Spijkernisse, Netherlands
Terug

VV Nieuwenhoorn versterkt zich met Bradley Peek en Nigel Keehnen

6a289c8c5112d3658f98ec80460f6de6.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nieuwenhoorn - VV Nieuwenhoorn is trots om twee nieuwe aanwinsten voor het komende seizoen aan te kondigen: creatieve spits Bradley Peek en doelman Nigel Keehnen. Beide spelers sluiten zich aan bij de selectie en
versterken de ambitie van de club om op hoog niveau te blijven presteren.

Bradley Peek, een aanvaller die bekendstaat om zijn creativiteit en techniek, komt over van sc Feyenoord. Bij Feyenoord doorliep hij de jeugdopleiding en werkte hij zich op tot het eerste elftal. Zijn scorend vermogen en spelinzicht maken hem een waardevolle toevoeging aan de voorhoede van Nieuwenhoorn.

Bradley over zijn overstap: “Ik ben blij om deel uit te maken van Nieuwenhoorn. De club heeft een goede naam en een duidelijke visie, en ik kijk ernaar uit om hier mijn spel verder te ontwikkelen en successen te behalen.”

Naast de komst van Peek voegt Nieuwenhoorn ook doelman Nigel Keehnen toe aan de selectie. Nigel komt over van vv Brielle en stond al langere tijd op de radar van de club. Met zijn sterke reflexen, leiderschap en ervaring onder de lat wordt hij gezien als een belangrijke versterking voor de defensieve linie van het team. Nigel over zijn nieuwe avontuur: “Ik ben trots dat Nieuwenhoorn vertrouwen in mij heeft. Ik zie dit als een mooie stap in mijn carrière en wil mijn steentje bijdragen aan de ambities van de club.”

Reactie van de club
Trainer van Hemert is enthousiast over de nieuwe aanwinsten: “Met Bradley en Nigel halen we twee spelers in huis die echt het verschil kunnen maken. Bradley brengt creativiteit en doelpunten, terwijl Nigel ons achterin stabiliteit en zekerheid geeft. Beide spelers passen perfect in onze plannen voor de toekomst.”

Met deze versterkingen zet Nieuwenhoorn een nieuwe stap in het bouwen van een competitief team. De supporters mogen zich verheugen op de komst van deze talentvolle spelers en de impact die zij gaan maken.

Lees ook

Begane grond van woning uitgebrand in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - In de nacht van woensdag op donderdag heeft een brand plaatsgevonden in een woning aan de Kreeft in Hellevetsluis. Hierbij is de begane grond van de woning volledig uitgebrand en zijn vier mensen naar het ziekenhuis overgebracht.

20260527-JB1_5152.jpeg

Auto vat vlam op Malledijk

Spijkenisse - Woensdagavond heeft een personenauto vlam gevat. De bestuurder kreeg tijdens het rijden over de Groene Kruisweg problemen met de auto.

picjumbo_com-dj-865173.jpg

DCMR voert grote controleactie uit bij horeca in het Rijnmondgebied

Regio – Komende maand start de DCMR met een grote controleactie bij horecagelegenheden in het Rijnmondgebied. In een periode van drie weken worden tientallen bedrijven in het gebied gecontroleerd op de aanwezigheid en juiste werking van geluidsbegrenzers. Hiermee wil de DCMR zich richten op het voorkomen van overlast, in plaats van pas achteraf in te grijpen.

Marie van Regterenstraat WK oranje

Straat in Spijkenisse kleurt al oranje voor WK

Spijkenisse - De Marie van Regteren Altenastraat in de Maaswijk in Spijkenisse kleurt oranje. Bewoners hebben de straat al versierd in voorbereiding op het WK voetbal dat 11 juni begint. De straat is een High Five straat, waar buren naar elkaar omkijken, en dat schept verantwoordelijkheid, vinden de bewoners.

Spijkenisserbrug 1 (1).jpg

Storing beperkt gebruik wisselstrook Spijkenisserbrug

Spijkenisse - De wisselstrook op de Spijkenisserbrug kan door een storing maar in één rijrichting worden gebruikt.

Sophie Dekker Wereldtitel Ski & Golf.jpg

Sophie uit Brielle eerste Nederlandse wereldkampioen ooit tijdens WK Ski & Golf

Brielle – De 18-jarige Sophie Dekker uit Brielle werd op zaterdag 16 mei als eerste Nederlandse ooit kampioen bij het WK Ski & Golf in Oostenrijk. Tijdens het wereldkampioenschap stond Sophie eerst op de piste om slalom te skiën en later volgden twee dagen waar golf op het programma stond. Uiteindelijk trok onze regiogenoot aan het langste eind en ging ze er met de wereldbeker vandoor.