Spijkernisse, Netherlands
Terug

Veel geslaagden bij Judo-examens ‘Je Eigen Pad’

db024a4ded635fb409f21450caa478d3
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Vierpolders - Vorige week legden veel judoka’s van ‘Je eigen Pad’ met succes hun judo-examens af. De geslaagden voor het witte band-examen in de Stoei- en Tuimelgroep van sportstichting Je Eigen Pad zijn trots dat ze hun rode beginnersband nu hebben ingeruild voor de witte band die bij een echte beginnende judoka hoort.

De allerkleinsten en jeugd beginnen altijd met een rode band, net als in het verkeer: pas op, ik ben nog een beetje gevaarlijk, ik weet het nog niet zo goed, help mij svp. Daarna komt de witte band, dan doe je echt aan judo en beheers je de grondbeginselen en regels van de tatami (de judomat). Aan de witte band kun je vervolgens gele, oranje, groene, blauwe of bruine slippen verdienen (de kleur telkens wat donkerder), gevolgd door de gele band. Aan de gele band kun je weer slippen krijgen vanaf oranje, enz.

Voor de zwarte band kun je geen examen meer doen bij de eigen club, maar moet dit in het district. Op 12 april gaan er maar liefst 3 kandidaten ban Je Eigen Pad op voor dat districtsexamen.


Lees ook

Stock_Politie_Handboeien

Verdachte zedenincidenten blijft vastzitten en wordt dinsdag voorgeleid

Spijkenisse - De verdachte die is aangehouden voor de zedenmisdrijven in Spijkenisse afgelopen 3 juli, is een 35-jarige man uit Spijkenisse. Hij wordt verdacht van verkrachting, aanranding en aanstootgevend gedrag. De verdachte zit nog vast en wordt dinsdag 7 juli voorgeleid aan de rechter-commissaris.

triathlon

Vijfde Hellevoet Heroes Triathlon brengt honderden sporters naar Vesting Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Op zaterdag 11 juli vindt de vijfde editie van de Hellevoet Heroes Triathlon plaats. Wat begon als een lokaal initiatief is in vijf jaar tijd uitgegroeid tot een vaste waarde op de sportkalender van Hellevoetsluis. Ook organisator De Club van Buiten heeft zich in die periode ontwikkeld tot organisator van meerdere buitensportevenementen in de regio.

Vissterfte_Hellevoetsluis (6)

Visstand moet zich op natuurlijke wijze herstellen na vissterfte

Hellevoetsluis – Op zondag 28 juni kwamen de eerste meldingen binnen van dode vissen in het 8-meertje in Hellevoetsluis. Vissers, vrijwilligers van Zwanengroep Zuid-Holland en medewerkers van de gemeente zijn vervolgens dagenlang bezig geweest om de dode vissen uit het water te halen.

Beweegplein Brielle

Nieuwe editie van het Beweegplein bij BRAVO in Brielle: ‘Jong en oud gezamenlijk in beweging laten komen’

Brielle – Donderdag 9 juli staat tussen 14:00 en 16:00 een nieuwe editie van het Beweegplein op het programma bij BRAVO aan De Rik 28 in Brielle. Het Beweegplein is een initiatief van Kunst & Cultuur BRES, Stichting PUSH en Catharina Thuis op Voorne. Het evenement in Brielle is bedoeld om jong en oud samen te brengen door middel van sportieve activiteiten, creatieve workshops en een open podium.

Publicatie LTV de Dalle v2

LTV de Dalle opent vierde padelbaan tijdens start toernooi

Spijkenisse - LTV de Dalle in Spijkenisse neemt aankomende zaterdag officieel de vierde padelbaan op het sportpark in gebruik. De opening vindt plaats tussen 10.00 en 11.00 uur en vormt de aftrap van het Open Tennis en Padel Toernooi 2026.

De Vlasbloem viert 10-jarig bestaan met taart en feestweek

De Vlasbloem viert tienjarig bestaan: ‘Samenwerking legde basis voor sterke school’

Zuidland – Samenwerkingsschool De Vlasbloem bestaat tien jaar. De basisschool viert die mijlpaal deze week met een feestprogramma voor leerlingen, ouders, (oud-)medewerkers en samenwerkingspartners. Op het programma staan onder meer dagelijkse activiteiten en een circusvoorstelling voor de kinderen.