Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spectaculair Glow In The Dark toernooi bij HC Voorne

9d5f6b1d35a2d20836dd9c48e05ec567.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis – Afgelopen zaterdag luidde HC Voorne het zaalseizoen in met een vriendschappelijk Glow In The dark toernooi. De blaashal van de hockeyvereniging werd, gehuld in het donker en met behulp van blacklight, het strijdtoneel voor teams vanuit de jongste tot oudste jeugd.

Voor maximaal effect hadden de spelers toffe NEON-outfits aan. In totaal schreven 149 spelers zich in voor het toernooi en deze was hiermee volledig uitverkocht.

“Nog nooit organiseerde de hockeyclub een dergelijk event om het zaalseizoen te openen. Het was een daverend succes,” zegt de evenementencommissie HC Voorne, welke bestaat uit vier bevlogen dames. “Er zijn zoveel bezoekers geweest afgelopen zaterdag en zelfs senioren spelers kwamen uit nieuwsgierigheid kijken hoe de blaashal er van binnen uit zag. Wij zien het zitten om volgend jaar het zaalseizoen opnieuw zo te starten en wie weet dan niet één, maar wellicht twee avonden!”

De evenementencommissie heeft een lange voorbereiding gehad en dat, plus de hulp van vrijwilligers op de avond zelf maakten het Glow In The Dark event een succes!

De officiële KNHB zaal competitie start op 7 december a.s.


Lees ook

kinderbestuur 1.jpg

Eerste bijeenkomst van het kinderbestuur in de bibliotheek: 'Belangrijke toevoeging'

Spijkenisse – Wie weet nu beter wat kinderen willen dan kinderen zelf? Dit jaar is het eerste jaar dat de Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden een kinderbestuur heeft. Het kinderbestuur bestaat uit vijf kinderen uit de regio in de leeftijd van 9 tot 11 jaar. Zij denken mee over boeken, activiteiten en over hoe de bibliotheek leuker kan worden voor kinderen. De eerste bijeenkomst vond gisteren plaats in Bibliotheek De Boekenberg.

voorleeswedstrijd.jpg

Spanning en leesplezier tijdens eerste ronde van voorleeswedstrijd in De Boekenberg

Spijkenisse – Met klamme handjes en zichtbare spanning zaten woensdagmiddag 21 januari elf leerlingen uit groep 7 en 8 klaar om hun verhaal voor te dragen tijdens de voorleeswedstrijd in bibliotheek De Boekenberg. De kinderen, afkomstig van verschillende basisscholen in Nissewaard, waren stuk voor stuk winnaars van hun eigen school en namen het tegen elkaar op.

Leerlingen De Bosrand op bezoek in het Rijksmuseum.png

Leerlingen OBS De Bosrand maken kennis met 800 jaar geschiedenis in het Rijksmuseum

Oostvoorne - Leerlingen van groep 5 en 6 van OBS De Bosrand hebben donderdag 15 januari een educatief bezoek gebracht aan het Rijksmuseum in Amsterdam. De excursie was onderdeel van een schoolproject rond kunst en Nederlandse geschiedenis.

Politie_Centrum.jpg

Politie voert grootschalige fouillering uit in Spijkenisse

Spijkenisse – De politie heeft woensdag op drie locaties in Spijkenisse een preventieve fouilleeractie uitgevoerd. Aan het eind van de middag werden diverse voertuigen gecontroleerd bij metrostation Spijkenisse Centrum. Later op de avond vonden controles plaats op het parkeerterrein achter metrostation Heemraadlaan.

DvdS_Event_Preview_sportgala-3.jpg

Winnaars Sportgala Nissewaard 2025 bekendgemaakt: ‘Goud van eigen bodem’

Spijkenisse - In een uitverkocht theater De Stoep zijn dinsdagavond 20 januari de winnaars van het Sportgala Nissewaard 2025 bekendgemaakt. Onder het thema ‘Goud van eigen bodem’ werden sporters, teams en vrijwilligers uit de gemeente in het zonnetje gezet. In totaal zijn er in zeven categorieën awards uitgereikt voor sportieve prestaties en bijzondere verdiensten in het afgelopen jaar.

Botlektbrug 4.jpg

Botlekbrug vannacht afgesloten

Weggebruikers en schippers moeten in de nacht van donderdag op vrijdag rekening houden met hinder door werkzaamheden aan de Botlekbrug. Vanwege regulier onderhoud is de Botlekbrug op de A15 vanaf vanavond afgesloten voor al het verkeer.