Spijkernisse, Netherlands
Terug

Dubbelslag voor de Kyokushin Fight Academy

ffe4151595af62451927b4d874ad81cb
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - De Kyokushin Fight Academy heeft onder de vlag van Karate Team Nissewaard weer een historisch weekend achter de rug. Op zondag 13 oktober werden zowel hoofdtrainer Vijay Nanhoe als toptalent Angel kampioen tijdens de prestigieuze All Japan Open Karate Championships, georganiseerd door IKOKS Sonoda in Miyazaki, Japan.

Angel schitterde in de categorie dames onder 18 jaar (open gewichtsklasse), terwijl Vijay, na vier jaar afwezigheid op het wedstrijdtoneel, de titel in de categorie volwassenen open gewicht wist te bemachtigen. Een uitzonderlijke prestatie, mede dankzij de steun van zijn vader, die als coach aan zijn zijde stond.Na dit succes moest Vijay op maandag 14 oktober opnieuw in actie komen, dit keer voor zijn 3e dan (Sandan) examen. Het examen werd afgenomen door een internationale jury, onder leiding van Kancho Naoyuki Sonoda. Vijay moest zijn fysieke en mentale kracht bewijzen door middel van kihon (basisbewegingen), kata (vormen) en kumite (vechten). Ondankseen blessure aan zijn rechtervoet, opgelopen tijdens het toernooi, slaagde hij erin het veeleisende examen met succes af te ronden.

De dubbele overwinning van Angel en Vijay onderstreept de kracht van de Kyokushin Fight Academy, die met meer dan 170 leden de snelst groeiende dojo in Nederland is. Vijay is nu de eerste leraar van de dojo die zijn Sandan-examen in Japan heeft behaald, en zijn prestaties vormen een inspiratie voor de hele gemeenschap.

Met zijn examen achter de rug en een toernooizege op zak, richt Vijay zich nu op het afronden van zijn master Biofarmaceutische Wetenschappen aan de Universiteit Leiden. De toekomst van de dojo ziet er rooskleurig uit, met kampioenen in de dop en internationale ambities in het vizier.

Osu!




Lees ook

Thomas en Timon Stichting Push in radiostudio LINQ

Stichting PUSH organiseert diverse activiteiten in de zomervakantie: ‘Ontmoeting, beweging en plezier’

Voorne aan Zee – Het team van Stichting PUSH wil actieve deelname, talentontwikkeling, zelfstandigheid en onderlinge betrokkenheid bij inwoners uit de regio stimuleren. De zomervakantie is op dit moment voor veel mensen in volle gang en daarom organiseert PUSH allerlei activiteiten voor jong en oud. De komende dagen staan activiteiten als ‘Beach Games’ en ‘Freestyle Basketbal’ op het programma. Thomas en Timon van Stichting PUSH schoven in de radiostudio van LINQ aan om een update over de activiteiten te geven.

Foto-Centrumkaarten-DoosjeVanLobs-AartJanSpoon

Marketing OP Voorne-Putten en gemeente Voorne aan Zee lanceren centrumkaarten voor vier kernen in de regio

Voorne aan Zee – Marketing OP Voorne-Putten lanceert in samenwerking met de gemeente Voorne aan Zee centrumkaarten voor vier kernen op Voorne-Putten. Bezoekers van Brielle, Hellevoetsluis, Rockanje en Oostvoorne kunnen binnenkort gratis een centrumkaart meenemen. De kaarten worden kosteloos verspreid aan ondernemers in de centra en via toeristisch-recreatieve locaties op het hele eiland.

Stockfoto voetbalveld

Indeling voor poulefase bekertoernooi bekend voor voetbalclubs uit de regio

Regio – Een groot aantal voetbalclubs uit onze regio geniet op dit moment nog van een welverdiende vakantie of zijn sinds kort weer begonnen met de voorbereidingen op het nieuwe seizoen. De clubs komen binnenkort alweer in actie tijdens het bekertoernooi en de tegenstanders voor alle amateurclubs uit onze regio zijn inmiddels bekend.

Blauwalg

Oproep bij zwemmen in open water: ‘Controleer waarschuwingen voor blauwalgen’

Regio – De zomerse temperaturen zorgen ook in onze regio voor drukte op diverse locaties waar in open water mag worden gezwommen. Sinds de start van het zwemseizoen zijn zwemwaterinspecteurs van de Omgevingsdienst Midden-Holland weer aanwezig om de officiële zwemwaterlocaties in de regio regelmatig te controleren op zwemwaterkwaliteit, veiligheid en hygiëne. De Omgevingsdienst roept op om voor het zwemmen in open water altijd te controleren of er waarschuwingen voor blauwalgen geldt bij zwemwaterlocaties.

JB1_8343

Voetganger overlijdt na aanrijding met auto in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Donderdagavond is een voetganger overleden na een aanrijding met een auto aan de Vlasakkerlaan in Hellevoetsluis. Getuigen melden dat het slachtoffer na de aanrijding op de voorruit van de auto terecht is gekomen.

Opruimers Hellevoet actie juli 2026

Aanhangwagen vol met afval tijdens schoonmaakactie van Opruimers Hellevoet

Hellevoetsluis – Dinsdagochtend 28 juli is een enthousiaste groep van Opruimers Hellevoet op pad gegaan voor een nieuwe schoonmaakactie langs de Nieuweweg en de Nelson Mandelalaan in Hellevoetsluis. De vrijwilligers van Opruimers Hellevoet gaan regelmatig op pad om zwerfvuil op te ruimen op plekken in en rond Hellevoetsluis. Tijdens de schoonmaakactie van deze week werd een grote hoeveelheid afval van straat gehaald met een volle aanhangwagen als gevolg.