Spijkernisse, Netherlands
Terug

Kraanvogelloop en uitreiking Nissewaardpenning bij AV Spark

eac93ebaee8f7fb03c4e4abd264bf6d5.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Het was alweer de derde aflevering van deze succesvolle loop en ook dit jaar was het een succes. Vooraf kwam wethouder Jeroen Postma Kees van der Meijde verrassen. Want deze dag was namelijk uitgekozen om Kees de Nissewaardpenning te overhandigen.

Hij ontving deze prijs voor het speakeren bij vele wedstrijden in de gehele regio. Bovendien is Kees vrijwilliger bij de Oudheidkamer van Spijkenisse en geeft hij uitleg aan leerlingen van scholen over de historie van Spijkenisse en omgeving.

Postma schoot daarna de menigte weg. Er waren totaal 250 inschrijvingen. Prima loopweer, geen regen of mist en de zon scheen zelfs. Vanaf het begin was de familie Kedane aan zet, in de loop van de wedstrijd nam Okbazgi Kedane (Spado) het voortouw. Hij kwam als eerste binnen in 0:54:53, een herhaling van 024. Zijn familielid Zerezgi Kedane (Thor) kwam als tweede binnen in 7:25.

Bij de dames was Petra Sloots (Spark) eerste, tijd 1:08:54. Ben Lakerveld was snelste Sparker, hij liet 0:58:58 op de klokken
zetten. Veel dank is verschuldigd aan de organisatie en de vele vrijwilligers. Zonder vrijwilligers zijn deze wedstrijden niet
mogelijk. Zie voor de uitslagen www.avspark.nl en www.uitslagen.nl



Lees ook

1KV08674.JPG

Kop-staartbotsing op Harmsenbrug

Zondagmiddag heeft op de Harmsenbrug een kop-staartbotsing plaatsgevonden. De weg richting de A15 is hierdoor volledig afgesloten geweest.

621814597_34330235209901126_2343933221169205704_n.jpg

Vernieuwing skatepark Upperground (SPUG) steeds dichterbij: ‘Dit is een plek waar je jezelf mag zijn’

Hellevoetsluis – Skatepark Upperground is al meer dan dertig jaar een vaste ontmoetingsplek voor kinderen en jongeren in Hellevoetsluis. Maar de staat van het park is verouderd en onveilig. De ondergrond en obstakels voldoen niet meer aan de eisen van deze tijd. LINQ Media sprak met Willem Kloet, SPUG-skater sinds 1996.

WhatsApp Image 2026-02-05 at 20.15.46 (1).jpeg

Wahaj Ghani (Jong Nissewaard) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Het gezonde verstand moet terugkeren’

Nissewaard – LINQ Media is deze week gestart met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Afgelopen donderdag schoof Wahaj Ghani aan, lijsttrekker van Jong Nissewaard.

d1daada6dc6e695e3e22a2c7da108154.jpg

Kunst, creativiteit en ontmoeting in de bibliotheek

Voorne-Putten - In de vestigingen van Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden vinden maandelijks uiteenlopende activiteiten plaats, variërend van workshops en lezingen tot spreekuren en programma’s voor jeugd en gezinnen. Ook in de komende periode staat er een gevarieerd aanbod op de agenda.

Ongeval_Garsdijk_Hekelingen.jpg

Zoekactie in weilanden na auto te water Garsdijk

Hekelingen – Vanochtend is aan de Garsdijk in Hekelingen een auto in een sloot aangetroffen. Hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse, waaronder een traumahelikopter.

30-1-26-2.jpg

Eerste plaats voor Mila en Julia bij regionale Skills Bloemwerk

Brielle – Mila en Julia van Yuverta Brielle hebben vrijdag 30 januari de regionale Skills Bloemwerkwedstrijd gewonnen. De leerlingen maakten tijdens de wedstrijd verschillende bloemwerken en wisten de jury te overtuigen met hun techniek, samenwerking en uitvoering. Zij eindigden op de eerste plaats.