Spijkernisse, Netherlands

Politie treft alarmrevolver aan onder bruggetje

Foto: Politie Basisteam Nissewaard
Mirjam de Neeff | 11 maart 2025 14:21 | 11 maart 2025 14:21
Nissewaard - Vorige week kreeg de politie een melding dat er mogelijk een vuurwapen achtergelaten was onder een bruggetje in Spijkenisse. Bij dit beschreven bruggetje troffen ze tot hun verbazing inderdaad een op een vuurwapen lijkend voorwerp aan.

De diensthondengeleider van Politiehonden Rotterdam kwam ter plaatse om het wapen veilig te stellen. Het bleek te gaan om een alarmrevolver. Het wapen is in beslag genomen en wordt verder onderzocht.

Wist u dat alarmrevolvers in Nederland strafbaar zijn? Dit komt doordat deze relatief makkelijk om te bouwen zijn naar een echt vuurwapen. Uiteraard is ieder vuurwapen dat lijkt op een echt vuurwapen strafbaar volgens de Wet Wapens en Munitie.

Zie jij iets verdachts? Bel dan 112!



Meest gelezen

Maximale snelheid van en naar Spijkenisserbrug naar 50 kilometer per uur

Perry van Brandwijk | 3 december 2025

Negentiende editie Spijkenisse SPARK Marathon trekt internationaal veld

Marvin Don | 30 november 2025

Nieuwe buslijn 107 gaat vanaf 4 januari rijden in de regio

Perry van Brandwijk | 1 december 2025

Lees ook

Nieuwe prestatieafspraken moeten sociale...

Voorne aan Zee - De gemeente Voorne aan Zee, verschillende woningcorporaties en huurdersorganisaties...

Stephan van Uden (VOOR Nissewaard): ‘P...

Nissewaard – Binnen een half jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale po...

Zwartewaal herdenkt slachtoffers vergeld...

Zwartewaal - In Zwartewaal is vandaag stilgestaan bij de slachtoffers van de Duitse vergeldingsactie...

De Soos in Heenvliet: ‘Al 67 jaar het ...

Heenvliet - De Soos in Heenvliet - officieel Stichting Bejaardensociëteit Heenvliet - bestaat inmid...

Gezamenlijke onderwijsmarkt moet oversta...

Zwartewaal - De overgang van de basisschool naar het voortgezet onderwijs is voor veel leerlingen ee...

Remon van Bree (Nissewaard Lokaal): ‘S...

Nissewaard - Binnen een half jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale poli...