Spijkernisse, Netherlands
Terug

Yassine Ziani en Jelle Yok naar VV Vierpolders

a665887f900f1ba0a75a3b4cfa344b0a

Vierpolders mag wederom twee nieuwe spelers voor komend seizoen aankondigen: Yassine Ziani (Meeuwenplaat) en Jelle Yok (Vlotbrug) komen beide naar VV Vierpolders.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Als eerste heten ze Jelle Yok welkom. Op jonge leeftijd startte zijn voetbalcarrière bij Vlotbrug en dat tot aan de O15. Hierna overgestapt naar Hellevoetsluis. Bij Hellevoetsluis tot de O19 steeds 1e klasse en hoofdklasse gespeeld. Mooie anekdote: Jelle maakte als 16-jarige zijn debuut in de hoofdmacht van Hellevoetsluis 1 onder een goede oude bekende van Vierpolders: Paul Bestebreur. Yok keerde twee jaar geleden terug bij Vlotbrug 1, en afgelopen seizoen voornamelijk deel uitmakend van de selectie in het 2e. Jelle heeft er enorm veel zin in om, net als broer Inan, komend seizoen deel uit te maken van Vierpolders en zich weer in een standaard team te spelen.

Als tweede heten ze Yassine Ziani welkom aan de Coosenhoek in Vierpolders. Ziani heeft tot zijn 15e bij FC Dordrecht in de jeugdopleiding gespeeld. Daarna een tijd niet gevoetbald maar vorig seizoen de draad weer opgepakt bij Meeuwenplaat en dat voelde goed en vertrouwd. Het spel zit nog prima in Ziani en haalt hier veel energie uit. Een echte teamplayer, maar ook klaar om een stuk plezier en gezelligheid aan zijn tweede voetbalcarriere te beleven.

Naast de beide nieuwkomers kan Vierpolders tevens melden dat Jamie Haasnoot aan de selectie toegevoegd zal worden. De twintigjarige verdediger komt uit de jeugd van VV Vierpolders.

VV Vierpolders wenst de nieuwe selectiespelers veel succes en voetbalplezier in Vierpolders!


Lees ook

Polder Simonshaven

Geen converterstation in Simonshaven na bezwaren vanuit gemeente Nissewaard

Simonshaven – Door middel van het programma ‘Verbinding Aanlanding Wind op Zee wil het ministerie van Klimaat en Groene Groei windenergie van de Noordzee aan land brengen. Het ministerie van Economische Zaken en Klimaat heeft onderzocht waar en hoe dit het beste mogelijk is voor toekomstige windenergiegebieden. Na een advies vanuit de gemeente Nissewaard om een zogenoemd converterstation niet in het open polderlandschap van Simonshaven te plaatsen, is uiteindelijk voor de locatie Europoort gekozen.

Onze Lieve Vrouwe Kerk Geervliet

Meer dan €12.500 opgehaald voor restauratiefonds kerk tijdens rommelmarkt Geervliet

Geervliet - Zaterdag 13 juni stond de jaarlijkse rommelmarkt in Geervliet op het programma. Bezoekers van de markt konden terecht bij allerlei kraampjes om spullen te kopen. De opbrengst van meer dan €12.500 gaat volledig naar het restauratiefonds van de Onze Lieve Vrouwe Kerk in Geervliet.

VV Nieuwenhoorn

VV Nieuwenhoorn kondigt een nieuwe Technische Commissie aan voor het komende seizoen

Nieuwenhoorn – VV Nieuwenhoorn maakt met trots bekend dat zij per juni 2026 een nieuwe Technische Commissie hebben binnen de voetbalclub. De nieuwe commissie gaat zich volgens de club uit Nieuwenhoorn inzetten voor de verdere ontwikkeling van het (jeugd)voetbal van de vereniging.

Woonzorglocatie Het Sterrenkwartierhuis Spijkenisse

Woonzorglocatie Het Sterrenkwartierhuis viert opening met open huis

Spijkenisse – Vrijdag 19 juni wordt aan de Galileïlaan in Spijkenisse een woonzorglocatie geopend met ‘Het Sterrenkwartierhuis als naam. De opening van de kleinschalige woonzorglocatie voor mensen met dementie wordt diezelfde dag gevierd met een open huis waar belangstellenden tussen 13:30 en 16:00 welkom zijn om een kijkje te nemen.

Stockfoto werkzaamheden

Verkeerslichten worden vervangen tijdens werkzaamheden in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Van woensdag 17 juni tot en met vrijdag 19 juni vinden werkzaamheden plaats op twee kruispunten in Hellevoetsluis waarbij de verkeerslichten worden vervangen. De werkzaamheden vinden plaats op het kruispunt rond de Nieuweweg/Nijverheidsweg en het kruispunt bij De Sprong/Amnesty Internationallaan.

Onderhoud rioleringen

Vanaf aankomende maandag werkzaamheden aan rioolgemalen in Nissewaard

Nissewaard - Vanaf maandag 15 juni wordt op verschillende plekken in Nissewaard gewerkt aan de rioolgemalen. De werkzaamheden zullen volgens de gemeente naar verwachting tot eind oktober duren.