Spijkernisse, Netherlands
Terug

Start2Run bij Voorne Atletiek gaat weer van start

544f5434780b7610660640c32021be67.jpg

Brielle/ Oostvoorne - Op dinsdag 1 en woensdag 2 april start weer een beginnerscursus hardlopen. Gedurende 10 weken van 2 lessen per week worden onder deskundige leiding van gediplomeerde hardlooptrainers de basisprincipes van het hardlopen aangeleerd.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Het is geschikt  voor de beginnende hardloper, maar ook voor  hardlopers, die er lange tijd tussenuit zijn geweest. Onderdelen van een training, naast het hardlopen, zijn warming-up, aandacht voor houding, krachtoefeningen en cooling-down. 

Deze beginnersgroepen starten op dinsdagavond 1 april in het clubhuis aan het Geuzenpark in Vierpolders om 19.15 uur en daarna elke dinsdag- en donderdagavond. De trainingen worden gegeven op de verharde weg en op de aletiekbaan. 

Op woensdagochtend 2 april om 9 uur start een beginnersgroep vanaf Sportpark OVV aan de  Zwartelaan in Oostvoorne en daarna iedere woensdag- en vrijdagochtend. Er wordt getraind in het mooie Voornes duingebied. 

Wil je ook genieten van het buitensporten en op verantwoorde wijze leren hardlopen vraag dan meer informatie of geef je op voor één van deze mogelijkheden bij trainerscommissie@voorneatletiek.com  of pr@voorneatletiek.com 

De kosten zijn € 50,-- voor 10 weken = 20 lessen


Lees ook

VV Simonshaven Wedstrijd van je Leven.jpeg

VV Simonshaven maakt kans op de wedstrijd van hun leven: ‘Proberen iedereen achter ons te krijgen’

Simonshaven – De spelers van VV Simonshaven kunnen binnenkort mogelijk een droom uit laten komen en zichzelf voor één dag profvoetballer noemen. Voetbalzender ESPN organiseert op vrijdag 29 mei een nieuwe editie van ‘Wedstrijd van je Leven’, waarbij alle seniorenteams na aanmelding kans kunnen maken op een thuiswedstrijd tegen de oud-profs van FC de Rebellen. Deze unieke mogelijkheid komt voor VV Simonshaven steeds dichterbij nu het eerste elftal bij de laatste tien kanshebbers zit.

Beeldentuin Heenvliet.jpg

31e editie van de Beeldentuin in Heenvliet aankomende vrijdag van start

Heenvliet – Van vrijdag 8 mei tot en met zondag 31 mei wordt de 31e editie van de Beeldentuin in Ruïne Ravesteyn georganiseerd. Bezoekers kunnen in deze periode van donderdag tot en met zondag terecht om diverse kunstwerken en de historische kasteelruïne in Heenvliet van dichtbij te bekijken.

IMG_6756.JPG

Woning zwaar beschadigd door brand aan Bethlehemweg

Oostvoorne - Op de Bethlehemweg in Oostvoorne heeft een brand een woning zwaar beschadigd. De bewoners zouden op dat moment niet thuis zijn geweest.

MVC04049.jpg

Opnieuw explosie bij woning aan Crocusstraat in Spijkenisse

Spijkenisse - Aan de Crocusstraat in Spijkenisse heeft opnieuw een explosie plaatsgevonden bij een woning.

WhatsApp Image 2026-05-05 at 15.13.56.jpeg

Amnesty Internationallaan afgesloten door aardappelen op de weg

Hellevoetsluis - Een tractor met aanhanger heeft zijn lading aardappelen verloren aan de Amnesty Internationallaan. De oorzaak van het scharen van de aanhanger is nog onduidelijk.

Herdenking_4mei_Zwartewaal (8).jpg

Stille tochten en herdenkingen in de regio op 4 mei

Regio - Op 4 mei werd in Voorne aan Zee en Nissewaard op verschillende plekken stilgestaan bij de slachtoffers van oorlog en geweld.