Spijkernisse, Netherlands

Atlete Sandra Muller doet mee aan de HYROX WK Chicago: ''Ik ga voor het podium''

Sandra op weg naar de top. Foto: Linsay Posthumus
Brielle – Sandra Muller (44) uit Brielle is volop in de voorbereiding voor het WK HYROX. Na een tweede plaats in de HYROX Amsterdam kwalificeerde ze zich voor het WK in Chicago: ''Ik ga voor het podium, anders hoef ik niet te gaan, anders hoef ik dit allemaal niet te doen,'' zegt Sandra vastberaden.
Linsay Posthumus | 6 april 2025 18:08 | 6 april 2025 18:08
Altijd sportief geweest 
Zolang Sandra zich kan herinneren, is ze altijd sportief geweest. Met een succesvol voetbalverleden als topvoetballer in het Nederlands Elftal, waar ze 56 interlands heeft gespeeld. Nu focust ze zich op haar HYROX -doelen met een zwaar, strak trainingsprogramma. 

Zes dagen per week traint ze in de sportschool The Boxs in Brielle, waar ze ondersteuning krijgt bij haar krachttraining. Daarnaast wordt ze begeleid door Triapeak voor haar hardlooptrainingen. Op het gebied van voeding ontvangt ze advies van Wellbeing Without Limitations, en Fysio-Brielle is er voor preventieve behandelingen.

Het HYROX WK in Chicago  
HYROX is een internationale fitnesscompetitie die hardlopen met functionele fitnessoefeningen combineert. Jaarlijks wordt het wereldkampioenschap van HYROX georganiseerd waar de beste atleten samenkomen om te strijden voor de titel. Alle kosten komen uit Sandra’s eigen zak, zoals de reis erheen, de tickets en de trainingen, maar gelukkig heeft Sandra allerlei sponsoren die haar helpen en begeleiden in het traject.  

Spannend, maar enorm veel zin 
Sandra geeft aan dat ze enorm uitkijkt naar de aankomende tijd: ''Ik ben niet zenuwachtig, ik kijk er enorm naar uit.'' Op 6 april heeft Sandra een solo in Mechelen om te kijken waar ze nu staat met het hardlopen. Op 14 juni is haar wedstrijd op het WK in Chicago, en ze is vastbesloten om alles te geven: ''Ik ga er nu alles aan doen om het podium te halen.'' Om op de hoogte te blijven van Sandra haar traject kan iedereen haar volgen op Instagram.

Meest gelezen

Gemeenteraad steunt plan voor snelbus Hellevoetsluis-Schiedam

Jennifer Smit | 17 november 2025

Careyn viert dubbele mijlpaal: eerste afgestudeerde en 50e deelnemer in Flex-VIG BBL-traject

Lars de Jong | 16 november 2025

Carolijn Grimm (ONS): ‘Ik wil mijn steentje bijdragen aan een gemeente waar mijn dochters trots op kunnen zijn’

Jennifer Smit | 20 november 2025

Lees ook

Carolijn Grimm (ONS): ‘Ik wil mijn ste...

Nissewaard - Binnen een half jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale poli...

Bryan uit Rockanje loopt 100 kilometer v...

Rockanje - Op Eerste Kerstdag zet Bryan Vervloet (19) uit Rockanje een indrukwekkende prestatie neer...

Historische ambtsketens van de voormalig...

Brielle – Museum Den Briel toont momenteel een bijzondere verzameling ambtsketens van de voormalig...

Inwoners trotseren regen voor kleurrijke...

Spijkenisse - Wie door de wijk Waterland in Spijkenisse loopt, kan het haast niet missen: dit jaar z...

Cultureel muziekproject zet lokale artie...

Brielle - Het nieuwe project Op Visite bij Taylor Made biedt lokaal muzikaal talent de kans om zich ...

Een volle tribune voor de installatie va...

Spijkenisse – In de raadszaal van het stadhuis is vanochtend de nieuwe Kindergemeenteraad van Niss...