Spijkernisse, Netherlands
Terug

Yassine Ziani en Jelle Yok naar VV Vierpolders

a665887f900f1ba0a75a3b4cfa344b0a.jpg

Vierpolders mag wederom twee nieuwe spelers voor komend seizoen aankondigen: Yassine Ziani (Meeuwenplaat) en Jelle Yok (Vlotbrug) komen beide naar VV Vierpolders.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Als eerste heten ze Jelle Yok welkom. Op jonge leeftijd startte zijn voetbalcarrière bij Vlotbrug en dat tot aan de O15. Hierna overgestapt naar Hellevoetsluis. Bij Hellevoetsluis tot de O19 steeds 1e klasse en hoofdklasse gespeeld. Mooie anekdote: Jelle maakte als 16-jarige zijn debuut in de hoofdmacht van Hellevoetsluis 1 onder een goede oude bekende van Vierpolders: Paul Bestebreur. Yok keerde twee jaar geleden terug bij Vlotbrug 1, en afgelopen seizoen voornamelijk deel uitmakend van de selectie in het 2e. Jelle heeft er enorm veel zin in om, net als broer Inan, komend seizoen deel uit te maken van Vierpolders en zich weer in een standaard team te spelen.

Als tweede heten ze Yassine Ziani welkom aan de Coosenhoek in Vierpolders. Ziani heeft tot zijn 15e bij FC Dordrecht in de jeugdopleiding gespeeld. Daarna een tijd niet gevoetbald maar vorig seizoen de draad weer opgepakt bij Meeuwenplaat en dat voelde goed en vertrouwd. Het spel zit nog prima in Ziani en haalt hier veel energie uit. Een echte teamplayer, maar ook klaar om een stuk plezier en gezelligheid aan zijn tweede voetbalcarriere te beleven.

Naast de beide nieuwkomers kan Vierpolders tevens melden dat Jamie Haasnoot aan de selectie toegevoegd zal worden. De twintigjarige verdediger komt uit de jeugd van VV Vierpolders.

VV Vierpolders wenst de nieuwe selectiespelers veel succes en voetbalplezier in Vierpolders!


Lees ook

Schermafbeelding 2026-04-17 142627.png

Kleuters en ouderen smullen samen tijdens Koningsontbijt Groenewoud

Spijkenisse - Het thema van de Koningsspelen en het Koningsontbijt van dit jaar is ‘Iedereen plezier’. De Mgr. Bekkersschool en stichting Wijkgroep Groenewoud in Spijkenisse sloegen de handen ineen om een plezierig ontbijt voor 120 leerlingen van de groepen 1 en 2 en ouderen uit de wijk te organiseren.

IMG_7211.jpg

Van 17 april tot en met 3 mei: Duin-Safari in Rockanje

Rockanje - Van 17 april tot en met 3 mei is er in Rockanje een Duin-Safari met vogelthema. Kinderen van 4 tot en met 10 jaar kunnen deelnemen aan de Duin-Safari bij bezoekerscentrum Tenellaplas.

Winnaars NK Debatteren vmbo 2025-2026---Sabine van_Nistelrooij.jpg

Leerlingen uit Spijkenisse pakken titel op NK Debatteren vmbo

Op vrijdag 10 april is PENTA De Oude Maas Nederlands kampioen debatteren vmbo 2025-2026 geworden. Na drie debatrondes over de onderwerpen defensie, migratie en vriendschap behaalde de school uit Spijkenisse de hoogste score. Daarmee liet de school 21 andere teams achter zich. Het toernooi vond plaats op het Segbroek College in Den Haag.

IMG_7206.jpg

Eerste bordje van nieuwe QRopuit-reeks onthuld op Theaterplein

Spijkenisse - Donderdagmiddag is op het Theaterplein in Spijkenisse het eerste bordje van een nieuwe reeks van het QRopuit-project onthuld. Met de tien bordjes is het de bedoeling inwoners te stimuleren om erlangs te fietsen.

Schermafbeelding 2026-04-16 134747.png

Atelier De Kwast doet mee aan Kunstroute Nissewaard

Spijkenisse - Tijdens de Kunstroute Nissewaard op 18 en 19 april exposeren kunstenaars op 43 verschillende locaties in Spijkenisse, Zuidland, Hekelingen, Geervliet en Abbenbroek. Ook de schilders van Atelier De Kwast van Stichting Zuidwester doen mee aan de Kunstroute.

Stock_politie.jpg

Meer dan 100 voertuigen gecontroleerd in Spijkenisse

Spijkenisse - Woensdag vond er een verkeerscontrole plaats in Spijkenisse. Op een parkeerplaats aan de Malledijk zijn in totaal 111 voertuigen gecontroleerd. Daarbij zijn 21 bekeuringen uitgedeeld en 5 personen aangehouden.