Spijkernisse, Netherlands
Terug

Start2Run bij Voorne Atletiek gaat weer van start

544f5434780b7610660640c32021be67

Brielle/ Oostvoorne - Op dinsdag 1 en woensdag 2 april start weer een beginnerscursus hardlopen. Gedurende 10 weken van 2 lessen per week worden onder deskundige leiding van gediplomeerde hardlooptrainers de basisprincipes van het hardlopen aangeleerd.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Het is geschikt  voor de beginnende hardloper, maar ook voor  hardlopers, die er lange tijd tussenuit zijn geweest. Onderdelen van een training, naast het hardlopen, zijn warming-up, aandacht voor houding, krachtoefeningen en cooling-down. 

Deze beginnersgroepen starten op dinsdagavond 1 april in het clubhuis aan het Geuzenpark in Vierpolders om 19.15 uur en daarna elke dinsdag- en donderdagavond. De trainingen worden gegeven op de verharde weg en op de aletiekbaan. 

Op woensdagochtend 2 april om 9 uur start een beginnersgroep vanaf Sportpark OVV aan de  Zwartelaan in Oostvoorne en daarna iedere woensdag- en vrijdagochtend. Er wordt getraind in het mooie Voornes duingebied. 

Wil je ook genieten van het buitensporten en op verantwoorde wijze leren hardlopen vraag dan meer informatie of geef je op voor één van deze mogelijkheden bij trainerscommissie@voorneatletiek.com  of pr@voorneatletiek.com 

De kosten zijn € 50,-- voor 10 weken = 20 lessen


Lees ook

20260606_170256

Botlekbrug-storing zorgt voor frustratie: sms-waarschuwing kwam ruim een uur later

Botlek - De storing aan de Botlekbrug zorgde zaterdagmiddag voor files en frustratie onder weggebruikers. Opvallend was dat de sms-waarschuwing van Rijkswaterstaat pas rond 17.20 uur werd verstuurd, terwijl de brug al ruim een uur eerder in storing stond.

Afscheid Ab Rollatorwerkplaats

Oprichter Rollatorwerkplaats neemt na 20 jaar afscheid

SPIJKENISSE - Ab Sierat, een van de oprichters van de Rollatorwerkplaats van SWO Spijkenisse, heeft na twintig jaar afscheid genomen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst en een lunch is hij door collega-vrijwilligers in het zonnetje gezet.

Voertuig te water

Bestuurder onder invloed belandt in sloot

GEERVLIET - Een bestuurder is in de nacht van vrijdag 5 op zaterdag 6 juni gewond geraakt nadat hij met zijn auto van de weg raakte en in een sloot belandde. Het ongeval gebeurde op de Groene Kruisweg bij Geervliet. De auto schoot door de middenberm en kwam achterstevoren in het water terecht.

Alpe D Huzes Danique

De 5 Wandelbikkels hebben de finish bereikt op de Alpe d'HuZes

Spijkenisse – Danique Neuschwanger, haar ouders en hun buren uit Spijkenisse hebben donderdag 4 juni in de 20e editie van de Alpe d'HuZes meegelopen. Onder de naam De 5 Wandelbikkels hebben ze een jaar lang getraind, met als doel zoveel mogelijk geld op te halen voor onderzoek naar kanker. Donderdagochtend verschenen zij aan de start aan de voet van de Alpe d'Huez.

035 Jos Baeten benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau-2

Jos Baeten uit Oostvoorne benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau.

OOSTVOORNE - Jos Baeten uit Oostvoorne is donderdag 4 juni benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau. Burgemeester Arno Scheepers van Voorne aan Zee reikte de Koninklijke onderscheiding uit tijdens de afscheidsreceptie van Baeten bij verzekeraar a.s.r. Nederland in Utrecht.

Rosanne Boere

Golfster Rosanne Boere pakt de winst tijdens het Nederlands Kampioenschap

Brielle – Golfster Rosanne Boere uit Brielle heeft eind vorige maand de winst gepakt tijdens het Nederlands Kampioenschap voor golfers tot en met 21 jaar. Voorafgaand behoorde Boere tot één van de favorieten en die rol maakte de speelster, die haar carrière al op jonge leeftijd begon bij Golfclub Kleiburg, meer dan waar door er met de winst vandoor te gaan.