Brielle - Aanstaande zaterdag speelt VV Brielle 5 de mogelijke kampioenswedstrijd op het eigen Geuzenpark om 12.00 uur tegen SCO ‘63 5.
Raymond Sybesma | 8 maart 2026 09:51
Raymond Sybesma | 4 maart 2026 15:05
Linda van der Klooster | 28 februari 2026 10:41
Brielle - De eerste editie van het Sportgala Voorne aan Zee vond vanavond plaats in de Catharijnekerk in Brielle. Tijdens de avond stonden sporters centraal die afkomstig zijn uit de gemeente of lid zijn van een sportvereniging in Voorne aan Zee. Uit alle inzendingen stelde een jury per categorie een top drie samen, waaruit uiteindelijk de winnaars werden gekozen.
Oostvoorne - Afgelopen zondag werd de Halve van Oostvoorne gehouden. Het parcours liep door het centrum, maar ook het duingebied vormde het decor van de loop. Niels Kerdel zette de Halve van Oostvoorne op zijn naam.
Internationale Vrouwendag 8 maart werd ook op Voorne-Putten op meerdere locaties gevierd. Zowel in De Boekenberg, Wijkcentrum Noord en Wijkcentrum Waterland in Spijkenisse en Buurtkamer Ons Midden in Hellevoetsluis en in Brielle was er aandacht voor Vrouwendag.
Spijkenisse – Vanochtend rond 11:50 hebben wethouders Jan Willem Mijnans, Martijn Hamerslag en Chris Hottentot twee bouwborden onthuld bij Metrostation Spijkenisse Centrum.
Hellevoetsluis - Zondagavond zag een omstander een fietslampje branden in een sloot aan het Trambaanpad in Hellevoetsluis en belde de hulpdiensten.
Oostvoorne - Zondagavond rond 19.30 uur is een auto te water geraakt aan de Polderweg in Oostvoorne. Het voertuig lag op het dak in de sloot.