Spijkernisse, Netherlands
Terug

Wethouder Mijnans en fractievoorzitter Smit te gast in Notulen

402eae726c321ac2bfe733a2c76cbd09
Marvin Don |  | Aangepast op
Voorne-Putten - Donderdag 3 oktober staat een nieuwe uitzending van het politieke radioprogramma Notulen op de agenda.

Ditmaal zal het geplande uur met de burgemeester van Nissewaard komen te vervallen. In zijn plaats treedt wethouder Jan Willem Mijnans van ONS Nissewaard aan als gast.

Tijdens het gesprek met Mijnans zal onder andere zijn politieke portefeuille worden besproken. Ook wordt ingegaan op de achtergrond en drijfveren van de wethouder. Daarnaast zal het stilleggen van een nieuwbouwproject in de wijk Sterrenkwartier in Spijkenisse aan bod komen, een besluit dat werd genomen wegens verzakkingen van de grond. Mijnans is te gast tussen 19.00 en 20.00 uur.

In het daaropvolgende uur, dat in het teken staat van Voorne aan Zee, schuift Wim Smit, fractievoorzitter van ONS Brielle, aan. Hoewel de naam van de partij overeenkomt met die van ONS Nissewaard, betreft het een andere politieke groepering. Smit zal spreken over diverse onderwerpen, waaronder windmolens, het sportsubsidiebeleid, het oefenterrein van Defensie en de overlast van het wietexperiment in Hellevoetsluis.

Notulen wordt donderdag 3 oktober 2024 uitgezonden van 19.00 tot 21.00 uur en wordt gepresenteerd door Dick Bosgieter, Niels Smoor en Alex Hordijk. De uitzending is in Nissewaard te beluisteren via FM 105.1 MHz en in Voorne aan Zee via FM 106.9 MHz of via www.linqmedia.nl/radio.

Lees ook

MDB_1454

Bestuurder aangehouden na eenzijdig ongeval in Simonshaven

Simonshaven – Aan de Dorpsweg in Simonshaven is aan het einde van de middag een melding binnengekomen van een voertuigbrand. Een bestelbus stond in de berm volledig in brand. De rookwolken waren tot in de verre omgeving zichtbaar.

Reunie Scala Rietvelden Blaise Pascal 2026

Honderden leerlingen en medewerkers nemen tijdens reünie afscheid van oud schoolgebouw

Spijkenisse – Tijdens een reünie namen honderden leerlingen en medewerkers afgelopen zaterdag afscheid van het oude schoolgebouw van Blaise Pascal/Scala Rietvelden aan de J.A. Heijwegenlaan in Spijkenisse. In de zomer wordt het oude schoolgebouw gesloopt en komen op deze locatie woningen te staan. Daarom kwamen veel betrokkenen van de school zaterdag nog één keer langs om een rondje te maken door het vertrouwde gebouw en verhalen op te halen met oud-klasgenoten en oud-leraren.

KO voor meneer van Heijst (4)

Koninklijke onderscheiding voor Peter van Heijst uit Brielle

Brielle – Peter A. van Heijst uit Brielle heeft maandag 6 juli een Koninklijke onderscheiding ontvangen. Burgemeester Arno Scheepers benoemde hem tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau vanwege zijn jarenlange, belangeloze inzet voor de samenleving.

Ongeval A15 07-07-2026

Ongeluk op de A15: vrachtwagen rijdt door onbekende oorzaak door vangrail heen

Regio – Dinsdagochtend heeft een ongeval plaatsgevonden op de A15 in de richting van Ridderkerk. Bij het ongeval zijn meerdere voertuigen betrokken geraakt, nadat een vrachtwagen door onbekende oorzaak door een vangrail heenreed en ook een personenauto hierbij betrokken raakte. Rijkswaterstaat meldt dat de parallelrijbaan in de richting van Ridderkerk naar verwachting tot 12:00 uur is afgesloten voor het verkeer.

Ongeval_Akkerdonk_Spijkenisse (2)

Fietser gewond na aanrijding op Akkerdonk

Spijkenisse – Dinsdagochtend rond 08.30 uur heeft op de Akkerdonk in Spijkenisse een verkeersongeval plaatsgevonden tussen een personenauto en een fietser.

Sven Mijnans

Voetballer Sven Mijnans uit Spijkenisse maakt transfer naar PSV: ‘Een perfecte vervolgstap’

Spijkenisse - Voetballer Sven Mijnans, geboren in Spijkenisse, maakt een transfer van AZ Alkmaar naar landskampioen PSV. Tijdens de presentatie bij zijn nieuwe club werd bekend dat Mijnans een contract voor 5 jaar tekent bij de club uit Eindhoven.