ‘Samen in beweging’ was, organiseerden de Combinatiefunctionarissen Ouderen, Hellen en Isabelle, met hulp van een heleboel vrijwilligers een Geluksoptocht door Rockanje met onderweg allerlei Geluksmomenten. Het doel van deze dag was: samen in beweging, oude herinneringen ophalen en nieuwe herinneringen maken. En dit is dubbel dwars geslaagd!

De gasten was van tevoren gevraagd om iets geels of blauws aan te trekken, de kleuren van het vergeet-me-nietje. Bij binnenkomst ontvingen de gasten tevens een vergeet-me-niet speldje, door deze te dragen laat je zien dat je mensen met dementie en hun naasten niet vergeet. De dag begon met koffie en iets lekkers in restaurant de Branding terwijl de gasten konden genieten van een optreden van De Jochies. Na het welkomstwoord gingen alle gasten rustig naar de plek waar zij waren ingedeeld. De optocht bestond uit de Paardentram van de Aelbrechtshoeve, fietsers, de duofietsen van Fietsmaatjes Voorne aan Zee, de wandelgroep van de Duinpannen, Voornes Opstapbus, scootmobielers, het Toeristentreintje uit Hellevoetsluis, de bus van de Herbergier uit Oostvoorne, een Amerikaanse Jeep, de paardenkoetsjes van de familie Snoeij en een oldtimer brandweerbus.

Lees ook

input.jpg

Erik van Heijningen wordt informateur in Voorne aan Zee

Erik van Heijningen wordt de nieuwe informateur in Voorne aan Zee. De lijsttrekkers van de elf partijen met minimaal één zetel hebben daar vrijdag 20 maart gezamenlijk toe besloten. Dat meldt de gemeente Voorne aan Zee.

DJI_20000301160701_0405_D.00_12_19_08.Still001.jpg

Koersballen in Wijkcentrum Groenewoud

Spijkenisse – In Wijkcentrum Groenewoud, gevestigd in multifunctioneel centrum De Sleutel aan de Eikenlaan, is sinds kort een nieuwe activiteit van start gegaan: koersballen. Iedere woensdagmiddag zijn buurtbewoners welkom om mee te doen.

Depositphotos_744773980_XL.jpg

Verwachte files door werkzaamheden asfalt A15

Weggebruikers op Voorne-Putten moeten dit weekend rekening houden met flinke vertraging op de A15. Rijkswaterstaat voert asfalteringswerkzaamheden uit tussen Hoogvliet en knooppunt Rozenburg, ter hoogte van Spijkenisse.

WhatsApp Image 2026-03-19 at 14.23.17.jpeg

Singer-songwriter YENS: ‘Muziek geeft alles een plekje’

Voorne Putten - Van lokale festivals tot het maken van eigen liedjes: de opkomende artiest YENS richt zich volop op zijn muziekcarrière. Tijdens het radioprogramma LINQ-Lunch vertelde hij over zijn muzikale reis, inspiratie en het optreden zelf.

654420950_1344701677703795_5047600359882665304_n.jpg

Ingang Stadhuisgarage vernieuwd

De werkzaamheden aan de ingang van de Stadhuisgarage in Spijkenisse zijn klaar, zo meldt Gemeente Nissewaard op de Facebookpagina. De garage is weer volledig toegankelijk.

DJI_20000303144331_0468_D.00_05_37_11.Still001.jpg

Nationale Pannenkoekdag: 'Jong en oud verbinden'

Spijkenisse – In wijkcentrum Groenewoud zijn vanochtend basisschoolleerlingen van de Mgr. Beckersschool en CBS Marimba samengekomen voor het vieren van Nationale Pannenkoekdag.