Brielle - Aanstaande zaterdag speelt VV Brielle 5 de mogelijke kampioenswedstrijd op het eigen Geuzenpark om 12.00 uur tegen SCO ‘63 5.
Raymond Sybesma | 27 juni 2026 10:45
Raymond Sybesma | 17 juni 2026 16:07
Raymond Sybesma | 23 juni 2026 17:10
Nissewaard – Foort van Oosten, oud-burgemeester van de gemeente Nissewaard, begint woensdag aan een nieuwe functie als burgemeester van de gemeente Leeuwarden. Van Oosten werd afgelopen maandag beëdigd en wordt de tijdelijke opvolger van Sybrand van Haersma Buma. In Leeuwarden blijft van Oosten aan tot de benoeming van een nieuwe Kroonbenoemde burgemeester.
Brielle – Dinsdagnacht rond 00.30 uur heeft een explosie plaatsgevonden bij een woning aan het Galjoen in Brielle.
Rockanje – Bij ieder doelpunt op het WK Voetbal één kilometer hardlopen, roeien, fietsen of in een oefening op de skimachine. Richard Valiente gaat de uitdaging aan tijdens een persoonlijke ‘WK Goals For Cardio Challenge’ waar hij dertig dagen lang de doelpunten van alle WK-deelnemers met extra interesse in de gaten zal houden.
Brielle – Het Brestheater stond afgelopen zondag in het teken van jong muzikaal talent tijdens het jaarlijkse leerlingenconcert van Stichting Brielsch Collectief. Leerlingen van gitaar- en bandcoach Bas van Holt en zangcoach Faure Verbrugge presenteerden aan familie, vrienden en andere belangstellenden wat zij het afgelopen jaar tijdens de muzieklessen hadden geleerd.
Regio – Deze week is de Botlekbrug meerdere avonden en nachten afgesloten voor het verkeer vanwege regulier onderhoud. Rijkswaterstaat meldt dat de brug tijdens de werkzaamheden wordt afgesloten voor al het verkeer, dus ook voor (brom)fietsers en voetgangers. De Oude Maas is tijdens het onderhoud aan de brug gestremd voor de hoge scheepvaart.
Spijkenisse – Zondagavond rond 20.15 uur kwam bij de politie een melding binnen van een steekincident aan de Torellistraat in Spijkenisse.