Spijkernisse, Netherlands

Wethouder Janneke Postma neemt ontslag

Foto: Wil van Balen
Mirjam de Neeff | 24 september 2024 15:15 | 24 september 2024 15:15
Voorne aan Zee - Maandag 23 september heeft wethouder Janneke Postma haar ontslagbrief ingediend bij de gemeenteraad van Voorne aan Zee.

Janneke Postma is vanaf de start van de gemeente in 2023 wethouder en heeft zich ingezet voor Volksgezondheid, Welzijn, Kunst en cultuur, Monumenten en erfgoed en Werk en inkomen.

Burgemeester Arno Scheepers namens het college van B&W: ‘Het besluit om ontslag te nemen is voor Janneke een persoonlijke en ingrijpende beslissing. We danken haar hartelijk voor de periode van ruim anderhalf jaar waarin zij zich als wethouder heeft ingezet voor de gemeente Voorne aan Zee en wensen haar een gelukkige en gezonde toekomst toe.’

Voorlopig zijn de onderwerpen uit haar portefeuille verdeeld onder de collegeleden. Monumenten en erfgoed is door Igor Bal overgenomen. De portefeuille Kunst en Cultuur door Peter Schop en het Sociaal Domein door Aart-Jan Spoon. Burgemeester Arno Scheepers zal ook een aantal representatietaken op zich nemen.

Meest gelezen

Zestienjarige debutant brengt Rozenburg de zege

LINQ Redactie | 14 september 2025

Spijkenisse Medisch Centrum en huisartsenpraktijk kondigen samenwerking aan

Perry van Brandwijk | 11 september 2025

Glitter & Glamour party voor het hospice: ‘Elke vrouw heeft wel iets glimmends in de kast hangen’

Elaine Poldervaart | 12 september 2025

Lees ook

Reinis als nieuwe afvalinzamelaar voor V...

Voorne aan Zee - Vanaf 1 oktober krijgt de gemeente Voorne aan Zee een nieuwe afvalinzamelaar. Na ee...

Vrijheidsbos Brielle: ‘Een plek van he...

Met elkaar, Voor elkaar - Op Voorne-Putten profiteren veel inwoners, direct of indirect, van de inze...

Nieuwe Beleeftuin in Maaswijk brengt buu...

Spijkenisse - De Maaswijk is een bijzondere ontmoetingsplek rijker. Aan de Drogendijk 26A wordt dins...

Auto belandt in sloot langs Kooilaan in ...

Hellevoetsluis – In de nacht van dinsdag op woensdag is een automobilist met zijn voertuig in een ...

KWF Nissewaard haalt €11.830 op tijden...

Nissewaard – De jaarlijkse collecteweek van KWF Kankerbestrijding heeft dit jaar in Nissewaard €...

Huishoudens in Nissewaard besteden 12 pr...

Nissewaard – Huishoudens in Nissewaard geven gemiddeld 6681 euro per jaar uit aan gemeentelijke be...