Spijkernisse, Netherlands
Terug

Bokser Ray met zilver terug uit Denemarken

d73c8bfcf5f6942ade0d5f1df5429f22
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Jeugdbokser Ray Oudenes heeft zilver gepakt in de strijd om de HSK Box Cup in Denemarken. De 14-jarige Briellenaar verloor de eindstrijd in de klasse tot 15 jaar van Welshman Spencer Parry op punten.

Volgens de jonge bokser deed het verschil in ervaring hem de das om. Zelf heeft hij pas vijf partijen gebokst, tegenover achttien van zijn tegenstander. Ray gaf zich desondanks in de ring niet gewonnen, maar hoorde de jury uiteindelijk Spencer tot winnaar uitgeroepen.De Briellenaar traint ondanks zijn jonge leeftijd bij de volwassenen van de Rotterdamse boksschool Huk-Tti. Daar doet hij veel ervaring op. Hij won begin dit jaar in Heerlen de open Zuid-Nederlandse bokstitel in zijn klasse.

Lees ook

Hopper Spijkenisse EBS

Nieuwe Hopper-app van vervoerder EBS vanaf deze week te gebruiken

Regio – Maandag 29 juni is de nieuwe Hopper-app van vervoerder EBS officieel in gebruik genomen. Via de app kun je een rit reserveren, wijzigen en beheren op het moment dat je reist met de Maasvlaktehopper, Delfthopper en Spijkhopper. In de afgelopen weken is de app in de praktijk getest door een groep frequente reizigers en waren de reacties enthousiast.

Stock_Ambulance_Ambulances

Code rood en extreme drukte oorzaak van uitblijven ambulance bij ongeval zaterdag

Spijkenisse – Zaterdagavond kwamen twee bestuurders op een fatbike met elkaar in botsing op het fietspad langs de Winston Churchilllaan in Spijkenisse. De ambulance liet vervolgens lange tijd op zich wachten. Na ongeveer veertig minuten zijn de slachtoffers uiteindelijk in personenauto's, onder begeleiding van de politie, naar het ziekenhuis vervoerd.

Auto_Stationsweg_Zuidland

Auto op dak na botsing met tractor in Zuidland

Zuidland – Op de Stationsweg in Zuidland heeft dinsdagochtend een verkeersongeval plaatsgevonden tussen een personenauto en een tractor.

d208b4a220e356698812926c1346bb08

Nieuwe functie voor Foort van Oosten: waarnemend burgemeester van Leeuwarden

Nissewaard – Foort van Oosten, oud-burgemeester van de gemeente Nissewaard, begint woensdag aan een nieuwe functie als burgemeester van de gemeente Leeuwarden. Van Oosten werd afgelopen maandag beëdigd en wordt de tijdelijke opvolger van Sybrand van Haersma Buma. In Leeuwarden blijft van Oosten aan tot de benoeming van een nieuwe Kroonbenoemde burgemeester.

Stock_politie

Politie onderzoekt explosie bij woning in Brielle

Brielle – Dinsdagnacht rond 00.30 uur heeft een explosie plaatsgevonden bij een woning aan het Galjoen in Brielle.

Richard Valiente WK-Challenge

Sportieve WK Voetbal Challenge voor Richard Valiente: ‘Bij ieder doelpunt één kilometer cardio’

Rockanje – Bij ieder doelpunt op het WK Voetbal één kilometer hardlopen, roeien, fietsen of in een oefening op de skimachine. Richard Valiente gaat de uitdaging aan tijdens een persoonlijke ‘WK Goals For Cardio Challenge’ waar hij dertig dagen lang de doelpunten van alle WK-deelnemers met extra interesse in de gaten zal houden.