Spijkernisse, Netherlands
Terug

Dood aas viswedstrijd in het Voornse Kanaal Hellevoetsluis

56c4a499b4147361f97d639b1a283f58.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Nog iets meer als een maand en dan houdt het Roofvissen Het Voornse Kanaal team in samenwerking met Hengelsportwinkel De Catfish hun dood aas wedstrijd. Meld je nu nog aan en doe mee om prachtige prijzen te winnen op 15 februari.

De wedstrijd wordt gehouden op 15-02-2025 en wordt georganiseerd door HSV het Voornes kanaal Hellevoetlsluis. Inschrijven is per koppel. Maar kan ook alleen, dan zoeken zij een teammaat voor je waaraan je wordt gekoppeld die dag.
Verzamelen is vanaf 8.00 uur bij de Catfish timmerwerf 11 te Hellevoetsluis en de wedstrijd is van 9.00 uur t/m 16:00 uur, om 17:00 uur is de prijsuitreiking bij de winkel.

Voor leden van HSV Het Voornse Kanaal is het inschrijfgeld € 15.00 p.p en € 30.00 per koppel. Niet leden betalen € 20 p.p en € 40,- per koppel. Het gaat om ⁠vissen vanaf de kant dus geen bellyboat/kano of ander drijvend materiaal. De minimale leeftijd is 15 jaar of met begeleiding van een volwassene.

De 5 grooste Snoeken tellen en er mag gevist worden met 2 hengels p.p. Zelf mee te nemen : onthaakmat/kniptang/onthaaktang. En uiteraard uw visspullen en een goed humeur!

Insturen van de gevangen vissen zal via het telefoon nummer gaan die u op de wedstrijddag toegewezen krijgt. Het wordt een leuke dag met een super prijzenpot!

Inschrijven kan via mail Roofvissen@hetvoornsekanaalhsv.nl of inschrijven in de winkel van De Catfish in Hellevoetsluis ovv de dood aas snoekwedstrijd van HSV Het Voornse Kanaal. Zet hem alvast in je agenda en meld je aan, want dit wil je niet missen. Bovendien zijn er ook gave prijzen te winnen!

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-17 at 16.13.13 (1).jpeg

Jeroen Postma (ONS Nissewaard) bij Voorne-Putten Kiest: ‘De basis moet op orde zijn: schoon, heel en veilig’

Nissewaard - LINQ Media sloot gisteren het seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest af. In de afgelopen zeven weken, in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen, schoven verschillende lijsttrekkers aan. In de laatste uitzending was Jeroen Postma, lijsttrekker van ONS Nissewaard, te gast.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 11.53.33.jpeg

Leerlingen Maerlant ervaren democratie van dichtbij

Brielle – In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart hebben leerlingen van het Maerlant College de afgelopen weken actief kennisgemaakt met de lokale politiek. Met een jongerendebat, een politieke markt en scholierenverkiezingen stond alles in het teken van democratie en burgerschap.

20260317_101316.jpg

Raymond op pad in Brielle

Iedere week ga ik, Raymond Sybesma, de straat op om bewoners te vragen wat er speelt en leeft. Sinds 1 februari ben ik hoofdredacteur bij LINQ Media en op deze manier verzamel ik signalen over wat er écht speelt in de regio.

WhatsApp Image 2026-03-17 at 14.39.20.jpeg

Hanneke Stengs (PvdA Nissewaard) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Iedereen moet mee kunnen doen’

Nissewaard - LINQ Media sloot gisteren het seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest af. In de afgelopen zeven weken, in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen, schoven verschillende lijsttrekkers aan. In de laatste uitzending was Hanneke Stengs, lijsttrekker van Partij van de Arbeid (PvdA), te gast.

IMG_3279.jpg

Opmerkelijke vogel in Spijkenisse: kookaburra naar vogelopvang

Spijkenisse - Maandag aan het einde van de middag kreeg de meldkamer van Dieren4u een telefoontje dat er een vogel in een loods aan de Wattweg in Spijkenisse was gevlogen.

WhatsApp Image 2026-03-17 at 12.56.12.jpeg

Chris Hottentot (Nissewaard Lokaal) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Eerlijk, realistisch en transparant’

Nissewaard – LINQ Media sloot gisteren het nieuwe seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest af. In de afgelopen zeven weken, in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen, schoven verschillende lijsttrekkers aan. In de laatste uitzending was Chris Hottentot, lijsttrekker van Nissewaard Lokaal, te gast.