Spijkernisse, Netherlands
Terug

Zesde reünie voor oud-leerlingen HBS Brielle

ddce742ff0be2e191c893901ae8f3370
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle – Van het gezelschap dat in 2008 destijds met 23 man sterk voor het eerst bijeen kwam, waren er nu nog tien aanwezig.

Vorige week woensdag waren de leerlingen die in de jaren ’57 en ’58 slaagden voor hun eindexamen aan de HBS van Brielle voor de zesde keer bijeen. Plaats van handeling was hotel De Poorter (voorheen De Nymph) aan de Brielse Voorstaat.

Van het gezelschap dat in 2008, toen met een gemiddelde leeftijd van 69 jaar (!) en destijds 23 man sterk in het Brielse Hotel De Zalm voor het eerst bijeen kwam, waren er anno 2024 op de zesde reünie nog tien aanwezig. Op de foto vlnr Rien van Marion, Teun van den Berg, Jaap van der Linde, burgemeester Peter Rehwinkel, Jaap van den.Linden, Arie van Bodegom, Jan Weijerse en Jaap Boehmer, Plonie Kome, Henk van.den Berg en Trix Romein (onder) genoten van hun samenzijn, begeleid door een uitgebreide lunch.

Op uitnodiging van reünist Jaap van den Linden, zelf oud-burgemeester van onder meer Hoogezand-Sappemeer, gaf waarnemend burgemeester Peter Rehwinkel een lezing over zijn nog piepjonge gemeente Voorne aan Zee.

Hoewel het gezelschap inmiddels met een gemiddelde leeftijd van 85 jaar (!) door overlijden en mindere mobiliteit fors is uitgedund werd er aan de ‘reüniecommissie’ bestaande uit Teun van Den Berg, Rien van Marion en Henk van den Berg gevraagd om ook volgend jaar weer een bijeenkomst te organiseren.

Lees ook

Bij 057

Strandmedewerkers Voorne-Putten Werkt bedankt voor inzet op Badstrand Rockanje

Rockanje – De medewerkers van Voorne-Putten Werkt zijn gisteren in het zonnetje gezet voor hun inzet op het Badstrand van Rockanje. Tijdens een feestelijke bijeenkomst bij Beachclub Havana aan de Eerste Slag bedankte wethouder Aart Jan Spoon het team persoonlijk voor het schoon en verzorgd houden van het strand tijdens het afgelopen strandseizoen.

15539

Judotalent Roos van Herpt doet internationale ervaring op in Slovenië

Maribor - De 15-jarige judoka Roos van Herpt van Judo De Korte heeft eind oktober deelgenomen aan de Millennium Team Cadet European Cup in het Sloveense Maribor. Hoewel ze het internationale toernooi zonder overwinning afsloot, deed het jonge judotalent waardevolle ervaring op tegen sterke Europese tegenstanders.

BtB 2026 credits Sander de Vries 01

Beat the Beach Rockanje keert volgend jaar terug met uitdagende strandloop

Rockanje – Hardlopers kunnen op zondag 10 januari 2027 opnieuw de strijd aangaan met zand, wind en de winterse omstandigheden tijdens Beat the Beach Rockanje. Het hardloopevenement voert deelnemers over het strand en via verharde wegen door de duinen. Met afstanden van 1 kilometer tot en met de halve marathon is de strandloop toegankelijk voor zowel beginnende als ervaren hardlopers.

henkvanmarionafscheid

Henk van Marion neemt afscheid als voorzitter van VV Vierpolders

Vierpolders – Het was druk bij de voetbalclubs maandag met de Algemene Ledenvergadering. Naast die van Hellevoetsluis, waar voorzitter Edwin Boogaard zijn vertrek aankondigde, werd er op sportpark Coosenhoek afscheid genomen van voorzitter Henk van Marion.

Ouderenalarm met blauwe knop aan pols

Tienduizenden alarmknoppen dreigen uit te vallen: ‘Ouderen krijgen mogelijk pas uren later hulp’

Regio - Tienduizenden alarmknoppen en alarmhorloges die ouderen gebruiken om hulp in te schakelen, dreigen binnenkort niet meer te werken. De apparaten maken gebruik van het verouderde 2G-netwerk, dat door telecomproviders wordt uitgezet. Verpleegkundige Marloes Breur uit Spijkenisse maakt zich vooral zorgen over zelfstandig wonende ouderen. 'Als mensen vallen en niemand kunnen waarschuwen, worden ze misschien pas uren later gevonden.'

DSC09432 Markt & Muziek by Marvin Don

Derde editie Markt & Muziek bij de Brielse Boer in Zwartewaal

Zwartewaal – De Brielse Boer aan de Maasdijk 18 in Zwartewaal staat zondag 8 november in het teken van de derde editie van Markt & Muziek. Van 11.00 tot 17.00 uur kunnen bezoekers terecht op een overdekte markt met ruim 35 kramen, liveoptredens en activiteiten voor kinderen. Het evenement biedt lokale ondernemers, creatieve makers en muzikaal talent uit de regio een podium.