Spijkernisse, Netherlands
Terug

Start2Run bij Voorne Atletiek gaat weer van start

544f5434780b7610660640c32021be67

Brielle/ Oostvoorne - Op dinsdag 1 en woensdag 2 april start weer een beginnerscursus hardlopen. Gedurende 10 weken van 2 lessen per week worden onder deskundige leiding van gediplomeerde hardlooptrainers de basisprincipes van het hardlopen aangeleerd.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Het is geschikt  voor de beginnende hardloper, maar ook voor  hardlopers, die er lange tijd tussenuit zijn geweest. Onderdelen van een training, naast het hardlopen, zijn warming-up, aandacht voor houding, krachtoefeningen en cooling-down. 

Deze beginnersgroepen starten op dinsdagavond 1 april in het clubhuis aan het Geuzenpark in Vierpolders om 19.15 uur en daarna elke dinsdag- en donderdagavond. De trainingen worden gegeven op de verharde weg en op de aletiekbaan. 

Op woensdagochtend 2 april om 9 uur start een beginnersgroep vanaf Sportpark OVV aan de  Zwartelaan in Oostvoorne en daarna iedere woensdag- en vrijdagochtend. Er wordt getraind in het mooie Voornes duingebied. 

Wil je ook genieten van het buitensporten en op verantwoorde wijze leren hardlopen vraag dan meer informatie of geef je op voor één van deze mogelijkheden bij trainerscommissie@voorneatletiek.com  of pr@voorneatletiek.com 

De kosten zijn € 50,-- voor 10 weken = 20 lessen


Lees ook

Ring Feest 2024

Abbenbroek maakt zich op voor derde editie Ringfeest: ‘Het wordt ieder jaar weer drukker’

Abbenbroek - De Ring in Abbenbroek verandert zaterdag 12 september opnieuw in een feestterrein. Voor de derde editie van het Ringfeest worden opnieuw honderden bezoekers verwacht. Met livemuziek, een dj, verschillende acts en foodtrucks wil de organisatie er vooral een gezellig dorpsfeest van maken. ‘Het wordt ieder jaar weer drukker.’

Interieur (liggend)

Museumwoning ‘Back to the Sixties’ viert 25-jarig bestaan: ‘Terug in de tijd’

Spijkenisse - Een telefoon met draaischijf, een lavet in de badkamer, een zwart-wittelevisie en een keuken met een gasfles achter een gordijntje. Wie Museumwoning ‘Back to the Sixties’ aan de Eikenlaan binnenstapt, gaat terug naar de jaren zestig. Dit jaar bestaat de bijzondere museumwoning 25 jaar. Het jubileum wordt gevierd met een speciale tentoonstelling en verschillende activiteiten.

03fbbdb3-8bc0-4f2c-999c-5015b1c3cbde

Spivo Dames 1 start bekertoernooi met overtuigende zege

Spijkenisse - Spivo Dames 1 is het nieuwe seizoen goed begonnen. In de eerste officiële wedstrijd van het seizoen won de ploeg zaterdag in eigen huis met 3-0 van promotieklasser DVO Dames 1. Met degelijk spel en sterke serviceseries trok Spivo de bekerwedstrijd overtuigend naar zich toe.

Arie draagt sleutel over ASVZ

De Hofstee komt eind 2027 in handen van ASVZ

Spijkenisse - De Hofstee, de woonvoorziening voor mensen met een verstandelijke beperking aan de rand van de Maaswijk in Spijkenisse, wordt eind 2027 overgedragen aan zorgorganisatie ASVZ. Die organisatie verzorgt nu al de begeleiding van de bewoners. Voor initiatiefnemer Arie Korengevel komt daarmee een einde aan een bijzonder hoofdstuk. 'Het is een goed moment om het stokje over te dragen.'

FloorKiezenberg 2, foto van David de Wit

Zes atleten Voorne Atletiek in actie op officieus NK

Amsterdam - Zes jonge atleten van Voorne Atletiek hebben in het laatste weekend van augustus deelgenomen aan de 59e Nationale C-Spelen in Amsterdam. De wedstrijd geldt als het officieuze Nederlands kampioenschap voor C-junioren (U15 en U16). Floor Kiezenberg uit Hellevoetsluis zorgde met een derde plaats bij het hink-stap-springen voor het beste resultaat van de vereniging.

DSC03628

Autobrand aan Satijnbloemstraat in Spijkenisse

Spijkenisse – Aan de Satijnbloemstraat in Spijkenisse heeft zondagavond een auto in brand gestaan. De brandweer kwam ter plaatse en had het vuur snel onder controle.