Spijkernisse, Netherlands
Terug

Zesde reünie voor oud-leerlingen HBS Brielle

ddce742ff0be2e191c893901ae8f3370.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle – Van het gezelschap dat in 2008 destijds met 23 man sterk voor het eerst bijeen kwam, waren er nu nog tien aanwezig.

Vorige week woensdag waren de leerlingen die in de jaren ’57 en ’58 slaagden voor hun eindexamen aan de HBS van Brielle voor de zesde keer bijeen. Plaats van handeling was hotel De Poorter (voorheen De Nymph) aan de Brielse Voorstaat.

Van het gezelschap dat in 2008, toen met een gemiddelde leeftijd van 69 jaar (!) en destijds 23 man sterk in het Brielse Hotel De Zalm voor het eerst bijeen kwam, waren er anno 2024 op de zesde reünie nog tien aanwezig. Op de foto vlnr Rien van Marion, Teun van den Berg, Jaap van der Linde, burgemeester Peter Rehwinkel, Jaap van den.Linden, Arie van Bodegom, Jan Weijerse en Jaap Boehmer, Plonie Kome, Henk van.den Berg en Trix Romein (onder) genoten van hun samenzijn, begeleid door een uitgebreide lunch.

Op uitnodiging van reünist Jaap van den Linden, zelf oud-burgemeester van onder meer Hoogezand-Sappemeer, gaf waarnemend burgemeester Peter Rehwinkel een lezing over zijn nog piepjonge gemeente Voorne aan Zee.

Hoewel het gezelschap inmiddels met een gemiddelde leeftijd van 85 jaar (!) door overlijden en mindere mobiliteit fors is uitgedund werd er aan de ‘reüniecommissie’ bestaande uit Teun van Den Berg, Rien van Marion en Henk van den Berg gevraagd om ook volgend jaar weer een bijeenkomst te organiseren.

Lees ook

Zeekadetten

Zeekadetten van Korps Hellevoetsluis bij Dodenherdenking op de Dam

Twee kadetten van het Zeekadetkorps Hellevoetsluis hielpen op 4 mei mee tijdens de Nationale Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam. Elk jaar zetten scouts en zeekadetten uit heel Nederland zich daar in. Dit jaar werd ook het korps uit Hellevoetsluis gevraagd. Ruben Troost en Martijn Bakker meldden zich aan.

IMG_9985.jpg

Bernissebad: een warm bad voor bezoekers en vrijwilligers

Heenvliet - Zondag opende het Bernissebad in Heenvliet het nieuwe zwemseizoen. De opening stond ook in het teken van het 50-jarig bestaan. Naar aanleiding daarvan feliciteerde wethouder Jeroen Postma de organisatie.

R-Net busvervoer bus

Aanvraag leerlingenvervoer schooljaar 2026-2027 gestart in Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – Inwoners van de gemeente Voorne aan Zee kunnen voor het schooljaar 2026-2027 weer leerlingenvervoer aanvragen. De aanvraag moet voor maandag 1 juni worden ingediend bij de gemeente. De aanvraag geldt ook voor inwoners die tijdens het huidige schooljaar 2025-2026 gebruik maken van het leerlingenvervoer.

6c35-019e02870b7d7511b29214a09e7922b0.jpg

PostcodeStraatprijs valt in Spijkenisse

Spijkenisse - Goed nieuws voor vijf deelnemers van de Postcode Loterij die meespelen met postcode 3205 ET, aan het Wezelveen in Spijkenisse. Op die postcode is de PostcodeStraatprijs van 25.000 euro per lot gevallen. Onder de winnaars is ook een nieuwe BMW verloot.

James Kwekel, hordenlopen.jpg

Voorne Atletiek kijkt terug op succesvolle wedstrijddag in Den Haag

Zaterdag 9 mei kwamen 33 atleten van Voorne Atletiek in actie tijdens de tweede regiocompetitiewedstrijd voor U14/U16 bij Haag Atletiek in Den Haag. In de stralende zon namen atleten van 11 tot en met 15 jaar deel aan drie onderdelen voor hun team.

2KV04447.jpg

Auto slaat over de kop op Europaweg Maasvlakte

Maasvlakte - Op de Europaweg op de Maasvlakte Rotterdam is een auto over de kop geslagen. De auto reed vermoedelijk een stuk tegen het verkeer in, raakte van de weg en sloeg over de kop. De bestuurder bleek onder invloed te zijn.