Spijkernisse, Netherlands
Terug

Dood aas viswedstrijd in het Voornse Kanaal Hellevoetsluis

56c4a499b4147361f97d639b1a283f58
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Nog iets meer als een maand en dan houdt het Roofvissen Het Voornse Kanaal team in samenwerking met Hengelsportwinkel De Catfish hun dood aas wedstrijd. Meld je nu nog aan en doe mee om prachtige prijzen te winnen op 15 februari.

De wedstrijd wordt gehouden op 15-02-2025 en wordt georganiseerd door HSV het Voornes kanaal Hellevoetlsluis. Inschrijven is per koppel. Maar kan ook alleen, dan zoeken zij een teammaat voor je waaraan je wordt gekoppeld die dag.
Verzamelen is vanaf 8.00 uur bij de Catfish timmerwerf 11 te Hellevoetsluis en de wedstrijd is van 9.00 uur t/m 16:00 uur, om 17:00 uur is de prijsuitreiking bij de winkel.

Voor leden van HSV Het Voornse Kanaal is het inschrijfgeld € 15.00 p.p en € 30.00 per koppel. Niet leden betalen € 20 p.p en € 40,- per koppel. Het gaat om ⁠vissen vanaf de kant dus geen bellyboat/kano of ander drijvend materiaal. De minimale leeftijd is 15 jaar of met begeleiding van een volwassene.

De 5 grooste Snoeken tellen en er mag gevist worden met 2 hengels p.p. Zelf mee te nemen : onthaakmat/kniptang/onthaaktang. En uiteraard uw visspullen en een goed humeur!

Insturen van de gevangen vissen zal via het telefoon nummer gaan die u op de wedstrijddag toegewezen krijgt. Het wordt een leuke dag met een super prijzenpot!

Inschrijven kan via mail Roofvissen@hetvoornsekanaalhsv.nl of inschrijven in de winkel van De Catfish in Hellevoetsluis ovv de dood aas snoekwedstrijd van HSV Het Voornse Kanaal. Zet hem alvast in je agenda en meld je aan, want dit wil je niet missen. Bovendien zijn er ook gave prijzen te winnen!

Lees ook

Stadhuis Nissewaard

College gemeente Nissewaard wacht uitspraak ‘Windpark Brielse Maasdijk’ af

Nissewaard – Het college van Burgemeester en wethouders van de gemeente Nissewaard heeft eerder besloten om geen vergunning af te geven voor het plaatsen van vijf windturbines op de Brielse Maasdijk. Dit gebeurde nadat de gemeenteraad aangaf bezwaren te hebben tegen het windpark. Tegen het besluit hebben onder andere ontwikkelaar HVC en de provincie Zuid-Holland beroep aangetekend bij de Raad van State. Na een bemiddelingstraject met de betrokken partijen heeft dit niet geleid tot een gezamenlijke uitkomst en wacht het college nu de uitspraak van de Raad van State af.

747799757_1773067887386531_2556955350769439742_n

SCO’63 start in seizoen 2026-2027 met een damesteam: ‘Een nieuw hoofdstuk’

Spijkenisse – Voetbalvereniging SCO’63 uit Spijkenisse start het seizoen 2026-2027 met een bijzonder moment in de clubgeschiedenis. De voetbalclub uit Spijkenisse meldt op hun kanalen dat zij een damesteam hebben opgericht die vanaf aankomend seizoen actief zal zijn. ‘Een prachtig nieuw hoofdstuk voor SCO’63’, schrijft de club trots.

Bus_EBS

Strandbus 803 rijdt vanaf vandaag dagelijks naar Rockanje Strand

Voorne-Putten – Wie deze zomer met het openbaar vervoer naar Rockanje Strand wil, kan vanaf vandaag dagelijks gebruikmaken van EBS-lijn 803. De strandbus rijdt tot en met 30 augustus zeven dagen per week en vertrekt twee keer per uur tussen Spijkenisse, Brielle en Rockanje Strand.

WhatsApp Image 2026-07-17 at 15.53.43

Kinderen reizen de wereld rond tijdens Zomerfeest De Akkers

Spijkenisse - Met een papieren vliegticket in de hand trokken honderden kinderen vandaag over de grasvelden aan de Koolzaaddreef tijdens het Zomerfeest De Akkers. Het evenement stond in het teken van ontmoeting, cultuur en plezier en vormde de feestelijke afsluiting van het schooljaar én de start van de zomervakantie.

Sint Catharijnekerk Brielle

Figuranten gezocht voor filmopnames rond theatervoorstelling ‘Angelus Merula’

Brielle – Op 19 en 20 juni 2027 wordt een theatervoorstelling onder de noemer ‘Angelus Merula’ opgevoerd in de Sint-Catharijnekerk in Brielle. Culturele Stichting Voorne, de organisatoren achter deze voorstelling, zijn op dit moment op zoek naar kinderen in de leeftijd van 6 tot en met 14 jaar die willen figureren voor filmbeelden die voor de voorstelling worden gemaakt.

17-07 taart voor de klas die er altijd is

Leerlingen klas 1E op Scala Molenwatering winnaar van ‘de klas die er altijd is’

Spijkenisse – De leerlingen van klas 1E van Scala Molenwatering in Spijkenisse zijn op hun school de winnaar van de winactie ‘de klas die er altijd is’. Team leerplicht komt niet alleen in actie als leerlingen teveel lessen missen, maar zetten juist ook klassen in het zonnetje als zij goed scoren op het gebied van aanwezigheid. Daarom werden de leerlingen van deze klas van Scala Molenwatering verrast met een taart op hun laatste schooldag van het jaar uit handen van wethouder Hanneke Stengs.