Spijkernisse, Netherlands
Terug

Start2Run bij Voorne Atletiek gaat weer van start

544f5434780b7610660640c32021be67

Brielle/ Oostvoorne - Op dinsdag 1 en woensdag 2 april start weer een beginnerscursus hardlopen. Gedurende 10 weken van 2 lessen per week worden onder deskundige leiding van gediplomeerde hardlooptrainers de basisprincipes van het hardlopen aangeleerd.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Het is geschikt  voor de beginnende hardloper, maar ook voor  hardlopers, die er lange tijd tussenuit zijn geweest. Onderdelen van een training, naast het hardlopen, zijn warming-up, aandacht voor houding, krachtoefeningen en cooling-down. 

Deze beginnersgroepen starten op dinsdagavond 1 april in het clubhuis aan het Geuzenpark in Vierpolders om 19.15 uur en daarna elke dinsdag- en donderdagavond. De trainingen worden gegeven op de verharde weg en op de aletiekbaan. 

Op woensdagochtend 2 april om 9 uur start een beginnersgroep vanaf Sportpark OVV aan de  Zwartelaan in Oostvoorne en daarna iedere woensdag- en vrijdagochtend. Er wordt getraind in het mooie Voornes duingebied. 

Wil je ook genieten van het buitensporten en op verantwoorde wijze leren hardlopen vraag dan meer informatie of geef je op voor één van deze mogelijkheden bij trainerscommissie@voorneatletiek.com  of pr@voorneatletiek.com 

De kosten zijn € 50,-- voor 10 weken = 20 lessen


Lees ook

Stock_Ambulance_Ambulances

Code rood en extreme drukte oorzaak van uitblijven ambulance bij ongeval zaterdag

Spijkenisse – Zaterdagavond kwamen twee bestuurders op een fatbike met elkaar in botsing op het fietspad langs de Winston Churchilllaan in Spijkenisse. De ambulance liet vervolgens lange tijd op zich wachten. Na ongeveer veertig minuten zijn de slachtoffers uiteindelijk in personenauto's, onder begeleiding van de politie, naar het ziekenhuis vervoerd.

Auto_Stationsweg_Zuidland

Auto op dak na botsing met tractor in Zuidland

Zuidland – Op de Stationsweg in Zuidland heeft dinsdagochtend een verkeersongeval plaatsgevonden tussen een personenauto en een tractor.

d208b4a220e356698812926c1346bb08

Nieuwe functie voor Foort van Oosten: waarnemend burgemeester van Leeuwarden

Nissewaard – Foort van Oosten, oud-burgemeester van de gemeente Nissewaard, begint woensdag aan een nieuwe functie als burgemeester van de gemeente Leeuwarden. Van Oosten werd afgelopen maandag beëdigd en wordt de tijdelijke opvolger van Sybrand van Haersma Buma. In Leeuwarden blijft van Oosten aan tot de benoeming van een nieuwe Kroonbenoemde burgemeester.

Stock_politie

Politie onderzoekt explosie bij woning in Brielle

Brielle – Dinsdagnacht rond 00.30 uur heeft een explosie plaatsgevonden bij een woning aan het Galjoen in Brielle.

Richard Valiente WK-Challenge

Sportieve WK Voetbal Challenge voor Richard Valiente: ‘Bij ieder doelpunt één kilometer cardio’

Rockanje – Bij ieder doelpunt op het WK Voetbal één kilometer hardlopen, roeien, fietsen of in een oefening op de skimachine. Richard Valiente gaat de uitdaging aan tijdens een persoonlijke ‘WK Goals For Cardio Challenge’ waar hij dertig dagen lang de doelpunten van alle WK-deelnemers met extra interesse in de gaten zal houden.

Foto door Danny Holleman - VSM 2026

Jong muzikaal talent schittert tijdens leerlingenconcert in Brestheater

Brielle – Het Brestheater stond afgelopen zondag in het teken van jong muzikaal talent tijdens het jaarlijkse leerlingenconcert van Stichting Brielsch Collectief. Leerlingen van gitaar- en bandcoach Bas van Holt en zangcoach Faure Verbrugge presenteerden aan familie, vrienden en andere belangstellenden wat zij het afgelopen jaar tijdens de muzieklessen hadden geleerd.