Spijkernisse, Netherlands
Terug

Nieuwenhoorn versterkt zich met Pijlman en Woldeamanuel

8ea623e1fdb62148426ed0be532ad5cf
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Vv Nieuwenhoorn heeft zich voor het seizoen 2025/2026 versterkt met Sem Pijlman en Bethslot
Woldeamanuel. Beide spelers hebben een contract voor twee seizoenen getekend en sluiten komende zomer aan bij de selectie.

De 21-jarige Sem Pijlman komt over van sc Feyenoord. De creatieve middenvelder staat bekend om zijn technische vaardigheden en spelinzicht. Met zijn ervaring op een hoger niveau wordt hij een belangrijke schakel in het team van Nieuwenhoorn.

Ook Bethslot Woldeamanuel maakt de overstap naar Nieuwenhoorn. De dynamische speler komt over van vv Hellevoetsluis en kiest bewust voor een stap hogerop. Hij kijkt ernaar uit om zich verder te ontwikkelen en bij te dragen aan het succes van de club.

Met de komst van Pijlman en Woldeamanuel zet Nieuwenhoorn opnieuw een stap in de verjonging van de selectie. De club blijft gericht op talentontwikkeling en deze versterkingen passen perfect binnen het nieuwe vijfjarenplan. De technische staf is verheugd over hun komst en kijkt uit naar hun bijdrage in de komende seizoenen.

Lees ook

johnkleijnbotlek

SC Botlek en OVV pakken de volle winst

Regio – In de derde klasse D van het amateur voetbal waren er goede resultaten voor de ploegen van ons eiland. OVV pakte thuis de volle winst op Slikkerveer. Het werd 2-0. SC Botlek pakte bij hekkensluiter COAL een 1-2 zege.

klok terug

Wintertijd is weer ingegaan

Sinds vannacht 03.00 uur is de zomertijd voorbij. Dat betekent dat de klok een uur achteruit is gezet en de meeste mensen een uurtje langer kunnen slapen. In de ochtend wordt het eerder licht en in de avond eerder donker. Ook andere Europese landen gingen afgelopen nacht over op de 'wintertijd'.

marvinvanderpluijm

Zege voor Nieuwenhoorn, puntendeling voor Brielle, Hellevoetsluis en Zuidland

Regio – In de eerste klasse was er zaterdag een zege voor koploper Nieuwenhoorn, dat op bezoek ging bij NSVV in Numansdorp. Een trede lager was er voor geen enkele ploeg van Voorne Putten een zege, Zowel Hellevoetsluis, Zuidland en Brielle speelden gelijk.

Julièn Gret

Spijkenisse pakt tweede punt van de competitie

Spijkenisse heeft het tweede punt van de competitie te pakken. Op sportpark Jaap Riedijk stond Spijkenisse tegen RKAVV voor met 2-0, maar werd het uiteindelijk 2-2. Vervelende was dat het wederom in de laatste minuten gebeurde dat Spijkenisse de voorsprong uit handen gaf.

jeroenvanderhorst1

Twee derby's in de vijfde klasse, blijft Rockanje koploper?

Regio – Na een weekje bekervoetbal voor Rockanje en Vierpolders, is het voor deze ploegen nu de tijd om een heuse derby in Voorne aan Zee te spelen. Ook Abbenbroek en Hekelingen zijn de opponent van elkaar, een overzicht van de duels:

GHVV13

Vierdeklassers spelen derby, FC Vlotbrug moet naar Schiedam

Regio – Voor de ploegen in de vierde klasse spelen vier van de vijf deelnemende clubs van Voorne Putten een eilanden derby. Voor FC Vlotbrug wacht het treffen met Hermes DVS dat een aantal plekken onder de Hellevoeters staat.