Spijkernisse, Netherlands
Terug

Woning gesloten door burgemeester na flinke autobrand

f3dc387d6abf673225fbf2235814fe0d.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - De burgemeester van Nissewaard, Foort van Oosten, heeft een woning gesloten aan de Lavasdonk in Spijkenisse nadat hier een flinke autobrand heeft gewoed in de nacht van woensdag 5 maart op donderdag 6 maart.

De auto stond in een voortuin geparkeerd. Vanwege de brand werden meerdere omliggende woningen direct ontruimd door de hulpdiensten. Deze bewoners kwamen hals overkop op straat te staan. De metershoge vlammen werden door de brandweer geblust en hiermee hebben zij een grotere brand voorkomen.

Diezelfde ochtend is er door experts van de politie onderzoek verricht naar de oorzaak van de brand. Ook zijn er door agenten camera beelden verzameld. Niet lang daarna kwam er naar buiten dat de autobrand is veroorzaakt door brandstichting. Hierdoor heeft de burgemeester van Nissewaard Foort van Oosten besloten om de woning voor onbepaalde tijd te sluiten. Ook staat er een observatie camera voor de deur die 24/7 de woning in de gaten houdt.

Het is niet de eerste keer dat er in de straat wat is gebeurd. Zo hebben er al meerdere explosies plaatsgevonden en ook heeft er eerder al een autobrand plaatsgevonden. Ook die brand was aangestoken.

De politie is druk bezig met het onderzoek naar wie er achter deze brand zit. Of er een verband is tussen de branden en explosies is nog onbekend.  

Bron: Nieuws Op Beeld


Lees ook

20260331-JVB_4414.png

Deur geforceerd bij instap van politie in Spijkenisse

Spijkenisse – Aan de Herculesstraat in Spijkenisse heeft de politie dinsdagmiddag een instap gedaan.

WhatsApp Image 2026-03-31 at 11.10.34.jpeg

Sociale fietsclub Frame: ‘Samen fietsen is leuker’

Spijkenisse - Fietsclub Frame, opgericht door Stefan van der Heijden uit Spijkenisse, is een sociale wielerclub waar ontmoeting, passie en gezelligheid de hoogste prioriteit heeft. In een interview tijdens LINQ Lunch vertelde Stefan meer over de achtergrond en het doel van de club.

Wijkbus_politie.jpg

Wijkbus van politie staat deze week in Groenewoud en De Akkers

Nissewaard- Basisteam Nissewaard heeft een bus tot haar beschikking die speciaal bedoeld is om de wijk in te gaan. De wijkbus staat ook komende week in een wijk en (wijk)agenten zijn daar aanspreekbaar voor bewoners.

WhatsApp Image 2026-03-31 at 10.15.20 (1).jpeg

Proef bij kringloopwinkels moet inzameling van elektrische apparaten stimuleren

Spijkenisse - Stichting OPEN en de Branchevereniging Kringloop Nederland (BKN) starten een proef bij 14 kringloopvestigingen, waaronder Rataplan Spijkenisse, om de inzameling van elektrische apparaten te verhogen. De pilot richt zich zowel op het stimuleren van bestaande ophaal- en bezorgafspraken als op het direct inleveren van apparaten bij de winkels zelf.

rommelmarkt tinte.png

Rommelmarkt Tinte na maanden inzameling zaterdag van start

Tinte - Na maanden van inzamelen en voorbereiden is het zover: aanstaande zaterdag vindt bij Tintestein aan de Strypsedijk weer de jaarlijkse Rommelmarkt van Stichting Tinte 400 plaats. Tussen 09.00 en 15.30 uur zijn bezoekers welkom om te struinen langs de kramen.

EKH eigen foto vakantiegezin 3.JPG

Vrijwilligersorganisatie Europa Kinderhulp: ‘Belangrijk om je hart open te stellen’

Al ruim 60 jaar, sinds 1961, zet Europa Kinderhulp zich in voor kwetsbare kinderen uit heel Europa. Ook op Voorne-Putten zijn er gezinnen die zich inzetten door vakantieouder te zijn. Joke Smit, een vrijwilliger van de organisatie, vertelt tijdens een interview bij LINQ Lunch meer over het doel van de organisatie en de vrijwilligers waarop de stichting draait.