Spijkernisse, Netherlands
Terug

BV Voorne X12-1 Ongeslagen winterkampioen

585132f85b510a798bd3b4249b289ea7
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Door de laatste 2 wedstrijden in december te winnen is het gemengde onder 12-1 team van basketbalvereniging Voorne ongeslagen kampioen geworden en zal het team na de winterstop in een hogere klasse uitkomen.

Het team dat gecoacht wordt door Sanne Baars en Fenna Kosters bestaat uit 10 jongens en 2 meisjes en zij spelen voor het 2e jaar in nagenoeg hetzelfde team. Vorig jaar zat er niet meer in dan de middenmoot, maar door hard te trainen, is het team steeds meer gegroeid met een mooie eerste plaats als resultaat. De mix van meisjes en jongens en een grote betrokkenheid van alle ouders bij het team hebben mede bijgedragen aan deze mooie prestatie.

Op 7 december kon Voorne in een thuiswedstrijd al kampioen worden tegen BOB uit Oud Beijerland. Beide teams starten wat nerveus, maar Voorne nam al snel het initiatief en verdedigde sterk. Dit leidde tot een ruststand van 32-6 in het voordeel van Voorne. In de tweede helft werd Voorne wat slordiger waardoor BOB iets terug kon doen, maar de overwinning kwam niet meer in gevaar. Na de wedstrijd werden de spelers en staf beloond met een mooie medaille en een taart. Riley en Thijs konden helaas niet aanwezig zijn, maar voor hun wacht uiteraard ook een medaille.

Zaterdag 14e december speelde Voorne nog een derby tegen Hurricanes in Spijkenisse. Kampioen was het team al, maar ze wilden graag de ongeslagen status behouden en in januari op een hoger niveau laten zien wat ze waard zijn. De wedstrijd werd al snel beslist door een aantal snelle aanvallen en balwinst op de tegenstander. De ruststand was 11-39 en uiteindelijk won Voorne met 23-82, waardoor zij ongeslagen het nieuwe jaar ingaan. Goed nieuws was dat Riley weer mee kon spelen na een blessure. Ook Olivier is bijna weer hersteld zodat Voorne in januari op volle sterkte aan de tweede helft van de competitie kan beginnen.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-21 at 15.06.55 (1)

Ruim 200 lopers aan de start bij eerste Vooruitgangloop in Zuidland

Zuidland - Ruim tweehonderd hardlopers hebben gisteren meegedaan aan de eerste Vooruitgangloop in Zuidland. De routes voerden onder meer door het groene Bernissegebied. De organisatie van de Vooruitgangloop kijkt tevreden terug op de eerste editie. ‘Ik kijk terug op een geweldig evenement.’

Plogging_WorldCleanupDay2026

Bijna vijftig deelnemers ruimen zwerfvuil op tijdens World Cleanup Day

Spijkenisse - Bijna vijftig vrijwilligers hebben afgelopen zondag meegedaan aan een zwerfvuilactie van PloggingNu in Nissewaard. De actie werd gehouden in het kader van World Cleanup Day. Na anderhalf uur opruimen brachten de deelnemers een flinke hoeveelheid zwerfvuil bijeen.

spivo

Spivo Dames 1 overtuigend naar tweede ronde bekertoernooi

Dordrecht - De volleybalsters van Spivo Dames 1 hebben zich overtuigend geplaatst voor de tweede ronde van het bekertoernooi. De ploeg uit Spijkenisse won zaterdag in Dordrecht met 0-3 van het jonge vierde damesteam van Next Volley Dordrecht. Met setstanden van 11-25, 19-25 en 15-25 kwam de overwinning geen moment serieus in gevaar.

PolitieLichtbalk - stock

Echtpaar heeft babbeltruc door, 28-jarige Spijkenisser aangehouden

Spijkenisse/Capelle aan den IJssel – De politie heeft zaterdag 19 september een 28-jarige man uit Spijkenisse aangehouden na een poging tot oplichting van een echtpaar van 75 en 78 jaar uit Capelle aan den IJssel. Het echtpaar vertrouwde het verhaal van een zogenaamde bankmedewerker niet en schakelde op tijd de politie in.

Foto persbericht magazine

Magazine ‘Samen..zorgen voor later’ gelanceerd in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Het nieuwe magazine ‘Samen..zorgen voor later’ van De Goede Nieuwe Tijd Voorne aan Zee wordt sinds deze week huis-aan-huis verspreid in de gemeente. De uitgave staat vol persoonlijke verhalen, praktische informatie en inspiratie over prettig, gezond en zelfstandig ouder worden. Afgelopen dinsdag werd het magazine officieel gelanceerd bij restaurant Fortezza in Hellevoetsluis.

oussamabekkaoui(Dick)

Nieuwenhoorn opent de competitie met ruime zege op Kruisland

Kruisland – De enige deelnemer in de eerste klasse bij het amateurvoetbal, deze competitie, Nieuwenhoorn startte haar reeks op haar oude speeldag zondag in het Brabantse Kruisland, waar de plaatselijke voetbaltrots de tegenstander was van de Hellevoeters. Het werd voor de ploeg van Oussamma Bekkaoui 1-5 (1-2).