Spijkernisse, Netherlands
Terug

Bokser Ray met zilver terug uit Denemarken

d73c8bfcf5f6942ade0d5f1df5429f22.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Jeugdbokser Ray Oudenes heeft zilver gepakt in de strijd om de HSK Box Cup in Denemarken. De 14-jarige Briellenaar verloor de eindstrijd in de klasse tot 15 jaar van Welshman Spencer Parry op punten.

Volgens de jonge bokser deed het verschil in ervaring hem de das om. Zelf heeft hij pas vijf partijen gebokst, tegenover achttien van zijn tegenstander. Ray gaf zich desondanks in de ring niet gewonnen, maar hoorde de jury uiteindelijk Spencer tot winnaar uitgeroepen.De Briellenaar traint ondanks zijn jonge leeftijd bij de volwassenen van de Rotterdamse boksschool Huk-Tti. Daar doet hij veel ervaring op. Hij won begin dit jaar in Heerlen de open Zuid-Nederlandse bokstitel in zijn klasse.

Lees ook

Duinbrand brandrisico

Wat te doen tegen duinbrand

Door veranderend weer komen natuurbranden in Nederland steeds vaker voor. Vooral zonnige en droge lentes vergroten het risico, blijkt uit onderzoek van het KNMI. In sommige jaren is de kans op natuurbranden zelfs tot twee keer zo groot als gemiddeld, en niet alleen als het hoogzomer is. Wat kun je doen om dat te voorkomen?

Botlekbrug.jpg

Botlekbrug dicht voor onderhoud in nacht van 7 op 8 mei

Botlek - In verband met regulier onderhoud is de Botlekbrug (A15) 7 mei 22.00 uur afgesloten voor al het verkeer.

Pulletjes.JPG

Zwanengroep blij: eieren komen uit na voorzichtige verplaatsing

Spijkenisse - Begin april is een zwanennest bij een skatepark in Spijkenisse verplaatst. De broedende zwaan had last van jongeren die het nest verstoorden, maar ook van mensen die het dier goedbedoeld voerden. Dat is onwenselijk, liet Zwanengroep Zuid-Holland toen weten.

Mobielecamera_Politie_Gemeente.JPG

Burgemeester reageert na explosies in Crocusstraat

Spijkenisse - Burgemeester Cor Lamers heeft gereageerd op de derde explosie in de Crocusstraat in Spijkenisse. Volgens de burgemeester zorgen de incidenten voor veel onrust in de buurt.

VV Simonshaven Wedstrijd van je Leven.jpeg

VV Simonshaven maakt kans op de wedstrijd van hun leven: ‘Proberen iedereen achter ons te krijgen’

Simonshaven – De spelers van VV Simonshaven kunnen binnenkort mogelijk een droom uit laten komen en zichzelf voor één dag profvoetballer noemen. Voetbalzender ESPN organiseert op vrijdag 29 mei een nieuwe editie van ‘Wedstrijd van je Leven’, waarbij alle seniorenteams na aanmelding kans kunnen maken op een thuiswedstrijd tegen de oud-profs van FC de Rebellen. Deze unieke mogelijkheid komt voor VV Simonshaven steeds dichterbij nu het eerste elftal bij de laatste tien kanshebbers zit.

Beeldentuin Heenvliet.jpg

31e editie van de Beeldentuin in Heenvliet aankomende vrijdag van start

Heenvliet – Van vrijdag 8 mei tot en met zondag 31 mei wordt de 31e editie van de Beeldentuin in Ruïne Ravesteyn georganiseerd. Bezoekers kunnen in deze periode van donderdag tot en met zondag terecht om diverse kunstwerken en de historische kasteelruïne in Heenvliet van dichtbij te bekijken.