Spijkernisse, Netherlands
Terug

Dood aas viswedstrijd in het Voornse Kanaal Hellevoetsluis

56c4a499b4147361f97d639b1a283f58
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Nog iets meer als een maand en dan houdt het Roofvissen Het Voornse Kanaal team in samenwerking met Hengelsportwinkel De Catfish hun dood aas wedstrijd. Meld je nu nog aan en doe mee om prachtige prijzen te winnen op 15 februari.

De wedstrijd wordt gehouden op 15-02-2025 en wordt georganiseerd door HSV het Voornes kanaal Hellevoetlsluis. Inschrijven is per koppel. Maar kan ook alleen, dan zoeken zij een teammaat voor je waaraan je wordt gekoppeld die dag.
Verzamelen is vanaf 8.00 uur bij de Catfish timmerwerf 11 te Hellevoetsluis en de wedstrijd is van 9.00 uur t/m 16:00 uur, om 17:00 uur is de prijsuitreiking bij de winkel.

Voor leden van HSV Het Voornse Kanaal is het inschrijfgeld € 15.00 p.p en € 30.00 per koppel. Niet leden betalen € 20 p.p en € 40,- per koppel. Het gaat om ⁠vissen vanaf de kant dus geen bellyboat/kano of ander drijvend materiaal. De minimale leeftijd is 15 jaar of met begeleiding van een volwassene.

De 5 grooste Snoeken tellen en er mag gevist worden met 2 hengels p.p. Zelf mee te nemen : onthaakmat/kniptang/onthaaktang. En uiteraard uw visspullen en een goed humeur!

Insturen van de gevangen vissen zal via het telefoon nummer gaan die u op de wedstrijddag toegewezen krijgt. Het wordt een leuke dag met een super prijzenpot!

Inschrijven kan via mail Roofvissen@hetvoornsekanaalhsv.nl of inschrijven in de winkel van De Catfish in Hellevoetsluis ovv de dood aas snoekwedstrijd van HSV Het Voornse Kanaal. Zet hem alvast in je agenda en meld je aan, want dit wil je niet missen. Bovendien zijn er ook gave prijzen te winnen!

Lees ook

5181b8d6-c7a1-467e-b1e7-c1ba19884a7b

Natuurbrand aan de Nelson Mandelalaan in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Zondagmiddag is een natuurbrand ontstaan in de omgeving van de Nelson Mandelalaan in Hellevoetsluis. Hierbij stond een deel van een grasveld door onbekende oorzaak in brand.

IMG_3381

Reddingsbrigade Rockanje: ‘Laat opblaasdieren en luchtbedden thuis door aflandige wind’

Rockanje - De komende dagen blijven de zomerse omstandigheden aan met temperaturen tussen de 25 en 30 graden. Voor veel mensen een reden om naar het strand te gaan. Reddingsbrigade Rockanje waarschuwt om voorwerpen als opblaasdieren en luchtbedden thuis te laten vanwege een toename aan aflandige wind op het strand.

Stock_politie

Waarschuwing: malafide klusjesmannen nu ook actief in onze regio

Regio – Er komen al langere tijd meldingen binnen van malafide klusjesmannen die langs de deur hun diensten aanbieden. Inmiddels zijn ook de eerste meldingen uit onze regio binnengekomen.

FNV Havens overhandiging De Hofstee

Havenwerkers van FNV Havens halen 2700 euro op voor De Hofstee tijdens jaarlijks voetbaltoernooi

Spijkenisse – Tijdens het jaarlijkse voetbaltoernooi van de havenwerkers van FNV Havens is een bedrag van 2700 euro opgehaald voor De Hofstee in Spijkenisse. De bewoners van de locatie voor mensen met een beperking namen het bedrag woensdagavond in ontvangst tijdens een feestelijke bijeenkomst. Eerder dit jaar werd het geldbedrag bij elkaar gespeeld tijdens het voetbaltoernooi bij VV Hekelingen.

Sequence 02.00_00_52_16.Still001

Jasper den Bakker vertelt bij LINQ Lunch over de Aziatische hoornaar

Spijkenisse – Vrijdagmiddag was plaagdierbestrijder Jasper den Bakker te gast in het radioprogramma LINQ Lunch. Presentator Perry van Brandwijk ging met hem in gesprek over de Aziatische hoornaar.

Botlekbrug

Botlekbrug dit weekend 24 uur lang afgesloten vanwege onderhoudswerkzaamheden

Regio – De Botlekbrug is van zaterdagavond tot zondagavond afgesloten voor al het verkeer vanwege onderhoudswerkzaamheden die aan de brug worden uitgevoerd. De brug is van zaterdag 11 juli 22:00 uur tot zondag 12 juli 22:00 uur niet toegankelijk voor het wegverkeer, (brom)fietsers en voetgangers.