Spijkernisse, Netherlands
Terug

Dood aas viswedstrijd in het Voornse Kanaal Hellevoetsluis

56c4a499b4147361f97d639b1a283f58.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Nog iets meer als een maand en dan houdt het Roofvissen Het Voornse Kanaal team in samenwerking met Hengelsportwinkel De Catfish hun dood aas wedstrijd. Meld je nu nog aan en doe mee om prachtige prijzen te winnen op 15 februari.

De wedstrijd wordt gehouden op 15-02-2025 en wordt georganiseerd door HSV het Voornes kanaal Hellevoetlsluis. Inschrijven is per koppel. Maar kan ook alleen, dan zoeken zij een teammaat voor je waaraan je wordt gekoppeld die dag.
Verzamelen is vanaf 8.00 uur bij de Catfish timmerwerf 11 te Hellevoetsluis en de wedstrijd is van 9.00 uur t/m 16:00 uur, om 17:00 uur is de prijsuitreiking bij de winkel.

Voor leden van HSV Het Voornse Kanaal is het inschrijfgeld € 15.00 p.p en € 30.00 per koppel. Niet leden betalen € 20 p.p en € 40,- per koppel. Het gaat om ⁠vissen vanaf de kant dus geen bellyboat/kano of ander drijvend materiaal. De minimale leeftijd is 15 jaar of met begeleiding van een volwassene.

De 5 grooste Snoeken tellen en er mag gevist worden met 2 hengels p.p. Zelf mee te nemen : onthaakmat/kniptang/onthaaktang. En uiteraard uw visspullen en een goed humeur!

Insturen van de gevangen vissen zal via het telefoon nummer gaan die u op de wedstrijddag toegewezen krijgt. Het wordt een leuke dag met een super prijzenpot!

Inschrijven kan via mail Roofvissen@hetvoornsekanaalhsv.nl of inschrijven in de winkel van De Catfish in Hellevoetsluis ovv de dood aas snoekwedstrijd van HSV Het Voornse Kanaal. Zet hem alvast in je agenda en meld je aan, want dit wil je niet missen. Bovendien zijn er ook gave prijzen te winnen!

Lees ook

Kevin Spanjersberg.jpg

Van lokale omroep naar landelijke televisie voor Kevin Spanjersberg: ‘Zonder lokale omroep hier nooit terechtgekomen’

Regio – Verslaggever Kevin Spanjersberg heeft van een hobby letterlijk zijn baan kunnen maken. Hij groeide op in onze regio en was jarenlang actief bij de lokale omroep. Inmiddels heeft hij de stap gemaakt naar de landelijke televisie en is hij één van de gezichten van het televisieprogramma ‘Hart van Nederland’ op SBS6.

20260507-JB1_6460.jpeg

Heg vliegt in brand aan de Noorddijk in Geervliet

Geervliet – Donderdagmiddag werd rond 17:45 uur melding gemaakt bij de hulpdiensten van een buitenbrand aan de Noorddijk in Geervliet. Ter plaatse bleek het te gaan om een dikke heg die in brand was komen te staan. Het blussen van de brand duurde langer dan normaal gesproken door de 1,5 meter dikke heg.

Stock_Gemeente_Nissewaard_Stadhuis.JPG

Motie van afkeuring over opvanglocatie Hoeklaan door gemeenteraad verworpen

Nissewaard - Hardt voor Nissewaard heeft woensdag 6 mei samen met Forum voor Democratie en de PVV een motie van afkeuring ingediend tijdens de gemeenteraadsvergadering van Nissewaard. Onderwerp was de opvanglocatie van het Leger des Heils aan de Hoeklaan. De partijen vinden dat het college onzorgvuldig heeft gehandeld bij de komst van een voorziening voor mensen met zware psychiatrische problemen en verslavingsproblematiek.

Verkenningsvoertuig_Duin_Brandweer (18).jpg

Nieuwe duinverkenningsvoertuigen voor brandweer

Regio - Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond heeft woensdagmiddag 6 mei vier nieuwe duinverkenningsvoertuigen overgedragen aan de brandweerkazernes Hoek van Holland, Oostvoorne, Rockanje en Ouddorp.

simonshaven.jpeg

Man uren vastgehouden en beroofd na afspraak via datingplatform

Simonshaven - De politie heeft een 18-jarige man uit Rotterdam aangehouden voor het beroven en mishandelen van een man tijdens een zogenaamde date in Simonshaven. Het incident vond plaats in de nacht van 4 op 5 mei.

Schaapskudde schaap scheren

‘Meiden’ van herderin Carlette geschoren door de beste schaapscheerder van Nederland

De schapen van schaapsherderin Carlette van Schaik zijn klaar voor de zomer. Om haar 250 ‘meiden’ van hun zware vacht te ontdoen, heeft ze niet de eerste de beste ingehuurd. Meervoudig kampioen schapen scheren Johannes Kloosterman is daarvoor speciaal vanuit Friesland naar Rockanje afgereisd.