Spijkernisse, Netherlands
Terug

Wethouder Janneke Postma neemt ontslag

fdce5588b1ec06296cbe2668f589e2db.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Maandag 23 september heeft wethouder Janneke Postma haar ontslagbrief ingediend bij de gemeenteraad van Voorne aan Zee.

Janneke Postma is vanaf de start van de gemeente in 2023 wethouder en heeft zich ingezet voor Volksgezondheid, Welzijn, Kunst en cultuur, Monumenten en erfgoed en Werk en inkomen.

Burgemeester Arno Scheepers namens het college van B&W: ‘Het besluit om ontslag te nemen is voor Janneke een persoonlijke en ingrijpende beslissing. We danken haar hartelijk voor de periode van ruim anderhalf jaar waarin zij zich als wethouder heeft ingezet voor de gemeente Voorne aan Zee en wensen haar een gelukkige en gezonde toekomst toe.’

Voorlopig zijn de onderwerpen uit haar portefeuille verdeeld onder de collegeleden. Monumenten en erfgoed is door Igor Bal overgenomen. De portefeuille Kunst en Cultuur door Peter Schop en het Sociaal Domein door Aart-Jan Spoon. Burgemeester Arno Scheepers zal ook een aantal representatietaken op zich nemen.

Lees ook

20260408-JVB_6834.jpeg

Fietser gewond na botsing met auto op kruispunt in Spijkenisse

Spijkenisse - Aan de Akkersvoorde in Spijkenisse is een oudere persoon op een elektrische fiets gewond geraakt bij een verkeersongeval. De fietser werd op een gelijkwaardig kruispunt aangereden door een auto.

foto.jpg

Steunouder in Voorne aan Zee: ‘Om ouders even op adem te laten komen’

Voorne aan Zee - Tijdens een interview bij LINQ Lunch vertelde coördinator Romy van der Harg over het initiatief Steunouder in de gemeente Voorne aan Zee. Dit landelijke initiatief richt zich op gezinnen die tijdelijk of voor langere tijd moeite hebben met de opvoeding van hun kinderen en daarbij weinig tot geen mensen hebben om op terug te vallen.

20260407-JVB_6658.jpeg

Scooterrijder naar ziekenhuis na aanrijding op Opzoomerlaan

Hellevoetsluis - Op de Opzoomerlaan in Hellevoetsluis heeft een aanrijding plaatsgevonden tussen een scooter en een personenauto. Daarbij is de bestuurder van de scooter gewond geraakt.

dartennnn.jpg

€13.000 voor het goede doel tijdens 24 Uurs Dartmarathon in Hekelingen

Hekelingen - Met vermoeide benen maar een trots gevoel kijkt organisator Jan van Eck terug op de zestiende editie van de 24 Uurs Dartmarathon in het Dorpshuis Hekelingen. Het afgelopen weekend stonden 80 darters uit heel Nederland - en zelfs België - 24 uur lang onafgebroken op de baan. De gezamenlijke inspanning leverde maar liefst 13.000 euro op voor twee goede doelen.

Schermafbeelding 2026-04-07 131830.png

De Powerplonzers zwemmen altijd buiten, ook als het vriest

Spijkenisse - De Powerplonzers duiken meerdere keren per week het water van het Voedingskanaal bij Spijkenisse in. De groep zwemt niet alleen als het zonnetje schijnt, maar ook midden in de winter, als de gevoelstemperatuur onder het vriespunt ligt. De groep bestaat uit ongeveer acht personen van verschillende leeftijden.

DSC00848.JPG

Succes voor Kyokushin Fight Academy in Europese toernooien

De Kyokushin Fight Academy heeft de afgelopen weken indruk gemaakt op internationaal niveau.