Spijkernisse, Netherlands
Terug

Zesde reünie voor oud-leerlingen HBS Brielle

ddce742ff0be2e191c893901ae8f3370
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle – Van het gezelschap dat in 2008 destijds met 23 man sterk voor het eerst bijeen kwam, waren er nu nog tien aanwezig.

Vorige week woensdag waren de leerlingen die in de jaren ’57 en ’58 slaagden voor hun eindexamen aan de HBS van Brielle voor de zesde keer bijeen. Plaats van handeling was hotel De Poorter (voorheen De Nymph) aan de Brielse Voorstaat.

Van het gezelschap dat in 2008, toen met een gemiddelde leeftijd van 69 jaar (!) en destijds 23 man sterk in het Brielse Hotel De Zalm voor het eerst bijeen kwam, waren er anno 2024 op de zesde reünie nog tien aanwezig. Op de foto vlnr Rien van Marion, Teun van den Berg, Jaap van der Linde, burgemeester Peter Rehwinkel, Jaap van den.Linden, Arie van Bodegom, Jan Weijerse en Jaap Boehmer, Plonie Kome, Henk van.den Berg en Trix Romein (onder) genoten van hun samenzijn, begeleid door een uitgebreide lunch.

Op uitnodiging van reünist Jaap van den Linden, zelf oud-burgemeester van onder meer Hoogezand-Sappemeer, gaf waarnemend burgemeester Peter Rehwinkel een lezing over zijn nog piepjonge gemeente Voorne aan Zee.

Hoewel het gezelschap inmiddels met een gemiddelde leeftijd van 85 jaar (!) door overlijden en mindere mobiliteit fors is uitgedund werd er aan de ‘reüniecommissie’ bestaande uit Teun van Den Berg, Rien van Marion en Henk van den Berg gevraagd om ook volgend jaar weer een bijeenkomst te organiseren.

Lees ook

Suurhoffbrug - Foto Rijkswaterstaat

Scheuren in hoofdliggers Suurhoffbrug: ‘Verkeer over de vluchtstrook en twee reguliere rijstroken dicht’

Regio – Rijkswaterstaat heeft tijdens een inspectie van de westelijke Suurhoffbrug scheuren gevonden. Na de inspectie zijn direct maatregelen genomen en rijdt het verkeer op dit moment over de vluchtstrook. De twee reguliere rijstroken blijven hierdoor gesloten en kan de vertraging voor weggebruikers daarom oplopen tot dertig minuten. Voor de scheepvaart onder de brug is er geen sprake van een stremming.

Transformatoren-Spijkenisse-Geervliet (1)

Drie enorme transformatoren bereiken na nachtelijk transport hoogspanningsstation

Spijkenisse – Drie gigantische transformatoren zijn in de nacht van woensdag op donderdag door Spijkenisse richting Geervliet vervoerd. De transformatoren zijn ongeveer 12 meter lang en 6 meter hoog. Langs de route stonden veel belangstellenden om het bijzondere transport te bekijken.

Sporten_dorp_Centrum_Spijkenisse (2)

Nissewaard in het teken van de Nationale Sportweek: ‘Zoveel mogelijk inwoners in beweging krijgen'

Nissewaard – Van 18 tot en met 27 september kunnen inwoners uit Nissewaard deelnemen aan een uiteenlopend sport- en beweegprogramma tijdens de Nationale Sportweek. Door middel van de Nationale Sportweek wil High Five met activiteiten, clinics en inspirerende verhalen inwoners laten ervaren hoe leuk bewegen is en hen ook na deze week te stimuleren om actief te blijven. Patrick Csanyi en Kenzie Bresser schoven in de studio van LINQ aan om meer te vertellen over de Nationale Sportweek en de activiteiten die in Nissewaard worden georganiseerd.

IMG_7936

Gigantische transformatoren rijden vannacht stapvoets door Spijkenisse richting Geervliet

Spijkenisse – De aankomst van drie grote transformatoren over het water trok eerder al veel bekijks. Langs de kant stonden belangstellenden met mobiele telefoons, camera's en videocamera's om het bijzondere transport vast te leggen. Woensdagavond 16 september begint het volgende deel van de reis: vanaf 22.00 uur worden de transformatoren over de weg naar het hoogspanningsstation Simonshaven vervoerd.

27043-Aanplant-nieuw-bos@Marco-van-de-Burgwal---Staatsbosbeheer

Grote metamorfose in de Willemspolder eind september van start: ‘Bijna 22 hectare bos in twee fasen aangeplant’

Spijkenisse – Eind september wordt een start gemaakt met werkzaamheden in de Willemspolder. De werkzaamheden staan in het teken van natuurontwikkeling en recreatieverbetering met een grote metamorfose waar zowel natuur als recreanten van gaan profiteren. Staatbosbeheer werkt namens Recreatieschap Voorne-Putten aan bosuitbreiding waarbij bijna 22 hectare bos in twee fasen wordt aangeplant. Daarnaast worden wandelroutes, een MTB-route en ruitersporen bij deze grote impuls opgeknapt en uitgebreid.

Julièn Gret

Bekerloting levert een aantal pittige potjes op

Zeist – De loting voor de eerste knock-out fase levert een aantal pittige potjes op. In Zeist werden de zes nog overgebleven deelnemers van Voorne Putten gekoppeld aan soms veel hoger spelende teams.