Spijkernisse, Netherlands
Terug

Zomerse Verandamarkt bij Bezoekerscentrum Tenellaplas

ff83c664b544e8b5eb3957df7d33caaa.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Rockanje - Zaterdag 10 augustus staat Bezoekerscentrum Tenellaplas in Rockanje van 10:00 tot 16:00 in het teken van een zomerse Verandamarkt.

Bij deze markt staat de natuur centraal en zijn creatievelingen uit de regio aanwezig om zelfgemaakte cadeau’s en brocante spullen te verkopen. De opbrengst van deze markt gaat ook nog eens naar het goede doel.

Naast de markt kun je ook deelnemen aan activiteiten als stenen en schelpen schilderen, uilenballen pluizen en tekenen. Kortom, een gezellige dag voor jong en oud!

Lees ook

Schermafbeelding 2026-04-17 142627.png

Kleuters en ouderen smullen samen tijdens Koningsontbijt Groenewoud

Spijkenisse - Het thema van de Koningsspelen en het Koningsontbijt van dit jaar is ‘Iedereen plezier’. De Mgr. Bekkersschool en stichting Wijkgroep Groenewoud in Spijkenisse sloegen de handen ineen om een plezierig ontbijt voor 120 leerlingen van de groepen 1 en 2 en ouderen uit de wijk te organiseren.

IMG_7211.jpg

Van 17 april tot en met 3 mei: Duin-Safari in Rockanje

Rockanje - Van 17 april tot en met 3 mei is er in Rockanje een Duin-Safari met vogelthema. Kinderen van 4 tot en met 10 jaar kunnen deelnemen aan de Duin-Safari bij bezoekerscentrum Tenellaplas.

Winnaars NK Debatteren vmbo 2025-2026---Sabine van_Nistelrooij.jpg

Leerlingen uit Spijkenisse pakken titel op NK Debatteren vmbo

Op vrijdag 10 april is PENTA De Oude Maas Nederlands kampioen debatteren vmbo 2025-2026 geworden. Na drie debatrondes over de onderwerpen defensie, migratie en vriendschap behaalde de school uit Spijkenisse de hoogste score. Daarmee liet de school 21 andere teams achter zich. Het toernooi vond plaats op het Segbroek College in Den Haag.

IMG_7206.jpg

Eerste bordje van nieuwe QRopuit-reeks onthuld op Theaterplein

Spijkenisse - Donderdagmiddag is op het Theaterplein in Spijkenisse het eerste bordje van een nieuwe reeks van het QRopuit-project onthuld. Met de tien bordjes is het de bedoeling inwoners te stimuleren om erlangs te fietsen.

Schermafbeelding 2026-04-16 134747.png

Atelier De Kwast doet mee aan Kunstroute Nissewaard

Spijkenisse - Tijdens de Kunstroute Nissewaard op 18 en 19 april exposeren kunstenaars op 43 verschillende locaties in Spijkenisse, Zuidland, Hekelingen, Geervliet en Abbenbroek. Ook de schilders van Atelier De Kwast van Stichting Zuidwester doen mee aan de Kunstroute.

Stock_politie.jpg

Meer dan 100 voertuigen gecontroleerd in Spijkenisse

Spijkenisse - Woensdag vond er een verkeerscontrole plaats in Spijkenisse. Op een parkeerplaats aan de Malledijk zijn in totaal 111 voertuigen gecontroleerd. Daarbij zijn 21 bekeuringen uitgedeeld en 5 personen aangehouden.