Spijkernisse, Netherlands
Terug

VV Nieuwenhoorn versterkt zich met Bradley Peek en Nigel Keehnen

6a289c8c5112d3658f98ec80460f6de6
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nieuwenhoorn - VV Nieuwenhoorn is trots om twee nieuwe aanwinsten voor het komende seizoen aan te kondigen: creatieve spits Bradley Peek en doelman Nigel Keehnen. Beide spelers sluiten zich aan bij de selectie en
versterken de ambitie van de club om op hoog niveau te blijven presteren.

Bradley Peek, een aanvaller die bekendstaat om zijn creativiteit en techniek, komt over van sc Feyenoord. Bij Feyenoord doorliep hij de jeugdopleiding en werkte hij zich op tot het eerste elftal. Zijn scorend vermogen en spelinzicht maken hem een waardevolle toevoeging aan de voorhoede van Nieuwenhoorn.

Bradley over zijn overstap: “Ik ben blij om deel uit te maken van Nieuwenhoorn. De club heeft een goede naam en een duidelijke visie, en ik kijk ernaar uit om hier mijn spel verder te ontwikkelen en successen te behalen.”

Naast de komst van Peek voegt Nieuwenhoorn ook doelman Nigel Keehnen toe aan de selectie. Nigel komt over van vv Brielle en stond al langere tijd op de radar van de club. Met zijn sterke reflexen, leiderschap en ervaring onder de lat wordt hij gezien als een belangrijke versterking voor de defensieve linie van het team. Nigel over zijn nieuwe avontuur: “Ik ben trots dat Nieuwenhoorn vertrouwen in mij heeft. Ik zie dit als een mooie stap in mijn carrière en wil mijn steentje bijdragen aan de ambities van de club.”

Reactie van de club
Trainer van Hemert is enthousiast over de nieuwe aanwinsten: “Met Bradley en Nigel halen we twee spelers in huis die echt het verschil kunnen maken. Bradley brengt creativiteit en doelpunten, terwijl Nigel ons achterin stabiliteit en zekerheid geeft. Beide spelers passen perfect in onze plannen voor de toekomst.”

Met deze versterkingen zet Nieuwenhoorn een nieuwe stap in het bouwen van een competitief team. De supporters mogen zich verheugen op de komst van deze talentvolle spelers en de impact die zij gaan maken.

Lees ook

Opruimers Hellevoet actie juli 2026

Aanhangwagen vol met afval tijdens schoonmaakactie van Opruimers Hellevoet

Hellevoetsluis – Dinsdagochtend 28 juli is een enthousiaste groep van Opruimers Hellevoet op pad gegaan voor een nieuwe schoonmaakactie langs de Nieuweweg en de Nelson Mandelalaan in Hellevoetsluis. De vrijwilligers van Opruimers Hellevoet gaan regelmatig op pad om zwerfvuil op te ruimen op plekken in en rond Hellevoetsluis. Tijdens de schoonmaakactie van deze week werd een grote hoeveelheid afval van straat gehaald met een volle aanhangwagen als gevolg.

JB2_9421

Kinderdagverblijf aan de Frambozengaard in Spijkenisse ontruimd na mogelijke gaslucht

Spijkenisse – Donderdagmiddag 30 juli is een kinderdagverblijf aan de Frambozengaard in Spijkenisse ontruimd na het waarnemen van een mogelijke gaslucht. De aanwezige kinderen en begeleiders konden het gebouw na de melding aan de hulpdiensten veilig verlaten.

WhatsApp Image 2026-07-29 at 13.49.06 (1)

Jeugdtrainer Ruwengely Albertus bouwt verder aan trainersdroom bij Excelsior: ‘Het draait om de ontwikkeling van het kind’

Spijkenisse - Na ruim negen jaar als jeugdtrainer bij VV Spijkenisse maakte Ruwengely Albertus in 2024 de overstap naar de jeugdopleiding van Excelsior Rotterdam. Inmiddels werkt hij daar aan zijn tweede seizoen en staat komend jaar een nieuwe uitdaging te wachten als assistent-trainer bij de O16. Zijn visie is in de loop der jaren nauwelijks veranderd: de ontwikkeling van spelers staat altijd centraal.

afvalhelden

Reinis: inwoners van Nissewaard scheiden afval steeds beter

Nissewaard - Inwoners van Nissewaard zijn goed op weg met het scheiden van afval. Dat blijkt uit de nieuwste sorteeranalyse. Volgens de afvalinzamelaar worden steeds minder waardevolle grondstoffen zoals textiel, glas, metalen en elektrische apparaten in het restafval aangetroffen.

Spijkenisserbrug 1 (1)

Spijkenisserbrug twee keer enkele nachten dicht voor onderhoud

Spijkenisse - De Spijkenisserbrug wordt begin augustus en eind oktober meerdere nachten afgesloten voor het autoverkeer. Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de evenwichtskabels van de brug. De werkzaamheden vinden plaats aan beide kanten van de brug: eerst aan de kant van Hoogvliet en later aan de kant van Spijkenisse.

IMG_3483

Fietspad Lange Schenkeldijk afgesloten vanwege verzakking asfalt en ernstige scheuren

Spijkenisse - Het fietspad op de Lange Schenkeldijk langs het Spijkenisse Medisch Centrum is de komende dagen afgesloten vanwege een onveilige situatie. Een deel van het asfalt is verzakt en op het fietspad zijn ook ernstige scheuren ontstaan.