Spijkernisse, Netherlands
Terug

Kraanvogelloop en uitreiking Nissewaardpenning bij AV Spark

eac93ebaee8f7fb03c4e4abd264bf6d5.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Het was alweer de derde aflevering van deze succesvolle loop en ook dit jaar was het een succes. Vooraf kwam wethouder Jeroen Postma Kees van der Meijde verrassen. Want deze dag was namelijk uitgekozen om Kees de Nissewaardpenning te overhandigen.

Hij ontving deze prijs voor het speakeren bij vele wedstrijden in de gehele regio. Bovendien is Kees vrijwilliger bij de Oudheidkamer van Spijkenisse en geeft hij uitleg aan leerlingen van scholen over de historie van Spijkenisse en omgeving.

Postma schoot daarna de menigte weg. Er waren totaal 250 inschrijvingen. Prima loopweer, geen regen of mist en de zon scheen zelfs. Vanaf het begin was de familie Kedane aan zet, in de loop van de wedstrijd nam Okbazgi Kedane (Spado) het voortouw. Hij kwam als eerste binnen in 0:54:53, een herhaling van 024. Zijn familielid Zerezgi Kedane (Thor) kwam als tweede binnen in 7:25.

Bij de dames was Petra Sloots (Spark) eerste, tijd 1:08:54. Ben Lakerveld was snelste Sparker, hij liet 0:58:58 op de klokken
zetten. Veel dank is verschuldigd aan de organisatie en de vele vrijwilligers. Zonder vrijwilligers zijn deze wedstrijden niet
mogelijk. Zie voor de uitslagen www.avspark.nl en www.uitslagen.nl



Lees ook

Arno Scheepers (4).JPG

Burgemeester Arno Scheepers zwemt Haringvliet over na hogere opkomst

Voorne aan Zee - De gemeenteraadsverkiezingen in Voorne aan Zee hebben dit jaar voor een bijzondere uitdaging gezorgd voor burgemeester Arno Scheepers. De burgemeester zou bij een opkomst boven de 50% deze zomer het Haringvliet overzwemmen.

Spijkenisserbrug 1 (1).jpg

Werkzaamheden fietspad Spijkenisserbrug uitgesteld

Spijkenisse - De geplande werkzaamheden aan het fietspad van de Spijkenisserbrug tussen Hoogvliet en Spijkenisse gaan dit voorjaar niet door. Rijkswaterstaat zou van eind maart tot eind april het asfalt van de fietspaden vervangen, maar door een overlap met werkzaamheden op de A15 kan het werk nu niet doorgaan.

Schermafbeelding 2026-03-17 115336.png

Speeltuin Wilde Weide Speelbos na grote verbouwing bijna weer open

Hellevoetsluis - Nog heel even geduld voor kinderen in Hellevoetsluis. Het Wilde Weide Speelbos gaat na een grote opknapbeurt bijna weer open. De natuurspeeltuin in de Kooistee, tussen de kinderboerderij en de volkstuinen, stamt uit 2010. De speeltoestellen zijn vernieuwd en daarbij is rekening gehouden met kinderen met een beperking.

9956e070-3e7d-4fd3-97ca-d4bef784457f.jpg

Paasfeest voor kinderen bij Scouting Hartelgroep in Spijkenisse

Spijkenisse - Op Tweede Paasdag, maandag 6 april, organiseert Scouting Hartelgroep een groot paasfeest voor kinderen uit de regio tot en met 12 jaar. Tussen 11.00 en 15.00 uur zijn gezinnen welkom aan de Drogendijk in Spijkenisse voor een middag vol activiteiten.

Verkiezingen_2026_Nissewaard.jpg

VVD passeert IBV in Voorne aan Zee, ONS blijft grootste partij in Nissewaard

Voorne-Putten - De voorlopige uitslagen van de gemeenteraadsverkiezingen in zowel Voorne aan Zee als Nissewaard laten een duidelijke verschuiving in het politieke landschap zien. In beide gemeenten zijn nieuwe verhoudingen ontstaan, met opvallende winnaars en verliezers.

groeps foto.jpg

Stichting Moeders van Oostvoorne zet zich ook dit jaar weer in voor gezinnen

Oostvoorne - Stichting Moeders van Oostvoorne, die zich al tien jaar inzet voor gezinnen die het financieel moeilijk hebben, was deze week te gast in het radioprogramma LINQ Lunch. Tijdens het gesprek vertelden de initiatiefnemers meer over het ontstaan van de stichting en hun activiteiten.