Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spectaculair Glow In The Dark toernooi bij HC Voorne

9d5f6b1d35a2d20836dd9c48e05ec567
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis – Afgelopen zaterdag luidde HC Voorne het zaalseizoen in met een vriendschappelijk Glow In The dark toernooi. De blaashal van de hockeyvereniging werd, gehuld in het donker en met behulp van blacklight, het strijdtoneel voor teams vanuit de jongste tot oudste jeugd.

Voor maximaal effect hadden de spelers toffe NEON-outfits aan. In totaal schreven 149 spelers zich in voor het toernooi en deze was hiermee volledig uitverkocht.

“Nog nooit organiseerde de hockeyclub een dergelijk event om het zaalseizoen te openen. Het was een daverend succes,” zegt de evenementencommissie HC Voorne, welke bestaat uit vier bevlogen dames. “Er zijn zoveel bezoekers geweest afgelopen zaterdag en zelfs senioren spelers kwamen uit nieuwsgierigheid kijken hoe de blaashal er van binnen uit zag. Wij zien het zitten om volgend jaar het zaalseizoen opnieuw zo te starten en wie weet dan niet één, maar wellicht twee avonden!”

De evenementencommissie heeft een lange voorbereiding gehad en dat, plus de hulp van vrijwilligers op de avond zelf maakten het Glow In The Dark event een succes!

De officiële KNHB zaal competitie start op 7 december a.s.


Lees ook

825e0a8e-7d84-4838-917c-52f1d920a796

Spijkenisser Mandy van Grondelle debuteert met persoonlijke roman: ‘Kies voor jezelf, dan komt het wel’

Spijkenisse - Wat begon als een persoonlijk schrijfproject om ervaringen een plek te geven, is uitgegroeid tot een officieel boek. De 27-jarige Mandy van Grondelle uit Spijkenisse ziet deze zomer een langgekoesterde droom uitkomen met de verschijning van haar debuutroman Finding Home - When the Anchor Learns to Fly.

unnamed

Kunst en cultuur op onverwachte plekken tijdens Brielle Achter De Voordeur

Brielle - De historische binnenstad van Brielle verandert zaterdag 15 augustus opnieuw in één groot cultureel podium tijdens Brielle Achter De Voordeur. Op 26 bijzondere locaties, waarvan sommige normaal niet toegankelijk zijn voor publiek, verzorgen beginnende en ervaren kunstenaars en artiesten korte optredens en exposities.

WhatsApp Image 2026-07-22 at 22.00.31 (1)

Recordaantal bezoekers voor Rembrandt-tentoonstelling in Historisch Museum Den Briel

Brielle - Historisch Museum Den Briel heeft een nieuw bezoekersrecord gevestigd. In juli 2026 trok het museum meer dan 1.700 bezoekers. Niet eerder ontving het museum, dat dit jaar 114 jaar bestaat, zoveel bezoekers in één maand.

Preventief Fouilleren Spijkenisse

Preventief fouilleren op verschillende locaties in Spijkenisse verlengd tot en met 16 juli 2027

Spijkenisse – Een aantal jaar geleden is op verschillende locaties in Spijkenisse besloten om preventief fouilleren toe te staan. De politie mag in aangewezen veiligheidsrisicogebieden voorbijgangers fouilleren met als doel om wapens en gevaarlijke voorwerpen van straat te halen. Het preventief fouilleren is daarnaast ook bedoeld om verstoringen van de openbare orde te voorkomen en op die manier de veiligheid in de gemeente te verhogen.

huissleutel sleutel

Drie op de vier woningen in Nissewaard boven de vraagprijs verkocht

Nissewaard – Een huis kopen in Nissewaard blijft lastig. Bij bijna drie op de vier verkochte woningen betaalden kopers in de eerste helft van dit jaar meer dan de vraagprijs. Dat blijkt uit een analyse van woningplatform Huispedia.

Schermopname (4)

Fotowedstrijd brengt verhalen van mens en industrie in beeld: ‘De industrie is een belangrijke levensader van onze regio’

Nissewaard - Het Industrieel Belevingsmuseum Nissewaard organiseert deze zomer een nieuwe fotowedstrijd met als thema ‘De Mens en Industrie’. Met de wedstrijd wil het initiatief laten zien hoe sterk de ontwikkeling van de regio verbonden is met mensen die in en rond de industrie werken.