Brielle - Aanstaande zaterdag speelt VV Brielle 5 de mogelijke kampioenswedstrijd op het eigen Geuzenpark om 12.00 uur tegen SCO ‘63 5.
Linsay Posthumus | 28 januari 2026 16:00
William van den Handel | Raymond Sybesma | 1 februari 2026 22:44
Linsay Posthumus | 29 januari 2026 17:22
De 1 april vereniging in Brielle organiseert zaterdag 7 februari audities voor het 1 aprilspel Om de Sleutel van de Stad. Met het openluchtspektakel, dat wordt gespeeld op meerdere plekken in de stad, wordt teruggekeken naar de bevrijding van Brielle door de Watergeuzen, op 1 april 1572. IN Brielle begon die dag de bevrijding van de Spaanse Bezetter.
Op dinsdag 3 februari organiseerde Waterschap Hollandse Delta een inloopbijeenkomst in de Welkomkerk in Rockanje. Bewoners en ondernemers konden daar terecht voor informatie over het groot onderhoud dat dit jaar plaatsvindt aan de wegen tussen Oostvoorne en Rockanje.
Spijkenisse - Op 5 en 6 februari, tussen 09.00 en 15.00 uur, oefenen verkeersregelaars op de kruising Hekelingseweg – Heemraadlaan in Nissewaard.
Voorne aan zee - Voor veel mensen van 65 jaar en ouder is het risico op vallen een terugkerend aandachtspunt. Onzekerheid bij het lopen of eerdere valincidenten kunnen gevolgen hebben voor de zelfstandigheid. De valpreventiecursus In Balans richt zich op het verminderen van dat risico.
Vier keer per jaar verandert de gymzaal van het dorpshuis in Abbenbroek in een kindertheater. Vrijwilligers huren een theatergezelschap in doen alles zelf, van de kaartverkoop tot het inrichten van de zaal.
Rockanje – Na de grote uitslaande brand aan de Groene Kruisstraat op maandag 1 februari is er in korte tijd veel hulp op gang gekomen voor de getroffen gezinnen. Er zijn tientallen tassen met kleding, boodschappen en verzorgingsproducten ingezameld. De hoeveelheid spullen is inmiddels zo groot dat er meer dan voldoende kleding aanwezig is.