Spijkernisse, Netherlands
Terug

Kraanvogelloop en uitreiking Nissewaardpenning bij AV Spark

eac93ebaee8f7fb03c4e4abd264bf6d5
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Het was alweer de derde aflevering van deze succesvolle loop en ook dit jaar was het een succes. Vooraf kwam wethouder Jeroen Postma Kees van der Meijde verrassen. Want deze dag was namelijk uitgekozen om Kees de Nissewaardpenning te overhandigen.

Hij ontving deze prijs voor het speakeren bij vele wedstrijden in de gehele regio. Bovendien is Kees vrijwilliger bij de Oudheidkamer van Spijkenisse en geeft hij uitleg aan leerlingen van scholen over de historie van Spijkenisse en omgeving.

Postma schoot daarna de menigte weg. Er waren totaal 250 inschrijvingen. Prima loopweer, geen regen of mist en de zon scheen zelfs. Vanaf het begin was de familie Kedane aan zet, in de loop van de wedstrijd nam Okbazgi Kedane (Spado) het voortouw. Hij kwam als eerste binnen in 0:54:53, een herhaling van 024. Zijn familielid Zerezgi Kedane (Thor) kwam als tweede binnen in 7:25.

Bij de dames was Petra Sloots (Spark) eerste, tijd 1:08:54. Ben Lakerveld was snelste Sparker, hij liet 0:58:58 op de klokken
zetten. Veel dank is verschuldigd aan de organisatie en de vele vrijwilligers. Zonder vrijwilligers zijn deze wedstrijden niet
mogelijk. Zie voor de uitslagen www.avspark.nl en www.uitslagen.nl



Lees ook

Stock_Stadhuis_Nissewaard_Spijkenisse

Woning vier weken dicht na explosie in Spijkenisse

Spijkenisse – Burgemeester Cor Lamers van Nissewaard heeft de woning waar recent een explosie plaatsvond voor de duur van vier weken gesloten.

Veteranendag_Nissewaard (3)

Burgemeester Lamers bedankt veteranen: ‘We zien u en danken u’

Spijkenisse – In de hal van het gemeentehuis van Nissewaard heeft vrijdag de Nissewaardse Veteranendag plaatsgevonden. Veteranen uit de gemeente kwamen samen voor een bijeenkomst waarin waardering en erkenning centraal stonden.

Weer_Sandra Van Winden Scheer-Hellevoetsluis

Onweer levert spectaculaire foto's op uit de regio

Regio - Vrijdag trok een onweersgebied over onze regio. De dreigende luchten, bliksemflitsen en donkere wolken zorgden niet alleen voor indrukwekkende beelden, maar ook voor het afgelasten van verschillende evenementen.

Lintjesregen Voorne aan Zee 2026

Voordracht Koninklijk lintje in Voorne aan Zee van start gegaan

Voorne aan Zee – In april van dit jaar ontvingen 14 inwoners van Voorne aan Zee een Koninklijke onderscheiding voor hun bijzondere inzet voor de samenleving. De voordracht voor het Koninklijk lintje voor komend jaar is voor inwoners uit Voorne aan Zee van start gegaan. Tot 1 juli 2026 is het in Voorne aan Zee mogelijk om iemand voor te dragen voor een Koninklijk lintje.

20260618 overzichtsfoto MKA

Meldkamer ambulancezorg verhuist naar nieuwe verdieping in Rotterdam

Regio - De gezamenlijke meldkamer ambulancezorg van Rotterdam-Rijnmond en Zuid-Holland Zuid heeft een belangrijke stap gezet richting toekomstbestendige acute zorg. Door de groei van de zorgcoördinatiecentra en de toenemende complexiteit van 112-meldingen is de meldkamer verhuisd van de 21e naar de 3e verdieping van het World Port Center in Rotterdam.

20260620-JB1_4354

Politie onderzoekt explosie aan Snoekenveen

Spijkenisse – In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft bij een woning aan de Snoekenveen een explosie plaatsgevonden.