Spijkernisse, Netherlands
Terug

Bokser Ray met zilver terug uit Denemarken

d73c8bfcf5f6942ade0d5f1df5429f22
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Jeugdbokser Ray Oudenes heeft zilver gepakt in de strijd om de HSK Box Cup in Denemarken. De 14-jarige Briellenaar verloor de eindstrijd in de klasse tot 15 jaar van Welshman Spencer Parry op punten.

Volgens de jonge bokser deed het verschil in ervaring hem de das om. Zelf heeft hij pas vijf partijen gebokst, tegenover achttien van zijn tegenstander. Ray gaf zich desondanks in de ring niet gewonnen, maar hoorde de jury uiteindelijk Spencer tot winnaar uitgeroepen.De Briellenaar traint ondanks zijn jonge leeftijd bij de volwassenen van de Rotterdamse boksschool Huk-Tti. Daar doet hij veel ervaring op. Hij won begin dit jaar in Heerlen de open Zuid-Nederlandse bokstitel in zijn klasse.

Lees ook

Stockfoto voetbalveld

Indeling voor poulefase bekertoernooi bekend voor voetbalclubs uit de regio

Regio – Een groot aantal voetbalclubs uit onze regio geniet op dit moment nog van een welverdiende vakantie of zijn sinds kort weer begonnen met de voorbereidingen op het nieuwe seizoen. De clubs komen binnenkort alweer in actie tijdens het bekertoernooi en de tegenstanders voor alle amateurclubs uit onze regio zijn inmiddels bekend.

Blauwalg

Oproep bij zwemmen in open water: ‘Controleer waarschuwingen voor blauwalgen’

Regio – De zomerse temperaturen zorgen ook in onze regio voor drukte op diverse locaties waar in open water mag worden gezwommen. Sinds de start van het zwemseizoen zijn zwemwaterinspecteurs van de Omgevingsdienst Midden-Holland weer aanwezig om de officiële zwemwaterlocaties in de regio regelmatig te controleren op zwemwaterkwaliteit, veiligheid en hygiëne. De Omgevingsdienst roept op om voor het zwemmen in open water altijd te controleren of er waarschuwingen voor blauwalgen geldt bij zwemwaterlocaties.

JB1_8343

Voetganger overlijdt na aanrijding met auto in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Donderdagavond is een voetganger overleden na een aanrijding met een auto aan de Vlasakkerlaan in Hellevoetsluis. Getuigen melden dat het slachtoffer na de aanrijding op de voorruit van de auto terecht is gekomen.

Opruimers Hellevoet actie juli 2026

Aanhangwagen vol met afval tijdens schoonmaakactie van Opruimers Hellevoet

Hellevoetsluis – Dinsdagochtend 28 juli is een enthousiaste groep van Opruimers Hellevoet op pad gegaan voor een nieuwe schoonmaakactie langs de Nieuweweg en de Nelson Mandelalaan in Hellevoetsluis. De vrijwilligers van Opruimers Hellevoet gaan regelmatig op pad om zwerfvuil op te ruimen op plekken in en rond Hellevoetsluis. Tijdens de schoonmaakactie van deze week werd een grote hoeveelheid afval van straat gehaald met een volle aanhangwagen als gevolg.

JB2_9421

Kinderdagverblijf aan de Frambozengaard in Spijkenisse ontruimd na mogelijke gaslucht

Spijkenisse – Donderdagmiddag 30 juli is een kinderdagverblijf aan de Frambozengaard in Spijkenisse ontruimd na het waarnemen van een mogelijke gaslucht. De aanwezige kinderen en begeleiders konden het gebouw na de melding aan de hulpdiensten veilig verlaten.

WhatsApp Image 2026-07-29 at 13.49.06 (1)

Jeugdtrainer Ruwengely Albertus bouwt verder aan trainersdroom bij Excelsior: ‘Het draait om de ontwikkeling van het kind’

Spijkenisse - Na ruim negen jaar als jeugdtrainer bij VV Spijkenisse maakte Ruwengely Albertus in 2024 de overstap naar de jeugdopleiding van Excelsior Rotterdam. Inmiddels werkt hij daar aan zijn tweede seizoen en staat komend jaar een nieuwe uitdaging te wachten als assistent-trainer bij de O16. Zijn visie is in de loop der jaren nauwelijks veranderd: de ontwikkeling van spelers staat altijd centraal.