Spijkernisse, Netherlands
Terug

VV Nieuwenhoorn versterkt zich met Bradley Peek en Nigel Keehnen

6a289c8c5112d3658f98ec80460f6de6.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nieuwenhoorn - VV Nieuwenhoorn is trots om twee nieuwe aanwinsten voor het komende seizoen aan te kondigen: creatieve spits Bradley Peek en doelman Nigel Keehnen. Beide spelers sluiten zich aan bij de selectie en
versterken de ambitie van de club om op hoog niveau te blijven presteren.

Bradley Peek, een aanvaller die bekendstaat om zijn creativiteit en techniek, komt over van sc Feyenoord. Bij Feyenoord doorliep hij de jeugdopleiding en werkte hij zich op tot het eerste elftal. Zijn scorend vermogen en spelinzicht maken hem een waardevolle toevoeging aan de voorhoede van Nieuwenhoorn.

Bradley over zijn overstap: “Ik ben blij om deel uit te maken van Nieuwenhoorn. De club heeft een goede naam en een duidelijke visie, en ik kijk ernaar uit om hier mijn spel verder te ontwikkelen en successen te behalen.”

Naast de komst van Peek voegt Nieuwenhoorn ook doelman Nigel Keehnen toe aan de selectie. Nigel komt over van vv Brielle en stond al langere tijd op de radar van de club. Met zijn sterke reflexen, leiderschap en ervaring onder de lat wordt hij gezien als een belangrijke versterking voor de defensieve linie van het team. Nigel over zijn nieuwe avontuur: “Ik ben trots dat Nieuwenhoorn vertrouwen in mij heeft. Ik zie dit als een mooie stap in mijn carrière en wil mijn steentje bijdragen aan de ambities van de club.”

Reactie van de club
Trainer van Hemert is enthousiast over de nieuwe aanwinsten: “Met Bradley en Nigel halen we twee spelers in huis die echt het verschil kunnen maken. Bradley brengt creativiteit en doelpunten, terwijl Nigel ons achterin stabiliteit en zekerheid geeft. Beide spelers passen perfect in onze plannen voor de toekomst.”

Met deze versterkingen zet Nieuwenhoorn een nieuwe stap in het bouwen van een competitief team. De supporters mogen zich verheugen op de komst van deze talentvolle spelers en de impact die zij gaan maken.

Lees ook

Schermafbeelding 2026-04-17 142627.png

Kleuters en ouderen smullen samen tijdens Koningsontbijt Groenewoud

Spijkenisse - Het thema van de Koningsspelen en het Koningsontbijt van dit jaar is ‘Iedereen plezier’. De Mgr. Bekkersschool en stichting Wijkgroep Groenewoud in Spijkenisse sloegen de handen ineen om een plezierig ontbijt voor 120 leerlingen van de groepen 1 en 2 en ouderen uit de wijk te organiseren.

IMG_7211.jpg

Van 17 april tot en met 3 mei: Duin-Safari in Rockanje

Rockanje - Van 17 april tot en met 3 mei is er in Rockanje een Duin-Safari met vogelthema. Kinderen van 4 tot en met 10 jaar kunnen deelnemen aan de Duin-Safari bij bezoekerscentrum Tenellaplas.

Winnaars NK Debatteren vmbo 2025-2026---Sabine van_Nistelrooij.jpg

Leerlingen uit Spijkenisse pakken titel op NK Debatteren vmbo

Op vrijdag 10 april is PENTA De Oude Maas Nederlands kampioen debatteren vmbo 2025-2026 geworden. Na drie debatrondes over de onderwerpen defensie, migratie en vriendschap behaalde de school uit Spijkenisse de hoogste score. Daarmee liet de school 21 andere teams achter zich. Het toernooi vond plaats op het Segbroek College in Den Haag.

IMG_7206.jpg

Eerste bordje van nieuwe QRopuit-reeks onthuld op Theaterplein

Spijkenisse - Donderdagmiddag is op het Theaterplein in Spijkenisse het eerste bordje van een nieuwe reeks van het QRopuit-project onthuld. Met de tien bordjes is het de bedoeling inwoners te stimuleren om erlangs te fietsen.

Schermafbeelding 2026-04-16 134747.png

Atelier De Kwast doet mee aan Kunstroute Nissewaard

Spijkenisse - Tijdens de Kunstroute Nissewaard op 18 en 19 april exposeren kunstenaars op 43 verschillende locaties in Spijkenisse, Zuidland, Hekelingen, Geervliet en Abbenbroek. Ook de schilders van Atelier De Kwast van Stichting Zuidwester doen mee aan de Kunstroute.

Stock_politie.jpg

Meer dan 100 voertuigen gecontroleerd in Spijkenisse

Spijkenisse - Woensdag vond er een verkeerscontrole plaats in Spijkenisse. Op een parkeerplaats aan de Malledijk zijn in totaal 111 voertuigen gecontroleerd. Daarbij zijn 21 bekeuringen uitgedeeld en 5 personen aangehouden.