Spijkernisse, Netherlands
Terug

Kraanvogelloop en uitreiking Nissewaardpenning bij AV Spark

eac93ebaee8f7fb03c4e4abd264bf6d5.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Het was alweer de derde aflevering van deze succesvolle loop en ook dit jaar was het een succes. Vooraf kwam wethouder Jeroen Postma Kees van der Meijde verrassen. Want deze dag was namelijk uitgekozen om Kees de Nissewaardpenning te overhandigen.

Hij ontving deze prijs voor het speakeren bij vele wedstrijden in de gehele regio. Bovendien is Kees vrijwilliger bij de Oudheidkamer van Spijkenisse en geeft hij uitleg aan leerlingen van scholen over de historie van Spijkenisse en omgeving.

Postma schoot daarna de menigte weg. Er waren totaal 250 inschrijvingen. Prima loopweer, geen regen of mist en de zon scheen zelfs. Vanaf het begin was de familie Kedane aan zet, in de loop van de wedstrijd nam Okbazgi Kedane (Spado) het voortouw. Hij kwam als eerste binnen in 0:54:53, een herhaling van 024. Zijn familielid Zerezgi Kedane (Thor) kwam als tweede binnen in 7:25.

Bij de dames was Petra Sloots (Spark) eerste, tijd 1:08:54. Ben Lakerveld was snelste Sparker, hij liet 0:58:58 op de klokken
zetten. Veel dank is verschuldigd aan de organisatie en de vele vrijwilligers. Zonder vrijwilligers zijn deze wedstrijden niet
mogelijk. Zie voor de uitslagen www.avspark.nl en www.uitslagen.nl



Lees ook

Stock_Stadhuis_Spijkenisse_Nissewaard.JPG

Bijeenkomst in stadhuis van Nissewaard over ontwikkelingen in de haven

Nissewaard – In het stadhuis van Nissewaard aan de Raadhuislaan in Spijkenisse wordt op maandag 1 juni een bijeenkomst georganiseerd over de ontwikkelingen in de haven. Van 19:00 tot 21:00 worden bezoekers onder andere bijgepraat over de toekomst van de haven en wat dit voor inwoners betekent.

Zundapp meeting Vierpolders1

Honderden Zündapps bij meeting Vierpolders

Vierpolders - Het was zondag 24 mei druk tijdens de Zündapp- en oldtimermeeting in Vierpolders. Tientallen oldtimers en honderden Zündapps stonden in de zon te pronken voor het massaal toegestroomde publiek. Die konden genieten van de aanblik van rond de 50 oldtimer auto’s maar vooral van veel brommers en motoren, met een hoofdrol voor de Zündapps.

Rijkswaterstaat.jpg

Rijkswaterstaat stelt hitteprotocol in vanwege hoge temperaturen

Regio - Vanwege de warmte heeft Rijkswaterstaat het hitteprotocol ingesteld. Dat geldt, met uitzondering van Friesland, in alle provincies.

Grasaar.jpg

Zo help je dieren veilig door warme dagen heen

Regio - We hebben er even op moeten wachten, maar de temperaturen zijn eindelijk gestegen. De een is er blij mee, de ander weet niet waar hij of zij het zoeken moet. Ook dieren kunnen last hebben van de warmte.

Brand Wallen Hellevoetsluis.jpeg

Brandweer blust meerdere kleine brandhaarden in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – De brandweer heeft maandagmiddag meerdere kleine brandhaarden geblust nadat een natuurbrand was uitgebroken bij de Wallen achter de Opzoomerlaan in Hellevoetsluis. Door de snelle inzet van de brandweer kon verspreiding van het vuur worden voorkomen.

R-Net busvervoer bus

Buslijnen 102 en 403 rijden omleidingsroute vanwege werkzaamheden

Rockanje/Oostvoorne – Buslijnen 102 en 403 rijden van donderdag 28 mei tot en met vrijdag 17 juli een omleidingsroute tussen Oostvoorne en Rockanje vanwege werkzaamheden. De wegen tussen Oostvoorne en Rockanje worden dit jaar van groot onderhoud voorzien om de verkeersveiligheid en bereikbaarheid op deze wegen voor de komende decennia te waarborgen.