Spijkernisse, Netherlands
Terug

Zomerconcert in Vierpolderse polder

40ad90acde02b5495545f3df14f0c20a
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Vierpolders - Tegen een prijs van € 5,- zal je tot circa 12.00 uur het genot hebben van deze klassieke maar ook moderne stukken tijdens Rusne’s pianospel.

Op 24 augustus zal Rusne Jakaityté, bekend van o.a. de ‘Vier podia in de Polders’, haar bezoekers gaan verrassen met een heus pianoconcert. Vanaf 10.30 uur ben je welkom in theetuin ‘De Vogelhof’, gelegen aan de Tuindersweg 1 te Vierpolders.

Vanaf 11.00 uur zal zij diverse stukken ten gehore brengen van bekende componisten zoals L. van Beethoven, Antonia Vivaldi, F. Chopin, Carl Czerny, Dvarionas, Dan Coates, Paul Desmond plus een aantal verrassingsnummers. Tegen een prijs van € 5,- zal je tot circa 12.00 uur het genot hebben van deze klassieke maar ook moderne stukken tijdens Rusne’s pianospel.

Kom dus genieten van dit fraaie ochtendconcert met haar heerlijke pianoklanken.

De in Vierpolders woonachtige Rusne Jakaityté is 36 jaar en afgestudeerd aan de Muziek en Theater Academie in Litouwen met de opleiding Koor directie en Muziek didaktiek, werd er docent muziek met piano als hoofdvak. Heeft de wereld rondgereisd om tenslotte in Nederland te blijven hangen.

Lees ook

oostvoorne wielerronde

Profwielerronde Oostvoorne haalt opnieuw Tourrenners naar het dorp: 'Een dag voor iedereen'

Oostvoorne - Oostvoorne maakt zich op voor een dag vol wielerspektakel. Op donderdag 6 augustus wordt de 44e editie van de Profwielerronde verreden. Met deelnemers uit de Tour de France, een uitgebreid dagprogramma en gratis toegang hoopt de organisatie opnieuw veel bezoekers naar het dorp te trekken.

lionsclub

Lionsclub Haringvliet maakt zich sterk voor lokale goede doelen

Hellevoetsluis - Met het motto ‘We Serve’ zet Lionsclub Haringvliet zich al bijna dertig jaar in voor maatschappelijke doelen in de regio. De serviceclub kiest jaarlijks een lokaal of regionaal goed doel waarvoor geld wordt ingezameld. Dit jaar gaat de opbrengst naar Stichting Superhelden uit Hellevoetsluis.

WhatsApp Image 2026-08-02 at 22.02.38 (2)

Drukbezochte Voorne Cross vol spektakel en gezelligheid

Rockanje – De Natersedijk stond afgelopen weekend weer volop in het teken van de Voorne Cross. Onder warme zomerse omstandigheden genoten bezoekers van drie dagen vol races, trekkers, muziek en activiteiten voor jong en oud.

Tuintjesmarkt Weergors 1

Jaarlijkse tuintjesmarkt bij Camping ’t Weergors trekt een groot aantal bezoekers

Hellevoetsluis – De tuintjesmarkt bij Camping ’t Weergors in Hellevoetsluis heeft tijdens de editie van dit jaar weer een groot aantal bezoekers getrokken. Vanaf hun eigen kampeerplek verkochten campinggasten op zondag 2 augustus allerlei tweedehandsspullen als boeken, sieraden en elektronische apparaten.

JB1_9329

Schuurbrand aan Galileïlaan in Spijkenisse

Spijkenisse - Een schuur in de achtertuin van een woning aan de Galileïlaan in Spijkenisse is gisteravond in brand gevlogen. Omwonenden zagen de brand ontstaan nadat zij kort daarvoor een harde knal hadden gehoord.

3S6A1699

Voorne Atletiek boekt persoonlijke records op NK Atletiek

Hengelo - Atleten van Voorne Atletiek hebben afgelopen weekend sterke prestaties geleverd tijdens het ASICS NK Atletiek in het Fannie Blankers-Koen Stadion in Hengelo. Zowel Eva Kok als Wesley Monster verbeterden hun persoonlijk record tijdens hun debuut op het Nederlands kampioenschap voor senioren.