Spijkernisse, Netherlands

Werkdag en Lichtjesavond in het Vrijheidsbos

Foto: Pixabay
Linsay Posthumus | 1 oktober 2024 15:00 | 1 oktober 2024 15:00
Brielle – Zaterdag 9 november staan er twee mooie activiteiten gepland in het Vrijheidsbos Brielle: een werkdag in de ochtend en de sfeervolle Lichtjesavond later op de dag.

Werkdag

Kom meehelpen om het Vrijheidsbos klaar te maken voor de winter! Tussen 09:00 en 14:00 uur kun je samen met anderen de handen uit de mouwen steken. Alle hulp is welkom, dus als je wilt bijdragen, stuur een mail naar financieel.vrijheidsbos@gmail.com. Koffie, thee en lunch worden verzorgd.

Lichtjesavond

Vanaf 17:00 uur wordt het bos omgetoverd met talloze lichtjes. Deze avond staat in het teken van herinneren en herdenken van dierbaren. “We creëren plekken waar bezoekers stil kunnen staan bij hun verlies,” vertelt eventcoördinator Nikita van Eden. Penningmeester Robart Valk voegt toe: “Een dichter zal gedichten voordragen en er zal rustige, passende muziek klinken.”

Bezoek en Deelname

Iedereen is welkom en deelname is gratis. Voor €0,50 kun je ter plaatse een lichtje kopen. Koffie, thee en frisdrank zijn te koop voor €1,00 per beker. Vrijwillige donaties voor het onderhoud van het bos zijn van harte welkom, zowel contant als via QR.

Aanmelden

Wil je erbij zijn? Meld je dan aan via evenementenvrijheidsbos@gmail.com

Meest gelezen

Zestienjarige debutant brengt Rozenburg de zege

LINQ Redactie | 14 september 2025

Spijkenisse Medisch Centrum en huisartsenpraktijk kondigen samenwerking aan

Perry van Brandwijk | 11 september 2025

Glitter & Glamour party voor het hospice: ‘Elke vrouw heeft wel iets glimmends in de kast hangen’

Elaine Poldervaart | 12 september 2025

Lees ook

KWF Nissewaard haalt €11.830 op tijden...

Nissewaard – De jaarlijkse collecteweek van KWF Kankerbestrijding heeft dit jaar in Nissewaard €...

Huishoudens in Nissewaard besteden 12 pr...

Nissewaard – Huishoudens in Nissewaard geven gemiddeld 6681 euro per jaar uit aan gemeentelijke be...

Succesvolle tweede editie van Ring Feest...

Abbenbroek - Afgelopen zaterdag vond de tweede editie van het Ring Feest in Abbenbroek plaats. De or...

Restaurator Josien van der Werf geeft le...

Brielle - Op donderdagavond 2 oktober verzorgt restaurator Josien van der Werf een gratis lezing in ...

BREStheater start seizoen met nieuwe sto...

Brielle – Het nieuwe theaterseizoen in het BREStheater gaat vrijdag 19 september feestelijk van st...

Wijkrestaurant de Akkers ontvangt VOORbe...

Spijkenisse - Wijkrestaurant de Akkers heeft afgelopen woensdagavond het VOORbeeld, de gouden duim v...