Spijkernisse, Netherlands
Terug

Kraanvogelloop en uitreiking Nissewaardpenning bij AV Spark

eac93ebaee8f7fb03c4e4abd264bf6d5.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Het was alweer de derde aflevering van deze succesvolle loop en ook dit jaar was het een succes. Vooraf kwam wethouder Jeroen Postma Kees van der Meijde verrassen. Want deze dag was namelijk uitgekozen om Kees de Nissewaardpenning te overhandigen.

Hij ontving deze prijs voor het speakeren bij vele wedstrijden in de gehele regio. Bovendien is Kees vrijwilliger bij de Oudheidkamer van Spijkenisse en geeft hij uitleg aan leerlingen van scholen over de historie van Spijkenisse en omgeving.

Postma schoot daarna de menigte weg. Er waren totaal 250 inschrijvingen. Prima loopweer, geen regen of mist en de zon scheen zelfs. Vanaf het begin was de familie Kedane aan zet, in de loop van de wedstrijd nam Okbazgi Kedane (Spado) het voortouw. Hij kwam als eerste binnen in 0:54:53, een herhaling van 024. Zijn familielid Zerezgi Kedane (Thor) kwam als tweede binnen in 7:25.

Bij de dames was Petra Sloots (Spark) eerste, tijd 1:08:54. Ben Lakerveld was snelste Sparker, hij liet 0:58:58 op de klokken
zetten. Veel dank is verschuldigd aan de organisatie en de vele vrijwilligers. Zonder vrijwilligers zijn deze wedstrijden niet
mogelijk. Zie voor de uitslagen www.avspark.nl en www.uitslagen.nl



Lees ook

Zeekadetten

Zeekadetten van Korps Hellevoetsluis bij Dodenherdenking op de Dam

Twee kadetten van het Zeekadetkorps Hellevoetsluis hielpen op 4 mei mee tijdens de Nationale Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam. Elk jaar zetten scouts en zeekadetten uit heel Nederland zich daar in. Dit jaar werd ook het korps uit Hellevoetsluis gevraagd. Ruben Troost en Martijn Bakker meldden zich aan.

IMG_9985.jpg

Bernissebad: een warm bad voor bezoekers en vrijwilligers

Heenvliet - Zondag opende het Bernissebad in Heenvliet het nieuwe zwemseizoen. De opening stond ook in het teken van het 50-jarig bestaan. Naar aanleiding daarvan feliciteerde wethouder Jeroen Postma de organisatie.

R-Net busvervoer bus

Aanvraag leerlingenvervoer schooljaar 2026-2027 gestart in Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – Inwoners van de gemeente Voorne aan Zee kunnen voor het schooljaar 2026-2027 weer leerlingenvervoer aanvragen. De aanvraag moet voor maandag 1 juni worden ingediend bij de gemeente. De aanvraag geldt ook voor inwoners die tijdens het huidige schooljaar 2025-2026 gebruik maken van het leerlingenvervoer.

6c35-019e02870b7d7511b29214a09e7922b0.jpg

PostcodeStraatprijs valt in Spijkenisse

Spijkenisse - Goed nieuws voor vijf deelnemers van de Postcode Loterij die meespelen met postcode 3205 ET, aan het Wezelveen in Spijkenisse. Op die postcode is de PostcodeStraatprijs van 25.000 euro per lot gevallen. Onder de winnaars is ook een nieuwe BMW verloot.

James Kwekel, hordenlopen.jpg

Voorne Atletiek kijkt terug op succesvolle wedstrijddag in Den Haag

Zaterdag 9 mei kwamen 33 atleten van Voorne Atletiek in actie tijdens de tweede regiocompetitiewedstrijd voor U14/U16 bij Haag Atletiek in Den Haag. In de stralende zon namen atleten van 11 tot en met 15 jaar deel aan drie onderdelen voor hun team.

2KV04447.jpg

Auto slaat over de kop op Europaweg Maasvlakte

Maasvlakte - Op de Europaweg op de Maasvlakte Rotterdam is een auto over de kop geslagen. De auto reed vermoedelijk een stuk tegen het verkeer in, raakte van de weg en sloeg over de kop. De bestuurder bleek onder invloed te zijn.