Spijkernisse, Netherlands
Terug

Wethouder Mijnans en fractievoorzitter Smit te gast in Notulen

402eae726c321ac2bfe733a2c76cbd09
Marvin Don |  | Aangepast op
Voorne-Putten - Donderdag 3 oktober staat een nieuwe uitzending van het politieke radioprogramma Notulen op de agenda.

Ditmaal zal het geplande uur met de burgemeester van Nissewaard komen te vervallen. In zijn plaats treedt wethouder Jan Willem Mijnans van ONS Nissewaard aan als gast.

Tijdens het gesprek met Mijnans zal onder andere zijn politieke portefeuille worden besproken. Ook wordt ingegaan op de achtergrond en drijfveren van de wethouder. Daarnaast zal het stilleggen van een nieuwbouwproject in de wijk Sterrenkwartier in Spijkenisse aan bod komen, een besluit dat werd genomen wegens verzakkingen van de grond. Mijnans is te gast tussen 19.00 en 20.00 uur.

In het daaropvolgende uur, dat in het teken staat van Voorne aan Zee, schuift Wim Smit, fractievoorzitter van ONS Brielle, aan. Hoewel de naam van de partij overeenkomt met die van ONS Nissewaard, betreft het een andere politieke groepering. Smit zal spreken over diverse onderwerpen, waaronder windmolens, het sportsubsidiebeleid, het oefenterrein van Defensie en de overlast van het wietexperiment in Hellevoetsluis.

Notulen wordt donderdag 3 oktober 2024 uitgezonden van 19.00 tot 21.00 uur en wordt gepresenteerd door Dick Bosgieter, Niels Smoor en Alex Hordijk. De uitzending is in Nissewaard te beluisteren via FM 105.1 MHz en in Voorne aan Zee via FM 106.9 MHz of via www.linqmedia.nl/radio.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-22 at 23.11.24

Aanhoudingen na ladingdiefstal aan de Malledijk in Spijkenisse

Spijkenisse – De politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag twee mannen aangehouden na een melding over meerdere personen die bezig waren met het stelen van een lading uit een voertuig op het industrieterrein aan de Malledijk in Spijkenisse.

BIZ Halfweg-Molenwatering maakt kennis met nieuwe wethouder

Delegatie BIZ Halfweg-Molenwatering maakt kennis met nieuwe wethouder

Nissewaard – Een delegatie van BIZ Halfweg-Molenwatering heeft deze week kennisgemaakt met de nieuwe wethouder Jan-Willem Verheij. Binnen het nieuwe college van Nissewaard heeft Verheij onder andere de bedrijventerreinen van Nissewaard in de portefeuille en was het overleg volgens het BIZ een gelegenheid om kennis te maken en direct inhoudelijk met elkaar aan de slag te gaan.

Rollervoetsluis

Eerste officiële editie van Rollervoetsluis na twee afgelaste edities: ‘Drie keer is scheepsrecht’

Hellevoetsluis – Na twee afgelaste edities staat vrijdagavond 24 juli de eerste officiële editie van dit jaar op het programma voor deelnemers van de skatetocht Rollervoetsluis. De eerste twee edities in mei en juni van dit jaar werden door slechte weersomstandigheden afgelast, maar voor vrijdag staan alle seinen op groen om een skatetocht van iets meer dan negen kilometer af te leggen door Hellevoetsluis en omgeving. De organisatie kijkt alvast vooruit naar de komende editie en is blij dat de skatetocht nu wel door kan gaan: 'Drie keer is scheepsrecht', luidt de boodschap.

Werkzaamheden Kerkweg Zuidland

Onderhoudswerkzaamheden aan de Kerkweg in Zuidland vanaf komende maandag van start

Zuidland- Vanaf maandag 27 juli worden onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd aan de Kerkweg in Zuidland. De weg heeft volgens de gemeente Nissewaard veel onderhoud nodig en daarom wordt in diverse fases aan de weg gewerkt. Na de werkzaamheden is de Kerkweg een weg waar een maximale snelheid van 30 kilometer per uur gaat gelden. De komende tijd wordt een nieuw wegdek aangelegd, komt er een veilige oversteek bij het Trambaanpad, nieuw groen en een verbeterde afvoer voor het water.

Training Reddingsbrigade Hellevoetsluis

Kinderen maken kennis met het werk van de reddingsbrigade tijdens strandtrainingen

Hellevoetsluis – De reddingsbrigade in Hellevoetsluis organiseert de hele zomervakantie op dinsdagavonden van 19:00 uur tot 20:30 uur strandtrainingen vanaf de strandpost aan de Oever. Dinsdagavond 21 juli stond de eerste strandtraining van het seizoen op het programma waar deelnemende kinderen kennis konden maken met diverse werkzaamheden die de vrijwilligers van de reddingsbrigade op dagelijkse basis uitvoeren.

WhatsApp Image 2026-07-22 at 22.00.31

Tentoonstelling Etsen van Rembrandt dwingt bezoekers tot langzaam kijken

Brielle - De tentoonstelling ‘Etsen van Rembrandt’ in Historisch Museum Den Briel trok gisteren veel bekijks. In de kleine Cornelia van der Lindenzaal staan bezoekers dicht bij de 55 prenten. Een ouder echtpaar buigt zich met een loep over de etsen. De man houdt het vergrootglas vlak boven het glas, terwijl zijn vrouw aandachtig over zijn schouder meekijkt. Af en toe wisselen ze een paar zachte woorden. Daarna zoeken ze verder naar de ragfijne lijnen van Rembrandt.