Spijkernisse, Netherlands
Terug

Dood aas viswedstrijd in het Voornse Kanaal Hellevoetsluis

56c4a499b4147361f97d639b1a283f58
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Nog iets meer als een maand en dan houdt het Roofvissen Het Voornse Kanaal team in samenwerking met Hengelsportwinkel De Catfish hun dood aas wedstrijd. Meld je nu nog aan en doe mee om prachtige prijzen te winnen op 15 februari.

De wedstrijd wordt gehouden op 15-02-2025 en wordt georganiseerd door HSV het Voornes kanaal Hellevoetlsluis. Inschrijven is per koppel. Maar kan ook alleen, dan zoeken zij een teammaat voor je waaraan je wordt gekoppeld die dag.
Verzamelen is vanaf 8.00 uur bij de Catfish timmerwerf 11 te Hellevoetsluis en de wedstrijd is van 9.00 uur t/m 16:00 uur, om 17:00 uur is de prijsuitreiking bij de winkel.

Voor leden van HSV Het Voornse Kanaal is het inschrijfgeld € 15.00 p.p en € 30.00 per koppel. Niet leden betalen € 20 p.p en € 40,- per koppel. Het gaat om ⁠vissen vanaf de kant dus geen bellyboat/kano of ander drijvend materiaal. De minimale leeftijd is 15 jaar of met begeleiding van een volwassene.

De 5 grooste Snoeken tellen en er mag gevist worden met 2 hengels p.p. Zelf mee te nemen : onthaakmat/kniptang/onthaaktang. En uiteraard uw visspullen en een goed humeur!

Insturen van de gevangen vissen zal via het telefoon nummer gaan die u op de wedstrijddag toegewezen krijgt. Het wordt een leuke dag met een super prijzenpot!

Inschrijven kan via mail Roofvissen@hetvoornsekanaalhsv.nl of inschrijven in de winkel van De Catfish in Hellevoetsluis ovv de dood aas snoekwedstrijd van HSV Het Voornse Kanaal. Zet hem alvast in je agenda en meld je aan, want dit wil je niet missen. Bovendien zijn er ook gave prijzen te winnen!

Lees ook

SPARK Albert vd Bedum wint goud

Succesvol weekend voor atleten SPARK tijdens NK Masters Atletiek

Spijkenisse – De atleten van SPARK hebben een succesvol weekend achter de rug tijdens de NK Masters Atletiek op de atletiekbaan van Prins Hendrik in Vught. Namens de atletiekvereniging uit Spijkenisse deden in totaal drie atleten mee en was Albert van den Bedum met maar liefst drie medailles en een oorkonde de grote winnaar voor de vereniging uit onze regio.

inzamelpunt

Reinis Punt officieel geopend in Spijkenisse

Spijkenisse – Woensdagochtend is het nieuwe Reinis Punt aan de Zuidpassage 13 in Spijkenisse officieel geopend. Wethouders Mijnans en Hamerslag verrichtten de opening door een lint met blikjes door te knippen.

Betonwagen---Media TV

Thoelaverweg afgesloten na gekantelde betonwagen

Brielle – Woensdagochtend is een betonwagen gekanteld op de Thoelaverweg in Brielle.

Bernissebad

Bernissebad organiseert zwemvierdaagse in Heenvliet

Heenvliet – Terwijl in de regio volop wordt gewandeld tijdens verschillende avondvierdaagsen, kunnen sportievelingen binnenkort ook het water in voor de zwemvierdaagse.

Stock_politie

Politie doet inval in woning Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Dinsdagochtend heeft de politie een inval gedaan in een woning aan de Vuurvlinder in Hellevoetsluis.

Cultuurhuis Nieuwe Veste

Samenwerking Stichting Kunst en Cultuur BRES & EduMare: kunstprogramma voor basisschoolleerlingen Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – Stichting Kunst en Cultuur BRES en Onderwijsgroep EduMare hebben de handen ineengeslagen en starten in het nieuwe schooljaar met een bijzonder kunstprogramma voor alle leerlingen van basisscholen in Voorne aan Zee. Het programma bevat volgens beide organisaties een sterk lokaal karakter en op deze manier wordt de intensieve samenwerking tussen de stichting en de onderwijsgroep bekrachtigd.