Brielle - Aanstaande zaterdag speelt VV Brielle 5 de mogelijke kampioenswedstrijd op het eigen Geuzenpark om 12.00 uur tegen SCO ‘63 5.
Raymond Sybesma | 8 september 2026 17:54
Raymond Sybesma | 9 september 2026 09:00
Jennifer Smit | 10 september 2026 15:00
Spijkenisse – Bij De Kookpot aan de Nieuwstraat 179/181 in Spijkenisse wordt dagbesteding aangeboden aan jongeren met een beperking. De Kookpot doet dit inmiddels tien jaar en dat betekent dat ook de eerste jubilarissen hun tienjarig jubileum vieren. Jeffrey, Wesley en Dominique zijn alle drie vanaf het begin betrokken.
Spijkenisse – In de periode van maandag 21 september tot en met vrijdag 2 oktober is het recreatiebad van het Rivièrabad in Spijkenisse gesloten. Technische problemen zorgen ervoor dat het recreatiebad van het zwembad in onze regio niet kan worden gebruikt.
Regio – Rijkswaterstaat heeft tijdens een inspectie van de westelijke Suurhoffbrug scheuren gevonden. Na de inspectie zijn direct maatregelen genomen en rijdt het verkeer op dit moment over de vluchtstrook. De twee reguliere rijstroken blijven hierdoor gesloten en kan de vertraging voor weggebruikers daarom oplopen tot dertig minuten. Voor de scheepvaart onder de brug is er geen sprake van een stremming.
Spijkenisse – Drie gigantische transformatoren zijn in de nacht van woensdag op donderdag door Spijkenisse richting Geervliet vervoerd. De transformatoren zijn ongeveer 12 meter lang en 6 meter hoog. Langs de route stonden veel belangstellenden om het bijzondere transport te bekijken.
Nissewaard – Van 18 tot en met 27 september kunnen inwoners uit Nissewaard deelnemen aan een uiteenlopend sport- en beweegprogramma tijdens de Nationale Sportweek. Door middel van de Nationale Sportweek wil High Five met activiteiten, clinics en inspirerende verhalen inwoners laten ervaren hoe leuk bewegen is en hen ook na deze week te stimuleren om actief te blijven. Patrick Csanyi en Kenzie Bresser schoven in de studio van LINQ aan om meer te vertellen over de Nationale Sportweek en de activiteiten die in Nissewaard worden georganiseerd.
Spijkenisse – De aankomst van drie grote transformatoren over het water trok eerder al veel bekijks. Langs de kant stonden belangstellenden met mobiele telefoons, camera's en videocamera's om het bijzondere transport vast te leggen. Woensdagavond 16 september begint het volgende deel van de reis: vanaf 22.00 uur worden de transformatoren over de weg naar het hoogspanningsstation Simonshaven vervoerd.