Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spectaculair Glow In The Dark toernooi bij HC Voorne

9d5f6b1d35a2d20836dd9c48e05ec567
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis – Afgelopen zaterdag luidde HC Voorne het zaalseizoen in met een vriendschappelijk Glow In The dark toernooi. De blaashal van de hockeyvereniging werd, gehuld in het donker en met behulp van blacklight, het strijdtoneel voor teams vanuit de jongste tot oudste jeugd.

Voor maximaal effect hadden de spelers toffe NEON-outfits aan. In totaal schreven 149 spelers zich in voor het toernooi en deze was hiermee volledig uitverkocht.

“Nog nooit organiseerde de hockeyclub een dergelijk event om het zaalseizoen te openen. Het was een daverend succes,” zegt de evenementencommissie HC Voorne, welke bestaat uit vier bevlogen dames. “Er zijn zoveel bezoekers geweest afgelopen zaterdag en zelfs senioren spelers kwamen uit nieuwsgierigheid kijken hoe de blaashal er van binnen uit zag. Wij zien het zitten om volgend jaar het zaalseizoen opnieuw zo te starten en wie weet dan niet één, maar wellicht twee avonden!”

De evenementencommissie heeft een lange voorbereiding gehad en dat, plus de hulp van vrijwilligers op de avond zelf maakten het Glow In The Dark event een succes!

De officiële KNHB zaal competitie start op 7 december a.s.


Lees ook

WhatsApp Image 2026-07-03 at 10.07.36

24 uur tennissen en padellen voor het goede doel: ‘We willen er een feest van maken voor iedereen’

Zuidland - Een etmaal lang tennissen en padellen voor een goed doel. Dat is precies wat er aankomend weekend gebeurt bij T.V. Bernissepark in Zuidland. De vereniging organiseert voor het eerst een 24-uurs evenement waarvan de opbrengst naar Matchis gaat, een organisatie die zich inzet voor stamceldonatie voor mensen met leukemie en andere ernstige bloedziekten.

46040

Ouders stappen met kinderen de ring in bij Fightteam Spijkenisse

Spijkenisse – Ouders van jeugdleden van Fightteam Spijkenisse stonden deze week zelf op de mat tijdens een speciale ouder-kindtraining. De sportschool organiseerde de activiteit om ouders kennis te laten maken met de sport die hun kinderen wekelijks beoefenen.

Roofvogelshow Ruine Ravesteyn Heenvliet

Roofvogelshow terug bij Ruïne Ravesteyn in Heenvliet: ‘Publiek zit er bovenop en zien de vogels van dichtbij'

Heenvliet – Zondag 5 juli keert de roofvogelshow terug bij Ruïne Ravesteyn in Heenvliet. Al een aantal jaar organiseert Stichting Stede Vrye Heerlykheyt in de zomerperiode een show met roofvogels waar bezoekers niet alleen toeschouwer zijn, maar zelfs kans krijgen om onderdeel te worden van de show.

Knops_Zoektocht

25 jaar na verdwijning van Adri Knops blijft de vraag: wat is er gebeurd?

Spijkenisse - Het is 25 jaar geleden dat Adri Knops voor het laatst werd gezien op 2 juli 2001. Op die dag vertrok hij vanuit de Molenlaan voor een proefrit in een kleine witte auto. Volgens zijn familie zou het om een kort ritje gaan. Zijn vrouw wachtte thuis met het eten op hem, maar Adri keerde nooit meer terug.

Schermopname (2)

Zomerfeest Tinte begint vandaag: ‘Daar werken we maandenlang naartoe’

Tinte - Van vandaag tot en met zaterdag verandert Tinte opnieuw in een bruisend festivalterrein tijdens het jaarlijkse Zomerfeest. Stichting Tinte 400 heeft maandenlang toegewerkt naar deze 35ste editie. Voorzitter Kees Rehorst kijkt uit naar het moment waarop de eerste bezoekers het terrein op lopen. ‘We zijn al sinds vorige week bezig met het opbouwen. Als je dan straks ziet hoeveel plezier de mensen hebben, daar doen we het uiteindelijk allemaal voor.’

20260702_094157

Containerschip vaart tegen Spijkenisserbrug

Spijkenisse – Donderdagochtend is een containerschip tegen de Spijkenisserbrug gevaren. Door de aanvaring heeft de brug schade opgelopen.