Spijkernisse, Netherlands
Terug

Zilver en brons op NK -21 jaar voor Brielse judoka’s

d1180cb4a199b9a5029e78829e9f8200.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Den Haag – De Brielse judoka’s  Luna de Kock (18) en Tijmen van de Bom (18) wonnen afgelopen zaterdag respectievelijk zilver in de gewichtsklasse -70 kg en brons in de categorie -100 kg op de Nederlandse judokampioenschappen -21 jaar.  De Kock en Van de Bom trainen bij sportinstituut De Korte.  

Luna de Kock won drie partijen alvorens ze in de finale haar meerdere moest erkennen in de Limburgse Luca Jongstra. Jongstra verraste De Kock met een linkse heuptechniek, waarvoor ze een kleine score (yuko) kreeg toegekend. Daarna startte de Brielse een inhaaloffensief dat Jongstra in grote problemen bracht. De Limburgse kreeg een straf voor passiviteit, maar sleepte haar kleine voorsprong op het tandvlees door het eindsignaal.In de openingsronde won Luna de Kock met een tani-otoshi. Een offerworp waarmee ze haar tegenstandster achterover trok. In de tweede ronde werd de opponente van De Kock gediskwalificeerd voor passiviteit. In de halve finale won De Kock met een houdgreep.

Tijmen van de Bom werd verslagen doorLeon Fransens, die later zilver won. In de strijd om het brons klopte de Briellenaar Alex Moller met een offerworp, waarmee hij Moller vol op de rug liet belanden: ippon.


Lees ook

260227 Borstgezondheid Dijckhuis lezing.jpg

Lezing borstgezondheid in t Dijckhuis

Vierpolders - In ’t Dijckhuis in Vierpolders is op vrijdag 27 februari een lezing over borstgezondheid. De bijeenkomst begint om 19.30 uur en is vrij toegankelijk. Spreker is Andra van der Loos uit Hellevoetsluis.

Nadine Doorduin.jpg

Zilveren medaille bij verspringen en zesde plek op 60 meter voor Doorduin

Op 14 en 15 februari vonden de jaarlijkse NK Masters plaats in Apeldoorn. Voorne-atlete Nadine Doorduin uit Brielle behaalde daar een zilveren medaille bij het verspringen. Zij sprong een indoor-PR van 4,61 m en scherpte daarmee het clubrecord van Voorne Atletiek (Vrouwen 35+) verder aan.

menri karamat ali.jpeg

Technische staf SCO’63 krijgt vorm met komst van Menry Karamat Ali

In navolging van het spelersnieuws is SCO’63 verheugd te melden dat Menry Karamat Ali vanaf komend seizoen de technische staf van de selectie komt versterken.

Spijkenisserbrug_Storing1.jpg

Storing Spijkenisserbrug verholpen

De Spijkenisserbrug is zondagavond in storing gegaan. De brug was niet toegankelijk voor het wegverkeer; er moest een omleiding worden gevolgd. Over de oorzaak was niets bekend, evenals hoelang de storing zou duren. Om 23.20 uur liet Rijkswaterstaat weten dat de storing was verholpen.

Jolanda van Leersum.jpg

Deel jouw mooiste sneeuwfoto’s met LINQ Media

Zondag begon het te sneeuwen in de regio. Dat zorgde voor de nodige ongemakken door plaatselijke gladheid, maar leverde ook mooie plaatjes op. Heb jij zelf een leuke foto? Stuur die dan naar de redactie via redactie@linqmedia.nl

Stock_Politie_Auto.jpeg

Politie Nissewaard roept op tot extra alertheid in vakantieperiode

De politie in Nissewaard meldt via sociale media dat er in deze vakantieperiode meer meldingen binnenkomen van verdachte situaties in woonwijken.