Spijkernisse, Netherlands
Terug

Najaarscompetitie zit erop voor TTV Hellevoets Effect

47b21e9e8ae8b0578adef874d89bdfaf.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - De najaarscompetitie tafeltennis is voorbij. Voor drie teams van TTV Hellevoets Effect betekende het toch wel een wat teleurstellend resultaat. Positief is het feit dat ze als kleine vereniging met vier duoteams aantraden, dat Frank Ynzonides, Arnaut Naber, Bert van de Kamer en Piet Klink op het digitale wedstrijdformulier verschenen en team 3 een mooie 2e plaats behaalde in de 6e klasse B.

Het trio eindigde achter het ongenaakbare Sorry 4 en met ruime voorsprong op nummer 3 Alexandria'66 10 met een goed gevoel de competitie. En Frank Ynzonides is helemaal terug! Zowel team 1 als team 2 speelde een competitie met - zoals Barry van Dijk en Gerard de Man het beiden omschreven - een gevoel dat ze lekker gespeeld hadden, maar uiteindelijk telkens tekort kwamen.

Na twee opeenvolgende kampioenschappen in de 3e klasse was het terecht dat Barry van Dijk, Joyce en Arno Ynzonides (team 1) een competitie mochten proeven aan het 2e klasseniveau. Met pittige tegenstanders uit de regio Den Haag en Rotterdam werd het een enorme klus. Het leidde helaas tot tien nederlagen. Barry van Dijk liet zien dat hij op dit niveau zeker mee kan, al bleven zijn aantal overwinningen achter bij zijn prestaties. Een aantal keren ging Barry net ten onder. Joyce stopte bij 1 overwinning, terwijl Arno toch beter moet kunnen dan de hatelijke 0 zeges die nu achter zijn naam staan. Degradatie is het verdict (al weet je het met de nieuwe regelgeving pas zodra de nieuwe competitie indeling bekend is gemaakt). In het voorjaar vermoedelijk nieuwe kampioenskansen in de 3e klasse.

Team 2 was dit najaar een trio. Rik Kooiman en Gerard de Man kregen gezelschap van Ivo Kooijman. En dat was geen slechte move. Ivo beet goed van zich af in de 5e klasse en werd onbetwist de sterkste speler van de drie. Rik Kooiman en Gerard de Man speelden onder hun niveau. Of was de tegenstand zo sterk? Hopelijk ook in het voorjaar de 5e klasse. Zo niet dan gaat ook dit team ongetwijfeld voor het kampioenschap in de 6e klasse.

Team 3 bestond uit de routiniers Hans de Brandt en Joost Voogt, aangevuld met de deze competitie terug gekeerde Frank Ynzonides. Lang bleef het team in het spoor van Sorry 4. Uiteindelijk was de 3-2 thuiszege op Sorry te weinig en het breekpunt. Sorry 4 een terechte kampioen! Frank speelde een goede competitie met slechts drie nederlagen. Respect voor Hans de Brandt en Joost Voogt voor de wijze waarop ze nog steeds hun mannetje staan en overwinningen meepakken. In het voorjaar gaan de mannen ongetwijfeld een nieuwe poging wagen voor een kampioenschap in de 6e klasse.

Team 4 speelde dit najaar in de 7e klasse en was daarin meer op hun plek. Thijs van Dijk, Arnout Naber, Bert van de Kamer en Piet Klink speelden de wedstrijden. Leuk ook Piet als competitiespeler weer in actie te zien. Arnout weet nu wat competitie spelen betekent, Thijs wint zijn wedstrijden, wordt steeds beter en Bert & Piet bleven weliswaar op de 0 staan, maar waren belangrijk voor het team. Dat al het voorgaande betekent dat de vierde plaats op de ranglijst het eindresultaat is, mag de pret niet drukken. Bert Brinkman heeft inmiddels bij wedstrijdsecretaris Gerard de Man aangegeven in het voorjaar graag weer deel te willen nemen aan de competitie. Ongetwijfeld is er voor Bert weer ergens een mooie plek te vinden.



Lees ook

IMG_9933.jpg

Gewonde na incident in woning Prunusstraat, meerdere wapens gevonden

Spijkenisse – Woensdagavond is de politie ter plaatse gegaan aan de Prunusstraat na een melding vanuit een woning. Daarbij bleek één persoon letsel te hebben opgelopen door een mes.

Schermafbeelding 2026-01-20 150852.jpg

Danique gaat met de buren de berg op tegen kanker

Spijkenisse - Danique Neuschwanger uit Spijkenisse gaat met haar ouders en haar buren 4 juni de Alpe d’HuZes oplopen tegen kanker. Als training maakt de groep De 5 Wandelbikkels nu al vele kilometers per week.

Voorlezen.jpg

Nationale Voorleesdagen 2026 van start: ‘Zonder lezen geen toekomst’

Voorne-Putten - In heel Nederland zijn de Nationale Voorleesdagen 2026 officieel van start gegaan. De opening van het grootste boekenfeest voor kinderen van 0 tot 6 jaar werd ook in de gemeenten Voorne aan Zee en Nissewaard gevierd.

Tollenstraat.jpg

Forse schade bij botsing tussen scooter en auto aan Tollenstraat

Spijkenisse – Aan de Tollenstraat heeft rond 14.30 uur een aanrijding plaatsgevonden tussen een scooter en een personenauto. Op de scooter zaten twee personen.

HooiSchelf.jpg

Twee aanhoudingen na vondst harddrugs in woning Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - De politie heeft na een melding bij Meld Misdaad Anoniem (MMA) een onderzoek ingesteld in een woning aan de Hooischelf in Hellevoetsluis. De vondst is gedaan op vrijdag 16 januari, zo maakte de politie dinsdag bekend via sociale media.

FAIS.jpeg

FAIS blikt terug in Spijkenisse: ‘Dit voelt als thuiskomen’

Spijkenisse - Het afgelopen jaar voelde voor zanger en songwriter FAIS als een bijzondere reis langs vertrouwde plekken, nieuwe ontmoetingen en toekomstplannen. Terug naar zijn roots, maar met de blik vooruit. In gesprek met LINQ Media blikt FAIS terug op een jaar waarin muziek, maatschappelijke betrokkenheid en persoonlijke groei samenkwamen.