Spijkernisse, Netherlands
Terug

Zesde reünie voor oud-leerlingen HBS Brielle

ddce742ff0be2e191c893901ae8f3370.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle – Van het gezelschap dat in 2008 destijds met 23 man sterk voor het eerst bijeen kwam, waren er nu nog tien aanwezig.

Vorige week woensdag waren de leerlingen die in de jaren ’57 en ’58 slaagden voor hun eindexamen aan de HBS van Brielle voor de zesde keer bijeen. Plaats van handeling was hotel De Poorter (voorheen De Nymph) aan de Brielse Voorstaat.

Van het gezelschap dat in 2008, toen met een gemiddelde leeftijd van 69 jaar (!) en destijds 23 man sterk in het Brielse Hotel De Zalm voor het eerst bijeen kwam, waren er anno 2024 op de zesde reünie nog tien aanwezig. Op de foto vlnr Rien van Marion, Teun van den Berg, Jaap van der Linde, burgemeester Peter Rehwinkel, Jaap van den.Linden, Arie van Bodegom, Jan Weijerse en Jaap Boehmer, Plonie Kome, Henk van.den Berg en Trix Romein (onder) genoten van hun samenzijn, begeleid door een uitgebreide lunch.

Op uitnodiging van reünist Jaap van den Linden, zelf oud-burgemeester van onder meer Hoogezand-Sappemeer, gaf waarnemend burgemeester Peter Rehwinkel een lezing over zijn nog piepjonge gemeente Voorne aan Zee.

Hoewel het gezelschap inmiddels met een gemiddelde leeftijd van 85 jaar (!) door overlijden en mindere mobiliteit fors is uitgedund werd er aan de ‘reüniecommissie’ bestaande uit Teun van Den Berg, Rien van Marion en Henk van den Berg gevraagd om ook volgend jaar weer een bijeenkomst te organiseren.

Lees ook

Schermafbeelding 2026-03-19 140030.png

Stemmen tellen in de Olympiahal voor de definitieve uitslag

De dag na de verkiezingen worden in alle gemeentes de stemmen nog een keer geteld. De voorlopige uitslag van de verkiezingsavond wordt daarna definitief. In sporthal Olympia in Nissewaard zijn ambtenaren en vrijwilligers urenlang bezig stembiljet voor stembiljet te tellen.

Arno Scheepers (4).JPG

Burgemeester Arno Scheepers zwemt Haringvliet over na hogere opkomst

Voorne aan Zee - De gemeenteraadsverkiezingen in Voorne aan Zee hebben dit jaar voor een bijzondere uitdaging gezorgd voor burgemeester Arno Scheepers. De burgemeester zou bij een opkomst boven de 50% deze zomer het Haringvliet overzwemmen.

Spijkenisserbrug 1 (1).jpg

Werkzaamheden fietspad Spijkenisserbrug uitgesteld

Spijkenisse - De geplande werkzaamheden aan het fietspad van de Spijkenisserbrug tussen Hoogvliet en Spijkenisse gaan dit voorjaar niet door. Rijkswaterstaat zou van eind maart tot eind april het asfalt van de fietspaden vervangen, maar door een overlap met werkzaamheden op de A15 kan het werk nu niet doorgaan.

Schermafbeelding 2026-03-17 115336.png

Speeltuin Wilde Weide Speelbos na grote verbouwing bijna weer open

Hellevoetsluis - Nog heel even geduld voor kinderen in Hellevoetsluis. Het Wilde Weide Speelbos gaat na een grote opknapbeurt bijna weer open. De natuurspeeltuin in de Kooistee, tussen de kinderboerderij en de volkstuinen, stamt uit 2010. De speeltoestellen zijn vernieuwd en daarbij is rekening gehouden met kinderen met een beperking.

9956e070-3e7d-4fd3-97ca-d4bef784457f.jpg

Paasfeest voor kinderen bij Scouting Hartelgroep in Spijkenisse

Spijkenisse - Op Tweede Paasdag, maandag 6 april, organiseert Scouting Hartelgroep een groot paasfeest voor kinderen uit de regio tot en met 12 jaar. Tussen 11.00 en 15.00 uur zijn gezinnen welkom aan de Drogendijk in Spijkenisse voor een middag vol activiteiten.

Verkiezingen_2026_Nissewaard.jpg

VVD passeert IBV in Voorne aan Zee, ONS blijft grootste partij in Nissewaard

Voorne-Putten - De voorlopige uitslagen van de gemeenteraadsverkiezingen in zowel Voorne aan Zee als Nissewaard laten een duidelijke verschuiving in het politieke landschap zien. In beide gemeenten zijn nieuwe verhoudingen ontstaan, met opvallende winnaars en verliezers.