Spijkernisse, Netherlands
Terug

Najaarscompetitie zit erop voor TTV Hellevoets Effect

47b21e9e8ae8b0578adef874d89bdfaf.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - De najaarscompetitie tafeltennis is voorbij. Voor drie teams van TTV Hellevoets Effect betekende het toch wel een wat teleurstellend resultaat. Positief is het feit dat ze als kleine vereniging met vier duoteams aantraden, dat Frank Ynzonides, Arnaut Naber, Bert van de Kamer en Piet Klink op het digitale wedstrijdformulier verschenen en team 3 een mooie 2e plaats behaalde in de 6e klasse B.

Het trio eindigde achter het ongenaakbare Sorry 4 en met ruime voorsprong op nummer 3 Alexandria'66 10 met een goed gevoel de competitie. En Frank Ynzonides is helemaal terug! Zowel team 1 als team 2 speelde een competitie met - zoals Barry van Dijk en Gerard de Man het beiden omschreven - een gevoel dat ze lekker gespeeld hadden, maar uiteindelijk telkens tekort kwamen.

Na twee opeenvolgende kampioenschappen in de 3e klasse was het terecht dat Barry van Dijk, Joyce en Arno Ynzonides (team 1) een competitie mochten proeven aan het 2e klasseniveau. Met pittige tegenstanders uit de regio Den Haag en Rotterdam werd het een enorme klus. Het leidde helaas tot tien nederlagen. Barry van Dijk liet zien dat hij op dit niveau zeker mee kan, al bleven zijn aantal overwinningen achter bij zijn prestaties. Een aantal keren ging Barry net ten onder. Joyce stopte bij 1 overwinning, terwijl Arno toch beter moet kunnen dan de hatelijke 0 zeges die nu achter zijn naam staan. Degradatie is het verdict (al weet je het met de nieuwe regelgeving pas zodra de nieuwe competitie indeling bekend is gemaakt). In het voorjaar vermoedelijk nieuwe kampioenskansen in de 3e klasse.

Team 2 was dit najaar een trio. Rik Kooiman en Gerard de Man kregen gezelschap van Ivo Kooijman. En dat was geen slechte move. Ivo beet goed van zich af in de 5e klasse en werd onbetwist de sterkste speler van de drie. Rik Kooiman en Gerard de Man speelden onder hun niveau. Of was de tegenstand zo sterk? Hopelijk ook in het voorjaar de 5e klasse. Zo niet dan gaat ook dit team ongetwijfeld voor het kampioenschap in de 6e klasse.

Team 3 bestond uit de routiniers Hans de Brandt en Joost Voogt, aangevuld met de deze competitie terug gekeerde Frank Ynzonides. Lang bleef het team in het spoor van Sorry 4. Uiteindelijk was de 3-2 thuiszege op Sorry te weinig en het breekpunt. Sorry 4 een terechte kampioen! Frank speelde een goede competitie met slechts drie nederlagen. Respect voor Hans de Brandt en Joost Voogt voor de wijze waarop ze nog steeds hun mannetje staan en overwinningen meepakken. In het voorjaar gaan de mannen ongetwijfeld een nieuwe poging wagen voor een kampioenschap in de 6e klasse.

Team 4 speelde dit najaar in de 7e klasse en was daarin meer op hun plek. Thijs van Dijk, Arnout Naber, Bert van de Kamer en Piet Klink speelden de wedstrijden. Leuk ook Piet als competitiespeler weer in actie te zien. Arnout weet nu wat competitie spelen betekent, Thijs wint zijn wedstrijden, wordt steeds beter en Bert & Piet bleven weliswaar op de 0 staan, maar waren belangrijk voor het team. Dat al het voorgaande betekent dat de vierde plaats op de ranglijst het eindresultaat is, mag de pret niet drukken. Bert Brinkman heeft inmiddels bij wedstrijdsecretaris Gerard de Man aangegeven in het voorjaar graag weer deel te willen nemen aan de competitie. Ongetwijfeld is er voor Bert weer ergens een mooie plek te vinden.



Lees ook

Welkom op de Club Weken Nissewaard.jpg

Welkom op de Club-weken laat inwoners van Nissewaard kennismaken met activiteiten en vrijwilligerswerk

Nissewaard – Van 1 tot en met 14 juni staan diverse verenigingen en clubs in Nissewaard in het teken van ‘Welkom op de Club’. Tijdens deze dagen staan de deuren van de verenigingen en clubs open voor bezoekers en kun je informatie krijgen over het activiteitenaanbod en de mogelijkheden tot vrijwilligerswerk.

20260525-JB1_3573.jpeg

Zeer grote brand in chalet op vakantiepark in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Vannacht is rond 03.55 uur brand uitgebroken in een chalet op een vakantiepark aan de Parkweg in Hellevoetsluis. Rond 04.20 uur was de brand nog niet onder controle en kwamen meerdere blusvoertuigen ter plaatse. De brandweer schaalde op naar zeer grote brand.

Demonstratie_Politiebureau.jpg

Demonstranten en tegendemonstranten bij politiebureau Spijkenisse

Spijkenisse - Zondagavond hadden enkele demonstranten van Geef Tegengas zich verzameld bij het politiebureau in Spijkenisse. In het politiebureau zaten een of meerdere leden van de actiegroep vast na een eerdere aanhouding.

IMG_2656.jpeg

Bestuurder aangehouden na aanrijding Maaswijkweg

Spijkenisse - Zondagavond zijn twee voertuigen met elkaar in botsing gekomen ter hoogte van een tankstation.

paardenmarkt Heenvliet.jpg

Maandag laatste dag Paardenmarkt

Heenvliet - Vrijdag 22 mei opende burgemeester Cor Lamers om 19.00 uur de ingang van het evenemententerrein van de Paardenmarkt. In de kleine feesttent traden verschillende artiesten op, onder wie Andrew Dean en Dries Roelvink.

kanonnen en affuiten.jpg

Werkgroep Kanonnen en Affuiten slachtoffer van inbraak

Bij een werkplaats van de werkgroep Kanonnen en Affuiten in de vesting van Brielle is in de nacht van donderdag 21 op vrijdag 22 mei ingebroken. Daarbij is elektrisch handgereedschap gestolen. Dat meldt de werkgroep op Facebook.