Spijkernisse, Netherlands
Terug

Start2Run bij Voorne Atletiek gaat weer van start

544f5434780b7610660640c32021be67

Brielle/ Oostvoorne - Op dinsdag 1 en woensdag 2 april start weer een beginnerscursus hardlopen. Gedurende 10 weken van 2 lessen per week worden onder deskundige leiding van gediplomeerde hardlooptrainers de basisprincipes van het hardlopen aangeleerd.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Het is geschikt  voor de beginnende hardloper, maar ook voor  hardlopers, die er lange tijd tussenuit zijn geweest. Onderdelen van een training, naast het hardlopen, zijn warming-up, aandacht voor houding, krachtoefeningen en cooling-down. 

Deze beginnersgroepen starten op dinsdagavond 1 april in het clubhuis aan het Geuzenpark in Vierpolders om 19.15 uur en daarna elke dinsdag- en donderdagavond. De trainingen worden gegeven op de verharde weg en op de aletiekbaan. 

Op woensdagochtend 2 april om 9 uur start een beginnersgroep vanaf Sportpark OVV aan de  Zwartelaan in Oostvoorne en daarna iedere woensdag- en vrijdagochtend. Er wordt getraind in het mooie Voornes duingebied. 

Wil je ook genieten van het buitensporten en op verantwoorde wijze leren hardlopen vraag dan meer informatie of geef je op voor één van deze mogelijkheden bij trainerscommissie@voorneatletiek.com  of pr@voorneatletiek.com 

De kosten zijn € 50,-- voor 10 weken = 20 lessen


Lees ook

Stockfoto werkzaamheden

Werkzaamheden aan de Elementenweg in Spijkenisse: 'Weg ongeveer vier weken afgesloten'

Spijkenisse – Vanaf maandag 28 september worden werkzaamheden uitgevoerd aan de Elementenweg in Spijkenisse. Gemeente Nissewaard meldt dat de werkzaamheden ongeveer vier weken zullen duren en in fases zal plaatsvinden. ‘In deze periode kun je hinder ervaren door omleidingen, verkeersmaatregelen en werkzaamheden op en rond de weg’, luidt de oproep van de gemeente rond de werkzaamheden.

korenfestival

Duizend zangers strijken neer in Brielle voor zesde Korenfestival De Watergeus

Brielle - De historische binnenstad van Brielle staat aankomende zaterdag volledig in het teken van koormuziek. Tijdens de zesde editie van Korenfestival De Watergeus treden zo’n duizend zangers, verdeeld over 35 koren, op verschillende historische locaties op. Van pop en klassiek tot mannenkoren en close harmony: bezoekers kunnen tussen 10.00 en 17.00 uur gratis van optreden naar optreden wandelen.

Scheuren fietspad Spijkenisse

Fietspad rond brandweerkazerne in Spijkenisse eerder afgesloten vanwege onveilige situatie

Spijkenisse – Vorige week werd bekend dat er van maandag 21 september tot en met vrijdag 23 oktober werkzaamheden plaats zullen vinden rond het fietspad aan de Schenkeldijk in Spijkenisse. Het fietspad is sinds eind juli dicht vanwege een onveilige situatie. De gemeente liet weten dat het fietspad rond de brandweerkazerne vanaf 26 oktober afgesloten zou zijn, maar vanwege een onveilige situatie is besloten om het fietspad ook hier per direct af te sluiten.

loting1

Paar regioderby's geloot voor eerste ronde Voetbal Rijnmond cup

Regioploegen van het eiland Voorne Putten zaten woensdagavond in de koker om voor de eerste ronde van de Voetbal Rijnmond cup aan een tegenstander gekoppeld te worden. Dat gebeurde in de studio van LinQ Media in Spijkenisse, dat voor het tweede achtereenvolgende jaar de loting live uitzond voor het toernooi welke wordt georganiseerd door Voetbal Rotterdam.

1. Levende Geschiedenis 2

Openluchtmuseum De Duinhuisjes sluit seizoen tevreden af: ‘Het is zo snel gegaan’

Rockanje - Openluchtmuseum De Duinhuisjes in Rockanje opent komend weekend voor de laatste keer dit seizoen de deuren. Zondag is de laatste openingsdag, waarna het museum tot begin april gesloten blijft voor bezoekers. Korrie Korevaart kijkt tevreden terug op een seizoen met uiteenlopende activiteiten, de tentoonstelling Van onderwijs naar ambacht en voor het eerst een volledig seizoen met de Museumkaart.

peter houtman

Wannebiezz maken lied met Peter Houtman over ziekte van Alzheimer: ‘De reacties zijn overweldigend’

Spijkenisse - Oud-Feyenoorder Peter Houtman uit Spijkenisse en de Rotterdamse band de Wannebiezz hebben samen een nummer gemaakt over de ziekte van Alzheimer. Met ‘Voor ik het vergeet’ willen ze aandacht vragen voor de ziekte, die anderhalf jaar geleden ook bij Houtman werd vastgesteld. De opbrengsten van het nummer gaan volledig naar Alzheimer Nederland.