Spijkernisse, Netherlands
Terug

Dubbelslag voor de Kyokushin Fight Academy

ffe4151595af62451927b4d874ad81cb
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - De Kyokushin Fight Academy heeft onder de vlag van Karate Team Nissewaard weer een historisch weekend achter de rug. Op zondag 13 oktober werden zowel hoofdtrainer Vijay Nanhoe als toptalent Angel kampioen tijdens de prestigieuze All Japan Open Karate Championships, georganiseerd door IKOKS Sonoda in Miyazaki, Japan.

Angel schitterde in de categorie dames onder 18 jaar (open gewichtsklasse), terwijl Vijay, na vier jaar afwezigheid op het wedstrijdtoneel, de titel in de categorie volwassenen open gewicht wist te bemachtigen. Een uitzonderlijke prestatie, mede dankzij de steun van zijn vader, die als coach aan zijn zijde stond.Na dit succes moest Vijay op maandag 14 oktober opnieuw in actie komen, dit keer voor zijn 3e dan (Sandan) examen. Het examen werd afgenomen door een internationale jury, onder leiding van Kancho Naoyuki Sonoda. Vijay moest zijn fysieke en mentale kracht bewijzen door middel van kihon (basisbewegingen), kata (vormen) en kumite (vechten). Ondankseen blessure aan zijn rechtervoet, opgelopen tijdens het toernooi, slaagde hij erin het veeleisende examen met succes af te ronden.

De dubbele overwinning van Angel en Vijay onderstreept de kracht van de Kyokushin Fight Academy, die met meer dan 170 leden de snelst groeiende dojo in Nederland is. Vijay is nu de eerste leraar van de dojo die zijn Sandan-examen in Japan heeft behaald, en zijn prestaties vormen een inspiratie voor de hele gemeenschap.

Met zijn examen achter de rug en een toernooizege op zak, richt Vijay zich nu op het afronden van zijn master Biofarmaceutische Wetenschappen aan de Universiteit Leiden. De toekomst van de dojo ziet er rooskleurig uit, met kampioenen in de dop en internationale ambities in het vizier.

Osu!




Lees ook

Stockfoto drone

Dronemetingen bij het Noordzeestrand en Quackstrand voor aanleg elektriciteitskabels

Regio – Drones voeren dit weekend metingen uit boven het Noordzeestrand, ten noorden van het Haringvliet en op de parkeerplaats van het Quackstrand. De metingen die door de drones worden gedaan, gaan op een later moment een beeld geven waar elektriciteitskabels in de toekomst het beste kunnen worden aangelegd.

Directeur Chantal Kradolfer De Stoep en NIS Foto Melissa Scharroo Capribee

Chantal Kradolfer start per 1 januari als nieuwe directeur van Theater de Stoep en NIS

Spijkenisse – Chantal Kradolfer start vanaf 1 januari 2027 als nieuwe directeur van Theater de Stoep en NIS, Plek voor Cultuur en Creatie in Spijkenisse. Op dit moment is Kradolfer actief als directeur-bestuurder van Theater Het Kruispunt in Barendrecht. De selectie- en adviescommissie die Kradolfer als nieuwe directeur voordroeg, roemt haar verbindende leiderschap, artistieke visie en cultureel ondernemerschap.

Daveyvanvelzen

Spijkenisse wacht lastige horde, Scheveningen komt op bezoek

Voor VV Spijkenisse staat komende zaterdag alweer de derde competitiewedstrijd op het programma. De startfase van de ploeg van Davey van Velzen is erg zwaar te noemen. In de eerste duels staan er duels op het programma tegen teams die het vorig seizoen prima deden en streden om een plek in de derde divisie.

dimitrigomesalmeida(PeterB)

Kansen voor regioploegen in hoogste bekergroep om door te gaan

Regio – In groep 1 van het bekertoernooi, waarin eerste- en tweedeklassers actief zijn hebben alle ploegen nog kans om door te gaan naar de volgende ronde. Voor de ene ploeg is dat makkelijker dan de ander. Daarnaast is er ook nog een derby, waarbij er een ploeg zal sneuvelen.

Kaartenactie Nissewaard voor Elkaar

Nissewaard voor Elkaar organiseert kaartenactie: ‘Een klein kaartje kan een groot verschil maken’

Nissewaard – Het team van Nissewaard voor Elkaar organiseert op zaterdag 26 september een kaartjesactie bij de ingang van Bibliotheek de Boekenberg in Spijkenisse. Tussen 11:00 uur en 15:00 uur kun je langskomen om bijvoorbeeld een boodschap op een kaartje te schrijven voor iemand die wel wat troost, een lieve boodschap of gewoon een glimlach kan gebruiken. ‘Een klein kaartje kan een groot verschil maken’, luidt de oproep voor de kaartenactie.

WhatsApp Image 2026-09-11 at 09.43.14

Uitverkochte Talkshow Spijkers zet cultureel erfgoed én laaggeletterdheid in de schijnwerpers

Spijkenisse - Een volle zaal, lokale verhalen, cultuur en de nodige humor. De vierde editie van Talkshow Spijkers trok gisteravond een uitverkochte Bibliotheek de Boekenberg. Presentator Joop van der Hor praatte de avond aan elkaar, die vooral in het teken stond van Open Monumentendag en de Week van Lezen en Schrijven. De titel ‘praatjesmaker’ bleek hem daarbij op het lijf geschreven.