Spijkernisse, Netherlands
Terug

Succesvolle trainingsloop bij AV Spark

3e1d23de2305ababf0eb04e6b0d6f411.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Op zondag 16 februari verschenen bijna 300 lopers aan de start van de 25 km trainingsloop. Deze loop werd georganiseerd door Rotterdam Marathon in samenwerking met Atletiekvereniging Spark.

Er werd in groepen gelopen onder aanvoering van pacers. De lopers konden kiezen uit 9 verschillende tempo’s. Per groep waren er twee pacers die het aangegeven tempo bewaakten. De weersomstandigheden waren prima; maar voor de vrijwilligers was het ondanks de zon toch aan de frisse kant.

De volgende trainingsloop wordt gehouden op 16 maart a.s. over een afstand van 31,2 km. Ook dan zullen de pacers weer aanwezig zijn. Nadere info voor de volgende loop is te vinden op www.avspark.nl


Lees ook

IMG_2753.jpg

Bewonerswensen worden zichtbaar in vernieuwde apenspeeltuin

Spijkenisse - De vernieuwde apenspeeltuin in het Sterrenkwartier is vanmiddag feestelijk geopend. De opening werd verricht door wethouders Jan Willem Mijnans en Martijn Hamerslag door symbolisch een bal te schieten.

Schermafbeelding 2026-02-23 130906hoeklaan.jpg

Wethouder Postma na onrust De Hoek: ‘We moeten voorzichtig zijn met uitspraken’

Spijkenisse - De aanhouding van de 29-jarige man die wordt verdacht van een dubbele verkrachting in Goudswaard zorgde opnieuw voor onrust in Spijkenisse.

WhatsApp Image 2026-03-12 at 16.03.33.jpeg

Dammiddag bij Antes krijgt bezoek van burgemeester

Hellevoetsluis - Burgemeester Arno Scheepers bracht donderdagmiddag rond 13.30 uur een bezoek aan een dammiddag bij een woonlocatie van Antes.

Schermafbeelding 2026-03-12 135907.png

Drie nieuwe beleefroutes voor kinderen in recreatiegebied Bernisse

In recreatiegebied Bernisse werd donderdag 12 maart een feestje gevierd. Drie nieuwe wandelroutes, speciaal voor kinderen werden officieel geopend. Leerlingen van basisscholen uit Heenvliet, Geervliet en Abbenbroek mochten de routes als eerste wandelen.

020 - Aula Brielle.jpg

Aula’s begraafplaatsen Brielle en Rockanje vernieuwd

Voorne aan Zee - De aula’s van de begraafplaatsen in Brielle en Rockanje zijn gemoderniseerd. Wethouder Igor Bal bezocht woensdag 11 maart beide locaties om het resultaat te bekijken. Volgens de gemeente zijn de ruimtes niet alleen opgeknapt, maar ook energiezuiniger gemaakt.

Diamanten bruidspaar.jpg

Burgemeester Lamers ontvangt echtparen die 60 jaar getrouwd zijn

Spijkenisse - Donderdagmiddag ontving het college van burgemeester en wethouders tien echtparen die 60 jaar getrouwd waren. In de Burgerzaal van het stadhuis werd hun een lunch aangeboden.