Spijkernisse, Netherlands
Terug

Zesde reünie voor oud-leerlingen HBS Brielle

ddce742ff0be2e191c893901ae8f3370.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle – Van het gezelschap dat in 2008 destijds met 23 man sterk voor het eerst bijeen kwam, waren er nu nog tien aanwezig.

Vorige week woensdag waren de leerlingen die in de jaren ’57 en ’58 slaagden voor hun eindexamen aan de HBS van Brielle voor de zesde keer bijeen. Plaats van handeling was hotel De Poorter (voorheen De Nymph) aan de Brielse Voorstaat.

Van het gezelschap dat in 2008, toen met een gemiddelde leeftijd van 69 jaar (!) en destijds 23 man sterk in het Brielse Hotel De Zalm voor het eerst bijeen kwam, waren er anno 2024 op de zesde reünie nog tien aanwezig. Op de foto vlnr Rien van Marion, Teun van den Berg, Jaap van der Linde, burgemeester Peter Rehwinkel, Jaap van den.Linden, Arie van Bodegom, Jan Weijerse en Jaap Boehmer, Plonie Kome, Henk van.den Berg en Trix Romein (onder) genoten van hun samenzijn, begeleid door een uitgebreide lunch.

Op uitnodiging van reünist Jaap van den Linden, zelf oud-burgemeester van onder meer Hoogezand-Sappemeer, gaf waarnemend burgemeester Peter Rehwinkel een lezing over zijn nog piepjonge gemeente Voorne aan Zee.

Hoewel het gezelschap inmiddels met een gemiddelde leeftijd van 85 jaar (!) door overlijden en mindere mobiliteit fors is uitgedund werd er aan de ‘reüniecommissie’ bestaande uit Teun van Den Berg, Rien van Marion en Henk van den Berg gevraagd om ook volgend jaar weer een bijeenkomst te organiseren.

Lees ook

sportgala.jpg

Eerste sportgala Voorne aan Zee bekroont lokale sportprestaties in Brielle

Brielle - De eerste editie van het Sportgala Voorne aan Zee vond vanavond plaats in de Catharijnekerk in Brielle. Tijdens de avond stonden sporters centraal die afkomstig zijn uit de gemeente of lid zijn van een sportvereniging in Voorne aan Zee. Uit alle inzendingen stelde een jury per categorie een top drie samen, waaruit uiteindelijk de winnaars werden gekozen.

IMG_2358.jpg

Langs de route klonk volop aanmoediging bij Halve van Oostvoorne

Oostvoorne - Afgelopen zondag werd de Halve van Oostvoorne gehouden. Het parcours liep door het centrum, maar ook het duingebied vormde het decor van de loop. Niels Kerdel zette de Halve van Oostvoorne op zijn naam.

Schermafbeelding 2026-03-09 094254.png

Viering Internationale Vrouwendag op Voorne-Putten

Internationale Vrouwendag 8 maart werd ook op Voorne-Putten op meerdere locaties gevierd. Zowel in De Boekenberg, Wijkcentrum Noord en Wijkcentrum Waterland in Spijkenisse en Buurtkamer Ons Midden in Hellevoetsluis en in Brielle was er aandacht voor Vrouwendag.

DJI_20000221144910_0380_D.JPG

Onthulling bouwborden bij metrostation Spijkenisse-Centrum

Spijkenisse – Vanochtend rond 11:50 hebben wethouders Jan Willem Mijnans, Martijn Hamerslag en Chris Hottentot twee bouwborden onthuld bij Metrostation Spijkenisse Centrum.

20260308-JVB_5123.jpeg

Brandend fietslampje in sloot leidt tot zoekactie in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Zondagavond zag een omstander een fietslampje branden in een sloot aan het Trambaanpad in Hellevoetsluis en belde de hulpdiensten.

20260308-JVB_5021.jpeg

Auto te water Polderweg in Oostvoorne

Oostvoorne - Zondagavond rond 19.30 uur is een auto te water geraakt aan de Polderweg in Oostvoorne. Het voertuig lag op het dak in de sloot.