Spijkernisse, Netherlands
Terug

Zomerconcert in Vierpolderse polder

40ad90acde02b5495545f3df14f0c20a
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Vierpolders - Tegen een prijs van € 5,- zal je tot circa 12.00 uur het genot hebben van deze klassieke maar ook moderne stukken tijdens Rusne’s pianospel.

Op 24 augustus zal Rusne Jakaityté, bekend van o.a. de ‘Vier podia in de Polders’, haar bezoekers gaan verrassen met een heus pianoconcert. Vanaf 10.30 uur ben je welkom in theetuin ‘De Vogelhof’, gelegen aan de Tuindersweg 1 te Vierpolders.

Vanaf 11.00 uur zal zij diverse stukken ten gehore brengen van bekende componisten zoals L. van Beethoven, Antonia Vivaldi, F. Chopin, Carl Czerny, Dvarionas, Dan Coates, Paul Desmond plus een aantal verrassingsnummers. Tegen een prijs van € 5,- zal je tot circa 12.00 uur het genot hebben van deze klassieke maar ook moderne stukken tijdens Rusne’s pianospel.

Kom dus genieten van dit fraaie ochtendconcert met haar heerlijke pianoklanken.

De in Vierpolders woonachtige Rusne Jakaityté is 36 jaar en afgestudeerd aan de Muziek en Theater Academie in Litouwen met de opleiding Koor directie en Muziek didaktiek, werd er docent muziek met piano als hoofdvak. Heeft de wereld rondgereisd om tenslotte in Nederland te blijven hangen.

Lees ook

Guy Duijm (SCO'63)

SCO'63 wacht op eerste zege, regioderby tussen Vierpolders en Hekelingen

Regio – Voor de zes deelnemende ploeg van Voorne Putten in de vijfde klasse zijn er tot op heden wisselende resultaten behaald. Dit weekend is er de derby tussen Vierpolders en Hekelingen. SCO’63, Abbenbroek en Simonshaven spelen thuis en Rockanje mag naar Goeree Overflakkee.

gebroedersbredius

Zwartewaal en Rozenburg kruisen degens, FC Vlotbrug naar de koploper

Regio – In de vierde klasse spelen twee streekploegen tegen elkaar, dat zijn Zwartewaal en Rozenburg. Vlotbrug zal het opnieuw lastig krijgen in het duel met de koploper in deze klasse. Voor OHVV en GHVV’13 lijken het tegenstanders van gelijke waarde.

051 Overhandiging begroting 2027 Voorne aan Zee

Begroting Voorne aan Zee voor 2027 aangeboden aan de gemeenteraad

Voorne aan Zee – De eerste stap in de uitvoering van het collegeprogramma in Voorne aan Zee is sinds deze week officieel een feit. Wethouder Financiën Erik Mulder heeft namens het college van B&W de begroting voor 2027 aan de gemeenteraad aangeboden tijdens een bijeenkomst in Cultuur Nieuwe Veste in Hellevoetsluis. De begroting werd overhandigd aan burgemeester Arno Scheepers als voorzitter van de gemeenteraad.

johnkleijnbotlek

SC Botlek naar Zinkwegse Boys, OVV ontvangt SSS

Regio – De ploegen in de derde klasse kenden een verschillende start. Voor SC Botlek was het een matige start. De formatie van John Kleijn behaalde tot op heden slechts één punt. Beter kunnen we de start van OVV noemen. De mannen uit Oostvoorne wonnen de eerste twee duels en zijn samen met Stellendam de koploper in 3D.

foto_website 0 (8)

Anonieme tip leidt politie naar 573 kilo vuurwerk in woning Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – De politie heeft donderdagavond 573 kilo vuurwerk aangetroffen in een woning en kelderbox aan de Bliek in Hellevoetsluis. Daarnaast werd volgens de politie zelfgemaakt vuurwerk gevonden. Een 33-jarige bewoner is aangehouden.

markvanos(dick)

Tweedeklassers hopen opnieuw op punten

Regio – De ploegen in de tweede klasse hebben komend weekend weer hun derde wedstrijd van de competitie op het programma staan. Brielle is de trotse koploper in 2D, Zuidland en Hellevoetsluis zijn samen HVC’10 en Nieuwerkerk de nummer twee van de ranglijst.