Spijkernisse, Netherlands
Terug

Kraanvogelloop en uitreiking Nissewaardpenning bij AV Spark

eac93ebaee8f7fb03c4e4abd264bf6d5
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Het was alweer de derde aflevering van deze succesvolle loop en ook dit jaar was het een succes. Vooraf kwam wethouder Jeroen Postma Kees van der Meijde verrassen. Want deze dag was namelijk uitgekozen om Kees de Nissewaardpenning te overhandigen.

Hij ontving deze prijs voor het speakeren bij vele wedstrijden in de gehele regio. Bovendien is Kees vrijwilliger bij de Oudheidkamer van Spijkenisse en geeft hij uitleg aan leerlingen van scholen over de historie van Spijkenisse en omgeving.

Postma schoot daarna de menigte weg. Er waren totaal 250 inschrijvingen. Prima loopweer, geen regen of mist en de zon scheen zelfs. Vanaf het begin was de familie Kedane aan zet, in de loop van de wedstrijd nam Okbazgi Kedane (Spado) het voortouw. Hij kwam als eerste binnen in 0:54:53, een herhaling van 024. Zijn familielid Zerezgi Kedane (Thor) kwam als tweede binnen in 7:25.

Bij de dames was Petra Sloots (Spark) eerste, tijd 1:08:54. Ben Lakerveld was snelste Sparker, hij liet 0:58:58 op de klokken
zetten. Veel dank is verschuldigd aan de organisatie en de vele vrijwilligers. Zonder vrijwilligers zijn deze wedstrijden niet
mogelijk. Zie voor de uitslagen www.avspark.nl en www.uitslagen.nl



Lees ook

Stadhuis Nissewaard

Digitale belastingbalie gemeente Nissewaard de komende zes weken in onderhoud

Nissewaard – Sinds donderdag 25 juni is de digitale belastingbalie ‘Mijn Belastingen’ van de gemeente Nissewaard zes weken technisch in onderhoud en niet beschikbaar. ‘We gaan over naar een nieuw systeem om onze dienstverlening te verbeteren en de belastingbalie gebruiksvriendelijker te maken’, schrijft de gemeente Nissewaard via hun eigen kanalen.

20260627-JB1_8347

Ernstig ongeval op Groene Kruisweg Spijkenisse

Spijkenisse – Op de Groene Kruisweg in Spijkenisse heeft een ernstig verkeersongeval plaatsgevonden. Daarbij schoot een personenauto over de middenberm en kwam op de tegenovergestelde rijbaan in botsing met een andere auto.

Stockfoto werkzaamheden

Werkzaamheden aan de oversteekplaatsen Nelson Mandelalaan in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Maandag 29 juni en dinsdag 30 juni vinden aan de Nelson Mandelalaan in Hellevoetsluis werkzaamheden plaats. Hierbij worden de oversteekplaatsen op de Nelson Mandelalaan met de Bonseweg en de Dorpsweg voorzien van een gele verflaag om de oversteekplaatsen beter zichtbaar te maken.

Gemeentehuis Voorne aan Zee

Gemeente Voorne aan Zee stelt drie locaties open om verkoeling te zoeken

Voorne aan Zee – De gemeente Voorne aan Zee heeft vanwege de aanhoudende hitte drie locaties geopend voor inwoners om verkoeling te kunnen zoeken. De locaties zijn bedoeld voor mensen die thuis, bij familie, vrienden of kennissen geen koele plek kunnen vinden tijdens de warme temperaturen waarbij het KNMI code rood heeft afgegeven.

zon

Zo gaat onze regio om met de hitte

REGIO - Sinds vannacht 00.00 uur is code rood van toepassing als weeralarm. Het is de eerste keer dat deze code voor warm weer is uitgegeven. In de regio is het onderwijs grotendeels stilgevallen en gaan activiteiten niet door. Ook is er extra drukte in de regio. In dit artikel houden wij u vandaag op de hoogte van actualiteiten rondom het weer.

Brandweermuseum Hellevoetsluis 1

Brandweermuseum Hellevoetsluis viert 100-jarig bestaan: ‘Trots om de collectie aan bezoekers te laten zien’

Hellevoetsluis – In het Brandweermuseum in Hellevoetsluis kun je terecht voor een uitgebreide collectie waar de bestrijding van brand in Nederland van rond het jaar 500 tot nu te zien is. Dit jaar bestaat het Brandweermuseum uit de regio 100 jaar en wordt dit jubileum groots gevierd met een feestweekend op zaterdag 11 juli en zondag 12 juli.