Spijkernisse, Netherlands
Terug

Dubbelslag voor de Kyokushin Fight Academy

ffe4151595af62451927b4d874ad81cb
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - De Kyokushin Fight Academy heeft onder de vlag van Karate Team Nissewaard weer een historisch weekend achter de rug. Op zondag 13 oktober werden zowel hoofdtrainer Vijay Nanhoe als toptalent Angel kampioen tijdens de prestigieuze All Japan Open Karate Championships, georganiseerd door IKOKS Sonoda in Miyazaki, Japan.

Angel schitterde in de categorie dames onder 18 jaar (open gewichtsklasse), terwijl Vijay, na vier jaar afwezigheid op het wedstrijdtoneel, de titel in de categorie volwassenen open gewicht wist te bemachtigen. Een uitzonderlijke prestatie, mede dankzij de steun van zijn vader, die als coach aan zijn zijde stond.Na dit succes moest Vijay op maandag 14 oktober opnieuw in actie komen, dit keer voor zijn 3e dan (Sandan) examen. Het examen werd afgenomen door een internationale jury, onder leiding van Kancho Naoyuki Sonoda. Vijay moest zijn fysieke en mentale kracht bewijzen door middel van kihon (basisbewegingen), kata (vormen) en kumite (vechten). Ondankseen blessure aan zijn rechtervoet, opgelopen tijdens het toernooi, slaagde hij erin het veeleisende examen met succes af te ronden.

De dubbele overwinning van Angel en Vijay onderstreept de kracht van de Kyokushin Fight Academy, die met meer dan 170 leden de snelst groeiende dojo in Nederland is. Vijay is nu de eerste leraar van de dojo die zijn Sandan-examen in Japan heeft behaald, en zijn prestaties vormen een inspiratie voor de hele gemeenschap.

Met zijn examen achter de rug en een toernooizege op zak, richt Vijay zich nu op het afronden van zijn master Biofarmaceutische Wetenschappen aan de Universiteit Leiden. De toekomst van de dojo ziet er rooskleurig uit, met kampioenen in de dop en internationale ambities in het vizier.

Osu!




Lees ook

Open Huis Begraafplaatsen Brielle en Rockanje

Begraafplaatsen in Brielle en Rockanje organiseren op zaterdag 10 oktober een open huis

Brielle/Rockanje – Aankomende zaterdag 10 oktober organiseren de begraafplaatsen in Brielle en Rockanje een open huis. Bezoekers kunnen een kijkje nemen in de vernieuwde aula’s van de begraafplaatsen en ook zijn medewerkers van de begraafplaatsen en de gemeente Voorne aan Zee aanwezig om vragen te beantwoorden en rondleidingen te geven.

JB1_4079

Vrachtwagen op zijn kant na nachtelijk ongeval op A15 richting Rotterdam

Europoort – Op de A15 richting Rotterdam is in de nacht van dinsdag op woensdag een vrachtwagen gekanteld na een aanrijding met een andere vrachtwagen. Een chauffeur raakte daarbij gewond.

Inzamelingsactie Voedselbank PvdA Nissewaard

PvdA Nissewaard in actie voor de Voedselbank: ‘Inzamelingsactie om boodschappen te doneren’

Nissewaard – PvdA Nissewaard komt dit jaar opnieuw in voor de Voedselbank in Spijkenisse. De politieke partij organiseert een inzamelingsactie waarbij zoveel mogelijk Postcode Loterij-cadeaukaarten worden verzameld. Met de ingeleverde cadeaukaarten worden boodschappen gedaan en rechtstreeks gedoneerd aan de Voedselbank. Met het initiatief wil de partij inwoners de mogelijkheid geven om een cadeaukaart op een eenvoudige manier ten goede te laten komen aan mensen die gebruikmaken van de Voedselbank.

img_1609

Time2linedance maakt zich op voor 15-jarig jubileum: ‘Linedance is echt niet alleen country’

Spijkenisse - Wie bij linedance meteen denkt aan cowboyhoeden, laarzen en uitsluitend countrymuziek, heeft volgens Joran van der Noll maar een deel van het verhaal te pakken. Bij Time2linedance wordt net zo makkelijk op moderne muziek gedanst. De dansgroep, actief op meerdere locaties in en rond Spijkenisse, bestaat in maart vijftien jaar. Dat jubileum wil de organisatie groots vieren.

WhatsApp Image 2026-10-05 at 14.30.55

Met een dreun komt de geschiedenis van Hellevoetsluis tot leven

Hellevoetsluis – Een harde knal, een meterslange steekvlam en een flinke rookwolk. Wie een demonstratie van de kanonniers in de vesting van Hellevoetsluis bijwoont, krijgt een klein voorproefje van het militaire verleden van de stad. De Stichting Kanonniers Hellevoetsluis houdt de geschiedenis van het eeuwenoude geschut levend. Eind september lieten de kanonniers tijdens verschillende demonstraties in de regio opnieuw van zich horen.

IMG_4915-scaled

Fort Noorddijk opent hek voor Nacht van de Nacht

Hellevoetsluis – Normaal gesproken blijft het hek van Fort Noorddijk grotendeels gesloten voor publiek. Tijdens de Nacht van de Nacht komt daar verandering in. Op zaterdag 24 oktober kunnen bezoekers in het donker het forteiland ontdekken, dwaallichten zoeken en kennismaken met de militaire geschiedenis van de bijzondere plek.