Spijkernisse, Netherlands
Terug

Yassine Ziani en Jelle Yok naar VV Vierpolders

a665887f900f1ba0a75a3b4cfa344b0a.jpg

Vierpolders mag wederom twee nieuwe spelers voor komend seizoen aankondigen: Yassine Ziani (Meeuwenplaat) en Jelle Yok (Vlotbrug) komen beide naar VV Vierpolders.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Als eerste heten ze Jelle Yok welkom. Op jonge leeftijd startte zijn voetbalcarrière bij Vlotbrug en dat tot aan de O15. Hierna overgestapt naar Hellevoetsluis. Bij Hellevoetsluis tot de O19 steeds 1e klasse en hoofdklasse gespeeld. Mooie anekdote: Jelle maakte als 16-jarige zijn debuut in de hoofdmacht van Hellevoetsluis 1 onder een goede oude bekende van Vierpolders: Paul Bestebreur. Yok keerde twee jaar geleden terug bij Vlotbrug 1, en afgelopen seizoen voornamelijk deel uitmakend van de selectie in het 2e. Jelle heeft er enorm veel zin in om, net als broer Inan, komend seizoen deel uit te maken van Vierpolders en zich weer in een standaard team te spelen.

Als tweede heten ze Yassine Ziani welkom aan de Coosenhoek in Vierpolders. Ziani heeft tot zijn 15e bij FC Dordrecht in de jeugdopleiding gespeeld. Daarna een tijd niet gevoetbald maar vorig seizoen de draad weer opgepakt bij Meeuwenplaat en dat voelde goed en vertrouwd. Het spel zit nog prima in Ziani en haalt hier veel energie uit. Een echte teamplayer, maar ook klaar om een stuk plezier en gezelligheid aan zijn tweede voetbalcarriere te beleven.

Naast de beide nieuwkomers kan Vierpolders tevens melden dat Jamie Haasnoot aan de selectie toegevoegd zal worden. De twintigjarige verdediger komt uit de jeugd van VV Vierpolders.

VV Vierpolders wenst de nieuwe selectiespelers veel succes en voetbalplezier in Vierpolders!


Lees ook

deborah.png

Deborah Kooning zet volgende stap na The Voice

Na haar avontuur bij The Voice of Holland zit Deborah Kooning allerminst stil. De zangeres uit Rozenburg, bekend van coverband Uncle Fester, heeft bekendgemaakt dat ze een nieuwe Pink-tributeband opricht onder de naam F**kin Perfect. Met dit nieuwe project wil ze grote festivals bestormen en haar droom najagen om van muziek haar werk te maken.

IMG_6670.JPG

Stolpersteine in Zuidland schoongemaakt door basisschool leerlingen

Zuidland -Woensdag werden in Zuidland meerdere Stolpersteine schoongemaakt. Stolpersteine, sinds 1992 gemaakt door kunstenaar Gunter Demnig, zijn messing steentjes waarmee de slachtoffers van het nationaal-socialisme rond en tijdens de Tweede Wereldoorlog worden herdacht.

3. Poezie op Maria Rust.jpg

Maria Rust bewaart dorpsgeschiedenis van Rockanje

Rockanje - Wat bijna tweehonderd jaar geleden begon als een stuk weiland, is uitgegroeid tot een plek waar de geschiedenis van Rockanje tastbaar blijft. Begraafplaats Maria Rust, ooit buiten de bebouwde kom aangelegd, ligt tegenwoordig midden in het dorp en fungeert als een groen dorpspark vol verhalen.

3788d542-15a9-443b-ab93-520743c57895.jpeg

Jongerenwerkers de straat op voor campagne tegen vapen: ‘Zelfs kinderen uit groep 7 doen het al’

Voorne aan Zee - Onlangs verruilden jongerenwerkers Thomas en Jasmijn van Stichting PUSH hun vertrouwde werkzaamheden voor een camera en microfoon. In het kader van de campagne Niet in Rook gingen zij in Gemeente Voorne aan Zee de straat op om jongeren te bevragen over hun kennis en ervaringen met vapen.

20260408-JVB_6834.jpeg

Fietser gewond na botsing met auto op kruispunt in Spijkenisse

Spijkenisse - Aan de Akkersvoorde in Spijkenisse is een oudere persoon op een elektrische fiets gewond geraakt bij een verkeersongeval. De fietser werd op een gelijkwaardig kruispunt aangereden door een auto.

foto.jpg

Steunouder in Voorne aan Zee: ‘Om ouders even op adem te laten komen’

Voorne aan Zee - Tijdens een interview bij LINQ Lunch vertelde coördinator Romy van der Harg over het initiatief Steunouder in de gemeente Voorne aan Zee. Dit landelijke initiatief richt zich op gezinnen die tijdelijk of voor langere tijd moeite hebben met de opvoeding van hun kinderen en daarbij weinig tot geen mensen hebben om op terug te vallen.