Spijkernisse, Netherlands
Terug

Wethouder Mijnans en fractievoorzitter Smit te gast in Notulen

402eae726c321ac2bfe733a2c76cbd09
Marvin Don |  | Aangepast op
Voorne-Putten - Donderdag 3 oktober staat een nieuwe uitzending van het politieke radioprogramma Notulen op de agenda.

Ditmaal zal het geplande uur met de burgemeester van Nissewaard komen te vervallen. In zijn plaats treedt wethouder Jan Willem Mijnans van ONS Nissewaard aan als gast.

Tijdens het gesprek met Mijnans zal onder andere zijn politieke portefeuille worden besproken. Ook wordt ingegaan op de achtergrond en drijfveren van de wethouder. Daarnaast zal het stilleggen van een nieuwbouwproject in de wijk Sterrenkwartier in Spijkenisse aan bod komen, een besluit dat werd genomen wegens verzakkingen van de grond. Mijnans is te gast tussen 19.00 en 20.00 uur.

In het daaropvolgende uur, dat in het teken staat van Voorne aan Zee, schuift Wim Smit, fractievoorzitter van ONS Brielle, aan. Hoewel de naam van de partij overeenkomt met die van ONS Nissewaard, betreft het een andere politieke groepering. Smit zal spreken over diverse onderwerpen, waaronder windmolens, het sportsubsidiebeleid, het oefenterrein van Defensie en de overlast van het wietexperiment in Hellevoetsluis.

Notulen wordt donderdag 3 oktober 2024 uitgezonden van 19.00 tot 21.00 uur en wordt gepresenteerd door Dick Bosgieter, Niels Smoor en Alex Hordijk. De uitzending is in Nissewaard te beluisteren via FM 105.1 MHz en in Voorne aan Zee via FM 106.9 MHz of via www.linqmedia.nl/radio.

Lees ook

20260622_114158

Nieuw coalitieakkoord gepresenteerd in Voorne aan Zee

Voorne aan Zee - De VVD, PRO Voorne, CDA, EVV, D66 en ONS Voorne hebben hun coalitieakkoord voor de bestuursperiode 2026-2030 gepresenteerd. Het akkoord draagt de titel ‘Samen verder bouwen aan Voorne aan Zee’ en is tot stand gekomen onder leiding van formateur Ton Roerig.

Thijmen

Atleten van Voorne Atletiek verbeteren clubrecord uit 1993 in Den Haag

Regio – Afgelopen zondag kwamen de U18- en U20-atleten van Voorne Atletiek in actie tijdens de derde competitiewedstrijd bij AV Sparta in het Zuidpark in Den Haag. De ploeg hield de energie er goed in ondanks een warme dag en een vol programma. Er werd zelfs een clubrecord uit 1993 verbroken door de atleten uit onze regio.

Avond Fietsvierdaagse Nissewaard

Toerclub Voorne-Putten organiseert 49e editie van de Avond Fietsvierdaagse

Nissewaard – Van maandag 22 juni tot en met donderdag 25 juni organiseert Toerclub Voorne-Putten een nieuwe editie van de Avond Fietsvierdaagse in Nissewaard. Deelnemers kunnen tijdens de 49e editie vier dagen lang op de fiets verschillende afstanden fietsen en ontdekken wat de regio Voorne-Putten allemaal te bieden heeft.

Stock_politie

Echtpaar opgelicht door man die zich voordeed als ING-medewerker

Spijkenisse – In het regionale opsporingsprogramma Bureau Rijnmond is aandacht besteed aan een zaak waarbij een echtpaar slachtoffer is geworden van een nepbankmedewerker.

Ed van der Hoek 1

Kunstwerkroute langs museum De Duinhuisjes

Rockanje – Op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni is ook het openluchtmuseum aan de Duinstraat een aanbevelenswaardige stop langs de Kunstwerkroute. Het museum biedt dan van 11.00 uur tot 17.00 uur onderdak aan schilderijen van Esther Distelbrink en Ed van der Hoek.

Stock_Stadhuis_Nissewaard_Spijkenisse

Woning vier weken dicht na explosie in Spijkenisse

Spijkenisse – Burgemeester Cor Lamers van Nissewaard heeft de woning waar recent een explosie plaatsvond voor de duur van vier weken gesloten.