Spijkernisse, Netherlands
Terug

Dubbelslag voor de Kyokushin Fight Academy

ffe4151595af62451927b4d874ad81cb
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - De Kyokushin Fight Academy heeft onder de vlag van Karate Team Nissewaard weer een historisch weekend achter de rug. Op zondag 13 oktober werden zowel hoofdtrainer Vijay Nanhoe als toptalent Angel kampioen tijdens de prestigieuze All Japan Open Karate Championships, georganiseerd door IKOKS Sonoda in Miyazaki, Japan.

Angel schitterde in de categorie dames onder 18 jaar (open gewichtsklasse), terwijl Vijay, na vier jaar afwezigheid op het wedstrijdtoneel, de titel in de categorie volwassenen open gewicht wist te bemachtigen. Een uitzonderlijke prestatie, mede dankzij de steun van zijn vader, die als coach aan zijn zijde stond.Na dit succes moest Vijay op maandag 14 oktober opnieuw in actie komen, dit keer voor zijn 3e dan (Sandan) examen. Het examen werd afgenomen door een internationale jury, onder leiding van Kancho Naoyuki Sonoda. Vijay moest zijn fysieke en mentale kracht bewijzen door middel van kihon (basisbewegingen), kata (vormen) en kumite (vechten). Ondankseen blessure aan zijn rechtervoet, opgelopen tijdens het toernooi, slaagde hij erin het veeleisende examen met succes af te ronden.

De dubbele overwinning van Angel en Vijay onderstreept de kracht van de Kyokushin Fight Academy, die met meer dan 170 leden de snelst groeiende dojo in Nederland is. Vijay is nu de eerste leraar van de dojo die zijn Sandan-examen in Japan heeft behaald, en zijn prestaties vormen een inspiratie voor de hele gemeenschap.

Met zijn examen achter de rug en een toernooizege op zak, richt Vijay zich nu op het afronden van zijn master Biofarmaceutische Wetenschappen aan de Universiteit Leiden. De toekomst van de dojo ziet er rooskleurig uit, met kampioenen in de dop en internationale ambities in het vizier.

Osu!




Lees ook

Stockfoto voetbal

SC Botlek helpt kinderen uit gezinnen met geldzorgen om te blijven voetballen

Spijkenisse – Amateurvoetbalvereniging SC Botlek uit Spijkenisse wil kinderen uit gezinnen met geldzorgen de mogelijkheid blijven bieden om te blijven voetballen. De vereniging uit onze regio geeft daarom volledige steun aan het programma ‘Niemand Buitenspel’. Dit is een initiatief vanuit ING en de KNVB waar ouders toegang krijgen tot schuldhulp, gemeentelijke regelingen en persoonlijke begeleiding om ervoor te zorgen dat geen enkel kind aan de zijlijn hoeft te staan.

Ronard-Venekamp

Geen spanning meer voor regioclubs in bekergroep 2

Regio – De twee ploegen in het districtsbeker toernooi uit de derde klasse, OVV en SC Botlek zullen zaterdag geen spannende middag beleven, waarin de vraag beantwoord wordt of ze doorgaan in het toernooi. Beide ploegen maken geen kans meer hiervoor.

gebroedersbredius

Diverse ploegen in bekergroep 3 kunnen nog poulewinnaar worden

In de grootste poule van deelnemers aan het districtsbekertoernooi voor de clubs van Voorne Putten, zijn er voor een aantal ploegen nog mogelijkheden. Andere kunnen de voorbereiding afronden met de laatste duels die er in de poulefase gespeeld gaan worden.

Bijeenkomst huwelijksparen 020926

Jubilerende echtparen feestelijk ontvangen door burgemeester Arno Scheepers

Voorne aan Zee – Jubilerende echtparen uit Voorne aan Zee werden vorige week feestelijk ontvangen door burgemeester Arno Scheepers. Bij restaurant Fortezza in Hellevoetsluis werd een kwartaalbijeenkomst georganiseerd voor echtparen uit Voorne aan Zee die in het derde kwartaal van dit jaar hun 60-jarig of 65-jarig huwelijk vieren.

781360862_1099920339360938_3009933399388383120_n

The Passion brengt Zuidland samen: ‘Mensen beseffen nog niet hoe groot het wordt’

Zuidland – De Breedstraat verandert zaterdag 27 maart 2027 in het decor van The Passion Zuidland. Met bekende Nederlandstalige muziek, theater, film en een processie door het dorp wordt het paasverhaal op een eigentijdse manier verteld. Sjanie en Ron de Leeuw van Weenen zijn nauw betrokken bij de organisatie. Wat begon als een idee, groeit inmiddels uit tot een omvangrijke dorpsproductie. ‘Het hele project is wel echt heel groots.’

Zwanengroep

Edwin Vosselman vertelt op LINQ Radio over het werk van de Zwanengroep

Spijkenisse – In het live radioprogramma LINQ Lunch neemt presentator Perry van Brandwijk luisteraars iedere werkdag tussen 12.00 en 13.00 uur mee in wat er speelt in de regio. Regelmatig schuiven gasten aan in de studio of praten zij telefonisch mee.