Spijkernisse, Netherlands
Terug

Bokser Ray met zilver terug uit Denemarken

d73c8bfcf5f6942ade0d5f1df5429f22
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Jeugdbokser Ray Oudenes heeft zilver gepakt in de strijd om de HSK Box Cup in Denemarken. De 14-jarige Briellenaar verloor de eindstrijd in de klasse tot 15 jaar van Welshman Spencer Parry op punten.

Volgens de jonge bokser deed het verschil in ervaring hem de das om. Zelf heeft hij pas vijf partijen gebokst, tegenover achttien van zijn tegenstander. Ray gaf zich desondanks in de ring niet gewonnen, maar hoorde de jury uiteindelijk Spencer tot winnaar uitgeroepen.De Briellenaar traint ondanks zijn jonge leeftijd bij de volwassenen van de Rotterdamse boksschool Huk-Tti. Daar doet hij veel ervaring op. Hij won begin dit jaar in Heerlen de open Zuid-Nederlandse bokstitel in zijn klasse.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-31 at 19.09.54

Spivo Dames 1 overtuigend langs Sliedrecht Sport

Spijkenisse – Spivo Dames 1 heeft zaterdag een overtuigende overwinning geboekt op Sliedrecht Sport Dames 5. In sporthal Den Oert waren de volleybalsters uit Spijkenisse met 4-0 te sterk voor de bezoekers. Met setstanden van 25-7, 25-18, 25-12 en 25-17 hield Spivo alle vijf de competitiepunten in eigen huis en blijft de ploeg meedraaien in de bovenste regionen van de competitie.

JB1_9862

Gewonde bij ongeval tussen auto en vrachtwagen in Oostvoorne

Oostvoorne – Op de Krabbeweg in Oostvoorne heeft vanochtend een verkeersongeval plaatsgevonden tussen een auto en een vrachtwagen met een trailerchassis. De bestuurder van de personenauto raakte gewond en is met spoed naar het ziekenhuis overgebracht.

73374

Griezelige Halloween-training bij Fightteam Spijkenisse

Spijkenisse – Spoken, heksen en monsters namen vrijdag 30 oktober de trainingsruimte van Fightteam Spijkenisse over. Tijdens een speciale Halloween-training verruilden de jonge kickboksers hun gebruikelijke sportkleding voor griezelige kostuums. Dat zorgde voor een bijzondere en sportieve avond.

marvinvanderpluijm

Brielle pakt punt en moet koppositie delen

Rotterdam – Brielle dat nog nooit op zondag heeft gespeeld, heeft geen goede herinnering aan de eerste keer dat de mannen van Mark van Os dat deden. Zondag werd het in Kralingen 0-0 in het duel met Antibarbari.

jeroenvanderhorst2(alex)

Oorwassing voor Abbenbroek, Hekelingen wint derby van Simonshaven

Regio – De zes ploegen van Voorne Putten in de vijfde klasse deden zaterdag weer een poging om wat hoger op de ranglijst te komen. Met uitzondering van Rockanje, die ploeg startte aan ronde zes als koploper. Voor Abbenbroek werd het een rampzalige zaterdag. Een overzicht van de resultaten.

Tom Larssen (GHVV'13)

Wisselende resultaten voor ploegen in de vierde klasse

Regio – In de vierde klasse waar vijf teams van het eiland Voorne Putten meedoen waren er zaterdag wisselende resultaten. OHVV ging naar de koploper en verloor. GHVV’13, tot op heden het best presterende team van de vierde klasse van het eiland, ontving ’s-Gravendeel en ging er met de winst vandoor. Vlotbrug ontving nummer twee Rhoon en zegevierde. Zwartewaal ging naar Vlaardingen om tegen Victoria’04 te spelen en kwam niet tot winst en Rozenburg was gastheer voor Strijen en won met ruime cijfers.