Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spectaculair Glow In The Dark toernooi bij HC Voorne

9d5f6b1d35a2d20836dd9c48e05ec567
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis – Afgelopen zaterdag luidde HC Voorne het zaalseizoen in met een vriendschappelijk Glow In The dark toernooi. De blaashal van de hockeyvereniging werd, gehuld in het donker en met behulp van blacklight, het strijdtoneel voor teams vanuit de jongste tot oudste jeugd.

Voor maximaal effect hadden de spelers toffe NEON-outfits aan. In totaal schreven 149 spelers zich in voor het toernooi en deze was hiermee volledig uitverkocht.

“Nog nooit organiseerde de hockeyclub een dergelijk event om het zaalseizoen te openen. Het was een daverend succes,” zegt de evenementencommissie HC Voorne, welke bestaat uit vier bevlogen dames. “Er zijn zoveel bezoekers geweest afgelopen zaterdag en zelfs senioren spelers kwamen uit nieuwsgierigheid kijken hoe de blaashal er van binnen uit zag. Wij zien het zitten om volgend jaar het zaalseizoen opnieuw zo te starten en wie weet dan niet één, maar wellicht twee avonden!”

De evenementencommissie heeft een lange voorbereiding gehad en dat, plus de hulp van vrijwilligers op de avond zelf maakten het Glow In The Dark event een succes!

De officiële KNHB zaal competitie start op 7 december a.s.


Lees ook

Stock_Politie_Handboeien

Verdachte zedenincidenten blijft vastzitten en wordt dinsdag voorgeleid

Spijkenisse - De verdachte die is aangehouden voor de zedenmisdrijven in Spijkenisse afgelopen 3 juli, is een 35-jarige man uit Spijkenisse. Hij wordt verdacht van verkrachting, aanranding en aanstootgevend gedrag. De verdachte zit nog vast en wordt dinsdag 7 juli voorgeleid aan de rechter-commissaris.

triathlon

Vijfde Hellevoet Heroes Triathlon brengt honderden sporters naar Vesting Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Op zaterdag 11 juli vindt de vijfde editie van de Hellevoet Heroes Triathlon plaats. Wat begon als een lokaal initiatief is in vijf jaar tijd uitgegroeid tot een vaste waarde op de sportkalender van Hellevoetsluis. Ook organisator De Club van Buiten heeft zich in die periode ontwikkeld tot organisator van meerdere buitensportevenementen in de regio.

Vissterfte_Hellevoetsluis (6)

Visstand moet zich op natuurlijke wijze herstellen na vissterfte

Hellevoetsluis – Op zondag 28 juni kwamen de eerste meldingen binnen van dode vissen in het 8-meertje in Hellevoetsluis. Vissers, vrijwilligers van Zwanengroep Zuid-Holland en medewerkers van de gemeente zijn vervolgens dagenlang bezig geweest om de dode vissen uit het water te halen.

Beweegplein Brielle

Nieuwe editie van het Beweegplein bij BRAVO in Brielle: ‘Jong en oud gezamenlijk in beweging laten komen’

Brielle – Donderdag 9 juli staat tussen 14:00 en 16:00 een nieuwe editie van het Beweegplein op het programma bij BRAVO aan De Rik 28 in Brielle. Het Beweegplein is een initiatief van Kunst & Cultuur BRES, Stichting PUSH en Catharina Thuis op Voorne. Het evenement in Brielle is bedoeld om jong en oud samen te brengen door middel van sportieve activiteiten, creatieve workshops en een open podium.

Publicatie LTV de Dalle v2

LTV de Dalle opent vierde padelbaan tijdens start toernooi

Spijkenisse - LTV de Dalle in Spijkenisse neemt aankomende zaterdag officieel de vierde padelbaan op het sportpark in gebruik. De opening vindt plaats tussen 10.00 en 11.00 uur en vormt de aftrap van het Open Tennis en Padel Toernooi 2026.

De Vlasbloem viert 10-jarig bestaan met taart en feestweek

De Vlasbloem viert tienjarig bestaan: ‘Samenwerking legde basis voor sterke school’

Zuidland – Samenwerkingsschool De Vlasbloem bestaat tien jaar. De basisschool viert die mijlpaal deze week met een feestprogramma voor leerlingen, ouders, (oud-)medewerkers en samenwerkingspartners. Op het programma staan onder meer dagelijkse activiteiten en een circusvoorstelling voor de kinderen.