Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spectaculair Glow In The Dark toernooi bij HC Voorne

9d5f6b1d35a2d20836dd9c48e05ec567.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis – Afgelopen zaterdag luidde HC Voorne het zaalseizoen in met een vriendschappelijk Glow In The dark toernooi. De blaashal van de hockeyvereniging werd, gehuld in het donker en met behulp van blacklight, het strijdtoneel voor teams vanuit de jongste tot oudste jeugd.

Voor maximaal effect hadden de spelers toffe NEON-outfits aan. In totaal schreven 149 spelers zich in voor het toernooi en deze was hiermee volledig uitverkocht.

“Nog nooit organiseerde de hockeyclub een dergelijk event om het zaalseizoen te openen. Het was een daverend succes,” zegt de evenementencommissie HC Voorne, welke bestaat uit vier bevlogen dames. “Er zijn zoveel bezoekers geweest afgelopen zaterdag en zelfs senioren spelers kwamen uit nieuwsgierigheid kijken hoe de blaashal er van binnen uit zag. Wij zien het zitten om volgend jaar het zaalseizoen opnieuw zo te starten en wie weet dan niet één, maar wellicht twee avonden!”

De evenementencommissie heeft een lange voorbereiding gehad en dat, plus de hulp van vrijwilligers op de avond zelf maakten het Glow In The Dark event een succes!

De officiële KNHB zaal competitie start op 7 december a.s.


Lees ook

7c5cc18e9a386573369c9ee2fb124b15 (1).jpg

Kop-staartbotsing op de Hartelbrug

Spijkenisse - Bij een kop-staartbotsing op de Hartelbrug zijn vanmiddag vijf voertuigen betrokken geraakt. Twee auto’s raakten zwaar beschadigd. Door het ongeval ontstond een grote file, waardoor de Hartelbrug volledig werd afgesloten.

Schermopname (31).png

Stadsdichter Dewi van Eyk: ‘Ik noem het hersenspinsels’

Nissewaard – Wat begon als een Instagramaccount waarop ze haar gedachten van zich afschreef, groeide uit tot een titel: stadsdichter van Nissewaard. Vandaag is het de eerste dag van de Poëzieweek en LINQ Media sprak met Dewi van Eyk over schrijven, inspiratie en het leven als stadsdichter.

Foto overeenkomst MKB-VaZ liggend.jpg

Gemeente Voorne aan Zee en MKB Rotterdam Rijnmond bundelen krachten voor ondernemers

Voorne aan Zee - De gemeente Voorne aan Zee en MKB Rotterdam Rijnmond gaan nauwer samenwerken om ondernemers in de gemeente en de regio beter te ondersteunen. Met dit zogenoemde public partnership willen beide partijen bouwen aan een sterk, toekomstbestendig en ondernemingsvriendelijk ondernemersklimaat.

Rob Pieters thaiboks garage sportgala.jpg

Winnaar publieksprijs Sportgala geeft trainingen in parkeergarage

Spijkenisse - Rob Pieters is dit jaar de winnaar van de publieksprijs en de kinderpublieksprijs van het Sportgala Nissewaard. Hij organiseert vier dagen en avonden per week boks- en thaibokstrainingen, altijd in een parkeergarage in Spijkenisse.

brand brielle.jpg

Brand bij wasserij op industrieterrein ’t Woud in Brielle

Brielle - Er is donderdagochtend rond 09.15 uur brand uitgebroken bij een wasserij op industrieterrein ’t Woud in Brielle. De brandweer en politie kwamen met spoed ter plaatse.

WhatsApp Image 2026-01-28 at 16.37.41.jpeg

Zwaan met vogelgriep uit Spui gehaald in Spijkenisse

Spijkenisse – Een zwaan met vogelgriep is gistermiddag uit het water gehaald ter hoogte van de Kerkhofsdijk in Spijkenisse. Het dier zwom rondjes in het Spui en vertoonde verward gedrag, wat bij omstanders tot bezorgdheid leidde.