Spijkernisse, Netherlands
Terug

Najaarscompetitie zit erop voor TTV Hellevoets Effect

47b21e9e8ae8b0578adef874d89bdfaf.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - De najaarscompetitie tafeltennis is voorbij. Voor drie teams van TTV Hellevoets Effect betekende het toch wel een wat teleurstellend resultaat. Positief is het feit dat ze als kleine vereniging met vier duoteams aantraden, dat Frank Ynzonides, Arnaut Naber, Bert van de Kamer en Piet Klink op het digitale wedstrijdformulier verschenen en team 3 een mooie 2e plaats behaalde in de 6e klasse B.

Het trio eindigde achter het ongenaakbare Sorry 4 en met ruime voorsprong op nummer 3 Alexandria'66 10 met een goed gevoel de competitie. En Frank Ynzonides is helemaal terug! Zowel team 1 als team 2 speelde een competitie met - zoals Barry van Dijk en Gerard de Man het beiden omschreven - een gevoel dat ze lekker gespeeld hadden, maar uiteindelijk telkens tekort kwamen.

Na twee opeenvolgende kampioenschappen in de 3e klasse was het terecht dat Barry van Dijk, Joyce en Arno Ynzonides (team 1) een competitie mochten proeven aan het 2e klasseniveau. Met pittige tegenstanders uit de regio Den Haag en Rotterdam werd het een enorme klus. Het leidde helaas tot tien nederlagen. Barry van Dijk liet zien dat hij op dit niveau zeker mee kan, al bleven zijn aantal overwinningen achter bij zijn prestaties. Een aantal keren ging Barry net ten onder. Joyce stopte bij 1 overwinning, terwijl Arno toch beter moet kunnen dan de hatelijke 0 zeges die nu achter zijn naam staan. Degradatie is het verdict (al weet je het met de nieuwe regelgeving pas zodra de nieuwe competitie indeling bekend is gemaakt). In het voorjaar vermoedelijk nieuwe kampioenskansen in de 3e klasse.

Team 2 was dit najaar een trio. Rik Kooiman en Gerard de Man kregen gezelschap van Ivo Kooijman. En dat was geen slechte move. Ivo beet goed van zich af in de 5e klasse en werd onbetwist de sterkste speler van de drie. Rik Kooiman en Gerard de Man speelden onder hun niveau. Of was de tegenstand zo sterk? Hopelijk ook in het voorjaar de 5e klasse. Zo niet dan gaat ook dit team ongetwijfeld voor het kampioenschap in de 6e klasse.

Team 3 bestond uit de routiniers Hans de Brandt en Joost Voogt, aangevuld met de deze competitie terug gekeerde Frank Ynzonides. Lang bleef het team in het spoor van Sorry 4. Uiteindelijk was de 3-2 thuiszege op Sorry te weinig en het breekpunt. Sorry 4 een terechte kampioen! Frank speelde een goede competitie met slechts drie nederlagen. Respect voor Hans de Brandt en Joost Voogt voor de wijze waarop ze nog steeds hun mannetje staan en overwinningen meepakken. In het voorjaar gaan de mannen ongetwijfeld een nieuwe poging wagen voor een kampioenschap in de 6e klasse.

Team 4 speelde dit najaar in de 7e klasse en was daarin meer op hun plek. Thijs van Dijk, Arnout Naber, Bert van de Kamer en Piet Klink speelden de wedstrijden. Leuk ook Piet als competitiespeler weer in actie te zien. Arnout weet nu wat competitie spelen betekent, Thijs wint zijn wedstrijden, wordt steeds beter en Bert & Piet bleven weliswaar op de 0 staan, maar waren belangrijk voor het team. Dat al het voorgaande betekent dat de vierde plaats op de ranglijst het eindresultaat is, mag de pret niet drukken. Bert Brinkman heeft inmiddels bij wedstrijdsecretaris Gerard de Man aangegeven in het voorjaar graag weer deel te willen nemen aan de competitie. Ongetwijfeld is er voor Bert weer ergens een mooie plek te vinden.



Lees ook

20260323-JVB_1485.jpeg

A15 voorlopig dicht, weg naar verwachting pas na 19.00 uur open

Maandagmiddag heeft er op de A15 ter hoogte van Spijkenisse, in de richting van Rotterdam, een ongeval plaatsgevonden waarbij een personenauto in brand is gegaan. De inzittende is nagekeken door de ambulancedienst en overgebracht naar het ziekenhuis.

2bb24eeb38dfcd6360f6f701b84ad10c.jpg

Andrea Hazes te zien in ‘010: De mensen die Rotterdam kleur geven’

Caroline van Batenburg (Andrea Hazes) is op dit moment te zien in het televisieprogramma ‘010: De mensen die Rotterdam kleur geven’. Deze reality- en documentaireserie wordt uitgezonden op RTL 5.

WhatsApp Image 2026-03-23 at 12.30.14.jpeg

Stichting Fietsbank Voorne-Putten: 'Dankbaar werk'

Hellevoetsluis - Stichting Fietsbank Voorne-Putten, opgericht in 2018, zet zich in voor mensen met een inkomen tot 130 procent van het minimumloon die geen toegang hebben tot een eigen fiets. Adri, voorzitter van de stichting, vertelde in een interview bij radioprogramma LINQ Lunch meer over het initiatief. 

646A1920.JPG

Ruime uitoverwinning voor Spijkenisse: 1-4 bij Oranje Wit

Spijkenisse heeft een ruime uitoverwinning geboekt. In Dordrecht stapte het als terechte winnaar van het veld: 1-4.

Volle truck_Maasboulevard 2026.jpg

Volle laadbak na zwerfvuilactie langs Maasboulevard in Spijkenisse

Spijkenisse - Meer dan vijftig vrijwilligers maakten zondag 22 maart in het kader van de Landelijke Opschoondag de oevers van de Oude Maas schoon langs de Maasboulevard in Spijkenisse.

MDK07518.jpg

Scooterbestuurder aangehouden na botsing met fatbike aan Doddegras

Spijkenisse - Zondagmiddag heeft aan de Doddegras in Spijkenisse een ongeval plaatsgevonden tussen een scooter en een fatbike. Op de fatbike zaten twee kinderen, die op het fietspad ten val kwamen.